» »

CS strežnik IP problemi :(((

CS strežnik IP problemi :(((

PapaDOc ::

Imam en problem hočem postaviti strežnik za CS (counter strike) in ga lepo postavil in vse lepo dela tko k bi mogl no problem nastane pa takrat ko odprem all seeing eye in ga poiščem po ip , ta ga lepo takoj najde vendar ne pod slovenijo (si) ;( ampak mi zraven pripne zastavo evrope. 8-O

Problem je vrjetno v tem da ker imam dva računalnika ki sta povezana z crossover kablom preko dveh mreznih kartic, in računalnik na katerem je CS stržnik ,dobi (privat) ip. To pa vem zato ker sem na internetu najdu eno stran ki ti "pove" v kateri državi imajo ta ip in namesto da bi mi napisalo drzavo mi napise ip adress privat :\

Drgac je ta ip (192.168.0.40)

LP

PapaDOC :|
Spoštuj druge in tega ne pričakuj nazaj!!! :)

PapaDOc ::

prej nism napisau uprašanj. UPS :)) :)) :D

ja mene zanima kako bi lahko naredil da bi mel tak ip kakor je za slovenijo (193.xxx.xxx.xxx)

hvala ze za unaprej

Packač ::

Kokr jst vem lokalni IP naslov nebi smev vplivat na zunanjiga.

PapaDOc ::

ja vem samo pri meni dodeli računalniku na katerem je server privat addres ,tukaj je sše se kako zgleda status pod povezavo :

IP address 192.1680.254
Subnet mask 255.255.255.0
Default Geteway 192.168.0.1
DHCP Server 192.168.0.1
DNS Sever 192.168.0.1

in ko sem posenl programček ki ti spremeni ip (ip changer) izgubim povezavo z računalnikom ki ima internet povezavo ;((.
Spoštuj druge in tega ne pričakuj nazaj!!! :)

Cokolesnik ::

V kolikor imas dva racunalnika medsebojno povezana in se eden prikljucuje direktno na splet, drug pa koristi njegovo povezavo prek mreze, potem se pri komuniciranju z zunanjim spletom oba vedno kazeta s tistim IPjem, ki ga ima dodeljenega strezniski racunalnik (tisti, ki je neposredno povezan na splet). Tega ni mogoce spremeniti.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

PapaDOc ::

a če bi kupu hub al pa routher bi dobil dva ip. Ali se lahko se drgac znebim tega problema?
Spoštuj druge in tega ne pričakuj nazaj!!! :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ICS Internet Connection Sharing in IP naslov 192.168.0.1

Oddelek: Omrežja in internet
92792 (2003) MrStein
»

Nekaj o IP-jih

Oddelek: Omrežja in internet
211678 (1286) Serial
»

Win2kAdvSer; kako postavit novo domeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
614825 (4053) Microsoft
»

Računalnika v mreži se ne vidita

Oddelek: Pomoč in nasveti
131365 (1155) Pirmy76
»

tezave z mrezo

Oddelek: Pomoč in nasveti
51737 (1560) StratOS

Več podobnih tem