» »

The Witcher

The Witcher

Temo vidijo: vsi
««
7 / 11
»»

yayo ::

najprej niso smeli imeti referenc na igre, zaradi avtorskih pravic, sedaj pa so se očitno dogovorili sCDPR v obojestransko korist. :))

oo7 ::

Dober trailer z butasto idiotsko glasbo, ki ne paše v trailer ;((

yayo ::

glasba je namenjena ciljni publiki, torej paše. :))

Gregor P ::

Njo bi najel, pa bi koj rešili ta problem 8-)

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

yayo ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Druga sezona je zunaj.



Tole je pa napovednik za spin-off Witcher Blood Origin :)):)) tole pa zgleda obupno.

yayo ::

Pogledal prvo epizodo druge sezone. Še vedno gre za nekakšen patchwork,ki ima zelo malo skupnega z romani ampak je po kvaliteti neprimerno boljša od prve sezone. Cavill je klasa zase, igralka, ki igra Yennefer, mu ne pride do kolen. Epizoda najbolje deluje v trenutkih, ki so zvesti materialu iz knjig, tisto kar so scenaristi dodali sami je v glavnem ena mineštra banalnosti. Bejba, ki igra Vereeno je yummy. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

BaTeMaN ::

Witcher, isto samo prvi del uspel.

Celotna scena z Vereeno je odlična. Tu se vidi konkreten napredek. Celo zgradili so njen karakter v par sekundah, da ti je celo mar...
Vereena: Are you a monster because you are different?
Ciri: Monsters do bad things to people.
Vereena: Humans do bad things to everybody.

Yennefer, Fringilla, Tissaia; pa tko same old.. ta Cahir mi je všeč lik. Izgleda "zajeban model".
less then zero

yayo ::

Se bojim, da je prva epizoda še najboljša v celi sezoni. :)) Pogledal drugo in tretjo in postane vse skupaj en takšen dolgočasen nonsens, prav žaljivo je kako so knjige razmesarili. Vse kar je bilo v njih genialnega so izrezali in zamenjali z diletantskim hollywood pisanjem. iti jezen nisem več, samo gledam, facepalmam in se smejem sproti. Witcherji v kaer Morhenu so skupek klovnov, igralka, ki igra Ciri ima talent enega krompirjevega gomolja, cela štorja z magi in vilinci je kot bi gledal Benny Hill show. Džizs... :))

donvitoc ::

Prvi del je bil res za pogledat, vsaj odlomki z Witcherjem, sem se posilil še z 2 in 3, potem pa pobrisal sezono.

Pa še cirila mi izgleda kot Joffery iz GOT.

oo7 ::

yayo je izjavil:

Se bojim, da je prva epizoda še najboljša v celi sezoni. :)) Pogledal drugo in tretjo in postane vse skupaj en takšen dolgočasen nonsens, prav žaljivo je kako so knjige razmesarili. Vse kar je bilo v njih genialnega so izrezali in zamenjali z diletantskim hollywood pisanjem. iti jezen nisem več, samo gledam, facepalmam in se smejem sproti. Witcherji v kaer Morhenu so skupek klovnov, igralka, ki igra Ciri ima talent enega krompirjevega gomolja, cela štorja z magi in vilinci je kot bi gledal Benny Hill show. Džizs... :))



Tudi meni je bila prva epizoda v prvi sezoni najboljša.

oo7 je izjavil:

Sem pogledal prvo sezono in je bilo vredu ampak nič posebnega. Še najboljša epizoda mi je bil pilot.




Kar se tiče druge sezone trenutno sem pogledal tri epizode. Prva je bila dobra druga zanič tretja nekje vmes. Men je pa Ciri všeč.

Največja napaka te TV serije pa je woke Netflix in pisateljica zgodbe, ki se je na twitterju že velikorkat zlagala.

oo7 ::

Koliko je pisanje slabo so pa lokacije res lepe posebno Kaer Morhen.

meho7 ::

BT52 ::

yayo je izjavil:

Se bojim, da je prva epizoda še najboljša v celi sezoni. :)) Pogledal drugo in tretjo in postane vse skupaj en takšen dolgočasen nonsens, prav žaljivo je kako so knjige razmesarili. Vse kar je bilo v njih genialnega so izrezali in zamenjali z diletantskim hollywood pisanjem. iti jezen nisem več, samo gledam, facepalmam in se smejem sproti. Witcherji v kaer Morhenu so skupek klovnov, igralka, ki igra Ciri ima talent enega krompirjevega gomolja, cela štorja z magi in vilinci je kot bi gledal Benny Hill show. Džizs... :))


KEKW jaz tudi. CRINGE at best. Gledam samo, ker spoštujem Henrya. But man boy. Dialog ko ona Trissaja al kak je že, kot z besedami masturbira kako awesome Yennefer is. OMG folk je prizadet, ki to piše.

Badwolff ::

Zgodba zakomplicirana, da se je ne da sledit.
Pa precej dolgočasna.
A jebat ga, naslednji reboot čez 10 let...

BaTeMaN ::

Pogledal 5 delov.. ne morem verjet da maš tak source material, pa narediš iz tega PG-13 romantično dramo. PC WOKE shit uničuje vse po spisku, ta zadeva je lahko samo trd R.... in brez milosti... naš glavni akter pa je bolj ljubeč in nežen kot Mati Terezija....
less then zero

donvitoc ::

Sem raje pogledal par reviewow, in so skurcali še 1. del, sploh ker je zgodba v knjigi res dobra, to kar je v seriji pa je tako razredčeno da sploh nima smisla da ima naslov Witcher.

Pa sploh nisem bral knjig in igral iger da bi se jokal ker zgodba ni točna. Problem je da je slaba serija.

BT52 ::

BaTeMaN je izjavil:

Pogledal 5 delov.. ne morem verjet da maš tak source material, pa narediš iz tega PG-13 romantično dramo. PC WOKE shit uničuje vse po spisku, ta zadeva je lahko samo trd R.... in brez milosti... naš glavni akter pa je bolj ljubeč in nežen kot Mati Terezija....


Ej pa veš, da se Henry bori, da njegov karakter ostane Gerald. Si prestavljaš, da bi ga igral kateri nepriznani igralec? Ohh boy Gerald bi postal čisti soyboy še prej.

D3m ::

Tukaj dam Henry-ju prav, da se bori kaj bi lahko uporabili v Witcherju.

Vendar je problem vedno v post-produkciji, ko režejo in lepijo. :/
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Blood origins zgleda, ko bi se neki cospleyerji posneli na telefonih. Škoda Michele Yeoh za take zmazke of TV serije. Nizko je padla.

dolenc ::

Preden sem začel z drugo sezono, sem še prvo najprej pogledal.

Prvotni vtis prve(pač takrat ko je vn pršla) je bil bol mešane narave, ker sem nekako preslikaval vse skupaj v špile s katerimi sem bol domač, nisem ravno podpiral vseh odločitev, tko ena b-klasa serije se mi je zdelo takrat, sicer witcher, sam če ne bi blo Henrija bol meh.

Tokrat sem imel malo bolj "neomejen" pristop, mal ker sem že pozabil stvari, mal ker sem gledal star trek discovery in se je standard krepko znižal :D.

V drugo morem rečt, da mi je bla prva sezona super, prov brez pritožb sem, super za zdele zvečer pogledat svet witcherja.
Tud druga sezona, nekje na sred sem, zaenkrat super, boljše serije si ne predstavljam trenutno gledat. Par stvari so tudi popravli, Triss je končno rdečelaska, Dandelion je bolj podoben pop zvezdi.

Če je kaj vsiljene "politične" korektnosti, jo tko ne opazim. Knjig ne poznam, niti jih nimam namena spoznat, tko da preslikave zgodbe se tko ne morem it.

ahac ::

Glede na knjige se vse v seriji zgodi veliko hitreje. V eni epizodi več mesecev dogajanja v knjigah stlačijo v en dan. Ampak če ne bi, bi morala biti cela sezona veliko daljša in bolj razvlečena.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dolenc ::

Ja to je videt na 3km, ta witcher "sivina" se ne razvije, k gre prehitro... Al kaj češ, kompromis med tem kar bi "fani" radi in povprečnim gledalcom, ki je do uvodne špice že na telefonu :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

BaTeMaN ::

Malo OFF TOPIC: Res si želim da bi tole bila serija ali film.



Sploh ne poznam ELDER SCROLLS tematike, ampak tole mi je 10/10.. sploh un fight okol 25 minute.. pa brez veze da izspostavljam, noro mi je tole.

pač spominja me malo na tole ... witcher zadevo
less then zero

yayo ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Bodo tudi snemali pri nas ?

yayo ::

zakaj pa so tukaj? beri članek :P

oo7 ::

yayo je izjavil:

zakaj pa so tukaj? beri članek :P


Aja sploh nisem videl, da je link nad video :)

yayo ::

Če Witcher naredi dvajsetino tega za K.G. in Predjamo kar je Game Of Thrones naredil za Dubrovnik potem je turizem na konju. 8-)

BT52 ::

Exept S02 je shit. Niti pogledat do konca nisem mogel.

meho7 ::

'X-Men '97' Head Writer Beau DeMayo Recalls Some Writers On Netflix's 'The Witcher' "Actively Mocked The Sourced Materials", Says This Mindset "Is A Recipe For Disaster And Bad Morale"

According to head writer of Disney and Marvel's upcoming X-Men '97 animated sequel series Beau DeMayo, he encountered a number of writers during his time working on Netflix's The Witcher who "actively mocked the source material" - a mentality which he believes is the death knell of any given production.




Kako predvidljivo

oo7 ::

Za koonec leta pa še tale woke gnojnica


ahac ::

Zakaj je to "woke gnojnica"?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

opeter ::

ahac je izjavil:

Zakaj je to "woke gnojnica"?


Njega verjetno moti to, da je preveč "pisana" druščina:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

WTF je to za en screenshoot????

Še D&D leta 2000 je bolje izgledal.

|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

A ne temelji Witcher na Poljski folklori in slovanski mitologiji ? Ta Netflixov Witcher pa je kot bi šel v New york. Pa še zgleda vse skupaj slabo.

Me prav čudi, da je Michelle Yeoh privolila v snemanje te TV serije katera zgleda res ubogo. Možno, da so Michele ugrabili in prisilili v snemanje. Vse je možno.

Gregor P ::

A to je kakor spinoff? Ker še ta glavno serijo komaj gledamo oz. si jaz 2. sezone niti ogledal še nisem.:))
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

strawman ::

oo7 je izjavil:

A ne temelji Witcher na Poljski folklori in slovanski mitologiji ?


A to da so v Witcherju vilinci te pa ne moti?

estons ::

 ko se nekdo pritožuje nad "diversity/woke shit" v izmišljenem svetu

ko se nekdo pritožuje nad "diversity/woke shit" v izmišljenem svetu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: estons ()

ahac ::

Liam Hemswort bo zamenjal Henrya Cavilla kot Geralt.

Liam Hemsworth Is Picking Up Geralt's Sword for 'The Witcher' Season 4
https://www.netflix.com/tudum/articles/...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

D3m ::

Why??
|HP EliteBook|R5 6650U|

estons ::

O pismo, zdaj bo šele taprav romcom.

yayo ::

D3m je izjavil:

Why??

Ali bo Cavill novi James Bond ali so mu razkrili, da je Yennefer v resnic trans ženska :P

Horas ::

torej bo cavill šev 3. sezoni oziroma jo je že posnel?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

yayo ::

posnel (med ostalim na Nanosu, v prejamskem gradu, Kranjski Gori, na Cresu), bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yoco ::

Očitno bom jaz tudi končal z gledanjem po koncu 3. sezone. Če bi rekli, da bo Liam igral drugega Witcherja, bi še nekako šlo, da pa model igra Geralta :O

tikitoki ::

Cela serija je snooze fest.

BT52 ::

Ma ja prvo sezono so še nekako povezali. Čeprav je bila kronologija f***. Ampak ok sem si mislil, da so tole pač začetki neizkušenih piscev z dokaj malo budgeta. Samo se je takoj videlo po prvih 3eh delih druge sezone, da je tole postalo sranje. Vse okoli Geralda je postalo ena velika burleska. Številne niti so smešno povezane in če smo igrali igre vemo, da je vse pomešano ali naravnost popolnoma kontra in opuščeno. Potem pa še pisatelji scripta rečejo, da nimajo radi iger in knjig LOL BRUH

ahac ::

D3m je izjavil:

Why??
Verjetno nima več časa za Witcherja, ker bo spet igral Supermana.
Možno je pa tudi, da mu (kot ljubitelju knjig) ni všeč kako je serija vedno bolj odstopa od zgodb v knjigah...

BT52 je izjavil:

...če smo igrali igre vemo...
Igre so neuradno nadaljevanje, ki ga ni napisal avtor knjig.
Ampak je pa res, da se vsaj Witcher 2 in 3 bolj držita zgodbe iz knjig kot se jih pa ta serija.
Pri W3 so sicer malo pretiraval s tem kako Geralt nonstop srečuje stare like iz knjig. Čudno, da niso še več mrtvih likov nazaj oživel, ampak OK.. ljubitelji knjig so to želel.

Serija ima pa v drugi sezoni čisto preveč sprememb glede na knjige.
Prva sezona je OK. Backstory od Yennefer (tega v knjigah ni) je kul, da jo bolj predstavi, določene stvari so malo pohitril, da se ni preveč vleklo.
V drugi sezoni so pa čisto brezveze spreminjal pomembne stvari v zgodbi, preskočil pomembne dogodke, si izmislil nove, itd...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Gregor P ::

To je zdaj vprašanje; nov James Bond ali Superman?:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
««
7 / 11
»»