» »

Nakup postelje

Nakup postelje

rovka ::

Pozdrav, čas bo za menjavo postelje, zanima me kam v Ljubljani se mi najbolj splača iti glede na ceno ? Rutar ? Lesnina ? Kam drugam ? Iščem pa nekaj takega kot je na sliki, da ima spodaj 2 ali 3 predale, čisto enostavna postelja.

mat xxl ::

Pojdi Aniles d.o.o. v Gunclje, tam vedno pametno in ugodno svetuje nek mlajši fant, mi smo veliko tam kupili.

Mislim, da ima tudi internet trgovino.

Markus386 ::

Vsi od naštetih imajo tako različne cene, da mislim, da ti ne uide ena sobota lutanja po štacunah. Pojdi vsaj v lesnino na brdu, pa rutar in dipo na rudniku. Za skoraj identične zadeve (ne postelja, pač pa neka omarica z predali, pa neke manjše omarice), so bile cene za faktor 5+ različne, eno ceneje v eni, drugo v drugi štacuni.

Aja, pa seveda, ne pozabit na ikeo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markus386 ()

Gaius ::

Pozdravljeni,

ve kdo od vas, če kje v sloveniji prodajajo že komplet zaključene postelje? Torej posteljni okvir, dno, vzmetnica, po možnosti posteljnina (vse skupaj vključeno?)

koyotee ::

Zakaj pa vse skupaj?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

DePalmo ::

Za okvir lahko pogledaš tudi na www.pohistvo.si, sva si s punco naročila višjo, s tremi predali spodaj in naslonjalom za glavo, 140x200, za 140 evrov. Dostava na dom vključena.

MostWanted ::

dipo, lesnina, momax... kaj neznate pogledat po netu, vpišete ime trgovine potem poiščete postelje in sortirate kakšne postelje.

misek ::

Twixz ::

Harvey norman za postelje ok?
Sin si je izbral en jogi & posteljni okvir tam, pa sem rekel da bova še sebi s partnerko modernizirala posteljo.. Ima kdo izkušnje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104983 (9697) Vanadium
»

Boxpring ali sestavljena postelja?

Oddelek: Kaj kupiti
63286 (2819) vratmatra
»

približno kolko €€ bi rabil za opremit 40m2 flat

Oddelek: Loža
346927 (5494) NikolormousB
»

Nakup vzmetnice - nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7730632 (16938) amigovespuci

Več podobnih tem