» »

Deljenje Wi-fi povezave

Deljenje Wi-fi povezave

Quantum ::

Pozdravljeni!


Imam težavo pri vzpostavitvi povezave do interneta.V študentskem domu uporabljam PC. PC je na net priklopljen preko mobilnega telefona. Mobilni telefon ima vklopljeno funkcijo privezovanje in dostopna točka. Se pravi, da deluje kot modem. Internet je standardni EDUROAM. Dejstvo je, da me konstantno meče ven iz povezave. Nekaj časa dela, potem pa nič.(Predvidevam, da je to zaradi prevelikega števila IP-jev.?

Prosim nujno za pomoč!

Hvala! ps. dobite za pivo!

Lp Q

Gapi ::

Kaj a na kabl ne deluje ??? Načeloma pa je lahko več povezav naenkrat tako da to ni problem.

Da pa razjasnimo situacijo. Ti si povezan na wireless z telefonom in deliš internet z PC. Kako ti to rata? Ker wireles na telefonu ni namenjen da je kot klient in hkrati tudi dostopna točka.

Nisi pa povedal v katerem študentske domu. Tukaj v Ljubljani imaš lahko več stvari na enkrat povezanih. PC in telefon in še tablico hkrati.
No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

Quantum ::

Sem v študentskem domu Novo mesto. Ko sem bil v Lj, je vse normalno delalo. Živel sem na Kardeljevi ploščadi. Novo mesto ima v primerjavi z Ljubljano dosti slabše pogoje za študij...

lp!

Aston_11 ::

Quantum je izjavil:

Sem v študentskem domu Novo mesto. Ko sem bil v Lj, je vse normalno delalo. Živel sem na Kardeljevi ploščadi. Novo mesto ima v primerjavi z Ljubljano dosti slabše pogoje za študij...

lp!
Si zamenjal študij?

Quantum ::

V bistvu ja. Sem dokončal dva letnika UNI-programa pa ni bilo to. Tako, da sem se odločil za študij ob delu. Sedaj izredno študiram računalništvo 1. bolonjske stopnje.

jero_no1 ::

Dobre Wi-Fi točke za eduroam morjo prenest 15-20 uporabnikov hkrati. V štud. domu je precej fizičnih ovir okrog točke, tako da če ni vsak študent s tremi napravami priklopljen gor, pol to ne bi smelo bit težava.
Reskiraj 5€ ali kak cent več, si kupi USB Wi-Fi za v PC in boš mel sigurno dobro povezavo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

študentski dom lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12145139 (22871) Marat
»

Študentski dom FDV

Oddelek: Šola
113134 (2997) lebdim
»

Zakaj me ni na prednostni listi za vpis v Študentski dom?

Oddelek: Šola
162368 (1613) P=LN
»

Študentski dom v Ljubljani, izkušnje, nasveti?

Oddelek: Loža
127068 (6446) Xickle
»

Študentski domovi (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6817603 (15081) tattoo

Več podobnih tem