» »

Kam se dat za "veseli" december?

Kam se dat za "veseli" december?

«
1
2 3

Snowflake2 ::

Torej kot vsako leto, smo spet v tem "veselem" decembru. Na žalost nismo vsi "veseli" ker nas mantra pojav, ki se mu reče praznična depresija. Kako se z njo spopadate?

vjreh43WAEFS ::

Zapravljaj do onemoglosti. Darila pozdravijo žalost. Ni to finta vsega?

Gagatronix ::

mátrati -am nedov. (a) nižje pog. mučiti: matrati živali / kar povej, kaj te matra; ne vem, zakaj naj bi se tako matral trudil, prizadeval


Od kje zaboga eni rinete tist n v matrati?

A110 ::

Greš s kolegi na 1,2,5,7... piv :D

louser ::

Gagatronix je izjavil:

mátrati -am nedov. (a) nižje pog. mučiti: matrati živali / kar povej, kaj te matra; ne vem, zakaj naj bi se tako matral trudil, prizadeval


Od kje zaboga eni rinete tist n v matrati?

Če ciljam na slepo, sta dve opciji.
Ena je poganstvo in kasneje prevzem te besede iz drugih religij
Druga opcija je štajerc.

pegasus ::

Snowflake2 je izjavil:

Na žalost nismo vsi "veseli" ker nas mantra pojav, ki se mu reče praznična depresija. Kako se z njo spopadate?
A to je tist k dobiš od facebooka in drugih družabnih omrežij, tudi tistih v živo? Ne vem, ne poznam, nimam problemov. Naj me nekdo poduči :D

GreenT ::

Kake 14dni nazaj sm šel v Merkur po en ene šraufe .....in je blo že vse božično okrašeno. Potrlo me je. Jezen, razočaran,...pa s prstom ni kam za pokazat. Ne vem zakaj. Nekak verjetno samo nočem bit del tega,...al pa sem mogoče samo razočaran na ljudmi. Posledično sm pršu na idejo, (in enkrat v lajfu mi bo to ratal), da cel december ne bom šel v trgovino. Ne maram folka, ne maram gužve, ne maram dretja malih presranih otrok, ne maram čakat v vrsti v štacuni in se gužvat za parkirišča. Pa kupovat in požret 3x več hrane in alkohola kot je potrebujem! Prou ogrel sm se za food prepping in sej pravm,...enkat se bom lotu tega. Zadnga novembra bom šel v štacno, ....po fižol in white rice za cel mesec in ga spakiral v lambarje. Pa nekej m&msov za moral boost. Enkrat!

By failing to prepare, you are preparing to fail! December is coming!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: GreenT ()

A110 ::

Ne razumm kako je lahko kdo sploh depresiven ko pa je toliko lepih in zanimivih stvari za početi. sploh decembra, ki je (čeprav preferiram poletje), najbolj družaben mesec. sam ne zdržim brez družbe niti minute in glej ga zlomka, praktično nikoli mi ni dolgčas

Gagatronix ::

louser je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

mátrati -am nedov. (a) nižje pog. mučiti: matrati živali / kar povej, kaj te matra; ne vem, zakaj naj bi se tako matral trudil, prizadeval


Od kje zaboga eni rinete tist n v matrati?

Če ciljam na slepo, sta dve opciji.
Ena je poganstvo in kasneje prevzem te besede iz drugih religij
Druga opcija je štajerc.


TOTI STAJERC CUJ.

Mater me to znervira. Odmantraj svoje matranje v bozjo mater. // Offtopic

On-topic: Zakaj bi se kamorkol dal? Uzivi lepo doma. Elektroniko na off, internet na off, poskrb mal zase, za svojo duso. Kej skuhi, kej spec, posprav flat.

A110 je izjavil:

Ne razumm kako je lahko kdo sploh depresiven ko pa je toliko lepih in zanimivih stvari za početi. sploh decembra, ki je (čeprav preferiram poletje), najbolj družaben mesec. sam ne zdržim brez družbe niti minute in glej ga zlomka, praktično nikoli mi ni dolgčas


Ja sam res ful fajn da je z izjavo veseli december zaobjet cel mesec da se ti ni treba zgovarjat zakaj si tricecrt cajta pjan. Zato k je veseli december. Pa zato k more bit veseli december. Pa zato k itak pijemo sam v druzbi. Pa zato k ni nasa krivda da smo tko druzabni. Sam ta cajt leta se itak folk vecinoma dela da je vse v redu, da so familje normalne, da so zelje iskrene. Vse skup ni pa vredn pol pizde mrzle vode. Pa tiste resolucije in revolucije in tko naprej. Jebes to.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Prazniki so dobesedno čas, ko se človek lahko sprevrže v alkoholika, brez da bi bil za to obsojan, dokler ne gre na cesto.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Alien123 ::

GreenT je izjavil:

Kake 14dni nazaj sm šel v Merkur po en ene šraufe .....in je blo že vse božično okrašeno. Potrlo me je. Jezen, razočaran,...pa s prstom ni kam za pokazat. Ne vem zakaj. Nekak verjetno samo nočem bit del tega,...al pa sem mogoče samo razočaran na ljudmi. Posledično sm pršu na idejo, (in enkrat v lajfu mi bo to ratal), da cel december ne bom šel v trgovino. Ne maram folka, ne maram gužve, ne maram dretja malih presranih otrok, ne maram čakat v vrsti v štacuni in se gužvat za parkirišča. Pa kupovat in požret 3x več hrane in alkohola kot je potrebujem! Prou ogrel sm se za food prepping in sej pravm,...enkat se bom lotu tega. Zadnga novembra bom šel v štacno, ....po fižol in white rice za cel mesec in ga spakiral v lambarje. Pa nekej m&msov za moral boost. Enkrat!

By failing to prepare, you are preparing to fail! December is coming!


mogoče bi rabil kakšno strokovno pomoč, malo meji na depresijo..

Unknown_001 ::

Alien123 je izjavil:

GreenT je izjavil:

Kake 14dni nazaj sm šel v Merkur po en ene šraufe .....in je blo že vse božično okrašeno. Potrlo me je. Jezen, razočaran,...pa s prstom ni kam za pokazat. Ne vem zakaj. Nekak verjetno samo nočem bit del tega,...al pa sem mogoče samo razočaran na ljudmi. Posledično sm pršu na idejo, (in enkrat v lajfu mi bo to ratal), da cel december ne bom šel v trgovino. Ne maram folka, ne maram gužve, ne maram dretja malih presranih otrok, ne maram čakat v vrsti v štacuni in se gužvat za parkirišča. Pa kupovat in požret 3x več hrane in alkohola kot je potrebujem! Prou ogrel sm se za food prepping in sej pravm,...enkat se bom lotu tega. Zadnga novembra bom šel v štacno, ....po fižol in white rice za cel mesec in ga spakiral v lambarje. Pa nekej m&msov za moral boost. Enkrat!

By failing to prepare, you are preparing to fail! December is coming!


mogoče bi rabil kakšno strokovno pomoč, malo meji na depresijo..


Meni meji na zdravo pamet. Decembra si v bistvu sit še preden pride. Kako ne bi bil ko pa že avgusta gagajo o njem.

Na koncu je važno da si 25. s familijo za mizo, da se vidte na kupu, kako rečete, kaj dobrega prigriznete, spijete... Potem pa za silvestrovo isto. Vse ostalo je nepotrebno pretiravanje. No ajde... pa Miklavž/Djed Mraz za deco .
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Zapravljaj do onemoglosti. Darila pozdravijo žalost. Ni to finta vsega?


mene bolj hajpa misel da bi nekaj imel, kot pa ko nekaj dejansko imam.. takoj ko nekaj kupim, je tisti dober feeling že davno mimo:))

jype ::

Snowflake2 je izjavil:

Kako se z njo spopadate?
Raziskave kažejo, da najbolj pomaga šport oziroma tisto, čemur rečejo "kardio": Tak napor, da zaradi njega žleze pri možganih začnejo izločati morfij.

#000000 ::

Prid v Trst Še je naš :) dost dogajanja samo moraš bit vajen da te pred vsako trgovino in tudi v njej pozdravijo z DOBER DAN, kar ni navada v LJ.

Bye ::

Umakni se iz okolja, ki ti povzroča slabo energijo. Obkroži se s pozitivnimi ljudmi, pojdi na zmenke, zapelji se do Dalmacije ali preseli se tja...

drvo ::

Snowflake2 je izjavil:

Torej kot vsako leto, smo spet v tem "veselem" decembru. Na žalost nismo vsi "veseli" ker nas mantra pojav, ki se mu reče praznična depresija. Kako se z njo spopadate?


Ja s prijatelji v gostilno, na pir ali na kak trg na kuhančka. :)

OmegaM ::

Praznične depresije?
Ne vem.no, zame je praznična depresija, ker imam vsak vikend priloznost it na 2 zakljucka, kar sicer gre, ampak za sabo potegne marsi katero zadevo in potem moraš ene malo črtati :D
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Netrunner ::

Snowflake2 je izjavil:

Torej kot vsako leto, smo spet v tem "veselem" decembru. Na žalost nismo vsi "veseli" ker nas mantra pojav, ki se mu reče praznična depresija. Kako se z njo spopadate?


Izogbaš se trgovin in nakupovalnih centrov od sredine novembra pa do začetek januarja. Meni december ni nič extra napram ostralim mesecem .. razen da je malo bolj tečen ker vsi skačejo okoli kot da se bo kaj spremenilo po novem letu.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Utk ::

Veseli december so si izmislili, ker po dolgem dnevu poleti ko imaš kaj za delat, so ti meseci s temo ob pol 5h res depresivni. Kako zaboga je lahko nekdo proti lučkam decembra? Vi, ki ste depresivni, bi bili tudi brez teh neumnosti enako depresivni, samo da bi bili tudi ostali tudi. Še zmeraj manj kot vi, ampak vseeno bolj kot zdaj.
Itak da je neumnost, so what. Tudi nažiranje z alkoholom in hrano, če se že greš to, pa se ti ni treba, je cenejše od poletnih športov, izletov, oz. karkoli že delaš. Nekaj si vsak normalen človek mora najt...sej se potem v januarju in februarju vrneš v depro, ko spet nimaš kaj. Aja, potem je spet valentinovo, in imate nov razlog za depresijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

GreenT ::

Alien123 je izjavil:

GreenT je izjavil:

Kake 14dni nazaj sm šel v Merkur po en ene šraufe .....in je blo že vse božično okrašeno. Potrlo me je. Jezen, razočaran,...pa s prstom ni kam za pokazat. Ne vem zakaj. Nekak verjetno samo nočem bit del tega,...al pa sem mogoče samo razočaran na ljudmi. Posledično sm pršu na idejo, (in enkrat v lajfu mi bo to ratal), da cel december ne bom šel v trgovino. Ne maram folka, ne maram gužve, ne maram dretja malih presranih otrok, ne maram čakat v vrsti v štacuni in se gužvat za parkirišča. Pa kupovat in požret 3x več hrane in alkohola kot je potrebujem! Prou ogrel sm se za food prepping in sej pravm,...enkat se bom lotu tega. Zadnga novembra bom šel v štacno, ....po fižol in white rice za cel mesec in ga spakiral v lambarje. Pa nekej m&msov za moral boost. Enkrat!

By failing to prepare, you are preparing to fail! December is coming!


mogoče bi rabil kakšno strokovno pomoč, malo meji na depresijo..



Si kdaj pr seb posumil na kakšen Aspergerjev sindrom?

Alien123 ::

GreenT je izjavil:

Alien123 je izjavil:

GreenT je izjavil:

Kake 14dni nazaj sm šel v Merkur po en ene šraufe .....in je blo že vse božično okrašeno. Potrlo me je. Jezen, razočaran,...pa s prstom ni kam za pokazat. Ne vem zakaj. Nekak verjetno samo nočem bit del tega,...al pa sem mogoče samo razočaran na ljudmi. Posledično sm pršu na idejo, (in enkrat v lajfu mi bo to ratal), da cel december ne bom šel v trgovino. Ne maram folka, ne maram gužve, ne maram dretja malih presranih otrok, ne maram čakat v vrsti v štacuni in se gužvat za parkirišča. Pa kupovat in požret 3x več hrane in alkohola kot je potrebujem! Prou ogrel sm se za food prepping in sej pravm,...enkat se bom lotu tega. Zadnga novembra bom šel v štacno, ....po fižol in white rice za cel mesec in ga spakiral v lambarje. Pa nekej m&msov za moral boost. Enkrat!

By failing to prepare, you are preparing to fail! December is coming!


mogoče bi rabil kakšno strokovno pomoč, malo meji na depresijo..



Si kdaj pr seb posumil na kakšen Aspergerjev sindrom?


Nop, si ti pr sebi?

SimplyMiha ::

Praznično depresijo se zdravi enako kot vsako drugo: dvigni svojo rit in jo odpelji na sprehod. Samo malo sonca, svežega zraka in navdiha je treba. Čepenje v temi pred svetlečim zaslonom ni blagodejno.

FormerUser ::

Snowflake2 je izjavil:

Torej kot vsako leto, smo spet v tem "veselem" decembru. Na žalost nismo vsi "veseli" ker nas mantra pojav, ki se mu reče praznična depresija. Kako se z njo spopadate?


December je povsem enak mesec kot vsi ostali, če si ga znaš takšnega narediti, verjamem pa, da je nekaterim to težje, sploh če so obdani z ljudmi, ki podžigajo praznično evforijo.

Bi rekla, da najbolj pomaga odvračanje misli od sebe in svojih problemov. Nekateri tukaj so predlagali gibanje na svežem zraku/soncu, meni osebno to ne pomaga pri preusmerjanju misli, ker jih enako premlevam, bodisi sem zunaj ali znotraj. Koristen se mi zdi ogled dobrega filma, ki te posrka vase ali pa druženje z ljudmi, če nimaš somišljenikov, pa lahko poskušiš s kakšnim prostovoljstvom.

vostok_1 ::

December tud meni ni blazno aktiven, ampak načeloma mi je všeč praznično vzdušje. Jz itak gledam na vse to z distanco pa mi ne povzroča neke tesnobe.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Glugy ::

Gagatronix je izjavil:


Ja sam res ful fajn da je z izjavo veseli december zaobjet cel mesec da se ti ni treba zgovarjat zakaj si tricecrt cajta pjan. Zato k je veseli december. Pa zato k more bit veseli december. Pa zato k itak pijemo sam v druzbi. Pa zato k ni nasa krivda da smo tko druzabni. Sam ta cajt leta se itak folk vecinoma dela da je vse v redu, da so familje normalne, da so zelje iskrene. Vse skup ni pa vredn pol pizde mrzle vode. Pa tiste resolucije in revolucije in tko naprej. Jebes to.


Ma ja res je krneki. Včasih je bilo praznovanje treh dobrih mož recimo otroški praznik; praznik domišljije in z njim tematsko povezanimi risankami ki so nas odpeljale v res en drug svet. Imel smo tud zabavne nogavice; oblačila; lučke in okraski so imeli tam pomen kjer je bila tematika domišljije izrazita. Dons pa kaj ? Vidš v Merkurju okraske? Kaj je tm čarobnega? Tm je vse ena tehnika in resnost. Okraski nimajo tm kej delat k so čist zgrešeni za tematiko katero naj bi novoletni prazniki predstavljal. Nevem no. Zdej so okraski povsod in to že mesec vnaprej; praznik domišljije je pa zdej praznik kupovanja. Vse se je začel s tem ko je nekdo vpeljal pojem: praznik obdarovanja. Takrt ni še noben slutil da gre za marketinško potezo. To nikol ni bil praznik obdarovanja; bil je praznik dobre volje in domišljije; če si pa dobil kako čokolado sprot je bila to dobra volja nikakor pa ne jedro praznika.
In ja zdej se je še to spremenil da je družba začela skrivat svojo obsedenost z alkoholom s tem ko je veelost skrila pod novim imidžom: Veseli december. Da se lahk kadarkol naliješ pa imaš podtuho. Mislim sej nč ne rečem nalij se ga sam je pa žalostno da rabš praznik zato da se počutiš dovolj samozavestnega da piješ ko hočeš; da v bistvu ti potem ta Veseli december krije hrbet.
Ampak s tem je povezana tud že druga zgodba ko večina sploh ne zna bit veselih brez alkota. Pa ne rečem sej ni problem če se poveseliš z alkotom ampak problem pa je če 90% ko si vesel je samo z alkohom , pa dobivam občutek da je kr velik ljudi na ta sistem narejena da se ne zna brez alkota sprostit; da mormo bit vsi perfektni na vsakem koraku; alko je pa vstopnica da nam ni treba bit. Namest da bi sprejel da nismo popolni; se sprostil pa ne obsojal tok en druzga za to rabmo izgovor, in to je alkohol. Če si hecn ko alkohol piješ se te nekak razume ; če si pa hecn trezn se te pa vid kot da bi bil zmešan. V bistvu alkohol daje neko alternativno osebnost kateri je dovoljeno več kot trezni različici iste osebnosti.

Utk ::

Resno model, ti rabiš profesionalno pomoč.

bigbada ::

Ta tema je sarkazem ali?

jype ::

bigbada je izjavil:

Ta tema je sarkazem ali?
Statistično je v veselem decembru samomorilnost znatno povišana - pa ne le v Sloveniji. Praznična depresija je globalno dokumentiran pojav.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

bigbada je izjavil:

Ta tema je sarkazem ali?
Statistično je v veselem decembru samomorilnost znatno povišana - pa ne le v Sloveniji. Praznična depresija je globalno dokumentiran pojav.


Madness
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

OracleDev ::

jype je izjavil:

bigbada je izjavil:

Ta tema je sarkazem ali?
Statistično je v veselem decembru samomorilnost znatno povišana - pa ne le v Sloveniji. Praznična depresija je globalno dokumentiran pojav.

Statisticno je najvec samomorov konec pomladi oz zacetek poletja tko da avtorja teme nima december kej skrbet.

Manu ::

Smisel predbožičnega časa in samega božiča je čisto preprosto v razumevanju astronomskega dogajanja na severni polobli v tem času.

Vse manj je sonca in svetlobe. Zima je. Pred novim letom, malo pred božičem (cca 21.12) se zgodi zimski solsticij, kar pomeni, da bo od takrat vsak dan več sonca. In za to gre.

V poganstvu se 'rodi' svetloba, kasneje s krščanstvom se rodi 'božiček' (mali bog) in ker imamo ene 100 let že žarnico, ki nam sveti v naših domovih, smo izgubili ta stik z naravnimi cikli (zimski solsticij, več svetlobe) in zaradi industrializacije in ustvarjanja vse več dobrin, se še korporacije vmešajo v ta praznik in zadovoljujejo naše potrebe po čutnih užitkih (predmeti in hrana) med čakanjem te nove luči (aka. zimskega solsticija).

Decembra gre torej za pričakovanje več luči. Vmes se priklopi religija in kasneje še industrija s svojim rdečim božičkom. In tako imamo 'veseli december'.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

jype ::

OracleDev je izjavil:

Statisticno je najvec samomorov konec pomladi oz zacetek poletja tko da avtorja teme nima december kej skrbet.
Vse spoštovanje. Bal sem se, da zopet nihče ne bo oporekal tej neumnosti o novoletnih samomorih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kuall ()

filip007 ::

Bo privatna zabava v brunarici lokacija Prevoje, za vas pa nevem.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Cruz ::

Sposodi si knjige od Bukowskega. Misery loves company.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Jerry000 ::

Ja, to tud mene zanima, sem samski po več letih in me tale december kar v depresijo spravlja.

Unknown_001 ::

December je Noshape mesec pijancev.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Meiniken ::

Kam se dat za veseli december? V krog ljudi s katerimi rad preživljaš čas. Boli te đoli kje boš, bolj te naj skrbi da se boš dobr mel. Al se pa v kovter zaviješ in uživaš :)

radmannsdorf ::

filip007 je izjavil:

Bo privatna zabava v brunarici lokacija Prevoje, za vas pa nevem.

A cel december?

nsa_ag3nt ::

GreenT
Mercator ima spletno trgovino, pripeljejo na dom.
https://trgovina.mercator.si/market
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Snowflake2 ::

Bye je izjavil:

Umakni se iz okolja, ki ti povzroča slabo energijo. Obkroži se s pozitivnimi ljudmi, pojdi na zmenke, zapelji se do Dalmacije ali preseli se tja...

Slabo energijo mi povzroča moj jebeni dom, s samimi čudaki, sem pa za kaksen po dig trenutno brez denarja, ker sem domače reševal pred bankrotom.

A110 je izjavil:

Ne razumm kako je lahko kdo sploh depresiven ko pa je toliko lepih in zanimivih stvari za početi. sploh decembra, ki je (čeprav preferiram poletje), najbolj družaben mesec. sam ne zdržim brez družbe niti minute in glej ga zlomka, praktično nikoli mi ni dolgčas
Nimam nobene družbe, 0 prijateljev, sem samski, brez kakšnega koli interesa. Decembra to prenašati je skoraj že lekel postalo.

Cruz ::

Snowflake2 je izjavil:

brez kakšnega koli interesa.


Naredi nekaj na temu pa bo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

A110 ::

koliko si star? si dijak, študent, zaposlen, brezposelen?

#000000 ::

jype je izjavil:

bigbada je izjavil:

Ta tema je sarkazem ali?
Statistično je v veselem decembru samomorilnost znatno povišana - pa ne le v Sloveniji. Praznična depresija je globalno dokumentiran pojav.


Čeprav pravi nekdo da je pomlad bolj smrtonosna, je v bistvu krivec happy new year in xmass, mislim da takrat pač ne storijo nič, ko pa pride pomlad pa si rečejo FAK tej mižeriji je treba narest konec in naredijo samomor.

Tako da imata prav OBA, od 1 novembra se začne nabirat, za božič je top, čez par dni novo leto, ampak ajde ne bomo kvarili praznika žlahti se malo pozabi in jim je bolje, nakar pridejo ptički dolg dan a depresivni že vajeni depre, se nekako ne morejo najti v tem dolgem dnevu in evo sranja.

Men je KOLEGA skočil čez balkon pred svojo familijo, ni kazal nobene želje prej ipd, rekel je sestri dej mi en čik, minuto preden je skočil z bloka dol sta kadila na balkonu, nakar je prestopil ograjo še sestra je rekla ja kaj delaš boš padel in ga že ni bilo več.

Tko da depra je sranje.

eDIT, in drugi znanec, na lepem ustavi na viaduktu največjem v SLO, stopi ven in se povzpne na ograjo ter skoči, noben nen ve zakaj, čemu kako, femilija dva otroka (ne todlerja ampak tam 10-12 let), finančno prekrbljen za 300% bolje kot večina, ampak evo, pa bodi pameten po vsem tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

#000000 ::

po drugi strani ap zadnjič extreem, v lokalu okolica NM. pijeva s kolegom kavico, in poslušava lokalne nebuloze, kose pogovor nanese na (nekdo nekoga hoče malo namikastit) drugi Izkušeno predlaga, ne ne ne, povozi ga z avtom ????!!!!

Ja kaj jest sem mel nesrečo sem tri ubu, sedu sem 2 let pa pol, tu je manj kot boš ti dobu če ga dobr zbutaš, pa še tožt te ne more.

WTF

Snowflake2 ::

A110 je izjavil:

koliko si star? si dijak, študent, zaposlen, brezposelen?

20, najverjetneje faliran študent.

A110 ::

če si študent se spravi v študentski dom ampak ne tihega. boš še prehitro našel družbo oz kar ona tebe :D

Avenger ::

Dobro bi bilo sprejet dano situacijo in ne poiskat nek coping mehanizem s katerim boš pregural skozi ta mesec. Pretirano zgodnje okraševanje ima seveda komercialni razlog, dejstvo je, da trgovine pač prodajo več, če je že prej okrašeno, štanti se v mestu postavijo prej, Janko lahko prej kasira najem, itd. Tega ne moreš spremenit, vse kar lahko narediš, je da spremeniš pogled na to. Ja - kako? To bi moral sam ugotovit, beg v izolacijo pa gotovo ni odgovor. To, da se izogneš gužvi je zdrava ideja, greš pač v trgovine ob uri in dnevu ko je najmanj ljudi, ne ko jih je največ, verjemi da tud najbolj tolerantnemu ekstravertiranemu osebku ni vrhunec dneva stat v gužvi pred blagajnami, ko je pred njim še 10 ljudi s polnimi vozički, ob poslušanju kakofonije dretja otrok, žlobudranja odraslih in že desetkrat tisti dan slišanih džingl belsov iz zvočnikov. Poguglaš trgovino, pogledaš kdaj je najmanj ljudi in greš takrat.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Unknown_001 ::

Snowflake2 je izjavil:

A110 je izjavil:

koliko si star? si dijak, študent, zaposlen, brezposelen?

20, najverjetneje faliran študent.


Najverjetneje res ... pri nas je bil veseli december poln kolovijev in še kakšno projektno nalogo so ti obesili, da nisi imel cajt razmišljat kam bi se dal, razen za praznike, če si se organiziral.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Jerry000 ::

Veseli december...to je tisti pojem ko sem ga nekoč gledal drugače, danes pa upam samo da mine čimprej. Resno malo depresija. Namreč po 10 letih zveze, si samski, bivše z drugim, misel kako bota preživljala čas kot si ga ti z njo...ne vem, tudi jaz ne vem kaj bom ta december...samo želim da mine hitro.

«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Božična blaznost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7410774 (7976) Raptor F16
»

Kam za novo leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13914443 (11356) shadeX
»

Amazon zaradi napake objavil osebne podatke uporabnikov

Oddelek: Novice / Zasebnost
124298 (2830) gendale2018
»

Giveaway (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1125945 (3695) koyotee
»

Kje v slo. nabavit Thomy majonezo proizvedeno v Švici?

Oddelek: Loža
366331 (4577) bauci

Več podobnih tem