» »

Torrent invite mojblink

Torrent invite mojblink

Temo vidijo: vsi
««
48 / 52
»»

eviicaa22 ::

zdravo!
prosim za invite za moj blink.
hvala :)
na zs

mungo2890 ::

pošlji mi gmail
lp

DonDiego ::

heniken sej vem da je fausija resna stvar pojdi se zdravit malo :)

SlyCrespo ::

Pridite rajši na www.tornado.si

EvilGirl ::

SlyCrespo je izjavil:

Pridite rajši na www.tornado.si


:D sej nisi resen

Heineken ::

Kakšna faušija nekaj pisal sem samo kakšno politiko imajo na Mojblink in kaj počnejo z uporabniki,ki se ne držijo pravil ne smeš jim nič očitati pa sami težijo drugim in jih ponižujejo pa norca delajo na račun,če nisi uporabnik kot si oni želijo brišejo vsak ponovni ustvarjen račun uporabnika brez,da narediš kršitev pri zadnjem pa mešajo zgodovino za nazaj kaj si počel namesto,da bi gledali kaj delaš pri vsaki zadnji registraciji in naprej,če se držiš pravil ali ne?.Lp

val46 ::

Ja, in kaj tebi ni jasno Heineken? Kak smisel bi imela potem pravila, če bi si lahko pač vedno in vedno znova odpiral nove račune, ko bi ti prejšnjega zaradi neupoštevanja pravil zaprli?

Heineken ::

Glupi ste,ko kurac in dosadni z zgražanjem zgodovine vsakega uporabnika na Mojblink to mi je jasno kot tudi nekaterim drugim uporabnikom,ki imajo pri vsaki novi registraciji kmalu onemogočen račun še preden sploh kaj dol potegnejo in spet naredijo kakšen kiks.

val46 ::

Še enkrat...kaj tebi ni jasno??? A če te policaj dobi pijanega za volanom in ti vzame izpit, to pomeni da bi ti naslednji dan šel nazaj na cesto z drugim imenom? Sej zdej bom pa priden kao...Prej bi mislil, če bi prebral navodila...tako tu kot tudi tam na blinku, zdej te debate ne bi rabila midva tu imet.

kaligula ::

Heineken je izjavil:

Glupi ste,ko kurac in dosadni z zgražanjem zgodovine vsakega uporabnika na Mojblink to mi je jasno kot tudi nekaterim drugim uporabnikom,ki imajo pri vsaki novi registraciji kmalu onemogočen račun še preden sploh kaj dol potegnejo in spet naredijo kakšen kiks.



Kaj jokaš ko majhen otrok, ki so mu vzel najljubšo igračko. Če se ne držiš pravil,letiš. Simpl ko pasulj. Zdej ko si odletu še iz Infire pa spet jokaš. Ti si ena velka sramota za slov. P2P sceno. Vzem kak persen al pa tabletko hemex, pa bomo imel vsi miru pred tabo. Glup tuki si edino ti. In ne delaj zdraho med slov.trackerje, ker tu ni noben problem razen ti.

val46 ::

Čaki, a iz infire so ga tudi butnli? Waw, pa to morš res bit pacient ej. Še dobro da mu A1, Siol, Telemach ali T2 dostop do interneta ne prepovedo :)

somethingnew ::

Še enkrat, če bi kdo povabilo naj pošlje email naslov, druge bom gladko ignoriral.

Heineken ::

Bom jaz lepo in čisto enostavno samo še stran PlanetDivX in kino na NEO uporabljal pa je zadeva rešena pa čeprav se plača.Lp

donvito ::

Heineken je izjavil:

Bom jaz lepo in čisto enostavno samo še stran PlanetDivX in kino na NEO uporabljal pa je zadeva rešena pa čeprav se plača.Lp

Zate:
http://videoteka.org/?p=torrents&pid=10
http://www.yubraca.net/
https://www.tornado.si/?p=home&pid=1

DonDiego ::

dont be such a plonka all your life xd

piratesalami ::

Obstaja še kak invite za mojblink prosim?

mojster_m35 ::

Ej kako se pa na Mojblinku zvisa status recimo na VIP?

donvito ::

mojster_m35 je izjavil:

Ej kako se pa na Mojblinku zvisa status recimo na VIP?

ništa lakše:

mojster_m35 ::

Torej recimo če si naložil 200 gb je to za Vip status?

bozicek ::

Ne
Če si kihnil 100€ je to za VIP status
Darila letos samo za poredne

sokol11 ::

Če je kak invite invite pri komu na voljo bi se priporočal. :) Hvala. :)
>-<

tzvikayari ::

prosim za invite za mojblink hvala

mungo2890 ::

miha82 ::

Resnemu uporabniku,ki se drži pravil ponujam MOJBLINK.si povabilo za TurrentHR JUBRACA ali CrnaBerza.

LP.

Lonsarg ::

bi prosil za eno povabilo (mojblink)

Valentina92 ::

Zdravo,prosila bi nekoga za eden invite imamo pa optiko in je hitrost za upload visoka.

kamiKaZaA ::

Lonsarg je izjavil:

bi prosil za eno povabilo (mojblink)

Sem ti poslal povabilo na ZS

sokol11 je izjavil:

Če je kak invite invite pri komu na voljo bi se priporočal. :) Hvala. :)

Kontaktiraj me na ZS (ker se od tega sporočila naprej nisi prijavil) in dobiš invite. Časa imaš 14 dni. Po tem pretečenem času več ne bo kode, ker jo bom komu drugemu podelil.

kamiKaZaA ::

kamiKaZaA je izjavil:


sokol11 je izjavil:

Če je kak invite invite pri komu na voljo bi se priporočal. :) Hvala. :)

Kontaktiraj me na ZS (ker se od tega sporočila naprej nisi prijavil) in dobiš invite. Časa imaš 14 dni. Po tem pretečenem času več ne bo kode, ker jo bom komu drugemu podelil.

Si se pa urgentno javil na ZS :)

Povabilo poslano ;)

tomlin ::

včeraj dal neznani osebi, menda je po izjavi ženska, kodo. Danes prejel opomin - komu ste dali kodo. Je že banana in outirana. Banan sem bil pa skoraj še jaz z grožnjo blokade dajanja vabil. Fantje ne dajejte kode nekomu o katerem nimate pojma>:D
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Lonsarg ::

Oni se gredo tako "fejk" zaklepanje kjer vsak dobi invite kode, tako fejk zaklepanje ima samo en namen, marketing.

To da se grejo tako fejk zaklepanje, pa kljub temu gredo grozit folku ko je posiljal invite, pa je znak da so res eni loleki.

tomlin ::

Ma naj se grejo solit, bom pa porabil pike za kaj drugega.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

mrTwelveTrees ::

Prosim za povabilo mojblink, ZS

Horas ::

Heineken je izjavil:

Glupi ste,ko kurac in dosadni z zgražanjem zgodovine vsakega uporabnika na Mojblink to mi je jasno kot tudi nekaterim drugim uporabnikom,ki imajo pri vsaki novi registraciji kmalu onemogočen račun še preden sploh kaj dol potegnejo in spet naredijo kakšen kiks.


kje ste kugla, vlka kita, modra riba, in ostali samodržci admini????? mene pa za brezveue brišete pa zaklenjate iz tem.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

2dark ::

val46 je izjavil:

Čaki, a iz infire so ga tudi butnli? Waw, pa to morš res bit pacient ej.


Kaj se vi amaterji primerjate v večjim trakerjem.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

DonDiego ::

povabis iz tujine npr romunije amerike uk par 50 userov noben ne dela problema pol se pa malo zamislite kak joke so eni slo useri

povabis iz tujine npr romunije amerike uk par 50 userov noben ne dela problema pol se pa malo zamislite kak joke so eni slo useri dont be such a plonka all your life kar jaz talam invite samo se tujina scenski forumi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DonDiego ()

2dark ::

DonDiego je izjavil:

povabis iz tujine npr romunije amerike uk par 50 userov noben ne dela problema pol se pa malo zamislite kak joke so eni slo useri

povabis iz tujine npr romunije amerike uk par 50 userov noben ne dela problema pol se pa malo zamislite kak joke so eni slo useri dont be such a plonka all your life kar jaz talam invite samo se tujina scenski forumi


Odlično. Prihodnost imate v tujini. Rofl.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Warez 3 ::

Prosim za povabilo za mojblink (ZS). Uporabljam seedbox, na infire imam ratio 6.

DonDiego ::

s pomočjo scene bota se uploada na stran preko 60 do 100 torrrentov dnevno ce ne vec :)
hit&run sistem je avtomatski saj red mora bit in, da torrenti ostanejo zivi dlje casa kot na drugih straneh in, da nimate samo vi dol tudi drugi:)
pa se kak bonboncek pride sedaj, ko je cas za kodiranje etc naj se veseli december pricne :)

s pomočjo scene bota se uploada na stran preko 60 do 100 torrrentov dnevno ce ne vec :)
hit&run sistem je avtomatski saj red mora bit in da torrenti ostanejo zivi dlje casa kot na drugih straneh in da nima samo vasa rit dol :)
pa se kak bonboncek pride sedaj ko je cas za kodiranje etc naj se veseli december pricne :) ps na blinku se skoz dela
tisti ki pa dela traparije oz jih bo delal ga pa sistem sam blokira zato tudi ne poskusajte mutit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DonDiego ()

Valentina92 ::

Dober večer prosim,če še ima kdo kakšen Invite za podariti in mi narediti še lepše jesenske dni ob gledanju filmov in risank.

Heineken ::

Ljudje izogibajte se Mojblinka za svoje dobro.Lp

EvilGirl ::

Heineken je izjavil:

Ljudje izogibajte se Mojblinka za svoje dobro.Lp


:D:D:D
A ti je kdo liziko vzel? Ali jih boš mamici zatožil, ti ti mojblink, kako so nesramni. Banajo Heinikena, ki je to sam hotel.

Heineken ::

Mojblinkovci osebje vaša edina možnost za nadaljni obstoj je samo še ta,da odprete proste registracije in pozabite na zgodovino uporabnikov,ki se niso držali pravil in upoštevate kršitve pravil s sankcijami pri novih zadnjih ustvarjenih računov ne pa za celo zgodovino nazaj pri prejšnjih računih uporabnikov,ki so imeli onemogočen dostop kaj vam ni jasno samo bog ve.Lp

val46 ::

Njim, pa še ostalim 22,276 uporabnikom je vse jasno...Edino tebi ni in zato še kar jokaš po tem forumu. Ne bi raje poskušal vstopiti v direkten kontakt z njimi in jih prosil odpuščenja, kot da vsake tolk mormo mi poslušat tvoje jokcanje tu gor? Enkrat jih ne jebeš, drugič bi rad bil pri njih, tretjič hujskaš ljudi, naj ne hodijo na mojblink...ti res še sam ne veš, kaj bi rad. Zakaj nisi na infire? Sej povečini dobiš tam vse kar želiš...

bemfa ::

Tudi 94k uporabnikom infire je vse jasno ;)

libreus ::

a še koga skozi meče ven in se mora znova in znova prijavljati?

Valentina92 ::

Dober dan ali je kakšna dobra duša za podaritev Invajta.?

Heineken ::

Priporočam vam,da se Mojblink izogibate kolikor se,da kar se tiče njihovih sankcij in obnašanja do uporabnikov nimajo tudi kaj prida rožnate zgodovine.Lp

kow ::

libreus je izjavil:

a še koga skozi meče ven in se mora znova in znova prijavljati?


Meni se je to zgodilo, ko sem se prijavljal preko tor omrezja...

libreus ::

@kow, uporabljam safari in že skoraj vsako iskanje 'vrže ven' in se moram znova prijaviti. skratka, neuporabno.

mungo2890 ::

skratka, če bi se mogoče obrnu za pomoč na osebje..bi vrjetno že rešili problem

skratka se sprašujem, kdo je tu neuporaben

lp
««
48 / 52
»»