» »

wow, vročina!!

wow, vročina!!

Golden eye ::

Mi je bilo dolgčas :\ pa sem se spomnil, da pogledam kako se mi kaj grafična greje pri polni obremenitivi( gta 3) in nameril sem neverjetnih 67°C8-O 8-O 8-O . Res da je grafična navita na 310/620 sam sem poskrbel tud za haljenje (GF4 ti cooler set + 80 mm vent ki gor piha namesto unga majhenga venta!!) pa še kr se tako greje. Kok se pa vam kaj greje??

btw:Temperaturo sem meril z Senfu senzorjem na sredini jedra odzad na kartici:D

pele-on ::

Pa si še kup vodni blok za grafo

largie ::

imam leadtekovo gf2 pro kartico ki ima neke senzorje, in trenutno winfox kaže 79° chip edge in 89° chip surface temperature 8-O.
nimam pojma kolko °C sploh prenese.
se bojim da mi je crknil slot fan ki je pod grafično (tisti na kartici je crknil že dolgo nazaj, tak da so gor samo original rebra), ker če dam prste pred njega nič ni več čutit pihanja.
mislim da bo počasi čas za novi hladilnik za grafično :D

frenk ::

al majo sam leadtek kartice te senzorje??..jest sm meu tud leadtekovo gf2, zdej mam pa abit pa ni nč vidt teh temperatur:(

Golden eye ::

sej moja nima senzorjev!!! sem meril z temperaturno diodo ki sem jo kupil v mlacomu;(

frenk ::

golden eye:sj nism reku da maš...jest sm meu učas gf2 ti200 pa je mela senzorje gor, pa me je zanimal če jih majo tanove tud...glede na to da nej bi šu razvoj na bolš:\

Klemenn ::

leadtekove karte ki so označene z TDH imajo senzorje, medtem ko TD karte le teh nimajo :\

frenk ::

jebediah: al niso senzorji odvisni od nvidie glede na to da so u gpu-ju...al pa mogoče niso u gpu-ju??:\

Klemenn ::

ne vem česa v mojem pojasnilu ne razumeš, pravtako ne razumem tvojega vprašanja :\

Dr_M ::

senzorji pr graficnih morjo bit posebi, tako kot je jebediah reku.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

frenk ::

ah sm mislu da so senzorji interni(tko kor pr amd-jih) in če bi bli bi u bistvu mel usi Gforci temp senzor glede na to da gpu dela nvidia...zakva pa ne delajo notranjih??:\...no ja mogoče jih pa še bojo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

alien-w ::

Moj GF4 Ti4200 ima ene 56°C na zadnji strani GPUja. Sicer pa glede na to da FX-i delujejo tudi nad 100°, ni blema tut če je mal bl vroče - v tem primeru se samo navija malce slabše.

Sicer pa predlagam, da na kartico na zadnjo stran GPUja montirate hladilna rebra (na mesto, kjer ni SMD kond. in uporov). Potem je važna samo še dobra ventilacija celotnega sistema in voila - nakaj stopinj manj za minimalno denarja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WINFAST A6600 GT ali XFX 6600 GT? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
74347496 (20998) AtaStrumf
»

Vsi ki imate GFFX 5900 Leadtek (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
603583 (2201) OwcA
»

Hlajenje GF4 Ti 4200 128 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
837747 (6007) DjTonic
»

Aerogate II

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151012 (782) m.i.h.a.
»

Dajte to nardit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241610 (1201) element

Več podobnih tem