» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
90 / 92
»»

Kodrnusa ::

1. Vivo x90 pro
2. Samsung galaxy s23 ultra
3. Pixel 8 pro


Manjkajo pa slike v naravi, slaba svetloba, wide angle, zoom...
Pove pa tak test da ni najboljse kamere, ker je subjektivno preveč kaj je komu všeč

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

ZveeZ ::

Kodrnusa je izjavil:

1. Vivo x90 pro
2. Samsung galaxy s23 ultra
3. Pixel 8 pro


Manjkajo pa slike v naravi, slaba svetloba, wide angle, zoom...
Pove pa tak test da ni najboljse kamere, ker je subjektivno preveč kaj je komu všeč


Imas tudi posebej lowlight test, pa tudi portrait.

Ravno zaradi subjektivnosti je ta test super za tiste, ki sedaj kupujejo telefon in jim je kamera prioriteta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

MrStein ::

Kako pa zoomaš v sliko?
Ker ta 3-5 krat zmanjšana slika pa res ni merodajna. Razne za barve mogoče.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

matobeli ::

Kul test, škoda k se ne vidi kateri so ostali telefoni po vrsti.

Category: Standard

1: Google Pixel 7A
2: iPhone 15 Pro
3: Google Pixel 8 Pro

Get your results at https://vote.mkbhd.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

ZveeZ ::

matobeli je izjavil:

Kul test, škoda k se ne vidi kateri so ostali telefoni po vrsti.

Category: Standard

1: Google Pixel 7A
2: iPhone 15 Pro
3: Google Pixel 8 Pro

Get your results at https://vote.mkbhd.com


Kar sem ugotovil so far:

I = 1+ open
H = 1+ 11
C = fairphone 5
D = iphone 15
K = pixel 7a
E = iphone 15pro
J = oppo find x6 pro
L = pixel 8pro
G = nothing phone 2
F = moto razr+
O = s23 ultra
B = zenfone 10

Nesta ::

Kaksen katastofalen test. Meni je pokazal da ima najboljse fotke Oneplus 11 :D :D :D Dalec najslabsi telefon za fotke... Najslabsi pa Iphone 15 pro in s23 ulta... Bedarija tale test :D

I just finished the Blind Smartphone Camera Test 2023, here are my results!

Category: Standard

?: OnePlus 11
?: Google Pixel 7A
?: Moto RAZR Plus

Get your results at https://vote.mkbhd.com

ZveeZ ::

Nesta je izjavil:

Kaksen katastofalen test. Meni je pokazal da ima najboljse fotke Oneplus 11 :D :D :D Dalec najslabsi telefon za fotke... Najslabsi pa Iphone 15 pro in s23 ulta... Bedarija tale test :D

I just finished the Blind Smartphone Camera Test 2023, here are my results!

Category: Standard

?: OnePlus 11
?: Google Pixel 7A
?: Moto RAZR Plus

Get your results at https://vote.mkbhd.com


To je poanta blind testa.
Pri meni je ocitno kar accurate, ker ze vec generacij iphona opazam, da so mi slike katastrofalne. In ta test je pokazal, da moje mnenje ni biased ampak, da mi dejansko iphonov algoritem ne odgovarja. V vseh treh testih sta bila oba iphona nekje pri dnu.

Kodrnusa ::

Nesta je izjavil:

Kaksen katastofalen test. Meni je pokazal da ima najboljse fotke Oneplus 11 :D :D :D Dalec najslabsi telefon za fotke... Najslabsi pa Iphone 15 pro in s23 ulta... Bedarija tale test :D

I just finished the Blind Smartphone Camera Test 2023, here are my results!

Category: Standard

?: OnePlus 11
?: Google Pixel 7A
?: Moto RAZR Plus

Get your results at https://vote.mkbhd.com


Test je kriv za tvoje odločitve ja haha

Leko ::

ZveeZ je izjavil:

Nesta je izjavil:

Kaksen katastofalen test. Meni je pokazal da ima najboljse fotke Oneplus 11 :D :D :D Dalec najslabsi telefon za fotke... Najslabsi pa Iphone 15 pro in s23 ulta... Bedarija tale test :D

I just finished the Blind Smartphone Camera Test 2023, here are my results!

Category: Standard

?: OnePlus 11
?: Google Pixel 7A
?: Moto RAZR Plus

Get your results at https://vote.mkbhd.com


To je poanta blind testa.
Pri meni je ocitno kar accurate, ker ze vec generacij iphona opazam, da so mi slike katastrofalne. In ta test je pokazal, da moje mnenje ni biased ampak, da mi dejansko iphonov algoritem ne odgovarja. V vseh treh testih sta bila oba iphona nekje pri dnu.

Ja, to bo ja:))
Ti očitno glede na tvoje trollanje iphona tudi od blizu nisi videl, kaj šele, da bi ga nekaj časa testiral :))

ZveeZ ::

Leko je izjavil:


Ja, to bo ja:))
Ti očitno glede na tvoje trollanje iphona tudi od blizu nisi videl, kaj šele, da bi ga nekaj časa testiral :))

A sem kje trdil, da sem ga?

Leko ::

ZveeZ je izjavil:

Leko je izjavil:


Ja, to bo ja:))
Ti očitno glede na tvoje trollanje iphona tudi od blizu nisi videl, kaj šele, da bi ga nekaj časa testiral :))

A sem kje trdil, da sem ga?

Se mi je kar zdelo. Torej nimaš pojma kaj govoriš oziroma pišeš.

wcpapir ::

Tale test ponuja skoraj kakorkoli oneplus11 v ospredje.

ZveeZ ::

Leko je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Leko je izjavil:


Ja, to bo ja:))
Ti očitno glede na tvoje trollanje iphona tudi od blizu nisi videl, kaj šele, da bi ga nekaj časa testiral :))

A sem kje trdil, da sem ga?

Se mi je kar zdelo. Torej nimaš pojma kaj govoriš oziroma pišeš.

Kaj bi pa moral vedeti pri podajanju subjektivnega mnenja, ki se nanasa zgolj na moje preference in nima veze z nicemer drugim?

Kodrnusa ::

wcpapir je izjavil:

Tale test ponuja skoraj kakorkoli oneplus11 v ospredje.


Zakaj tako mislis. Jaz imam oneplus pa mi ni med prve 3 dal nikjer oneplus. Pa kakor vidim ostalim tudi ne razen enemu. Vecina so pixli v ospredju, oziroma med prvimi tremi, kar je logicno, ker je pac vsem jasno da delajo najboljse fotke. Cudno da ni nobenih huawei telefonov v ospredju.

Meni samo manjkajo testi zooma, wideangle, lowlight...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Leko ::

ZveeZ je izjavil:

Leko je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Leko je izjavil:


Ja, to bo ja:))
Ti očitno glede na tvoje trollanje iphona tudi od blizu nisi videl, kaj šele, da bi ga nekaj časa testiral :))

A sem kje trdil, da sem ga?

Se mi je kar zdelo. Torej nimaš pojma kaj govoriš oziroma pišeš.

Kaj bi pa moral vedeti pri podajanju subjektivnega mnenja, ki se nanasa zgolj na moje preference in nima veze z nicemer drugim?

Temu po domače pravimo trollanje.
Potem nam ne vsiljuj tega tvojega subjektivnega mnenja, ker kot sem že prej povedal, nimaš pojma kaj govoriš oziroma pišeš.;)

ZveeZ ::

Leko je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Leko je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Leko je izjavil:


Ja, to bo ja:))
Ti očitno glede na tvoje trollanje iphona tudi od blizu nisi videl, kaj šele, da bi ga nekaj časa testiral :))

A sem kje trdil, da sem ga?

Se mi je kar zdelo. Torej nimaš pojma kaj govoriš oziroma pišeš.

Kaj bi pa moral vedeti pri podajanju subjektivnega mnenja, ki se nanasa zgolj na moje preference in nima veze z nicemer drugim?

Temu po domače pravimo trollanje.
Potem nam ne vsiljuj tega tvojega subjektivnega mnenja, ker kot sem že prej povedal, nimaš pojma kaj govoriš oziroma pišeš.;)

Tudi jaz mam tebe rad:***

uomostolto ::

Kateri od teh treh je trenutno najboljši?

Pixel 8 Pro
Galaxy s23 Ultra
Iphone 15 pro

Drugih nimam na izbiro.

ZveeZ ::

uomostolto je izjavil:

Kateri od teh treh je trenutno najboljši?

Pixel 8 Pro
Galaxy s23 Ultra
Iphone 15 pro

Drugih nimam na izbiro.

Ce te velikost ne moti, bi jaz izbral s23 ultra.
Je pa res, da bo iphone bolje drzal vrednost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

uomostolto ::

Meni je iPhone format všeč ampak mi je vedno šel na živce port in iOS. Port je sedaj USB C, tako da to je rešeno, bi pa vprašal kako je sedaj z integracijo OneDrive? Deluje vse OK ali iPhone še vedno tišči uporabnika v njihov oblak?

Dober dan ::

Onedrive dela, ampak enako kot vsaka druga aplikacija. Ko se prestaviš v drugo aplikacijo, ali ti zaslon ugasne, zadeva ne uploada več zadev. Kar se tega tiče, je iOS res j**a. Tut google photos dela na enak princip. Tako, da na koncu boš za fotke vseeno uporabljal iCloud.

PrihajaNodi ::

Wait what? Google photos uploada in dela brez probmema
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Horas ::

https://oukitel.com/pages/oukitel-wp33-...

tole pa hudo zgleda, edin ekran 60hz.
baterija 22000mAh:O zakaj do zdaj niso večje firme tega dali? pa 24gb rama.

cena mal čez 200€
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

delavec44 ::

Horas je izjavil:

https://oukitel.com/pages/oukitel-wp33-...

tole pa hudo zgleda, edin ekran 60hz.
baterija 22000mAh:O zakaj do zdaj niso večje firme tega dali? pa 24gb rama.

cena mal čez 200€


Ker je teža 3x večja.

Cena je kul ja, je pa to neka promocijska januarja. Redne cene bodo 600€ zgleda.

SmeskoSnezak ::

Ne vem za Oukitel, ampak Ulefone je postal presneto dober in ima tudi vec verzij naprav, kot tudi s termo kamerami zadnje case. A kaksna akcijska cena mogoce zdaj za 19T?
@ Pusti soncu v srce... @

geofull ::

Kaj se priporoča če vzameš rabljen iphone se? Kje kupiti? Refurb in imaš še nekaj garancije od prodajalca ali bolje kupiti od nekoga in sam menjaš baterijo?
Še nekaj - kako je z uporabniškim računom? Ali je res, da če ga prodajalec ponastavi, a hkrati ne odjavi svojega računa, ima potem kupec štalo s tem? Če nima gesla? V bistvu prvi uparabnik za vedno ostane z največ pravicami v sistemu?
Kupil ga bi da sploh vidim, če mi bo ekosistem ustrezal.

Sneijderman ::

Živijo. Prišel je čas, da zamenjam svojega huaweia 20 lite. Malo sem gledal telefone in me zanima kaj vi priporočate. Nisem zahteven uporabnik, želel bi si, da je solidna kamera, baterija zdrži vsaj dan pa pol. Sam uporabljam telefon cca 3-4 ure na dan, občasno youtube in podcasti, pa malo IG in ostale aplikacije. Gledal sem Xiaomi 13T, Honor 90 in pa iphone SE 2022. Vzel bi ga pri telekomu, tam nekje do 15€ na mesec max. Kaj bi priporočali?

ZveeZ ::

13T. Imam 13T pro in sem prvic konkretno zadovoljen s Xiaomijem. Proper allarounder.

Kripto mesi ::

Horas je izjavil:

https://oukitel.com/pages/oukitel-wp33-...

tole pa hudo zgleda, edin ekran 60hz.
baterija 22000mAh:O zakaj do zdaj niso večje firme tega dali? pa 24gb rama.

cena mal čez 200EUR

Kdo bo tako ciglo nosil okoli, 600gramov. To nima 24gbrama, ampak 8gb, ostalih 16gb je kao razširitev iz trdega diska, to promovirajo, da ujamejo nepoznavalce, ki padajo na številke na papirju.

Zgodovina sprememb…

spanoul39 ::

Odločam se za nakup novega iphone 15 pro, a kdo ve kaj je fora teh ki prodajajo nove zapakirane mobilnike za nevem 100 200e ceneje kot so pri operaterju, je to fora "hitrega kredita" ali je kje drugje trik, namen imam telefon keširati in če prišaram na ta račun 100e je super, dobre in slabe iskušnje?

Djole ::

spanoul39 je izjavil:

Odločam se za nakup novega iphone 15 pro, a kdo ve kaj je fora teh ki prodajajo nove zapakirane mobilnike za nevem 100 200e ceneje kot so pri operaterju, je to fora "hitrega kredita" ali je kje drugje trik, namen imam telefon keširati in če prišaram na ta račun 100e je super, dobre in slabe iskušnje?

Kreditirajo se tako, oziroma je ze toliko razsirjeno to, da imas ze "standardne" prodajalce, ki se ponavljajo. Lahko tudi objavis oglas da kupis telefon, ki si ga zelis, postavis ceno katero si pripravljen placati, in se ti oglasijo sami, te ki se kreditirajo na ta nacin. Ce imas racun zraven, te nima kaj skrbeti.

neverjetni99 ::

spanoul39 je izjavil:

Odločam se za nakup novega iphone 15 pro, a kdo ve kaj je fora teh ki prodajajo nove zapakirane mobilnike za nevem 100 200e ceneje kot so pri operaterju, je to fora "hitrega kredita" ali je kje drugje trik, namen imam telefon keširati in če prišaram na ta račun 100e je super, dobre in slabe iskušnje?


Tudi sam že več kot 10 let samo tako kupujem telefone. Poglej samo da je zapakiran in da je račun zraven. Pri applu tako začne veljati garancija, tisti dan, ko se telefon aktivira. 15 pro se že dobi za 1000-1030€ na tak način.

tikitoki ::

delavec44 je izjavil:

Horas je izjavil:

https://oukitel.com/pages/oukitel-wp33-...

tole pa hudo zgleda, edin ekran 60hz.
baterija 22000mAh:O zakaj do zdaj niso večje firme tega dali? pa 24gb rama.

cena mal čez 200€


Ker je teža 3x večja.

Cena je kul ja, je pa to neka promocijska januarja. Redne cene bodo 600€ zgleda.


Trenutno je dobrih 200 eur. Zanimivo opcija za ceno. Kak pa je z garanciji?

cordoba ::

Menjal bi svoj sicer top telefon huawei mate 20 pro, ampak baterija zgublja moč. Pri novem bi rad soliden zaslon, dobro baterijo in brezžično polnjenje. Kaj se kaj splača vzeti? Gledal sem npr Samsung Galaxy S23 FE ali Xiaomi 13 pro, ampak nima brezžičnega polnjenja....

novak-t ::

cordoba je izjavil:

Menjal bi svoj sicer top telefon huawei mate 20 pro, ampak baterija zgublja moč. Pri novem bi rad soliden zaslon, dobro baterijo in brezžično polnjenje. Kaj se kaj splača vzeti? Gledal sem npr Samsung Galaxy S23 FE ali Xiaomi 13 pro, ampak nima brezžičnega polnjenja....

obadva imata brezžično polnjenje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: novak-t ()

Machete ::

s24+ je skoraj identičen s23+. Dokaj razočaran.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SmeskoSnezak ::

Machete je izjavil:

s24+ je skoraj identičen s23+. Dokaj razočaran.

Bolj ko se menimo, pa mal test/igranje, vsaj pr nas ne vidimo puno razlik med redmi not12pr+, s23+... zato bo se kupil paket rn13pro+ za akcijskih 360/380eu. Res velika cenovna razlika, skor jurja vec za 24+
@ Pusti soncu v srce... @

Nesta ::

S24 Ultra je edini pametni nakup te dni..

Machete ::

100 eur na cm2 zaslona več od s24+, ostalo identično. (Torej + 300eur za 3cm2 večji zaslon pa 200MP kamero).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Leko ::

Machete je izjavil:

100 eur na cm2 zaslona več od s24+, ostalo identično. (Torej + 300eur za 3cm2 večji zaslon pa 200MP kamero).

Kaj ko bi ti že enkrat nehal pisat bedarij, po celem forumu je toliko tvojega sranja, da kr glava boli. Če nimaš pojma se ne oglašaj in ne zavajaj drugih uporabnikov!
Poleg kamere-fotoaparata in velikosti zaslona je drug procesor, zaščita-Gorilla, resolucija zaslona, GPU, baterija, Stylus-pen, teža, pa še kaj bi se našlo, tako da je to daleč od identičnega.
Je pa žalostno, da na takem tehnološkem forumu še ni nobene specifične teme o tem dogodku in naprav ki so bile tam predstavljene: Samsung Galaxy unpacked!
Važno da je politika in ostalo sranje na "tehnološkem" forumu.

SmeskoSnezak ::

Zna kdo spansko?
Pozna kdo trgovino ofertasdelasemana.com/ ?
Je legit?
LP, SMESKA
@ Pusti soncu v srce... @

Han ::

Machete ::

Leko je izjavil:

Machete je izjavil:

100 eur na cm2 zaslona več od s24+, ostalo identično. (Torej + 300eur za 3cm2 večji zaslon pa 200MP kamero).

Kaj ko bi ti že enkrat nehal pisat bedarij, po celem forumu je toliko tvojega sranja, da kr glava boli. Če nimaš pojma se ne oglašaj in ne zavajaj drugih uporabnikov!
Poleg kamere-fotoaparata in velikosti zaslona je drug procesor, zaščita-Gorilla, resolucija zaslona, GPU, baterija, Stylus-pen, teža, pa še kaj bi se našlo, tako da je to daleč od identičnega.
Je pa žalostno, da na takem tehnološkem forumu še ni nobene specifične teme o tem dogodku in naprav ki so bile tam predstavljene: Samsung Galaxy unpacked!
Važno da je politika in ostalo sranje na "tehnološkem" forumu.
Kupi ga raje, namesto da tu kokodakaš čez nepomemben post neznanca. Jaz sem ga, samo ne ultra, ker je precenjen. S24+ 512 je 500 +ddv prodajajo vam jih pa za 1300..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Ne ne bo. Isti bo, samo bolj dolgočasen.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Ahaha pogledal tvoje poste. Forumski kolerik na steroidih. You got issues dude. Lakotnik, si to ti? :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Leko ::

Machete je izjavil:

Ahaha pogledal tvoje poste. Forumski kolerik na steroidih. You got issues dude. Lakotnik, si to ti? :)

Ahahaha. Zanimivo da gredo vsi ti pacienti takoj pregledat pretekle poste in kdaj si prijavljen :))
A si svoje butaste poste tudi pogledal! Toliko enega sranja kolikor ti namečeš na tem forumu, se ne morem kosat s tabo, pa če se še toliko trudim :)) Še enkrat, če nimaš pojma, se ne baši zraven, na laži in ne zavajaj. Če pa to delaš namenoma pa še toliko slabše.
Še eden, ki mu doma "mamica" ne pusti do besede, pa se mora zato sprostit tu na forumu :))

Machete ::

Sranja od mene je 10%, ostalo je konkretno korektno debatiranje. Mamica je tvoj ojdipov kompleks, poglej si svoje poste še enkrat. Če ne vidiš težave, potem je to potrditev, da jo imaš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Leko ::

Machete je izjavil:

Sranja od mene je 10%, ostalo je konkretno korektno debatiranje. Mamica je tvoj ojdipov kompleks, poglej si svoje poste še enkrat. Če ne vidiš težave, potem je to potrditev, da jo imaš.

Mi je vse jasno kakšne komplekse imaš. Že to, da se tukaj v nedogled prepucavaš z menoj je to potrditev, da imaš velike težave sam s sabo.

yayo ::

Machete je izjavil:

Jaz sem ga, samo ne ultra, ker je precenjen. S24+ 512 je 500 +ddv prodajajo vam jih pa za 1300..


A takega, ki je padel s kamiona? Ker koliko vidim priporočeno ceno postavlja Samsung. Dvomim, da je Samungu v interesu, da bi se komaj izšli flagship telefoni (s24+) prodajali v razponu 700-1300 evrov.

j3rn3jk ::

Kaj priporočate?
moje zahteve:
5G, NFC, 120hz, Wireless charging..

cena 400-500€

ZveeZ ::

j3rn3jk je izjavil:

Kaj priporočate?
moje zahteve:
5G, NFC, 120hz, Wireless charging..

cena 400-500€

Nothing phone?
««
90 / 92
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186683211558 (5057) Djole
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021723 (2692) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810405 (8152) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31799470 (57349) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315982 (14206) boris82

Več podobnih tem