» »

Kaj je šlo k vragu???

Kaj je šlo k vragu???

R@C@ ::

..upam da bom uspel tole natipkat, ker sem živčen ko prasec!

- V glavnem špilam Gothic2, mi frizne slika...resetiram!
- Ponovno špilam 2 minuti frizne, resetram v BIOS tko iz filinga popravim timinge od Rama iz CL2 na CL2.5 in resetiram...
- Računalnik ne pride več k sebi...prižgeta se diodi za HDD in Power in zamelje kot vedno, vendar monitor ostaja črn. Clear CMOS ne pomaga.... nula nada....
- Procesor in Grafiko sem sprobal v drugi mašini in delujeta!

PLATA A? Mamicu ji vidim!!!!!! Ideje dobrodošle!

Konfiguracija:
- MSI KT3Ultra2
- XP 1800+
- Inno GF4 4200TI
- HDD 120GB Hitachi + 20GB Quantum
- CDRW + DVD
- 300W napajalnik

NORTHBRIDGE in CPU sta vodno hlajena... temp CPUja je bila od 33-42 stopinj.....
  • spremenil: ali3n ()

Fizikalko ::

Plata. :'(

XsenO ::

Da ni ko si šaral po plošči prišlo do kratkega slika
1 + 1 = 1

OldSkul ::

Plata je šla.Men je, samo za informacijo šla Msi plata K7T Turbo kar dvakrat po gobe.;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Sydk ::

kot ti je friznila slika je zelo veliko varjante da se ti je pregrevala grafična, sam imam isto kartico od innovisiona in se res greje kot prasica na privzetih nastavitvah, folk od innota tace stran

pingo76 ::

Po moje je tudi plata...

Business ::

Sposodi si ram in grafično. Menjaj najprej eno in potem drugo. Poglej ventilatorje. Nekaj se pregreva. Verjetno ram ali pa ram na grafični. LAhko tudi procesor.:\ Mislim da ni plata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Business ()

R@C@ ::

...vzrok je bila plata... sem že naredil radostno destrukcijo in v mašini laufa ABIT NF7-S!

..je pa hecno tole.... vodna pumpa (ki je delovala na 5V) mi je šla verjetno skoraj istočasno kot plata.... ko je voda v ceveh stala se procesorju temperatura ni povzpela čez 44 stopinj, je pa res da je bila prej okoli 35. Northbridge, ki je bil tudi vodno hlajen saj se na KT3Ultra2 ta pra...ica greje mljone. In mislim da je odpovedal chipset... Vem čudno je tole...po teoriji bi moral odpovedati najprej CPU, vendar ni.

...Aja na Abitki in novo pumpo MaxiJet 1200 se mi temperatura CPUja še ni dvignila nad 29 stopinj. Seveda še nisem navijal.... še ne...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716211 (8250) Vlad Tepeš
»

Barton-M (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Navijanje
61132031 (15636) K0K0
»

Juhej! Odklenil XP 1800+

Oddelek: Navijanje
7896 (663) Clemento
»

Unlock AMD XP in stabilnost ???

Oddelek: Navijanje
181201 (818) R@C@
»

Again :)

Oddelek: Kaj kupiti
231421 (1059) Moonman

Več podobnih tem