» »

WinXP-Prazna mapa "Temp. internet files" velika 517Mb

WinXP-Prazna mapa "Temp. internet files" velika 517Mb

]Fusion[ ::

Mam majhen problem. Ko spraznim mapo Temporary internet files je se vedno 517Mb velika! To pa je mali problem ker mi pocasi zmankuje prostora na disku, še posebaj zdaj ko mam ADSL :D . Sem probal vse mogoce pa ne morem zmanjsat velikost.

Plese Help!:O
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

bosstjann ::

a imaš nortona inštaliranga

]Fusion[ ::

Mam Norton system works 2002. Mogoce on j***e?
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

b0r1s ::

Taksen "problem" sem imel tudi jaz...jaz sem ga resil tako, da sem sel v internet explorer -> Tool -> Internet options. Gres na general tab in pri Tamporary internet files kliknes na gumb "delete files..." in obkljukas delete offline content in potem gumbek ok. Pa bi moralo bit vse prazno..Probaj, pa povej

CyberBoy
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

CaqKa ::

glede na to da imaš nortonove system workse bi moral imetu tudi unerase wizarda inštaliranega...

idi v my computer ter desno klikni na recycle bin... nekje mora biti opcija da izbrišeš norton protected files...

McHusch ::

System Restore?

]Fusion[ ::

System restore in to kaj je CyberBoy opisal sn sprobal pa ni delalo. Reso sn pa zadevo z norton wipe info :D in zbrisal mapo.

Caqka:Hvala za nasvet. Tak sn odkril prostor ki sploh nisn vedo da ga mam8-O (do 1Gb za vsako particijo:D ) . Ce pa pomaga pri temp internet mapi pa nevem, ker sn ze prej uporabo wipe info.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

CaqKa ::

tole morš vsake tolko cajta pognat ko kaj zbrišeš.. meni je zadeva že tak najedala da sem jo pred cajtom odinštaliral.. za unerasanje pa sedaj uporabljam get data back.

]Fusion[ ::

Ce nem najdo kakae nastavitve, ki to ustavi bom tidi jaz terminiral>:D
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

TESKAn ::

Tam v temporary internet files je ena skrita mapa, ki je raziskovalec ne pokaže. Vanjo kak kazaa shranjuje mp3je, video ipd. ko klikneš na predogled.
Rešitev? Ali pobriši iz druge identitete ali pa iz kakega drugega programa, ki omogoča brisanje datotek - recimo Nero...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

C-disk se mi sam polni ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
479466 (8561) cookyx
»

Kam izginja plac na c:-ju ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
221777 (1451) CaqKa
»

Internet Temp. Files

Oddelek: Pomoč in nasveti
101402 (1204) ]Fusion[
»

Škratki ki odžirajo prepotrebne Mbyte !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
241857 (1175) astras
»

a je mozno prestaviti mapo temp???

Oddelek: Pomoč in nasveti
11901 (730) root987

Več podobnih tem