» »

ABit problem?

ABit problem?

Tr0n ::

Je ze kdo pogruntal, zakaj se vcasih komp sploh ne boota? Imam ABit BX6 v2.0. Je mogoce plata ... imam obcutek, da bi lahko bil tudi napajalnik.

V glavnem, tecno mi ze postaja. Enkrat dela super, pol pa ga kr nekaj prime in se noce bootat. D00h!

Yohan del Sud ::

Imam isti problem na kt7;((, boota normalno, če ga declockam na osnovno vrednost. Sicer pa se boota v enem od štirih poskusov.

Lith ::

To je zdaj tko: če se ne boota- potem je pač možnost da si preveč navil proc. (90% je takih)
- če se sploh ne prižge (nisi pač napisal) pa je možno da je preslab napajalnik, sicer ni nujno da je 200W prešvoh, ampak vem da lahk daš noter samo drug napajalnik pa stvar dela brez p. skoz dokler hočeš, kadar hočeš
Drugač pa pri moji ABx6_v2 ni problema sploh nikjer, samo da sem procesorju dal dost napetosti (namesto original 600@1.5V = 930@1.9V)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

danielka84 ::

newem, newem...
zade cajte se ljudje veliko pritožujejo na Abitke, bo treba kakšno bolj kvalitetno kupit! >:D

LP>:D

3LeR. ::

kva folk non stop pljuva po kvaliteti

mislm de je to *pravilen slovenkski izraz* FOVŠIJA:D

lol

drgač pa jst kt7a raid pa nism mel do sedaj nobenih problemov
ce se pa ne boota pol je pa lohk vec razlogov:
napajalo
prevec navit proc
proc ne dobi takoj dost juicea (stroma)
lohk je pa se 1498057 drugih stvari



se zmer so špica plate



(moja prva in zadnja ABITKA)

:)

alien-w ::

hja, abit ima zgleda res veckrat take tezave. Sam imam ABIT BE6-II, pa je cist nova (kaksen teden), pa se vcasih tut ne boota! Kr neki, pa sm mislu, da je kje ksn slab kontakt, pa ni v tem fora. Ko comp ugasnem in ce ga takoj zate prizgem (v roku 1minute) se zadeva sploh ne boota. Ce pocakam tam cca 1 minuto ali vec, pa se zadeva zboota normalno. Ni mi jasno zakaj, proc ni preveč OCjan, pa tudi napajlnik bi moral biti dovolj mocan (250W), tko da se mi ne sanja, v cem je fora.

sazo ::

alien-w,kar si opisal se je meni dogajalo isto na abitovi plati bx133raid,zamenjal sem napajalnik iz 230 na 300w pa je delovala plata tko ke treba.Abitke so zelo pozresne kar se tice napajanja

alien-w ::

UFF! MacAsejov napajalnik moram zamenjati?! UFFF! Bom raje vezal dva skupaj, pa bom dal periferijo na ta starega (200W), Sam to ni možno, da bi bila tolk pozresna! Prej sm meu tut Abit (ZM6), pa ni bla tolk pozresna! Bom probal vseeno. TNX

danielka84 ::

"FOVŠIJA", kaj te tebi je, sem pred tem ko sem kupil Epoxovo 8KTA3 malo pogledal po forumu in zasledi, da so sami neki problemi z abitovimi platami; enemu ni potegnilo 256MB SDRAM (beri: MICRON), enemu se sploh zalaufa ne, evo tule je novi primer, da se mu v 1 min. po tem ko ugasne sploh ne užge, pol sem še slišal, da so nekatere abitove plate že difektne, predenj jo sploh kupiš, pa še bi lahko našteval...tak da mi sploh ni do abita..., mam rajš epoxovo, ki ni tak "hitra" kot izjeme abitovih "delujočih plat", pa ok te tud nima epoxova tega "soft III" menija v biosu... na vse zadnje je pa tak od vsakega odvisno kaj bo kupil!

pa no offence :)

LP

glavic ::

ja vsak bo svoje branu, po drugem pa pluvu :D
Musselli bizi

Pretorijanec ::

alien-w: Zakaj si pa kupu plato za Intela?

alien-w ::

hja, zakaj? ker je bla pocen, pa doma sem ze imel procesor, ki mi dobr dela (c600@1017), pa nisem hotu menjat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero plato in ram?

Oddelek: Kaj kupiti
451810 (1238) MEDENA
»

katero mamo plato

Oddelek: Strojna oprema
411965 (1368) ChiefThunder
»

8KTA3 ali KT7A

Oddelek: Kaj kupiti
10930 (730) frudi
»

kaksno mamaplato naj kupim

Oddelek: Pomoč in nasveti
101274 (1148) ChiefThunder
»

Kaj je zdej s temi KT7

Oddelek: Kaj kupiti
291957 (1617) ||_^_||

Več podobnih tem