» »

The Witcher

The Witcher

Temo vidijo: vsi
««
8 / 11
»»

BT52 ::

Supermann je praktično official gledano, da je imel cameo na Black Adamu? In Cavil sam je potrdil na SM profilu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

oo7 ::

BT52 je izjavil:

Supermann je praktično official gledano, da je imel cameo na Black Adamu? In Cavil sam je potrdil na SM profilu.


Zdaj, ko je Discovery prevzel WB je DC šef Walter Hamada odletel kateri je tudi nasprotoval, da se Hennry pojavi v črnem Adamu ali sploh, da je še sploh Superman. Ja Hennry Cavill je nazaj kot Superman :)

D3m ::

Verjetno nima več časa za Witcherja, ker bo spet igral Supermana.
Možno je pa tudi, da mu (kot ljubitelju knjig) ni všeč kako je serija vedno bolj odstopa od zgodb v knjigah...


To sem pa nekje bral, da je omenil, da Lore (bilokateri) je treba spoštovati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

BT52 ::

Pa še tip je gamer. RESPECT.

CHAD :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

oo7 ::

D3m je izjavil:

Verjetno nima več časa za Witcherja, ker bo spet igral Supermana.
Možno je pa tudi, da mu (kot ljubitelju knjig) ni všeč kako je serija vedno bolj odstopa od zgodb v knjigah...


To sem pa nekje bral, da je omenil, da Lore (bilokateri) je treba spoštovati.


Čudno, da je showrunnerca za TV serijo Witcher Lauren S. Hissrich sedaj tiho glede obtožb, da ona in njeni kolegi ne spoštujejo knjig.




Ampak ok Story comes first :))

yayo ::

jaz mislim, da gre pri Cavillovi odločitvi le za prioritete. Tip je že imel renome kot filmski igralec, gradi si karijero v Hollywoodu. Da bi dobil vlogo v Witcherju se je potrudil, ker ljubi igre, za lastno dušo. Serija se je žal izkazala za klasični ameriški televizijski trash, v medčasu pa je začel dobivati ponudbe za bolj prestiže vloge. Če bi ostal v tv seriji bi reskiral, da postane standarden tv igralec, ki se zadovolji z daljšimi gažami, ki trajajo več sezon zato, da prinese družini kruh na mizo. Beri: izgubil bi status katerega ima. Ima pa možnost ciljati veliko višje. Pravilno se je odločil. Naj tale ghetto Witcher krepa naravne smrti, čez deset, petnajst let pa naj poljaki v kaki koprodukciji naredijo eno proper varianto s slovansko/evropskim priokusom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

delavec44 ::

Meni je pa serija všeč. Nisem bral knjig, sem pa igral igre.

100x boljše od dragega RoP.

Motion ::

Me pa čudi da je Liam pristal na vlogo

BaTeMaN ::

Ma dejmo mu priložnost :) saj govorimo o sezoni 4 in zamenjavi,.. bo treba najprej pogledat drugo leto sezono 3.
Hmmm... fuck... bo že znal rečt :) 29krat na epizodo
less then zero

oo7 ::

Se strinjam :D

NETFLIX: You MUST keep Henry Cavill as The Witcher and replace the writers instead

Peticija - https://www.change.org/p/netflix-you-mu...

BT52 ::

BaTeMaN je izjavil:

Ma dejmo mu priložnost :) saj govorimo o sezoni 4 in zamenjavi,.. bo treba najprej pogledat drugo leto sezono 3.
Hmmm... fuck... bo že znal rečt :) 29krat na epizodo


Samo Cavilov fris v stilu "ohh shit not this again" je tak smešen. Pravzaprav v karakterju hehe.

jimyboy ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

svecka ::

Dejstvo je da je Cavill težil da je dobil vlogo za Withcerja. Tako da da odhaja iz neke vloge, ki si jo je tako prizadeval dobiti in igrati je čudno. PRav tako je smešno, da je Cavill bil imenoval Withcer enciklopedija, kar je žalostno, da bi to mirali biti pisci. In še bolj žalostno je da so dandanašji holwood woke pisci ne preberejo niti 1% source materiala, ampak si kar nekaj zmišljujejo (Wheel of Time, Rings of Power,...). Skratka ene opice so zaposlene.

In ja sezona 4 wither bo tudi zadnja, ker bo FLOP NA POLNO. Ne zaradi igralca, ampak take spremembe v seriji, kjer se menja igralce pomeni hud padec gledanosti (kot da bi ti nekdo na silo zamenjal ženo po toliko letih...pač ni isto). Za kar pa vemo, da Netflix hitro odseka vsako serijo, ki nima masivne gledanosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

BaTeMaN ::

Mislim, da ne gre več za igralce in pisce.

Zadeva je nad njimi. Diverse casting, mix sexual orientation, woke, cancel.... vse to je zdaj "baza" za karkoli.

"Hollywood" generalno mora nastopiti proti "woke movement", ker uničujejo vse filme, TV-serije, standup,... povsod čutiš vpliv.
less then zero

BT52 ::

Ma ja je bilo par insajerjov, kjer so leakali bullet pointe katere mora piscev CV izpolnit preden sploh lahko odda script. Bolano JAO.

Zgodba, ki pa dejasko prodajo in razširja zanimanje pa ostane na zadnjem mestu. Potem pa imajo publikacijske hiše "pikatcu face", kako lahko delamo zgubo? :| arner Bros je 59 milijard v zgubi. Pa imajo verjetno v lasti ene najbolj varnih IPjev ever Supermana in Batmana...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

BaTeMaN ::

8-) Da imaš SUPERMAN in BATMANA in ne delaš denarja... ki sta oba TOP TIER kot je v mCU naprimer Spiderman....

Marvel ga dela/ga je naredil... z IRONMANOM, ki je zdaj nad obema.. a v MCU stripih ni niti med top 10 :) DC poskusi s standalone zadevami, ki nimajo neke franžize zadaj.. kot je JOKER -> zdaj govora o nadaljevanju kot musical iz Harley Quinn perspektive (že takoj izgubim ves interes); BaTMaN s Pattinsonom pa tudi ni magnet....

TV serije pa so ... bolj kot ne below average in niti ne gledljive za hardcore fane.. saj je jasno točno to kar si zapisal BT52 - kar je kill za karkoli dandanes.

Bolano, milo rečeno.
less then zero

Gregor P ::

Dejansko me Ironman sploh nikoli ni zanimal - še tiste stare risanke sem komaj pogledal tu in tam kakšno -, a so uspeli narediti dober film, ki je na koncu tudi mene zanimal.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

yayo ::

Od Ironmana je , kaj, 10-15 let? Zadnji Marvel filmi so bolj v kategoriji nastniških komedij ali parodij...

BaTeMaN ::

Zgrešil si bistvo.
Hočem povedat, da je SUPERMAN in BATMAN ikona. TOP TIER.
Z njimi ne znajo ravnat...

Medtem ko je nek MARVEL z pravim igralcem in zgodbo naredil IRONMANa... ki je bil pred tem skoraj nihče LOW TIER superheroj.


Isto je Cavill naredi super Witcherja


Tule ne moreš oporekat.. ampak žal je sledilo kar je sledilo... navzdol do odločitve da gre.
less then zero

Gregor P ::

... in s tem, da sem vsaj jaz najprej mislil, da Cavill ni primeren za Geralta. A se je izkazalo, da je največji problem, kako peljejo zgodbo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

yayo ::

ops, smo v Witcher temi, sem spregledal. V glavnem, ko so serijo napovedali in prikazali casting sem šel direkt v NetflixWitcher Reddit povedati kaj sem si mislil. Pa so me v sekundi zatrli in me proglasili za rasista in ne vem še kaj. :)) Tako mene kot, sem potem opazil, na stotine poljakov in evropejcev, ki so prišli podobno komentirat. (nisem imel pojma, da so subreddit moderirali shilli na Netflix honorarjih) Ok, sem si rekel, dajmo skušati obdržati nekakšen pozitiven pogled, počakajmo, da vidimo kaj bo. In je bilo sranje. :)) Zakaj to govorim? Ker se je veliko ljudi približalo franšizi skozi ogled serije nakar so šli brati knjige. In potem, ko so knjige prebrali so diametralno spremenili mnenje o seriji... Danes podpisujejo peticijo in komentirajo Youtube videe na temo.
Ja, jaz tudi mislim, da Cavill fizično ni niti blizu Geraltu, ampak je na koncu najboljši element serije.

ahac ::

The Witcher: Blood Origin | Official Teaser Trailer | Netflix
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Mads Mikkelsen kot Geralt

yayo ::

Če bi bil deset let mlajši bi bil fenomenalen Geralt, seveda če bi bila serija zastavljena "resno" in ambiciozno in ne kot populistična popcorn kič zabava kakršna je v tekoči inačici.

ahac ::

The Witcher: Blood Origin | Official Trailer | Netflix
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Gregor P ::

Sploh nisem pogledal; a to na sliki je otrok z macolo :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

yayo ::

serija je Netflixova pogruntavščina katera s knjigami nima absolutno nobene zveze. Sapkowski zelo malo piše o zgodovini Kontinenta, pove le, da so rase, ki tu živijo prispele iz paralelnih svetov skozi takoimenovano "konjukcijo sfer" ( v bistvu multiverse, verjetno izposojeno pri Michaela Moorococka) Prvi naj bi prispeli gnomi, kasneje vilinci, dooooolgo potem pa ljudje. Netflix baje planira še en spinoff o Podganah. Podgane so bile banda najstniških šminker razbojnikov katerim se je pridružila najstniška Ciri potem, ko so jo dogodki ločili od Geralta. Podgane v knjigah doživijo klavn, krut konec. Prav na koncu sage pa jih Ciri maščuje.

yayo ::

EDIT
Jebote, ravno, ko sem pisal mi pozvonijo na vrata jaz pa pritisnem gumb "pošlji". Podgane so bile banda najstniških razbojnikov - gizdalinov, ki so se šopirili po pokrajini v kateri je manjkalo biričev in redarjev. Le ti so namreč po večini bili na fronti zaradi vojne z Niilfgardom.

oo7 ::

To pa zgleda totalno zanič :))

yayo ::

Btw, v trailerju za Blood Origin baje pokažejo tudi Jaskierja čeprav se zgodba dogaja tisoč let pred Geraltovim časom. Time travel?

Mato989 ::

Iz okish nerd witcher serije bodo spet naredili CRAP serijo... bravo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

WTF

|HP EliteBook|R5 6650U|

yayo ::

sem bral, gre za anonimno opravljanje kakršnega bi sam brez večjih problemov sklempal skupaj na podlagi tistega kare je znano o Henryu in o produkciji Witcherja, le kako laž, polresnico in šinfanje bi bilo potrebno not vmešati. Po mojem grea za 4Chan style trolanje/propagando, dejansko usmerjeno proti woke/feministični srenji. Glede na to da socialne mreže, bloggerji in bolj na splošno internet živijo od takšnega dreka se bo to nekar precej časa mešalo v javnosti, ker pač vsi služijo denar od klikov.

delavec44 ::

Tu lepo razloži zakaj se gre. Jaz ga čisto podpiram.

yayo ::

ja, saj na tole se sklicujem. Nobenega kredibilnega vira ni, tale anonimka je Witcherjev Protokol Sionskih modrecev. Pa mulcem z brado, ki nosijo kapo v stanovanju ponavadi ne zaupam preveč. Ok, mogoče je zaradi pleše. :))

yayo ::

in takole se je končalo (sicer še en bradat in tetoviran "anti woke warrior" v črni majci, ampak strne konec zgodbe): Netflix je zaropotal z lawyerji in vsi so se posuli s pepelom ter skrili pod skalo.

PacificBlue ::

oo7 je izjavil:

Za koonec leta pa še tale woke gnojnica




Po reviewih sodeč je. Si bom pa vseen zvecer pogledal. Fingers crossed:):D

https://m.imdb.com/title/tt12785720/

Zgodovina sprememb…

yayo ::

ravno pogledal prvih deset minut in je že za se zjokat, lol. Sam začetek me je zaintrigiral in sem se skoraj ustrašil, da mi bo serija všeč :)) Potem pa scena v vaški krčmi kjer seveda afriški deklič premlati 4-5 kot hrast velikih toksičnih samcev. Ni meni problem deklica, problem je infantilnost samega scenarija, tolje je res Xena 21. stoletja.

D3m ::

No no.

Xena je v svojem razredu od tega.

In, če še ne veš.....Xena in Hercul je bila podlaga za LOTR. Ljudje, ki so dobili izkušnje s temi serijami so zasloveli v omenjenem filmu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

karafeka ::

Xena je bila šele woke, in njena Gabrijela... :)

D3m ::

Boš moral biti bolj natančen. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

BT52 ::

No Xena je bila vsaj baba v pravem pomenu besede. Pa še serija se je zavedala, da je cheessy in ni se pretvarjala, kot neki kar ni.

D3m ::

Točno tako.

Isto velja za serijo Hercules.

Se še kdo spomne

EARTH 2

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

mr_chai ::

WOW, sem čist out of the loop. Šele zdej sem vidu, da je Cavell dal odpoved. Fucking woke feministična goveda, ki bi vse rade uničle. Jst mu dam čist prov. Fuck ...pa tok mi je bla dobra serija.

PacificBlue ::

Ja Blood Origin je slab..tako slab, da niti ne vem kaj je dobrega. Morda The Witcher v naslovu pa se to nima zveze s tem skropucalom. Tako slabega igranja in scenarija pa ze dolgo ne:(

Badwolff ::

Pa so kriva fucking woke feministična goveda?

mr_chai ::

Badwolff je izjavil:

Pa so kriva fucking woke feministična goveda?


Ja baje da so se te WFG scenaristi smejali originalnim idejam iz knjige in igre, češ da so notri zastareli šovinizmi.

m0LN4r ::

Badwolff je izjavil:

Pa so kriva fucking woke feministična goveda?

Gen Z so problem vsega. Za njih se snema in dela, lepijo se na cesto, ker v LOTR so sami moski in ni gay crncev.

PS: Samo se vprasanje casa je kdaj pride crn gay supermen, ki se bori s pisanim pendrekom proti grdim Gen Y zlobnezi v mustangih.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

estons ::

Jaz sem Gen X, pogledal sem 1. epizodo Blood Origin, in je čist fajn za zabit čas pred TVjem. Kaj več od sodobne entertainment produkcije niti ne pričakujem več. Disclaimer: nisem igral iger, od knjig sem prebral samo prve 3, serijo sem pač pogledal in mi je ok (itak Caville vse skupaj nosi, brez njega bogve kaj bo ratalo). Mensezdi, da se predvsem diehard fanboyi na veliko bunijo zaradi Blood Origin, ker pač ni po njihovih pričakovanjih. Če nimaš nobenih pričakovanj, je čist ok.

Lonsarg ::

Hm mam navado da ce je zadeva iz "lore" ki mi je zanimiv da pogledam tudi če je bolj tak-tak, pač tisto casual watching.

Ampak ocena 3.9 na IMDB, no morda pa tokrat vseeno ne :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()
««
8 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11720218 (501) oo7
»

Tom Hardy - Bond James Bond - 007 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14421615 (645) Invictus
»

The Witcher

Oddelek: Igre
433847 (343) ahac
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488262192 (26058) D3m
»

The Witcher 2: Assassins Of Kings (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
40190227 (59443) yoco

Več podobnih tem