» »

Infineon RAM-i?

Infineon RAM-i?

Tomy_MMX ::

Hmm.. zanima me če ima kdo izkušnje z rami tega podjetja, ker so mi jih v trgovini ponudili kot ekvivalent Corsairovim, ker teh trenutno ne morejo dobit.
Hvala za odgovore!

VASkO ::

kje so te pa to nategnili?
ok, znamka sicer ni za drek, je pa res, da infineon dela cipe predvsem za value produkte - nizji razred, brez navijanja

Odpadnik ::

trenutno ima ta ram jest v mašini - zasilno, ker čakam Corsair Twinx 2x512. Mal sem gleda modul rama. Če sem prav videl so timingi obupni ... V JAE majo mal problema zdele s Corsairi, ker jih kr nimajo. Druge robe z CL2 pa nimajo. Infenionovega rama nisem še nič navijal in ga udi ne mislim, ker mu, po domače povedano, ne zaupam. Po eni strani bi šel kar po TwinMOS/Winbonda v Mlacom, sam sem se v Jae zmenil, da bom Corsaira vzel ... Itak pa baje da TwinMOS/Winbond 2x512 ne dela lepo v NF7-S 2.0.
Slike povedo več kot 1.000 besed - zatorej živeli FPSji :) [Amd|Abit|ATi]
AMD Barton 2500+@2200 (11x200)|Abit NF7-S R2.0|Radeon 9800|2x512 Twinmos/Winbond

Tomy_MMX ::

Toraj se morem jaz to malo pomenit, da tak pa nebo šlo! Ker to sn novo škatlo naročo pa so rekli, jaja corsairovi bojo pa bla bla, ze pa so pogruntali da jih ni za dobit, pa bi mi kar to rdai dali, me zanima kak bojo me gledali, ko pridem pa jim rečem, da vzemem samo če mi zagotovijo, da bom dobo corsairove, ko joh bo moč dobit:))

lp

test76 ::

hi,

poklic na PC H.AND in mal povpraš za Infineona
jest jih mam not pa delajo super

pa se navijat se da super z njimi

Tomy_MMX ::

Ja to mem malo veseli, ker zaj jim mam jaz, pa bomo vidl, kak delujejo:)

Odpadnik ::

Infineon:
Hudič dela na CL2 BP. Če je kdo interesent, ga prodajam. Star 4-5 dni. K sem mašino upgrejdal. Sem končno dobil štacuno, ki ima Twinmosa. Ram je nov z garancijo.
Slike povedo več kot 1.000 besed - zatorej živeli FPSji :) [Amd|Abit|ATi]
AMD Barton 2500+@2200 (11x200)|Abit NF7-S R2.0|Radeon 9800|2x512 Twinmos/Winbond

scenic ::

Tudi sam imam modul 512 MB 333 Infineon v biosu vse na 2 in dela super, kako pa se ram navija?

Hvala

Scenic

boštjan ::

Odpadnik,a je ta štacuna mlacom al ker adruga,kjer si twinmos rame dobo?

Odpadnik ::

twinmos je dobavitlej Mlacom, kolikor vem. AGT Computers ma Kingston. Jae ma pa Crosair.
Slike povedo več kot 1.000 besed - zatorej živeli FPSji :) [Amd|Abit|ATi]
AMD Barton 2500+@2200 (11x200)|Abit NF7-S R2.0|Radeon 9800|2x512 Twinmos/Winbond


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere rame kupt???

Oddelek: Kaj kupiti
251968 (1304) TommyLee
»

PC primeren za urejanje videa

Oddelek: Zvok in slika
321685 (1235) Caligula
»

Iščem dobre - res dobre RAMe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1308799 (6527) WhiteWolf
»

Corsair vs all other memory moduls

Oddelek: Kaj kupiti
221628 (1210) Dr_M
»

Twinmos pri Mlacomu!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1329074 (5537) AtaStrumf

Več podobnih tem