» »

napajalnik

napajalnik

mravla ::

odločil sem se, da bom na napajalniku ventilator obrnil, da bo pihal nazven.
od znotraj bom dal vent. 4-4, bo dovolj? zanima me, če lahko jemlje zrak od znotraj kište ali ga moram prirediti da ga bo jemal izven kište-vendar me potem skrbi za prah. Aja v kišti imam max. 27 stopinj.:))
če ga poženeš, bo letel

Huey P ::

Saj mora biti tako obrnjen, da piha navzven...
Verjemi mi, da npajalnik ni tako potreben hlajenja. Raje si ohladi procesor, grafično, čip northbridge, bla, bla ,babl Skratka tiste stvari, ki nujno rabijo hlajenje...
..::DOOM III: The Legacy::..

Dax ::

Ermm... a ni običajno po defaultu ventilator v napajalniku tko obrnjen, da ven piha??

mravla ::

ja, ostale stvari imam lepo ohlajene, verjeli ali ne meni piha vent. na napajalniku noter??????8-O
če ga poženeš, bo letel

Huey P ::

MORA BITI obrnjen tako, da piha zrak navzven!!! Drugače bi pihal topel zrak v ohišje. Kje je logika!"(#?/&$%
..::DOOM III: The Legacy::..

Dax ::

Tlele res ni logike... ven more pihat... ker je vrč zrak lažji od hladnega...

Če ti piha noter, se ves vroči shit zadržuje v ohišju...

Pretorijanec ::

Fantje, ne ga srat! Napajalni (sploh 300W ) se svinjinsko greje! Sej, ok hladi proc, pa graficno,... sam NE pozabi na napakalnik! Ker ce ga ne bos shladiu bo tko, kt da mas packo v hladilniku. Tvojih 20 ventou bo sicr hladil proc/grafico ampak bo pa napajalnik greu use! Tko da... Ventilator more pa zrak vn pihat.

Sumak ::

ce hocte res ohladit vse..dejte dva ventilatorja na napajalnik..enga k jemle toploto iz procesorja v napajalnik..pa en ventilator k jemle toploto iz napajlnika v okolico..seprav en vent. k piha v napajalnik in en k piha vn..tako boste mal najbolj ohlajen vse...:D
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

Pretorijanec ::

drgac si pa poglej kako izbolsas napajalnik tle. Ce rabs se kaksm vodic, sam reci. Ti bom dau link.

OZZY ::

Huey: Jest sem že vidu napajalnike, ki imajo obrnjene ventilatorje notr. ventilatorji so tudi na drugi strani kot pri navadnih. Na notranji strani. men tud ni jasno zakaj in kakšen je namen ter kaj so si mislili tisti, ki so jih delal.Čudno, čudno ni kej.:|

roscha ::

Čudnega ni prav nič. ATX napajalniki v P1 časih, so pihali zrak V ohišje. Zakaj? Procesor je pri ATX kistah ravno pod napajalnikom in veterc, ki ga je povzročal ventilator v napajalniku naj bi hladil tudi hladilnik na procu. Oziroma: zaradi tega ti naj ne bi bilo treba ventilatorčka na proc hladilniku. Enkrat sem nekje prebiral Intelove specifikacije ATXa, kjer je bilo to napisano. Jah, stari dobri časi. :))

lp!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

napajlnik in ventilatorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262213 (1876) Pyr0Beast
»

Kako bi vi utisali tole masino

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
82053 (1784) DSmidgy
»

tooo damn hot...65

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
341692 (1043) SaS
»

Pravilna raba VENTILATORJEV....

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
393459 (2724) SkIDiver
»

L0S REzuLTAT0S TU !!! Vsi ki va moja majhna raziskava zanima kojci vržite uč na to ru (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
715077 (4139) texhex

Več podobnih tem