» »

Antivirus: Norton ali Panda?

Antivirus: Norton ali Panda?

Equinoxe ::

OK. Panda Platinum 7 ali Norton 8.
Kateri bi bil boljši?
Ali pa niti ni bistvene razlike?

Dusko ::

f-prot :)

Equinoxe ::

Na izbiro imam le omenjena 2.
Torej?

Lith ::

uuuff, vem da je Norton pooožrešen RAM-a, za Pando pa ne vem nič (in jaz sem že Nortona odstranil z vseh svojih mašinc doma 3+ 1), je pa dober, sej imaš stalno podporo na netu, vsak dan posodobitve, najde e-mail viruse, gledano v celoti je dober paket
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

jurre ::

po mojem je bolsi norton, dela BP skoz, sm imel Pando gor, sm reku, da vidm kasn je to, k jo usi tko hvaljo, mi je cist winse podrla;( sploh se nism mogu vec not logirat, skoz je neki strikov:\ format C: pa nazaj nortona hit, se ogibam pandi

Jeebs ::

Jst imam zaenkrat z Nortonom zlo dobre izkušnje. Dela brez problema, najde praktično vse, no ja, edin to kolk hitrosti pa vsega pokuri pa ne vem, ker se ne sekiram tolk za te stvari. Mam pa zaenkrat še PIII 450Mhz in na njem dela ok.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

flashroyal ::

Praktično isto sr****, ampak pri Bugbear.B je bil update pri Pandi celih 28 ur prej, kot pri Norton. Se pa sem in tja zgodi tudi obratno. Ocene obeh so pa cisto subjektivne. Nekomu je bolj vsec en, drugemu drugi, tretjemu pa tretji.

Blisk ::

TrendMicro, PCCILLIN 2003.

BaRtMaN ::

Uporabljam Pando in sem a happy customer.

Golden eye ::

Men je Norton najboljši:D Dela brez problemov!!!

kloshar ::

Najboljši je F-SECURE 5.41 , ki ima še zraven firewall in res raztura.
lp

@ljash ::

prej sm meu nortona, dj mam panda titanium slo pa ne vem, kako bi naštimou, da bi mi preverjala mejle u IncrediMailu? A se da?

DMouse ::

Čeprav pravijo da je Norton požrešen s spominom, se mi zdi da je Panda še bolj, zagnanih ima kar 5 procesov, vsak od 5-10 MB. Tut zato še zmeri trdim, da je Norton z vključenim "scan files using smartscan" najboljša izbira!

Loki ::

jeebs katero verzijo nortona uporabljas?
katere winse imas? XP?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

Jeebs ::

Uporabljam celoten paket Norton System Works 2003 (navadna ne PRO verzija) katerega del je tudi Norton Antivirus. Kar se tiče Windoz pa imam že nekaj časa owca windoze (WinME). Mašinerija je, kot sm že rekel PIII 450Mhz pa 256Mb RAM-a.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

LordWorm ::

joj sam ne PCCILIN.sam tega ne :)

freejack ::

Jst mam sicer Pando, sam mam pa morje drugih Nortonovih/Symantecovih produktov (od Ghost do Firewall), tk da bi se men kr SystemWorks splačal. :D

Jux ::

Osebno prisegam na Symantec AntiVirus Corporate Edition
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

kloshar ::

A lahko kdo opiše te Symantecove pakete? Internet security, System Works ... Jaz ne ločim tega.

Jeebs ::

Internet Security je firewall (požarni zid) s kr dost funkcijami, Norton System Works pa je komplet programov, ki skrbijo za nemoteno delovanje računalnika (scandisk, defragmenter, čiščenje registra...........) pa še antivirus je zraven.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619518 (8314) fitipaldi
»

Optimalen program za vzdrževanje xpjev

Oddelek: Programska oprema
121835 (1405) ping
»

Kateri antiviru program in kaj menite o nortonu

Oddelek: Programska oprema
392397 (1903) madmitch
»

Nortonovi produkti 2002 - 2003 ?

Oddelek: Programska oprema
101100 (935) Cokolesnik
»

Na ker antivirus prisegate?

Oddelek: Programska oprema
241369 (1003) matter

Več podobnih tem