» »

Ukraden Facebook račun

Ukraden Facebook račun

Kibernetik ::

Očitno mi je nekdo ukradel Facebook račun; najprej geslo ni ustrezalo, potem sem preko emaila zahteval obnovitev gesla. Po obnovitvi se vpišem v fb, ampak ta profil ni moj... Ni prijateljev in v imenu je dodana še ena črka. Torej niti ime ni pravo. Očitno so na mojem fb profilu zamenjali email in mi kreirali nov fake profil...

Je sploh kakšna varianta izbrisati (dobiti nazaj) ukraden račun?

Mare2 ::

Pa sicer tvoj profil s tvojimi podatki, prijatelji še obstaja na FB? :)

Lahko da se je res kaj takega zgodilo ali pa sam nekaj nisi dobro vpisal pri prijavi. Praviloma brez tvojega emaila in FB gesla nekomu tretjemu naj ne bi ratalo prevzeti FB. :)

Kibernetik ::

Da, profil še vedno obstaja. Ampak če se prijavim z mojim email naslovom mi najprej sporoči da geslo ni pravilno, potem ga resetiram in se vpišem v račun. Ampak to ni moj račun, je na novo narejen račun. Da pop...

b3D_950 ::

Kliči na facebook support.

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Mare2 ::

Kibernetik je izjavil:

Da, profil še vedno obstaja. Ampak če se prijavim z mojim email naslovom mi najprej sporoči da geslo ni pravilno, potem ga resetiram in se vpišem v račun. Ampak to ni moj račun, je na novo narejen račun. Da pop...


Hočeš rečt, da je nekdo v tvojem izvirnem FB računu zamenjal glavni kontaktni email z drugi, svojim. Tu je moral poznati geslo od FB. Kdo vse pa uporablja tvoj računalnik. V vseh brskalnikih se lahko pogleda vsa gesla.

In potem ti je odprl nov profil? Dvomim, če se je komu to dalo.

Kibernetik ::

Točno tako izgleda! Ko bi vsaj lahko videl, kateri email je vpisan v profil.

mrTwelveTrees ::

A si se logiral na kakšne računalniku / napravi pa je se potem nisi odlogiral in je druga oseba uporabljala ta računalnik/tablico/telefon ?

dunda ::

Malo preveri - na FB imajo podporo v ta namen. Ne me sicer vprašat, kje točno se to nahaja :-)
https://www.kacnje.eu

mrTwelveTrees ::

Ja, neki je v stilu da te prijatelji "potrdijo" ... da imaš ukraden račun, da ga lahko dobiš nazaj,...

Kibernetik ::

Ma da pop... Sama zmešnjava na podpori... Obstaja obrazec, preko katerega se identificiraš, ampak zahteva da vpišeš "login email"... Email naslov za račun je bil zamenjan s strani "hekerja", kako naj vem kakšen email je vpisal...

https://www.facebook.com/help/contact/2...

Incomplete Form
It looks like you forgot something or entered something incorrectly. Please make sure you've included all of the required info.

Zgodovina sprememb…

Vzdevek ::

Pojdi na https://www.facebook.com/hacked
Ko te povpraša za email ali telefonsko, vpiši samo ime in priimek tvojega profila, poišči account in sledi navodilom.
Edit: Najprej se odjavi iz profila, ki ga imaš sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vzdevek ()

Kibernetik ::

Nič ni uspelo... Pozabil na star profil in odprl novega. Ob enem pa opozoril prijatelje, naj odstranijo moj stari profil...

Mare2 ::

Kibernetik je izjavil:

Nič ni uspelo... Pozabil na star profil in odprl novega. Ob enem pa opozoril prijatelje, naj odstranijo moj stari profil...


Po mojem tudi najbolje. :)

BlaY0 ::

Kibernetik je izjavil:

Nič ni uspelo... Pozabil na star profil in odprl novega. Ob enem pa opozoril prijatelje, naj odstranijo moj stari profil...

Neee, zakaaaaaaj???? Imel si enkratno priložnost, da se losaš FB-ja in si jo takole zapravil!!!

Mare2 ::

BlaY0 je izjavil:

Kibernetik je izjavil:

Nič ni uspelo... Pozabil na star profil in odprl novega. Ob enem pa opozoril prijatelje, naj odstranijo moj stari profil...

Neee, zakaaaaaaj???? Imel si enkratno priložnost, da se losaš FB-ja in si jo takole zapravil!!!


... in postaneš človek brez fejsbuka. :)

oiwedfhjweif ::

Mare2 je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Kibernetik je izjavil:

Nič ni uspelo... Pozabil na star profil in odprl novega. Ob enem pa opozoril prijatelje, naj odstranijo moj stari profil...

Neee, zakaaaaaaj???? Imel si enkratno priložnost, da se losaš FB-ja in si jo takole zapravil!!!


... in postaneš človek brez fejsbuka. :)

Za mnoge očitno še vedno nedoseglij cilj v življenju.

MostWanted ::

oiwedfhjweif je izjavil:

Mare2 je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Kibernetik je izjavil:

Nič ni uspelo... Pozabil na star profil in odprl novega. Ob enem pa opozoril prijatelje, naj odstranijo moj stari profil...

Neee, zakaaaaaaj???? Imel si enkratno priložnost, da se losaš FB-ja in si jo takole zapravil!!!


... in postaneš človek brez fejsbuka. :)

Za mnoge očitno še vedno nedoseglij cilj v življenju.


jaz sem človek brez socialnega omrežja! niti ene take stvari nisem imel

tikitoki ::

Isto se je zgodilo moji. Dobila je dostop do nekega drugega profila. Pisalo je, da je kreiran njen profil al neki tazga. Ocitno ima fb se druge, hude, probleme zraven teh, ki jih omenjajo mediji.

zee ::

Predvsem to, da uporabniki ne uporabljajo dvostopenjske avtentikacije. Facebook bi moral prisiliti uporabnike, da to začnejo uporabljati.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Kibernetik ::

Res je, dvostopenjska avtentikacija ni slaba stvar. Ravno sem si nastavil za Google, Facebook,...

boogie_xlr ::

Problem je, da so ljudje lenobe in jih dvostopenjska avtentikacija odvrača od uporabe facebooka. To je slabo za facebook, zato ne bo nikoli ljudi prisilil kaj takega. Kvečjemu jim raje omogoči, da za facebook sploh ne rabijo maila, le telefonsko številko, ki jo je IMO z malo socialnega inženiringa še lažje ukrast kot pa mail z močnim geslom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BLOKIRALI mi FB PROFIL- preverjajo sliko

Oddelek: Pomoč in nasveti
246139 (1622) Saul Goodman
»

Office 2016 račun izginil po upgradu Win 10? .pst sploh ni več?

Oddelek: Pomoč in nasveti
293192 (2347) Baja
»

Facebook z milijardo uporabnikov v enem dnevu

Oddelek: Novice / Ostale najave
3711361 (8291) avani
»

Problem z inštalacijo??

Oddelek: Pomoč in nasveti
101325 (1193) Jin
»

Facebook Timeline na voljo za vse (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5917919 (12847) Bor H

Več podobnih tem