» »

volcano ali orb?

volcano ali orb?

1
2
»

undertaker ::

Roberto, da se, ga mam tud sam na intlu, ko sm ga dal gor sm mel cudn priokus, nekak se mi je zdelo da ne sede dobr.
No ko pa sm vidu, da je pri polni obremenitvi temeratura procija manjša za 9°C me sploh več ne briga kako gor stoji samo, da velik bolš hladi :)

Se ga splača kupt ...

Loki ::

Aja?
Sam, da bom sure - a je to ta:




Ker vent si imel pa prej?
Ker proc pa sploh mas?
I left my wallet in El Segundo

undertaker ::

Roberto ja to je ta zadevica.
Mam ga pa na p3 5.5*160
prej sem imel GO, nato CO (Chrome je hladilm malenkost boljše) Volcano II pa mi za 9°C bolje hladi gledano na CO ...

Lucio ::

JAz sem pa prej imel GORGBa na Duronu, sedaj pa VOLCANO 2 pa bistvene razlike ni. Samo 1 do 2 stopinji manj. :(

miguell ::

Binji: :P men se je isto naredl, mi je zdrsnu, pa sm nek poravsu. Sam sm tak hit roku nazaj potegnu, da mi ni blo cist jasn a sm po plati potegnu al po hladilniku. V glavnem vse dela. Uf. Morm pa priznat, da sm se najprej kr matru, in sm ze razmislu, da dam nazaj gor Corba. Sam pol z izvijacem je slo pa res izi, tak da ni blema.

No se eno vprasanje bi mel. A se mi splaca devat narazn vse skupi, ocistit, pa dat gor termalno pasto (mem neko silicon free od fischer electronic), al naj kar pustim tako kot je, torej originalno od volcano2. Tisto rumeno. Mam obcutek, da so se mi mal temp. dvignale (~2 C). Upam da se ni kej pasta zazgala (al pa kej podobnega), ampak je vse skupaj posledica mal toplejsega vremena. Ker ce pogledam na termometer v sobi, mam temp.malenkost visjo kot je bla takrat, k sm mel gor Corba (pomlad pac)

OChack ::

Nej mi sam en pove kako ga nej z sravfncigarjem gor butnem...rabm mal bl nastancn opis

VASkO ::

na sponki je nastavek za sraufinciger, v katerega vtaknes ploscati sraufenciger in potem lazje sponko dol porines. Samo porines dol in je. (vzvod, da prsti ne bolijo)

Binji ::

Miguell: ja baje da je temperatura nizja za ene 2 stopinji. Ki si pa dobil to pasto? ? Se priporocam ce jo mas kej prevec;))

miguell ::

Binji: kupil sm jo v žarnici Celju. Pošlj mi mail pa se zmenma. BTW: je pa tud nanjihovem HP opis te paste. Ga bom šel poiskat pa objavu link.

Binji ::

binji@email.siPa je kej v redu to? Sem pa iz okolice Postojne jaz.

miguell ::

torej, opis termalne paste je tule! . A ma dobre karakteristike al je povprecna?

BTW: Oznaka paste je WLPF 05
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri hladilnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231321 (986) element
»

Volcano II vs. Chrom orb dT=0

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261423 (1097) borut-t
»

vulcano 2 in celeron 2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311093 (826) Boško
»

VOLCANO II - GLASNOST?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181499 (1208) Binji
»

Orb? Sux...Sem danes ugotovil...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161283 (1022) Huey P

Več podobnih tem