» »

Moderator

Moderator

Boki_ ::

Kako lahko postanem kaj več kot le povprečen uporabnik Slo-Tech-a?

Da ne bi mislili, da hočem priti v Slo-Tech-ov strežnik in krasti podatke(kakšne le?).
I'm back

ali3n ::

Za začek skušaj "zadet oddelek" :D - pa brez zemere....

Ali
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Vesoljc ::

ali referendum ali plava kuverta...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Boki_ ::

Saj ne da sem vsiljiv, samo zanimalo me je, ker sem Slo-Tech takojvzljubil. Kaj pa je bilo s temi moderatorji: luni,...

ali3n ::

sej ni problem - počakaj do konca tedna , ko pride gandalfar z dopusta - on je "mentor za moderatorje":D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zheegec ::

Hehe, kmalu bo kar vrsta...

P.s.: Kaj pa jaz? :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

flipflop ::

Za začetek bi lahko poiskal novico,v kateri je bilo objavljeno,kako in kaj;)

Aja,pa moderatorji naj bi bili zato,da vzdržujejo nivo pogovora,ne da izkoriščajo svoje pravice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

monster-x ::

Takih tem je bilo že kar nekaj. Simpl ko pasulj: kontaktiraš Gandalfarja ali pa kakega admina in tisti ti bo dal nalogo, da mu pelješ psa na sprehod.:D

Hec, da ne bo pomote :) ; aktivno sodeluješ v tistem oddelku, ki ti je všeč in pomagaš ostalim uporabnikom in če bo to adminom in ostalim članom Slo-Tech "Team-a" se boste zmenili dalje.:)

Boki_ ::

@ALIEN3001: Najprej si po mojem mnenju spremeni podpis ( ...to a god that doesn't exist-Prepovedano je spodbujati k verski,...) potem se mi zdi da boš lahko kaj več. Saj na da se prilizujem, ampak če si ˝nadrejen˝, potem se mnogi zgledujejo po tebi...
I'm back

Vesoljc ::

glede na to, da nam ne pustijo avatarjev, je podpis edina stvar za "personalizacijo" določenega osebka/vesoljca, mislm, da je kakršna koli debata o ustreznem ali neustreznem podpisu odveč. če meni tak podpis paše, ga bom imel, če tebi ne... /ignore
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

(sic) ::

Vesoljec:

/ignore

Ne dela... Si prav napisal?
Fuck you all!!!

flipflop ::

Kllikni na svoj nick na desni strani,pojdi pod forum,poišči pikazuj podpise in klikni na da,da ga spremeniš v ne. Podpisov več ne bo.

(sic) ::

lol
si ti to resno mislil?

Že mate enga za moderatorja :)
Fuck you all!!!

flipflop ::

Ziher se najde kdo ki ni vedel:)

goku :) ::

Ziher se najde kdo ki ni vedel
, tak bo naprimer Amorphis (zadnji ki je je registriral):D :D


Take teme smo pa že imeli a ne;) (še dobro da takrat nisem skupil kakšen persona non grata):D
Navijanje je kamen modrosti

Zheegec ::

Tom DeLonge; Sicer ne vem zakaj bi podpis menjal, samo naj ti bo (oz. je bil že čas da ga menjam:D ), drugače pa podpis ni nekaj zaradi česar nekdo ne bi bil izbran za moderatorja, razen če je res #(/$& :D

Zakaj pa misliš, da moj podpis vzpodbuja versko nestrpnost (ali karkoli v tem stilu si že rekel)?

8-)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Gandalfar ::

Zivjo,

me veseli, da zelis postati moderator. Glede na to, da si na forumu se bolj nov bi ti za zacetek predlagal, da se naprej poskusas konstruktivno sodelovati in bom cez cas ponovno razmislil o tvojem moderatorskem statusu, glede na tvoje obnasanje.

Moderator se naceloma od navadnega uporabnika razlikuje samo od tega, da mu pise moderator pod uporabniškim imenom in morda ima pravico zaklenit kaksno temo. Vecino pravega moderiranje opravi zadnje case tajna policija oz. ostali ozji sodelavci.

Tako je primarna naloga moderatorjev, da pomagajo uporabnikom v svojih oddelkih in opozarjajo tajno policijo na krsitve pravil.

Oboje lahko ze sedaj pocenjas tako, da sem preprican, da te trenutno nikakor ne omejujem, ce ti ne odobrim moderatorskega statusa.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[FORK] Sodelovanje oz. kako postati moderator

Oddelek: Loža
151458 (1366) Poldi112
»

Potrebujete moderatorje, a jih ne sprejmete?

Oddelek: Slo-Tech
422194 (1071) perci

Čistka

Oddelek: Slo-Tech
392112 (1106) Primoz

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844529 (24042) kuglvinkl

Več podobnih tem