» »

Makete

Makete

ŽirC ::

Dej oglejte si tele makete, ki sem jih jz naredu pa povejte svoje mnenje.

Link


Lp, ZirC

OwcA ::

Jagdtiger in Spitfire sta mi všeč, morda bi veljalo uporabiti tudi nekaj kita, tako da se ne bi videli spoji plastičnih delov, ampak le tisti, ki se v resnici morajo.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Barakuda1 ::

mnenje enako kot ga ima OwcA:)

madmitch ::

Malo bolj natančen bi bil morda lahko tudi pri barvanju (maskirne barve).
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

ŽirC ::

Sej u mislih sem imel bl, oba Tigra pa spitfira, k so sam teli barvan z kompresorjem, ostali pa niso.


Lp, ZirC

ali3n ::

Lepo lepo.. sploh Tigr.. :-)

Ker si napisal, da si WW2 freak - upam da špilaš IL2 Sturmovik - forgotten battles.. (spita in tempesta zaenkrat še ni not... menda pa bosta kmalu)
klik
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Red_Mamba ::

oba tanka se mi dopadeta :D edino kar je bi lahko poizkusil kamuflažo narediti bol originalno. Kjer so poligoni različnih barv. Sicer je pa res da moraš potem žolč ven pljunat za tiste dodatne barve :D

Ej, ne se sekirat bo pa drugič bolje. Jst že 3 leta sestavljam haubico :D s tem da zadnjih 34 mescov prah nabira.

Red_Mamba ::

bom še jst slike uštulil :D OA-10A Wathhog

Slika 1
Slika 2

Red_Mamba ::

če se ne bodo naložile pobriši "http://" na začetku linka pa enter in mora delat

Arkadij ::

lepo to, jst mam tud polno teh maket iz druge svetovne vojne (te ta novejše mi niso všeč, ker sem bolj mahnjen na WW2) samo sem pramal natančen pri barvanju :(

ŽirC ::

kr uredu Mamba nalepke so ga res hude, jz se nekol nisem stlacu vseh nalepk na no maketo po premal, sam se zmeri makete iz 2.ww, se zmeri rules.

[Marley], ce bi res rad naredu posteno pobarvano maketo, si kup kompresor, k so ga res lepe makete, saj pr kamuflazi se vid to, tist s copicam je bl za mejhne manj vidne stvari. sam kdo pa zdej spet metu dnar ven za kompresor k ga bo rabu ze ene par maket, heh jz.

Lih zdele delam na diorami bitke za Achen 44', tko ena ulca pa to, ene par bajtic pa fajt med anglezi pa nemci, sem zdj je scena, nemci majo Tigra 2, pa se pzkpf 4, anglezi pa nc, pol bo pa kdo vidu bo pa reku da sem naci, sam ne k so anglezi so itaq pristajal z padali, pa niso mogel se ksnih tankov dol poslat (big padalo). tko da se vase mnenje prosem, slikce pa pridejo kmal na stran.


Lp, ZirC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ŽirC ()

jamiroq ::

kaj kdo ve kje v Sloveniji bi se dalo kupit en kolikor toliko kvaliteten kompresor in airbrush (za ne preveč denarja :D)? trenutno mam Revellov beginner airbrush (in bombolce s CO2) in me je čisto minilo, ker je*eni airbrush ob najmanj primernem trenutku vedno izpljune preveč barve in pol gre vse v 3PM.

no ja, ena pozitivna stvar je, da sem ugotovil, da se da z Mr Muscolo čistilom za pečice spucat vso barvo dol :D.

ŽirC ::

Pejt u Lublano, tm pr ind. coni stegne je uvoznik za Revell Hibisco, maket pa barv, pripomockov res komad, pa se 30% cnej je k u trgovinah.

Naslov: Hibisco d.o.o Stegne 25, Ljubljana 1000

Lp, ZirC

ŽirC ::

Diorama Achna Link


Lp, ZirC

IR Babun ::

Tile moji so bili sestavljeni pred štirimi leti, dokler sem imel še veselje, zdaj so pa popolnoma prašni.
Sam so bl krš sestavljeni pa pobarvani, posebej prozorni deli, ker nisem imel tapravega lepila za kabine.

Link
SCREW THE GOVERNMENT

Red_Mamba ::

ja tale A10 je bla prva maketa da sm jo res naredil tako kot je treba :D da sem nabavil ta prave barve, sem si kupil airbrush in kompresor (Za oboje sem dal mislim da ene 65000SIT če se ne motim, s tem da mi je za kompresor dal še nekaj ta stari zraven >:D, ker ga tudi on v delavnici uporablja) Drugače je pa to tisti kopresor, ki je ponavadi v kakšnih prospektih od velikih trgovin in ima 25l tank. Gor je še reducir tako da lahko izhodni tlak nastaviš, na pištoli sm mogu pa tko prvo diplomo naredit predno sem se naučil za kaj so vsi tisti šraufi gor :D ampak potem na koncu ne moreš verjeti kakšna razlika je med zračnim čopičem in običajnim pleskanjem

Binji ::

ja s kompresorjem pride lepo gladko za razliko od copica ki razflaska vse okoli.
Aja ZirC - makete so dokaj vredu sam mal prevec igrackasto narjene - ni dovolj detajlov, pa se nenatancno pobarvane so, prehodi med barvami tudi niso dobro narejeni. Najvecja napaka je pa to, da mas VELIKO prevec lepila gor. Tega ne sme bit niti videt, ne pa da se se sveti na slikah. Ce so slabse nalepke mors tudi stvar prelakirat da ne porumenijo.
Oprosti ker sm te spluvou, sam si prasou za kritiko:\
No sm pogledou se enkrat in barvanje je v bistvu dokaj vredu izvedeno sam se zmerej veliko premalo detajlov.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()

ŽirC ::

Sej detajli, the big problem, k sem ze ves raz*izden k vcasih ni kj prov pol pa se pistolca kej zajebe, pa je to to, ah sej pocas bos slo.

Ko se vam pa zdi reilef Achna, ki je v delu?


Lp, ZirC

ŽirC ::

No ja po parih dneh, farbanja, lepljenja, vdihavanja raznih substanc, mi je konco ratal skup spacat tole ------------ (Battle of Achen)

Krtike prosim.




Lp, ZirC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

OwcA ::

@ZirC: presegel si ommejitev prenosa pri svojem ponudniku (omemba na Slo-Techu dela čudeže :D). Če želiš lahko slike pošlješ meni in jih bom dal na naš strežnik.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

ŽirC ::

Sem ti jih ze poslal, thx

Lp, ZirC

ŽirC ::

al pa se tle poglejte:

link 1

sej se pridejo,


Lp, ZirC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ŽirC ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spet makete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19413335 (9667) ŽirC
»

Kaj prebudi otroka v vas

Oddelek: Loža
181582 (1043) siegmund
»

Tiger vs. T-34 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18310720 (8560) ŽirC
»

Canon A70

Oddelek: Strojna oprema
9964 (905) ali3n
»

America's Army Slovenski Klan

Oddelek: Igre
394657 (4160) mohha53

Več podobnih tem