» »

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti?

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti?

eRaZoR ::

Ce se ti ugasa racunalnik z odstevanjem, in imas XP-je pomaga ce v cmd-ju (Start --> Run --> cmd) napises ukaz shutdown -a

Dragi ::

mislm erazor, zdej si pa toplo vodo izumu, kaj ne vidš, pa de tj že nevem kolkrat napisano?LOOOOL??!

Microsoft ::

Na Windows 2000 mores imeti Resource kit, da lahka uporabljas ta ukaz. Pa ne napise se ukaz shutdown -a ampak shutdown -a. :)

Ce imas WinXP, pa imas to ze notri.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Serial ::

Si pomislu na blasterja ali saserja

Pyr0Beast ::

Serial- Kaj si hotu s tem vprašat/odgovorit?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Dragi ::

nič, neki muti,kar je že po celi temi 200X napisano.

Pyr0Beast ::

Človk gleda 1. stran napiše pa v 5. 8-O
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

dëych ::

problem internet: normalno se povežem vse lepo in prav, ko hočem brskat napiše da ne more najdet iskane strani, ali pa da stran ni na voljo ipd...Enako velja če grem na update, pač napiše da nism povezan ipd, isto je pri antivirusnem programu, ko hočm it na update. Skoz javlja da nism povezan na internet, čeprov sem? kakšna ideja kaj bi to bilo?:|

probal z ad-ware, trojan horse hunter ipd., niso najdli nič.:\

Je to kakšn trojanc?8-O

stromar ::

Jaz si bom kar windowse 98 nazaj namestil, moraš pač vsakih nekaj mesecev na novo naložit, nimaš pa raznih problemov z virusi. jaz sem jih uporabljal skoraj 4 leta in sem bil zadovoljen, večinoma sploh nisem imel antivirusa, pa nisem nikoli imel problemov. Pred štirimi meseci pa naložim xp-je, pa se začne sranje. Ko sem enkrat vzpostavil povezavo in jo prekinil, jo še enkrat nisem mogel vzpostavit, velikokrat se mi je zgodilo, da sem dobil razne stvari v črni barvi in sem moral iskat na slepo gumbe, ni mi našlo več PCI kartic itd itd, to je bilo brez virusa. Potem sem enkrat poskušal obnovitev sistema pa ni hotela delat itd itd. Zamenjal sem 3 cd-je od windowsev, inštaliral popravke, a še vedno ne dela prav, sedaj se mi pa še izklaplja, a ne najdem nobenega virusa tudi s pando online scan. Za win 98 se dobi vse popravke in mislim da so proti xp zelo vredu. Ni mi toliko važen videz ampak stabilnost in imunost na viruse

stromar ::

Zarečenega kruha se največ poje:D Sem naložil 98, a sem zdržal le en dan. Namreč pogrešal sem funkcijo hibernate oz nekaj takega, spet blue screeni, poćasno delovanje itd, sedaj imam spet win xp

simcek009 ::

Za ta nadležni virus je treba takoj kakšen antivirusni zagnat.....pa na windows update jt, ker čene ti okuži računalink !

Dragi ::

Misliš sasser , blaser al win98 slabšalno.
Če se ne motim, sasser sploh ni virus, ampak črv, ker če si bral, je pošiljou tvoj ip avtorju, to pa črvi delajo, če te pa črvi tako močno motijo, pa si naloži linux in firewall, ter še strojno varianto, pa ni hudič, da ne boš zaščiten.

Logaski ::

Ta problem sem imel tudi jaz resil sem se ga tako da sem ko sem prisel v vindovs pritisnil:
ctrl-alt-del šel pot proces in end proces dal lsass.exe ne lsass.exe sistem
ampak lsass.exe tvoje uporabniško ime
zagotavljam ti da deluje
ker je to edini razlok za reseteranje p 1 minuti
:D
moj forum rjijavte se ne bo vam zal www.logaskiforum.gajba.net

|ke ::

ce prov razumem.. pol je to treba delat (end process lsass.exe) vsakic ko zazenes racunalnik? al se da kako tega hudica odstrant? probu sm ze vse mozne verzije kar sm dobu prek googla..;((
Ike

Jeebs ::

Ja enostavno naložiš popravek iz Window$ update pa je. Pol pa greš še recimo na Symatecovo stran, pa dobiš tam removal tool za Saserja. :D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeebs ()

reeves ::

:P Kašne hecne odgovore vidiš tuki. Probleme ti dela črv ki je poznan pod ms blast, win32 blaster, lovesan. ena različica je tud sasser. Z antivirusi ga boš težko najdu, ker pač ni virus. Ne dela nobene škode, je pa zlo nadležen. Dobiš ga lahko samo na winsih 2000 ali novejših in sicer zaradi napake na 3 RPC portih. Service pack 2 ma to že uštimano. Rabiš v glavnem en dober firewall, pol pa odstran iz mašine vse kr ma veze z ms blast. (search). Pa iz registra tud (regedit). Najbolš v safemode

Jeebs ::

Eni pa tud znate zakomplicirat z ročnim urejanjem registra, k se dobi na netu najmanj 1000 removal toolov za ta sranje.:\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

sivi01 ::

Hej družba!

Ostal brez idej. Mašina P4 gor WIN XP SP2 se ugaša na 60 sekund. OK, verjetno Sasser, toda ne gre tako enostavno. Ne morem se logirati v okna, ostane pri izbiri uporabnika. Če se poskušam logirat mi zahteva geslo tudi za uporabnike, ki prej niso imeli nastavljenega gesla, ne prime niti geslo za Administratorja.

Ima kdo kakšno idejo?

Hvala
Sivi

Jeebs ::

Hmm... Safe mode pa admin account mogoče?:\ Nism še slišal, da bi Sasser kej takega naredu.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Jeebs ::

Am... Zdle sm še 1x prebral. Če maš SP2, pol kokr jst vem ne more bit Sasser, ker je to že popravljeno v SP2. Jst bi na tvojem mestu priklopu disk na drug komp, pa na njemu preveru za viruse in ostalo nesnago.:\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

sivi01 ::

Ja safe mode tudi ne gre :(

Bom dal disk drugam ... ma je čista štala s tem. Hvala za pomoč, če se bo komu pobliskalo kaj bi bilo naj mi sporoči.

Hvala
Sivi

Shybby ::

kateri pa je najbolši program za register čistit? pa rame ??

sorry za offtopic

Jeebs ::

Za register pucat bi ti jst priporočal Norton System Works od Symanteca. Kako to misliš za rame?:\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

vetta ::

Jst za register pucat uporabljam adaware in pa ashampoo! Oba sta mi zelo uredu. adaware je free verzija in tudi update se dobijo na netu, medtem ko je ashampoo tudi free verzije vendar pa zaradi tega ne moreš dobiti updatejtov na netu.

LP Simon
http://purchase-pills.pro-vetta.com/

vetta ::

Aja, kar se pa tiče tiste 60 sekundnega resetiranja računalnikov..., hehe.., tudi jaz sem imel problem. Če hočete pridobiti nekaj časa preden se vam stvar resetira enostavno prestavite uro za kake 10 ur nazaj in potem boste imeli 10 ur več cajta, da boste našli napako! Navadno se pa stvar v registru pobriše vendar se trenutno ne spomnim točno kaj je že. Je pa neki na tistih butastih blastrih in sasserjih. Jst svetujem da si v task managerju (upravitelj naprav) pogledate kaj se zaganja in potem selektivno izklapljate stvari! Pri tisti stvari, ki vam bo tisto okno zapru, si zapomnite kaj je zaganjalo to stvar in nato enostavno v registru pobrišite! Pri meni je vedno delovalo :D

Pa mejte se fajn!!

LP Simon
http://purchase-pills.pro-vetta.com/

dëych ::

Računalnik se poveže normalno na net, ko pa hočm it surfat al pa karkoli druzga (update antivirusnih, ipd) pa ne šmergla nč povezave, kot da nisem povezan. Probal sm že z vsemi spyware&ad-aware, pa nč. Disk sm dal tut v svoj komp, pa prečekiral in nč. Kaj je to za ena stvar?

Je pa computer s Windowsi Home Edition in SP2 je gor, če kej pomaga.

Al pa če mi kdo da nasvet, kako naj iščem na googlu, k sm neki probaval pa ni in ni (katere besede naj uporabim).:(

Hvala.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dëych ()

dëych ::

Ok. Sm rešu s System Restore.:\

Skodilak ::

Saj mogoče je bilo že kje napisano vendar...


Če še kdo ne bo mogel downloadati av definicij in update-ov lahko še preveri hosts datoteko(nima končnice). Notri je lahko samo text vse do oz vključno z

127.0.0.1 localhost

vse kar je pod tem je lahko vzrok virusa.

Recimo

127.0.0.1 www.symantec.com


Datoteka se nahaja v (za w2k) c:\wintn\system32\drivers\etc
Ureja pa se z Notepad-om ali kakim urejevalcem besedila.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skodilak ()

Pierre.pr ::

ce si se slucajno kej igral, pa odpiru racunalnik, pa si odstranil ventilator z procesorja se ta v zelo kratkem casu segreje na temperaturo, pri kateri se potem sam ugasne da se nebi unicu :D

hacker12345 ::

:)) :)) :)) :)) :))
samo poberi popravke iz http://download.microsoft.com/download/...

Tej popravki bojo ustavili blasterja nato ga zbriši z antivirusnem programom
8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

hacker12345 ::

Če imaš xp-je pa poberi popravke iz
http://download.microsoft.com/download/...
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

KontraCepec ::

Se vam ne zdi, da je LETO IN POL dovolj dolga doba, da je ta lepljivek videl vsak, ki je ali bo kadarkoli slišal za msblast in da si mesto prve teme po tolikšnem času zasluži kaka druga tema.

Pozdrava " Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? " smo že do sapnika siti...
Krijejtiv

cupaslo ::

kak si
Rad igram UT in CSS!!! -=]CupA[=-

Pyr0Beast ::

Tepu bi vas !! ;(
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

zeroboy1 ::

Pozdravljeni!

Jst mam tud problem z eno od verzij blasterja. Problem je sledeč: v taskmanagerju imam odprtih več procesov svchost.exe. Če končam enega od teh procesov, katerega uporabnik je SYSTEM pol se mi prikaže okno, ki ugasne računalnik po eni minuti. Drugače se mi to okno nikoli ne pojavi. V cmd sm pogledal tasklist /svc in mi pod enim svchost.exe procesom izpiše en kup enih programov kot so AudioSrv, CryptSvc, Dhcp, EventSystem, Irmon, Netman, WebClient, RemoteRegistry... Poskusil sem z raznimi antivirusi, vsi brez rezultata. Poskusil sem tudi te symantechove removerje za blaster, sasser in welchia in ravno tako ni noben zaznal nič. Obupan sem formatiral c in naložil nove winse in sp2 in ugotovil, da je v task managerju isto sranje kot prej. (res imam particijo d: s ogromno podatki in se je lahko črv zasidral tja..buo). Ali je mogoče rešitev v windows update? Sam jaz nimam adsl da bi vse dol pobiral...

Naj mi kdo pove, če je mel podoben problem, kateri antivirus al bilokaj sploh zazna tega črva, da bom vedel kateri je in ga lahko odstranim.

Pa da ne bo kdo mislil sem preblal čist vse poste s to temo in nisem našel rešitve.

Pyr0Beast ::

1.!!! to NI BLASTER, niti črv, niti trojanc, nč
Sam za primer, kr tko.
En ti naprimer žilo na roki prereže, malo se zadereš pol pa krvaviš dokler ne umreš (ja mal kruta primerjava), al pa se zakrpaš in greš naprej dokler ti kdo še enkrat ne začne drezati v rano ... razumeš?
Tko so vindovsi, dokler jih ne ranš jih ne nucaš krpat(če že niso napol mrtvi)

shutdown -a v konzolo
tisto so servisi !! za: zvok, pregledovalnik dogodkov pa še par stvari - - - google +servisi by ddshadow
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

blackmumba ::

v c:\windows\debug\ pobriši fajl dcpromo.log in naredi novega, praznega in ga naredi read only. Rač. se nebo več vgašal.

Bunny ::

Pozdravljeni!
Sam imam tudi tezavo s tem ugasanjem racunalnika po 1 minuti... Pa pojma nimam kaj naredit... In berem tule poste na ta racun... Razne "pametne", ki kritizirajo kak smo nekateri neumni, da to je ze 2 leti stara zadeva in ne vem kaj.

Nobedn pa se ni napisu, kater program sploh pokaze kater crv je to, ker edina tezava pri tem je... Da pojma nimam kaj je krivo za to?!?!?!?
Ker ce bi vedel kater crv imam, bi ga kljub svoji neumnosti in nevednosti, ze zdavnaj zbrisal.

Zato samo prosim, ce mi mogoce lahko kdo predlaga s katerim antivirusom, programom... Karkol... Neki sam da mi najde in napise... Kater crv je.

Najlepsa hvala:)
;(

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

Jeebs ::

Zdej si pa še 1x preberi naslov teme.;( BLASTER!!!;((
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Pyr0Beast ::

Poglej task manager, pa msconfig. Uporab hjack this, sys mehanic, .... www.softpedia.com
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

icecube ::

Spet je nov virus, ki ti ugasa masino. Mora biti nekaj novega! Dobil sem ga vceraj. Ne najdem nic... Je tudi problem, ce hocem sam resetirati ali ugasniti, napise da nimam pravic, pa sem admin na masini8-O

Mogoce ze kdo ve kater virus je to?

hvala za odgovore!

Pyr0Beast ::

Beri malo višje BLASTER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;((


Sigurno je pa ta virus virus pregrevanja.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

IDIOT ::

omisli si SP2 ali pa sirokopasovno povezavo

IDIOT ::

kok je ze ta virus str?

svaka cast tistmu ko ga je sestavu,
pa ne zato ko nas podjebava

lejte kk genialno je sestavljen

Dejancek ::

Sam ti si res en Idiot ;)

JoHnI-B ::

Povezava xxx IP/TCP vpiši dns ip servere in sicer 1. 193 189 160 11 | 2. 193 189 160 12

IDIOT ::

pa zaka mi pr usaki temi to recete :..(

MrSale ::

ugasnte RPC ;) services.msc pa najte RPC pa se vam nau vec nikol ugasnu z odstevanjem :)

Pyr0Beast ::

Se oproščam vsem, ampak prosim vas da ne postate v tej temi več, ker je to že zastarel problem in vse povezano z njim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

fjakov ::

uporaba antivirusa nod32 je zelo koristna virus je poceni ker ga dobite zastojn preko programa dc++ od drugih uporabnikov pa ne samo njega ampak marsikaj o čem sanjate a nemorete si privoščit z denarjem lep pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

avserv.exe (novi blaster worm ?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
101908 (1522) zvitorepec
»

Zakaj se mi računalnik sam od sebe resetira?

Oddelek: Operacijski sistemi
71270 (1209) JIM22
»

Problemi virus ali??

Oddelek: Pomoč in nasveti
7929 (839) DeLuX
»

Tokrat bo črv napadel... Črva!

Oddelek: Novice / Varnost
142358 (2358) undefined
»

Po dnevu zatišja -- Microsoft in RPC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
656487 (6487) undefined

Več podobnih tem