» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
536 / 536
»
»»

sasoe ::

polde66

pa še kak namig te prosim za zunanji box, nujno mora imeti:
- video predvajalnik s časovnim zamikom podnapisov
- DTS
- 4k
+ želje:
- Atmos in DTS:X
- webrowser in da deluje stran, kot je sloflix, t2go, ... če je to sploh možno?

sam sem sicer imel v mislih NvidiaShield Pro, a je cca 300 eur.
Pa ne vem, če rabim takšno top zver?

hvala, LP
CoolerMaster_RC-590: asus_P7P55D-E, i5_760_2.80GH+ninja3, LC6650GP3_SGv2.3,
2x2GB_RAM, GeForce GTX 1050, SSD_Samsung_830_128GB, WD-green-2TB, Win7 ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sasoe ()

polde66 ::

sasoe je izjavil:

polde66

pa še kak namig te prosim za zunanji box, nujno mora imeti:
- video predvajalnik s časovnim zamikom podnapisov
- DTS
- 4k
+ želje:
- Atmos in DTS:X
- webrowser in da deluje stran, kot je sloflix, t2go, ... če je to sploh možno?

sam sem sicer imel v mislih NvidiaShield Pro, a je cca 300 eur.
Pa ne vem, če rabim takšno top zver?

hvala, LP

https://www.amazon.de/-/en/Streaming-80...
cena nokie je trenutno odlična, ponavadi je 130 eur. Sicer piše da je procesor x3 vendar gre za napako, je x4. Odlična zadeva. Imaš pa teme o android boxih tako da tam lahko zveš veliko več.
polde

c3p0 ::

Je trenutno kak boljši best-buy za 65" z GoogleTV kot TCL 65C645? Dobi se za 549 EUR.

Nezahtevni uporabniki, ne gledajo akcijskih filmov ali SD TV.

c3p0 ::

Ali pa se splača še malo stegnit za TCL 65C805, ki se dobi za cca. 840 EUR (miniled) ? Je vredno 300 EUR več?

PacificBlue ::

Tu v eu so dost visoke cene napram usa.
En model je na redditu objavil, da je kupil novega 55 inch LG C3 za 750 $ .

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

V USA je že tako vse ceneje, pa še manjši sales tax, ali celo brez, odvisno od države...

zokman ::

Zdravo,

imam vprašanje, če zna kdo odgovoriti; kupil sem nov TV Philips 65PUS8518 in že takoj sem opazil, da se pri temni sliki spodaj in pri strani vidijo "madeži" oz. lise bele svetlobe. Sežejo do kakšnih 5cm od roba. Ali je to normalno in običajno? Kadar je svetlejša slika, tega seveda ni videti.

Hvala,

LP Roman

puginho ::

Slaba uniformiranost panela, tako pač je to pri poceni tv-jih. Ali neseš nazaj pa kupiš tv druge znamke - npr. pri najcenejšem sony tega praktično ni ali pa se sprijazniš. Druge ni.

bbobst ::

zokman je izjavil:

Zdravo,

imam vprašanje, če zna kdo odgovoriti; kupil sem nov TV Philips 65PUS8518 in že takoj sem opazil, da se pri temni sliki spodaj in pri strani vidijo "madeži" oz. lise bele svetlobe. Sežejo do kakšnih 5cm od roba. Ali je to normalno in običajno? Kadar je svetlejša slika, tega seveda ni videti.

Hvala,

LP Roman

Za znamko, katero si kupil, je to normalni, drugače pa ni. :))
AMD Ryzen 7 5800X + Be quiet! DARK ROCK PRO 4, MSI MPG X570 GAMING PLUS
Palit RTX3070 Gaming Pro OC 8 Gb , Team Group T-Force Zeus 32GB Kit (2x16GB)
Team Group T-CREATE NVMe SSD, Corsair CX650M, Be quiet! Silent Base 601

fpbs ::

zokman je izjavil:

Zdravo,imam vprašanje, če zna kdo odgovoriti; kupil sem nov TV Philips 65PUS8518 in že takoj sem opazil, da se pri temni sliki spodaj in pri strani vidijo "madeži" oz. lise bele svetlobe. Sežejo do kakšnih 5cm od roba. Ali je to normalno in običajno? Kadar je svetlejša slika, tega seveda ni videti.

To se ti bo še stopnjevalo. Najbolje, da vrneš in vzameš drugo firmo.

c3p0 ::

c3p0 je izjavil:

Je trenutno kak boljši best-buy za 65" z GoogleTV kot TCL 65C645? Dobi se za 549 EUR.

Nezahtevni uporabniki, ne gledajo akcijskih filmov ali SD TV.


Če odgovorim sam sebi, čisto OK zadeva. Ni tako doterana kot npr. Philips, ampak za toliko nižjo ceno je good tradeoff. Daljinec je cheap, hoja po menijih je na Philipsu malo bolj tekoča, ampak koliko pa to rabiš... Slika, brez pripomb zaenkrat. Kodi, ostali apps bp.

katimm ::

https://www.bigbang.si/lg-oled-4k-serij...

Kot kaze best buy s kodo in mastercard se dodatnim popustom 10%. Pride 1360€.

55inch pa 1043€

Blazz ::

polde66 ::

Piše rabljeno
polde

Ganon ::

Spodnja cena je za rabljenega, samo odprta embalaža, vse piše.

legendary ::

Iščem best buy TV v velikosti od 75" do 85". Gledam predvsem na price performance in me zanima kaj predlagate. Je mogoče pričakovati kakšen popust na lanske modele? Predidevam da LG c3 v velikosti 77" in s ceno pod 2 tisočaka so verjetno mokre sanje?

easyrider3 ::

legendary je izjavil:

Iščem best buy TV v velikosti od 75" do 85". Gledam predvsem na price performance in me zanima kaj predlagate. Je mogoče pričakovati kakšen popust na lanske modele? Predidevam da LG c3 v velikosti 77" in s ceno pod 2 tisočaka so verjetno mokre sanje?



Glede OLED 77" ti je najcenejša varianta trenutno Samsung S90C za ceno €2.280,06 https://priporocam.si/izdelek/samsung-s...


Kot si že omenil verjetno-sigurno ni za pričakovati te OLED v tej velikosti izpod 2.000 tisočaka.

Frenky ::

Iščem eno poceni rešitev za vikend. Nekje 50 inč.
Hisense 50A6K ali Hisense 50A7KQ? Verjetno ni neke hude razlike?
Oziroma kaj drugega v rangu 350-450eur? Bo samo za občasno gledanje. Ne poznam pa njihovega OS (Vidaa).
Rabim nujno, da lahko sliko z android telefona/tablice (NEO ali EON) predvajam na TV, saj tam nimam fiksnega internetnega priključka oz. kakšne TV naročnine, pa ne bi rad kupoval še kakšnega ločenega android tv boxa, ker potem spet podraža zadevo za 50eur in več.
««
536 / 536
»
»»