» »

Razmerje oče in sin

Razmerje oče in sin

««
6 / 6
»
»»

gruntfürmich ::

Grizzly je izjavil:

"Oča, dovolj bo soli". On ekstra brihten: "Ni še dobro" in še kar soli...

ja pa kako naj bo foter drugačen, ko pa ima tako brezjajčne sinove? niti u kurac ga ne upate sterat ko dela zgago!

vedno bolj sem prepričan, da so takšni očetje veliko bolj pri pameti kot pa takšni brezjajčni sinkoti!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Furbo ::

Rečeš mu naj pač soli samo svoj krožnik, kot vsak normalen človek.

Težko razumem vse tole, ker se s fotrom odlično štekava.

Drugim se pa klanjajo verjetno taki fotri, doma bi si pa pozdravili vse komplekse na folku, ki bi ga morali imeti najraje.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

matobeli ::

Seveda, v gostilni bi jih takoj fasal če bi se delal pametnega.

Pol lajfa maš pač svoja jajca na tnalu, drugo polovico pa od potomcev.

Horzen ::

Grizzly je izjavil:

Pismo, kot bi opisovali mojega fotra. Ker stanujem nedaleč stran od staršev, se pogosto vidimo.

a) Sedemo h kosilu pa mama pozabi soliti krompir. Oča takoj vzame solnico in začne soliti po vseh krožnikih. Sam se trudim zaužiti čim manj soli, zato ga prekinem: "Oča, dovolj bo soli". On ekstra brihten: "Ni še dobro" in še kar soli. Enako je s solato... olja toliko, da je mastna kot kakšna prežganka.

b) Peljem ga na kak zdravniški pregled in mi začne pametovat: "Kmalu boš na bankini... saj je cesta dovolj široka". Se malo odmaknem pa spet: "Preblizu črte si". Potem ima izvaje: "Šaltaj v četrto", "Prehiti tega mečkača", "Omejitev je 90" itd. Brihten kot inštruktor vožnje, pa daleč od tega, da vozi prijetno.

c) Skupaj nekaj delamo in začne z izjavami: "To ni v redu", "Tu bi moral tako narediti", "Glej kako si to zrihtal". Če pa je delo kvalitetno narejeno (kar ponavadi traja), začne zabijat: "Kaj se toliko mečka", "Tega nihče ne bo ocenjeval, ne bi rabil tako natančno". Pa pogledam, kako on dela - zase se bo še potrudil, če pa nekaj dela nekomu drugemu, bo naredil preko ku*ca.

Najbolj hecno mi je, ko se iz mene dela bedaka zaradi neke malenkosti, potem pa sam naredi še večjo pi*darijo. Sam včasih pozabim, kje odložim kjuče, ampak jih vedno najdem. Oča jih je že odpeljal na strehi avtomobila in so v ovinku poleteli nekam na rob ceste. On sam pa ni imel pojma, kje jih je imel nazadnje. Da ne omenjam, kolikokrat smo že iskali njegov telefon, pa kakšno kartico, enkrat kar celo denarnico.

Tak odnos je tipičen. OP se bo moral navaditi, da je oča že star in najbrš ne razmišlja kaj preveč, preden kaj reče.


Takih primerov je dosti ker so dedci UBER BETA copate. Baba dela zgago ker ve da je od nje odvisen ko beba od mleka, ko da baba gmah pa starega mevle začnejo grizt.

Spokaj se od tam če imaš kam, drugače pa tolerirati zgago, pa če se le da si uredi da imaš čim bolj privat sobo, del hiše itd.

Nasilje in prepiranje kod ima bolj prav in zakaj se ne 1. izplača pa 2. tudi ne pomaga ker je folk stišnjen v glavo. Važna so dejanja ne obljube in dogovori.

Pa najbolj važn je ne imeti konja v tej bolani dirki, mora ti bit 99% vseeno, drugače ne bo šlo. Če nekaj ščitiš in cvikaš kaj bo s teboj in z tvojimi stvarmi te bosta zavohala in dalje podjebavala. Ker to podjebavanje se ne dogaja od včeraj temveč od kar si prišel na svet. Če bi znala drugače bi te vzgojila v samostojnega človeka in bi spokal od doma sam pri 18tih, če ne že prej.
Obična ofca specializirana za beketanje!

tony1 ::

Utk je izjavil:

Ne skrbi, zate smo zmeraj vedeli, da nimaš vseh doma.


Nauči se citirati tistega, ki mu odgovorjaš.
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Višina preživnine (oče ima S.P in plačuje 70€) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24741749 (35770) St235

Več podobnih tem