» »

Budget kolo za po mestu, nerabljeno, max 35k

Budget kolo za po mestu, nerabljeno, max 35k

Fury ::

Torej... nism neki kolesar, ampak rabm eno spodobno kolo za furat po mestu mogoce pa tut kdaj pa kdaj na kksn roznik :)

Edini pogiji k jih mam so dobre bremze (ne take kot tist kar je recmo rog vcas mel in ni pol kurca prjel), veliko (pac ne tam neki mladinsko in to), cim lazje (ampak to je sekundarnega pomena), 18 ali vec prestav :) kksnih vzemti pa pomoje ni realisticno pricakovat za tako ceno tako da to ni pogoj :)

torej... mate kksne ideje? Ljubljana in okolica ali pa Italija tut pride v postev... ce kdo ve kksne trgovine nej kr napise :)

Nocem pa rabljenega :)

pa prosim brez takih v stilu: Kupi tega SCOTT-a za 150k k je res zakon bajk in ti ne bo zal ... in podobne :)

boštjan ::

škoda da nisi iz Maribora,ker sem v gigašportu gledo super bike za 35k z vzmetenjem.
150k za bike pa je totaln nonsense za navadnega uporabnika.Že 75k je preveč,če ga maš samo za vikend vožnjo.

Klemenn ::

skoda, sam se prodajal dva kolesa, meni neuporabna odkar sem dobil skuterja (si pomisli kdaj na to:D ) in sem jih prodajal za 15k, oba žal prodana nekje v mariboru se mi zdi :D

perci ::

jeba: zakaj nisi meni rekel?

Klemenn ::

ker nisi videl tega

perci ::

ja, smola ;((

boštjan ::

perci,kaj pa coca-cola bike;)

iso2000 ::

Jaz mam pa za po mestu eno doma sestavljeno kolo. Polovico delov sem pa na kosovnem odvozu dobil. Pa pridem povsod z njim.
LP

msmiha ::

V Hervisu dobiš spodobenj pecikel za 50k SIT. Sedaj če ti je to preveč pa ti svetujem da greš v Avstrijo (če ti je seveda) imajo v Metroju ful poceni pecikle.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

boštjan ::

te je že MB bližje ,kjer se dobi za 35k dober bike.

Fury ::

kaj pa italija? sem namrec v taki familiji k se bl rada v italjo voz :)

drguace pa hvala za nasvete, pricakujem se vec le-teh :)

steiner ::

V LJ trgovini Kolesar imajo ene Atale za 26k.

Fury ::

kje pa je ta trgovina? :) ma kksn sajt? telefonsko? :)

Highlag ::

Kolesar je v BTC-ju Hala D spodaj.

Fury ::

tnx :) bom sel pogledat :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero kolo (strani: 1 2 3 496 97 98 99 )

Oddelek: Šport
4947744891 (957) banko22
»

So vam kdaj ukradli kolo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14927586 (5978) GupeM
»

kje kupiti kolesa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5013666 (11981) K0K0
»

Katero gorsko kolo za 70k sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
778497 (7143) mile
»

KAKO vam je bilo ukradeno kolo?

Oddelek: Loža
254925 (4137) SmoKey

Več podobnih tem