» »

Dave Chappelle (komik, prepoved telefonov)

Dave Chappelle (komik, prepoved telefonov)

1
2
»

solatko ::

SloBiscuit- Tudi na gasilski veselici ni glih cool, če vsem nekaj zvonijo telefoni ali pa vsi nekaj vnašajo v njih.
Delo krepa človeka

mihec87 ::

SloBiscuit je izjavil:

@SaXsIm

> Pač, sprijazni se, da ti gre na ku*ac

nikol nism reku da mi ne gre na kurac in kva pol če mi gre na kurac? Kva ma to veze tle?

Najbolj da usazga človeka pregledajo osebno, tja v rit da zih ne bo mel telefona notr al pa kakšne droge. Boste tud govoril "JA JA dejmo, čist prau". In ko bodo to povsod začel delat, ne boš mogu nikamor it. "kva če nočeš da ti rit pregledajo pol pa ne it. sej te noben ne sil". Več jim boste dovolil da delajo in skoz bolj osebno bo postajal. Nekje more bit linija, kjer se to ustavi, ampak ta linija je skoz bolj daleč...


> A misliš, da ni vsaj v nekem drobnem tisku napisano?

Ne ni, če je je blo na reklami po Tv-ju. Na spletni strani ko prodajajo vstopnice sploh ne piše tega(samo piše da morš pustit telefon v avtu al pa tm pr njih na prizorišču), na vstopnici pa tud ne piše. Ni čudn da so bli ljudje presenečeni zadnč k je meu show... dost jih ni vedl sploh.


> so lahko navedeni tudi v ločenem dokumentu

ja in ne moreš brat ker nikol ne dobiš tega dokumenta. in ja pač če je ločen dokument ti ga morjo dat, drgač pa kje na predstavitvah si pa še vidu to, dej mi to povej? te raznorazni comedy show-i a?

Gre se za to kolk več zahtevajo od nas. Ne bo se ustavl sam pr telefonih. Na koncu ko bodo kakšne prireditve ti ne bodo pustil uporabe določenih besed, da nerečem da v ameriki so že mel 2 taki prireditvi (pa uni prfukneni ljudje k so kao wolfkin pa nevem kva še use), pa da so ljudi ki niso bli straight vn metal (pa white privilege pa to)...

Ni fora kolk cajta lohk folk zdrži brez telefona. Pa mislm da sm bil dovol jasn, da bi pa mogu do zdej že dojet to.



@mihec87

> 1.Kaj boš ko ti bo motečnež vljudno pokazal fakiča in nadaljeval z početjem?

kaj ko ne bo? potlej bo pa problem rešen ane... tle govoriš kukr da se to dogaja 99% cajta. če nisi probu ne morš vedt. pa prosm ne mi zdej "ja aveš se mi je pa že zgodil" b.s.


> 2.Zakaj bi jst moral nekomu težit pa prosit, pa ne vem kaj še vse(po možnosti še dodatno motil ljudi okoli sebe) naj preneha z tem če je že v štartu jasno da moti vse okoli sebe..?

Koji kurac, a nism bil dovol jasn? Reku sm. kva.je.tok.težko.enmu potihm rečt da mot pa.da.nej.neha.z uporabo. klinčevih 5 sekund, ti pa tle govoriš k da se boš 10minut prepiru z človekom. drgač pa ne more vedt če ostale mot če noben nič ne reče(verjameš al ne, je velik ljudi ki jih ne mot če en zraven njega pošlje sms al pa igra igrco na mute). alas se vrtimo v krogu. enga človeka mot pa nč ne reče in pol začne govrt okol kok so usi kuric k uporabljajo telefone pa use, nardi pa nč. 5 sekund.

> "Če bi biu jest tm, bi zahtevu dnar nazaj, ga dubu nazaj, šou domou in čez eno urco gleda na youtubu kar sm zamudu ^^ "
> Ne nebi ker nebi bilo na yt.

Ja bi ja, ker bo tako al tako na koncu pristalo na youtube, ker če je človk pršu z namenom da bo zraven še mal posneu za doma al pa kej, bo pa uzel kamerco al pa 2. telefon...

Ja in pol bo problem ko bojo ljudje nosl po 2 ali več telefona zravn da snemajo in bo spet problem ratal, in kaj jim pol druzga preostane kot pa da majo varnostnike pa da jih pretipajo, al pa tko k na letališču ko moraš dat vso kovino pa to dol. Pol se boste tud strinjal da vas bodo šlatal a? Zato je problem. Več ko jim boste pustil delat take stvari, še več bodo delal.

pol pa rečeš mi lahko nazaj " ja ne bodo te pretipal ker je pa že res preveč osebno to oz. predaleč". potem takem je pa tudi brezveze met tak sistem od začetka. sam vprašanje cajta je.

Upam da vidte moj vidik zdej. Moj problem je implementacija. Je res da dosti ljudi moti, ampak ko večina ljudi pogleda sam na uro al pa na sms k so ga dobil. Če pa člouk skoz v telefon buli pol pa mu rečeš neki. Ne pa da mi grejo zdej moj telefon zaklent...

Drgač pa če temu komiku res tok slabo ratal da ljudje skoz buljo v telefone, pol pa priporočam da zamenja svoj material pa mogoče kej originalnega pove oz. smešnega. pa bojo ljudje zaposleni. Čudn da nima ČISt noben drug komik probleme z tem, pa jih je na miljone. ČUDNO. to se pa ne bo noben spraševou ane...


Ponavljam-jst kot gledalec oz kupec vstopnice nečesa sem kupil za ogled in ne za špilanje nekega varnostnika da bom opozarju brezbrižen in nekulturen folk neglede na to koliko časa mi to vzame..WTF? In kaj ko bo sedu dve vrsti pred mano se bom rinal dve vrsti naprej in se pred njim vrgel na kolena ter lepo prosil da pospravi telefon-japajade....Primer tega je napol polna kinodvorana kjer se en odloči met telefonsko centralo in potem razlaga kaj gleda pa kak je film....Ka naj lazim čez pol dvorane..

Pa pojdi na predstave drugih komikov kjer imaš lahko telefon...

SloBiscuit ::

Kaki varnostnik... rečeš nej bo tih in je to to. tle se pritoževat da se ti ne da rečt nej ne neha z uporabo telefona, čeprav te mot...

Tak al tak pa ne boš vidu če bo meu telefon al ne iz druge vrste. Če bi bil na balkonu bi mogoče videl za njemu pa definitivno ne.

http://imgur.com/fa8aI1C
neznanec555

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

SloBiscuit je izjavil:

Kaki varnostnik... rečeš nej bo tih in je to to. tle se pritoževat da se ti ne da rečt nej ne neha z uporabo telefona, čeprav te mot...

Tak al tak pa ne boš vidu če bo meu telefon al ne iz druge vrste. Če bi bil na balkonu bi mogoče videl za njemu pa definitivno ne.

http://imgur.com/fa8aI1C


Kot že rečeno jst nisem kupu vstopnice da se bom ukvarjal z nekim papkomPIKA..Pa obračaš kakorkoli...

Zvonjenja in pogovora po telefonu ne rabiš videt pa je vseeno moteče....

Zakaj je prišlo do tega se pač zahvalte osebkom brez kulture pri uporabi telefona na prireditvah...

Manu ::

SloBiscuit je izjavil:

Jao, človek. Potem ko pokličejo prvo pomoč, ponavad najbližne ljudi pokličejo al bolncia al pa sami ljudje iz bolnice...

Ma če je kej tazga k ne boš mogu predvidevat... Najbolj da si u službi skoz aaa?

Ja najbolj da čakaš da raznese. Najbol da nč ne nardiš ane, pošleš SMS in je to to. Saj neki nardiš.


In kaj potem če pokličejo? Saj se boš javil na neodgovorjen klic po predstavi. Zdaj boš pa motil ostale v dvorani, ker si ti najpomembnejši in vsi morajo prenašat tvojo telefonsko komunikacijo?

Če je kaj nujnega v službi (če imaš tako službo), potem bodi dosegljiv, ampak ne s tem motit ostale. Sicer pa v 99,8% primerov nobena služba ne rabi delavca 100% dosegljivega, da bi moral imet vedno telefon ob sebi. Vsi ti izgovori so lari-fari.

Pečico (na elektriko) ne bo razneslo, ker je nastavljena na določeno temperaturo in se sama regulira. Posledica bo le visok račun za elektriko. Sicer pa zato ne rabiš imet telefona v dvorani in klicat med dogodkom. Greš ven in pokličeš.

Če bi bili ljudje kulturni, potem s telefoni v dvoranah sploh ne bi bilo problemov. Ampak ljudje niso kulturni, so sebični in mislijo samo nase in na svoje pravice, ne glede na to, če s tem kršijo pravice drugih ljudi. In ker so ljudje nekulturni, so potrebni drastični ukrepi, kot je prepoved telefonov v dvoranah.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lisičenje v Stožicah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13221604 (18007) Gregor P
»

Mala zgodovina filmskega piratstva (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
9817285 (13593) TESKAn
»

Ljubitelji kina za blokiranje mobilnih telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
606600 (5214) CaqKa

Več podobnih tem