» »

The Witcher

The Witcher

Temo vidijo: vsi
««
9 / 11
»»

Polda ::

Now officially main series protagonist Ciri's oldest known relative







OLDEST KNOWN RELATIVE



Lonsarg je izjavil:

Hm mam navado da ce je zadeva iz "lore" ki mi je zanimiv da pogledam tudi če je bolj tak-tak, pač tisto casual watching.

Ampak ocena 3.9 na IMDB, no morda pa tokrat vseeno ne :)



Ocena na Rotten tomatoes 8% :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

mr_chai ::

Vsak je lahko danes scenarist. Sj je prav, da trg pove svoje. Naj odjebejo nazaj pisat recepte za Mother Jones

D3m ::

Jaz sem Gen X


O_o kaj?

Ocena na Rotten tomatoes 8% :))


Je že 7%
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Mato989 ::

Torej dodamo Witcherja na seznam epic failov WOKE propagande LGBTQ+++ kr nekaj, hvala da boste vse uničili, potem se bodo pa čudili kako ni gledalcev,....
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Gregor P ::

Ni mi jasno, kako lahko iz neke zgodbe, kjer je bistvo pobijanje in klanje vsega živega in nadnaravnega, delajo neke ... niti ne vem kaj bi rekel, ker mene ne motijo različne rase ("WOKE" problematika) ali multiseksulnost (LGBT), konec koncev govorimo o fantaziji, naj si dajo duška, če bo zaradi tega zgodba boljša ... ampak to da uničijo karakterje, naredijo čisto nekaj tretjega, se sploh ne držijo virov iz katerih izhajajo ipd. ... skratka uničijo zadevo za čist brez veze:'(

Ne vem, zakaj ne naredijo rajši potem čisto nekaj novega, izvirnega?!?:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mato989 ::

@Gregor P

Saj je že Tolkien napisal kako je z tem kar opisuješ

Evil cannot create anything new, they can only corrupt and ruin what good forces have invented or made.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Badwolff ::

Evil...
Kot bi Janšota poslušal.... Na koncu se bo izkazalo, kaj je dobro in kaj je zlo.

oo7 ::

Gwent karta

svecka ::

časa je premalo v življenju in zakaj bi zabijal z gledanjem "woke" skopucal, kjer ščijejo po avotrju in knjigah (Rings of Power, Blood Origin, Wheel of Time,...).

Mank ko bo gledalcev, prejt bodo nehali s tem sranjem.

estons ::

Pogledano do konca. Za Netflix nivo serij je čisto v redu. Na koncu so mal slabi efekti, ko se Fjall "transformira", ostalo (vključno z zgodbo) je boljše kot npr. Wheel of Time. Pritožujejo se po mojem samo fanboyi, ki ne morejo odstopiti od izvornega materiala in svoje vizije.

Mato989 ::

estons je izjavil:

Pogledano do konca. Za Netflix nivo serij je čisto v redu. Na koncu so mal slabi efekti, ko se Fjall "transformira", ostalo (vključno z zgodbo) je boljše kot npr. Wheel of Time. Pritožujejo se po mojem samo fanboyi, ki ne morejo odstopiti od izvornega materiala in svoje vizije.


Če je potrebno deviirat osnovni material tako fejst potem je pač vredno zgražanja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

yayo ::

tole pa pravi največji bosanski Witcher expert

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

m0LN4r ::

Gregor P je izjavil:

Ni mi jasno, kako lahko iz neke zgodbe, kjer je bistvo pobijanje in klanje vsega živega in nadnaravnega, delajo neke ... niti ne vem kaj bi rekel, ker mene ne motijo različne rase ("WOKE" problematika) ali multiseksulnost (LGBT), konec koncev govorimo o fantaziji, naj si dajo duška, če bo zaradi tega zgodba boljša ... ampak to da uničijo karakterje, naredijo čisto nekaj tretjega, se sploh ne držijo virov iz katerih izhajajo ipd. ... skratka uničijo zadevo za čist brez veze:'(

Ne vem, zakaj ne naredijo rajši potem čisto nekaj novega, izvirnega?!?:8)

Z zgodbo se ne ukvarjajo prevec, vazn je politicn imidz, novo pa zato ne, ker pol pa res ne bo nihce sel gledat, surfati je treba na stari slavi.
Tako dobrih serij in filmov, kot nekoc vec ne bo. Pogledas pozabis.
Rewatch == 0

Jaz sem zacel na novo gledati stare stvari, ker te nove stvari so vse po istem kopitu narjene in so res dosadne.

Old is gold so rekl, ampak to kaj zdaj ven prihaja je instant pozabljeno.

Origin of origin of origin oz. PART VIII, IX...

Orginal zgodba, pa da bi rekel top shit, ni blo nic posnetga zadnje 3 leta najmanj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Badwolff ::

Eh najboljše moderne stvari čist lepo konkurirajo starim, z izjemo sitcomov, ki so mrtvi. Brezveze pa primerjat eno flop serijo iz 2022 z the wire ipd....

ahac ::

Mato989 je izjavil:

Torej dodamo Witcherja na seznam epic failov WOKE propagande LGBTQ+++ kr nekaj, hvala da boste vse uničili, potem se bodo pa čudili kako ni gledalcev,....


A knjige (originalni "osnovni material") pa nimajo te "woke" LGBTQ+ "propagande"?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

delavec44 ::

Ne, nimajo.

D3m ::

Pejt raje igrice igrat ahac :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

Badwolff je izjavil:

Eh najboljše moderne stvari čist lepo konkurirajo starim, z izjemo sitcomov, ki so mrtvi. Brezveze pa primerjat eno flop serijo iz 2022 z the wire ipd....

V vseh novih nadaljevanjih in predzgodbah, se lepo vidi lgbtqia++ propaganda in politicna mavrica mora nekak biti tam, ko to vidis ti pokvari apetit.
Mislis, da je samo nakljucje in zgodba, da kr naenkrat v recimo rings of power imamo crnega vilinca, zensko protagonistko barefuta in njena kolegica (aka bivsi frodo), pa zenska v vasi namesto viteza... Tu se ne gre o zgodbi, ampak o tem da se je feministicni bunker prizotil o tem da v orginal LOTR so v glavni zgodbi samo moski... Ja sem dejansko videl en odlomek take feministicne kozlarije ene zenske.
Teen drama styla pa je nekaj drugega, ampak tudi tam se potem vidi, ko je neka nova stvar, aja mora biti en crn, ena lezbika, en peder, pa seveda zenska mora biti protagonistka, moski so pa zraven copate... Spet vprasam, izbor kadra stranger things nakljucje?
In tako naprej.
Bil v kinu pogledal grozljivko, eh pa idi nekam, bolj je bilo smesno kot grozljivo.

Naprimer? Katere imas v mislih, v katerih ni teh novih Woke in LGBTQ kozlarij?
Ajd Mavericka si res niso s tem upali zasrat, ampak crna ariel? Why? Zakaj je to ukrivljanje potrebno prakticno vsepovsod?

Poglej si naslovnico witcher blod origin, spredaj crna zenska, desno kitajska zenska se bolj desno zadaj mala midget zenska ki mlati z macolo... Pa ne me jebat no.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

ahac ::

delavec44 je izjavil:

Ne, nimajo.

Naslednja sezona menda pride do tistega dela z Mistle. Bomo vidl, kaj boste takrat rekl... tudi, če bo tko kot je v knjigi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

m0LN4r ::


Zenska ok, its not enough it needs to be a midget and black.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

yayo ::

V knjigah so nečloveške rase metafora za zatirane manjšine in pogrome. Sapkowski ni štulil v knjige raznih barv kože, ker je pač živel in pisal na Poljskem v osemdesetih in devetdesetih in je našel precej navdiha v evropski in poljski zgodovini. Dvomim, da je po ulicah srečeval poc osebke in pred spanjem tuhtal kako bi izpostavil njihovo zatiranje. Vendar sta humanizem in toleranca zelo močni tematiki v njegovih romanih, gledana seveda skozi oči outsiderja, ki je zgubil iluzije nad človeško vrsto, če jih je kdaj imel. In ja, potem je tu zgodba med Ciri in Mistle. Drugih gay likov se drugače ne spomnim, razen tistega narcisoidnega mladega maga iz Sezone Neviht, ki bi šel s vsakim neglede na spol in leta, le da bi imel od tega korist. Sapkowski je le rojen nekje v štiridesetih letih dvajsetega stoletja v eni najbolj katoliških držav v Evropi. Tudi on ima verjetno svoje meje.

Drugače pa, zakaj se zaboga toiko nervirate v zvezi s problematiko, ki je prvenstveno ameriška? Nihče vam ne bo prišel ponoči v hišo in vas poskusil nategniti. :)) ( sry, se nisem mogel zadržati) 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

m0LN4r ::

ahac je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Ne, nimajo.

Naslednja sezona menda pride do tistega dela z Mistle. Bomo vidl, kaj boste takrat rekl... tudi, če bo tko kot je v knjigi.

V knjigi ima vsak svojega malarja, na TVju (vizualnem mediju) pa pac ne. Tam leti knjiga cez fotoshop filter rezije.
No poglej si platnico, vse je pokrito.

Saj pravim, Top Gun bi tudi lahko tudi bila crna, pritlikava, zenska, ZAKAJ PA NE ?!?!? To ni fer, da ni!
Aja pa naslednji terminator bo tudi crna baba, ki bo seveda lezbicni robi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Badwolff ::

Je bite molnar, ti pa maš probleme... Skor bi si mislil, da te je en privezal pred tv in te muči tko da gledaš te nove woke serije.

Polda ::

Ne vem zakaj Netflix gre kupit Witcherja samo, da zgodbo posili in zmesari z woke agendo.
Witcher sloni na slovanskih mitih in se dogaja v Evropi tukaj pa polno azijcev in afričanov.

Če imajo tako radi afričane naj Netflix odkupi kakšno afriško knjigo saj imajo polno teh legend in bogov in fantatije pa posnamejo z afričani pa bo pristno in ne woke kozlarija ampak to pa ne. Bolj se splača posiliti in zmesariti vse po vrsti z woke agendo.

Amazon je isti bedak.

sentiš ::

Vsak, ki uporablja besedo "woke" je rasist.

estons ::

Torej v knjigi in seriji je govora o popolnoma izmišljenih likih - elfi kot si jih danes predstavljamo niso niti del nekega lokalnega izročila, predvsem jih doživljamo skozi Tolkienovo vizijo, ne moremo govoriti o uničevanju nekega tradicionalnega izročila... In zakaj je potem problem, ker izmišljen lik v izmišljenem svetu pobarvamo v katerokoli barvo? To je kot da se pritožuješ, ker v Star Treku uporabljajo teleportacijo, ki je v pravem svetu ni.

Ne vem zakaj se ljudje, ki so vsi penasti zaradi "woke" igralskih zasedb, ne bunijo čez filme iz 40-ih in 50-ih, kako so neprimerno predstavljali druge rase, so jih kar belci igrali...

Se pa strinjam, da bi bilo zanimivo videti več originalnih zgodb iz drugih kultur, ampak tega fanboyi pa ne bi prenesli. Ziher bi se bunili, zakaj nihče ne snema nekih njim bolj znanih zgodb, pa da je nejasna zgodba (seveda, ker ti manjka osnovno poznavanje kulture v kateri je nastala) itd...

Skratka, ostajam pri mnenju, da je serija čist ok za to kar je ("extruded entertainment product" za streaming) in tisti, ki se bunijo, so salty racist fanboys.

Samael ::

estons je izjavil:

Se pa strinjam, da bi bilo zanimivo videti več originalnih zgodb iz drugih kultur, ampak tega fanboyi pa ne bi prenesli. Ziher bi se bunili, zakaj nihče ne snema nekih njim bolj znanih zgodb, pa da je nejasna zgodba (seveda, ker ti manjka osnovno poznavanje kulture v kateri je nastala) itd....


Saj tega bo tudi najbrž vedno več, kar je ok, do takrat se bodo pa pač odrasli moški po forumih cmerali, kako so jim pokvarili še eno risanko. Mislim, da smo zdajle v enem obdobju premoščanja, ko je zahodni svet opazil, da nas je malce več na svetu, pa da nismo vsi enaki, pa bo v tem kontekstu posledično tudi zgodb in scenarijev več, zaenkrat pa pač delajo s tem, kar je že - napisano v obdobju, ko je zahodni svet mislil, da je lahko edini kul človek, ki hodi po tem svetu, moški bele kože.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

svecka ::

estons je izjavil:

Torej v knjigi in seriji je govora o popolnoma izmišljenih likih - elfi kot si jih danes predstavljamo niso niti del nekega lokalnega izročila, predvsem jih doživljamo skozi Tolkienovo vizijo, ne moremo govoriti o uničevanju nekega tradicionalnega izročila... In zakaj je potem problem, ker izmišljen lik v izmišljenem svetu pobarvamo v katerokoli barvo? To je kot da se pritožuješ, ker v Star Treku uporabljajo teleportacijo, ki je v pravem svetu ni.

Ne vem zakaj se ljudje, ki so vsi penasti zaradi "woke" igralskih zasedb, ne bunijo čez filme iz 40-ih in 50-ih, kako so neprimerno predstavljali druge rase, so jih kar belci igrali...

Se pa strinjam, da bi bilo zanimivo videti več originalnih zgodb iz drugih kultur, ampak tega fanboyi pa ne bi prenesli. Ziher bi se bunili, zakaj nihče ne snema nekih njim bolj znanih zgodb, pa da je nejasna zgodba (seveda, ker ti manjka osnovno poznavanje kulture v kateri je nastala) itd...


Skratka, ostajam pri mnenju, da je serija čist ok za to kar je ("extruded entertainment product" za streaming) in tisti, ki se bunijo, so salty racist fanboys.


V Aziji imaš ogromno posnetih filmov iz Indijske, Japonske, Kitajske kulture, samo tega pač ti ne gledaš in se kljub temu buniš. Zakaj pa tam ni temnopoltih v filmih? Zakaj se pa tam ne buniš. DVOLIČNEŽ si tako kot celoten "woke" svet.

Samael ::

svecka je izjavil:

estons je izjavil:

Torej v knjigi in seriji je govora o popolnoma izmišljenih likih - elfi kot si jih danes predstavljamo niso niti del nekega lokalnega izročila, predvsem jih doživljamo skozi Tolkienovo vizijo, ne moremo govoriti o uničevanju nekega tradicionalnega izročila... In zakaj je potem problem, ker izmišljen lik v izmišljenem svetu pobarvamo v katerokoli barvo? To je kot da se pritožuješ, ker v Star Treku uporabljajo teleportacijo, ki je v pravem svetu ni.

Ne vem zakaj se ljudje, ki so vsi penasti zaradi "woke" igralskih zasedb, ne bunijo čez filme iz 40-ih in 50-ih, kako so neprimerno predstavljali druge rase, so jih kar belci igrali...

Se pa strinjam, da bi bilo zanimivo videti več originalnih zgodb iz drugih kultur, ampak tega fanboyi pa ne bi prenesli. Ziher bi se bunili, zakaj nihče ne snema nekih njim bolj znanih zgodb, pa da je nejasna zgodba (seveda, ker ti manjka osnovno poznavanje kulture v kateri je nastala) itd...


Skratka, ostajam pri mnenju, da je serija čist ok za to kar je ("extruded entertainment product" za streaming) in tisti, ki se bunijo, so salty racist fanboys.


V Aziji imaš ogromno posnetih filmov iz Indijske, Japonske, Kitajske kulture, samo tega pač ti ne gledaš in se kljub temu buniš. Zakaj pa tam ni temnopoltih v filmih? Zakaj se pa tam ne buniš. DVOLIČNEŽ si tako kot celoten "woke" svet.

Wau, kakšen fejk spin. Daj še kaj o češki filmografiji povej, ti ki to tako zelo spremljaš :D
Samael != Samuel

svecka ::

Za razliko do tebe (Samael), ki si dvolični hipokrit, sam gledam že celo življenje krute in brutalne evropske filme, hodim na Anime konvencije, berem mange, gledam indijske filme in nasploh spremljam Azijsko kulturo, ker imam tudi iz tam prijatelje.

in češka je evropa butelj, če se že buniš o barvi kože in woke jokicam, zakaj gledaš samo na "zahodne civilizacije". Nerazgledan si ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Samael ::

Matr, pa ti si tapravi đek @svečka.
Koliko si pa kaj otrok do sedaj zaplodil - gotovo tudi tu slediš tradicionalnim vrednotam belega konzervativnega družinskega človeka, ne pa samo kurčiš po internetu, ker so ti, odraslemu človeku, pokvarili še eno risanko.
Samael != Samuel

svecka ::

Samael je izjavil:

Matr, pa ti si tapravi đek @svečka.
Koliko si pa kaj otrok do sedaj zaplodil - gotovo tudi tu slediš tradicionalnim vrednotam belega konzervativnega družinskega človeka, ne pa samo kurčiš po internetu, ker so ti, odraslemu človeku, pokvarili še eno risanko.


z razliko od tebe nisem tako slep v barvo kože in tako neumen kot opica, ko pišeš take bedarije o tradiciji belega človeka in ja imamo mešano družino, ker gledam izven meje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Samael ::

No, pa dajva od začetka :)

svecka je izjavil:

Za razliko do tebe (Samael), ki si dvolični hipokrit, sam gledam že celo življenje krute in brutalne evropske filme, hodim na Anime konvencije, berem mange, gledam indijske filme...


Glede na to, da se v tej temi običajno ne pojavljam, glede na to, da nisva nikoli debatirala, in pa glede na to, da je bil povod za tvoj buren nerazsoden histeričen odziv zgolj in en sam stavkec zgoraj, ki ti ni bil povšeči, dvomim, da si v svoji labilnosti in nerazsodnosti dejansko zmožen neke objektivne debate, tako da ja, ljudje ki jih v svoji užaljenosti histerično okarakteriziraš kot "dvolične hipokrite" so prav gotovo to in nič drugega. Kakopak :D


svecka je izjavil:

če se že buniš o barvi kože in woke jokicam, zakaj gledaš samo na "zahodne civilizacije". Nerazgledan si ti.


Odgovor enak tistemu zgoraj. No, pa najbrž si si pomagal tudi s kristalno kroglo iz omare. Pizda, sem jaz nerazgledan :(


svecka je izjavil:

nasploh spremljam Azijsko kulturo, ker imam tudi iz tam prijatelje.

Nekoga, ki si ga zgolj po vzdevku spoznal v neki igrici, težko okarakteriziraš kot prijatelja. Ampak kdo sem jaz, da bom tu sodil - vsakdo potrebuje prijatelje. Če si rekel, da so ti prijatelji, potem so ti prijatelji!
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

svecka ::

Samael je izjavil:

No, pa dajva od začetka :)

svecka je izjavil:

Za razliko do tebe (Samael), ki si dvolični hipokrit, sam gledam že celo življenje krute in brutalne evropske filme, hodim na Anime konvencije, berem mange, gledam indijske filme...


Glede na to, da se v tej temi običajno ne pojavljam, glede na to, da nisva nikoli debatirala, in pa glede na to, da je bil povod za tvoj buren nerazsoden histeričen odziv zgolj in en sam stavkec zgoraj, ki ti ni bil povšeči, dvomim, da si v svoji labilnosti in nerazsodnosti dejansko zmožen neke objektivne debate, tako da ja, ljudje ki jih v svoji užaljenosti histerično okarakteriziraš kot "dvolične hipokrite" so prav gotovo to in nič drugega. Kakopak :D


svecka je izjavil:

če se že buniš o barvi kože in woke jokicam, zakaj gledaš samo na "zahodne civilizacije". Nerazgledan si ti.


Odgovor enak tistemu zgoraj. No, pa najbrž si si pomagal tudi s kristalno kroglo iz omare. Pizda, sem jaz nerazgledan :(


svecka je izjavil:

nasploh spremljam Azijsko kulturo, ker imam tudi iz tam prijatelje.

Nekoga, ki si ga zgolj po vzdevku spoznal v neki igrici, težko okarakteriziraš kot prijatelja. Ampak kdo sem jaz, da bom tu sodil - vsakdo potrebuje prijatelje. Če si rekel, da so ti prijatelji, potem so ti prijatelji!


Pojdi kaj v tujino in dejansko imej prijatelje iz celega konca sveta in ne samo kot ti ki jih vidiš na netu. Ko ti bodo govorila kitajka, da podpira komunistično partijo in da je folku ok, dokler malo kradejo na vrhu in da je Tajvan njihov, ker so izgubili vojno, boš začel mal drgač gledat v svoji mali tupasti nerazgledanmi glavici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Samael ::

Zabaven si, jaz bi bil kar tvoj prjatu. A smem al moram iti prej v tujino? :))
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Polda ::

Samael je izjavil:

estons je izjavil:

Se pa strinjam, da bi bilo zanimivo videti več originalnih zgodb iz drugih kultur, ampak tega fanboyi pa ne bi prenesli. Ziher bi se bunili, zakaj nihče ne snema nekih njim bolj znanih zgodb, pa da je nejasna zgodba (seveda, ker ti manjka osnovno poznavanje kulture v kateri je nastala) itd....


Saj tega bo tudi najbrž vedno več, kar je ok, do takrat se bodo pa pač odrasli moški po forumih cmerali, kako so jim pokvarili še eno risanko. Mislim, da smo zdajle v enem obdobju premoščanja, ko je zahodni svet opazil, da nas je malce več na svetu, pa da nismo vsi enaki, pa bo v tem kontekstu posledično tudi zgodb in scenarijev več, zaenkrat pa pač delajo s tem, kar je že - napisano v obdobju, ko je zahodni svet mislil, da je lahko edini kul človek, ki hodi po tem svetu, moški bele kože.



Ti si taka woke ovca, da sploh ne kapiraš za kaj se gre.
Verjetno te daje tudi white guilt bogi revček pojdi malo po Lj in če screčaš kakega afričana ga prosi odpuščanja, da se ne stopiš woke queen.

Samael je izjavil:

Matr, pa ti si tapravi đek @svečka.
Koliko si pa kaj otrok do sedaj zaplodil - gotovo tudi tu slediš tradicionalnim vrednotam belega konzervativnega družinskega človeka, ne pa samo kurčiš po internetu, ker so ti, odraslemu človeku, pokvarili še eno risanko.



White guilt je težka stvar za ubogega Slovencelna :))

Samael je izjavil:

Zabaven si, jaz bi bil kar tvoj prjatu. A smem al moram iti prej v tujino? :))


Pojdi na Metelkovo tam imaš polno somišljenikov pa še pircing si daj v vagino ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

Samael ::

Čudno izrazoslovje imaš @polda. Človek se po prebiranju tega enostavčnega zmazka kar ne more odločiti, a si 45 letnik, ki je ostal nekje na razvojni stopnji 14 letnika ali pa 14 letnik, ki se poteguje za pozornost odrasle osebe. Ampak važno, da ti pa "kapiraš" za kaj se gre. Pravi intelektualec, ejga. :))
Pa si ziher, da je vse to zraslo na tvojem lastnem zeljniku? Ta stavkec ali dva, ki ju ne znaš spraviti v razumno slovenščino?
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Badwolff ::

svecka je izjavil:

estons je izjavil:

Torej v knjigi in seriji je govora o popolnoma izmišljenih likih - elfi kot si jih danes predstavljamo niso niti del nekega lokalnega izročila, predvsem jih doživljamo skozi Tolkienovo vizijo, ne moremo govoriti o uničevanju nekega tradicionalnega izročila... In zakaj je potem problem, ker izmišljen lik v izmišljenem svetu pobarvamo v katerokoli barvo? To je kot da se pritožuješ, ker v Star Treku uporabljajo teleportacijo, ki je v pravem svetu ni.

Ne vem zakaj se ljudje, ki so vsi penasti zaradi "woke" igralskih zasedb, ne bunijo čez filme iz 40-ih in 50-ih, kako so neprimerno predstavljali druge rase, so jih kar belci igrali...

Se pa strinjam, da bi bilo zanimivo videti več originalnih zgodb iz drugih kultur, ampak tega fanboyi pa ne bi prenesli. Ziher bi se bunili, zakaj nihče ne snema nekih njim bolj znanih zgodb, pa da je nejasna zgodba (seveda, ker ti manjka osnovno poznavanje kulture v kateri je nastala) itd...


Skratka, ostajam pri mnenju, da je serija čist ok za to kar je ("extruded entertainment product" za streaming) in tisti, ki se bunijo, so salty racist fanboys.


V Aziji imaš ogromno posnetih filmov iz Indijske, Japonske, Kitajske kulture, samo tega pač ti ne gledaš in se kljub temu buniš. Zakaj pa tam ni temnopoltih v filmih? Zakaj se pa tam ne buniš. DVOLIČNEŽ si tako kot celoten "woke" svet.


Iz istega razloga kot jih ni v slovenskih filmih in so v ameriških.

sentiš ::

Če naredimo CTRL + Find/Replace besedo "woke" z besedo "nig**" se pomen teh objav ne bo spremenil. Malce se zamislite nad seboj in kaj se dopušča objavljati na temu forumu...

delavec44 ::

Saj če narediš CTRL + Find/Replace besedo sentiš z budala se tudi pomen ne spremeni.

oo7 ::

V glavnem ljudje so zelo zadovoljni z WOKE TV serijo Witcher Blood origin tukaj ni debate. Ocene so neverjetne.

IMDB : 4,1/10

Rotten tomatoes
Kritiki - 33%
Publika 12%

Metacritic
Kritiki 47/100
Publika 1/10

D3m ::

naj Netflix odkupi kakšno afriško


Katero pa?

Ahahahahahah.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

Lahko naredijo eno o princu iz E-Mailov, ta je zelo znan princ, pa se gej princ je zaljubljen v belko, ki se identificira kot moski.

10/10
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Polda ::

D3m je izjavil:

naj Netflix odkupi kakšno afriško


Katero pa?

Ahahahahahah.



Materjala glede črne celine je veliko tako, da ni potrebe, da vse spremenijo v woke kozlarijo. Nekaj knjig in novel

12 Sci-Fi + Fantasy Novels With African Inspired Settings https://thenerddaily.com/12-sff-novels-...

Best Sellers in Black & African American Fantasy Fiction https://www.amazon.com/Best-Sellers-Bla...

10 AFRICAN SCI-FI & FANTASY BOOKS YOU NEED TO KNOW ABOUT IN 2020 https://mousethatreads.com/10-african-s...

9 Afrocentric fantasy books to read right now https://www.insider.com/afrocentric-fan...

20 MUST-READ AFRICAN FANTASY NOVELS https://bookriot.com/african-fantasy-no...


Sigurno je veliko materjala tukaj in posnamejo afriško TV serijo z afričani pa ne bo woke samo naj bodo zvesti knjigam in novelam in ni nobenega problema.

yayo ::

ampak ne bodo, ker oni hočejo franšizo s katero bodo šli na sigurno, tako kot Amazon z ROP. Netflix je od Sapkowskega želel dobiti v bistvu le pravice do IPja, do znanega imena. Saj je precej woke fantasy in scifi literature, posebno na ameriškem trgu, ampak je nočejo niti povohati. Nek perverzen užitek je očitno, da vzameš vir iz preteklosti in ga predelaš do nepoznavnosti. Glede Witcherja mislim, da je bil Sapkowski celo zadovoljen, ko so mu povedali, da serije ne bodo snemali točno po knjigah, ker njegovo delo ostane neomadeževano in originalno.
Tole bom kmalu bral npr. Butch, možata lezbijka v vlogi junakinje, upam da bo tona vročega lezbo seksa not. :)) (kaj čmo sem cis moški...)



Še en primer je serija narejena po knjigi Intervju z vampirjem od Anne Rice. Boga ženska je umrla in sedaj mesarijo njeno zapuščino. Vampirji iz njenih romanov so že bili subtilno homoerotični ampak v seriji so jih naredili za eksplitcitne geje, plus Louis, katerega je v filmu igral Brad Pitt je naenkrat postal afroameričan. Pa zgodovinsko obdobje so spremenili, ker bi v originalnem črnec lahko bil le suženj, v seriji pa je zvodnik, gizdalin. Je pa za serijo ekipa, ki je delala Better call Saul, če se ne motim, nisem še gledal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Gregor P ::

Mene je recimo čisto iz tira vrglo, ko so James Bonda (Sean Connery) kakor premaskirali v Japonca ... ne vem, kaj so si mislili takrat ... morda so pa bili zelo napredni in so hoteli podati sporočilo, da smo vsi ljudje enaki:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

yayo ::

todman74 ::

yayo je izjavil:

Butch, možata lezbijka v vlogi junakinje, upam da bo tona vročega lezbo seksa not. :)) (kaj čmo sem cis moški...)


Lol...oćitno si obstal v nekem drugem času. Videl boš sicer precej lizarjenja med glavnima junkinjama, mogoče kakšno bradavičko in pa skoraj sigurno dva totalno gola deda v ozadju, s pol metrskimi k***i, ki bosta tam sam bog ve zakaj....vsaj na HBO je tako, pa dvomim, da so Netflix in ostali kaj drugačni.

BaTeMaN ::

Presenetljivo dober povzetek :)
less then zero

yayo ::

Čakte, jaz govorim o romanu. Kaj so tv serijo po njemu naredili?
««
9 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11720224 (507) oo7
»

Tom Hardy - Bond James Bond - 007 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14421615 (645) Invictus
»

The Witcher

Oddelek: Igre
433848 (344) ahac
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488262196 (26062) D3m
»

The Witcher 2: Assassins Of Kings (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
40190230 (59446) yoco

Več podobnih tem