» »

Torrent invite mojblink

Torrent invite mojblink

Temo vidijo: vsi
««
49 / 52
»»

libreus ::

predvidevam, da se ljudje radi družijo s tabo, a? /s

mare92 ::

lahko še en invite prosim? hvala ?

bigbada ::

Prosim za invite na zasebno, če ima kdo kako viška...
Imel sem partis in pogrešam.. Ram nekaj za slovenske filme.
Drugače pa imam (avistaZ in passthepopcorn) oz. ni problema glede DL/Upload

lepo prosim če ima kdo

donvito ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: donvito ()

val46 ::

Razloži ti meni to...kako bo lahko nekdo ki je blokiran zaradi H&R sploh sodeloval v klepetu, če sploh ne more na stran?

donvito ::

Ja, saj to, to je vprašanje za miljon dolarjev. ;)

kaligula ::

Zdaj se resno sprašujem , a ste res tolk zabiti v glavo al se delate da ste. Če si onemogočen za H&R še ne pomeni da si BANAN. Še vedno prideš na MojBlink in ja tudi na klepet prideš ter lahko tudi pišeš ZS osebju, za pomoč pri odpravi. Če bi imel BAN sploh nebi prišel na MojBlink.
Saj vem, da je foušarija povsod, samo zabitost pa pride iz konkurenčne strani, kjer ne poznajo osnovna pravila P2P scene. Še enkrat ponavljam na privat trackerjev je treba se držat pravil.

lp

val46 ::

Ok, bom drugače vprašal...da ne bom jezil ene kaligule brez potrebe. Zakaj bi nekdo, ki ima blokiran download sploh hodu na mojblink? Kaj, zato da muziko na njihovem radiu posluša al da prebira novice al zakaj? Pa sem kar fajn uporabnik mojblinka, brez nobenih težav...Sam malo čudno mi je to reklamno sporočilo. To je vse kar sm hotel povedat. Pa če že nagrajujejo, naj raje dajo kako "nagrado" tistim, ki se vedno držimo pravil, raje kot nekomu, ki izkorišča trackerje sam za svojo rit.

Heineken ::

Phaha Mojblinkovci prfuknjeni.

kaligula ::

val46 je izjavil:

Ok, bom drugače vprašal...da ne bom jezil ene kaligule brez potrebe. Zakaj bi nekdo, ki ima blokiran download sploh hodu na mojblink? Kaj, zato da muziko na njihovem radiu posluša al da prebira novice al zakaj? Pa sem kar fajn uporabnik mojblinka, brez nobenih težav...Sam malo čudno mi je to reklamno sporočilo. To je vse kar sm hotel povedat. Pa če že nagrajujejo, naj raje dajo kako "nagrado" tistim, ki se vedno držimo pravil, raje kot nekomu, ki izkorišča trackerje sam za svojo rit.

Če bi hodil na MojBlink in bil prisoten na klepetu bi opazil, da se skoz delijo nagrade, ne samo tistim, ki imajo probleme oz ki so kritične, temveč tudi tistim, ki pridno sejejo.

Warez 3 ::

Prosim za povabilo za mojblink. Uporabljam seedbox, na infire imam ratio 6.
warez.suarez@gmail.com
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Warez 3 ()

bigbada ::

Ima kdo slučajno kaj viška karme na mojblink? Lepo prosim na zs :)

libreus ::

mislim, da "viška" nima nihče, ker moraš za invite dati karma točke, tako da predvidevam, da so vsi invite-i namenski. ;)

ribanisir ::

DonDiego je izjavil:

s pomočjo scene bota se uploada na stran preko 60 do 100 torrrentov dnevno ce ne vec :)
hit&run sistem je avtomatski saj red mora bit in, da torrenti ostanejo zivi dlje casa kot na drugih straneh in, da nimate samo vi dol tudi drugi:)
pa se kak bonboncek pride sedaj, ko je cas za kodiranje etc naj se veseli december pricne :)

s pomočjo scene bota se uploada na stran preko 60 do 100 torrrentov dnevno ce ne vec :)
hit&run sistem je avtomatski saj red mora bit in da torrenti ostanejo zivi dlje casa kot na drugih straneh in da nima samo vasa rit dol :)
pa se kak bonboncek pride sedaj ko je cas za kodiranje etc naj se veseli december pricne :) ps na blinku se skoz dela
tisti ki pa dela traparije oz jih bo delal ga pa sistem sam blokira zato tudi ne poskusajte mutit


Zakaj ste tako ponosni na ta "scenski" bot? Dela vam samo škodo. Spama torrente, dosegljive povsod drugje, na dober dan pa ima torrent pet prenosov. Zgoraj kopičite hišne torrente v XViD (kako nostalgično). Oboje skupaj pa poriva morebiten koristen torrent na drugo, tretjo, sedmo stran, katerih, bodimo odkriti, nihče ne gleda. Torej kaj imate - noro število torrentov iz tujega trackera in uporabnike, ki preverijo prvo stran in gredo na Infire nekaj potegnit. Dajte malo spremeniti politiko, raje pet ekskluzivnih torrentv na dan kot pa sto, ki jih nihče noče ali jih je že dan prej dobil drugje. Tega ne pišem, ker sovražim Mojblink, ampak realno - zanimanje pada iz dneva v dan.
Lp

DonDiego ::

@ribainsir for your information in je kar nekaj dela slo v to in $ tudi
ce bi bil polno avtomatski bi spamal tako pa ni je semi avtomatski in so hrakti tukaj kot drugje
in je vezan diretkno na scenski server kjer je scena doma preko irc kanalov in ne drugih trackerjev drugje so prenosi, ce je folk len pa zal ni nas problem kar je dobro in pa eksluzivno se pa pina kot to pocnejo drugi trackerji, da je na drugi strani je misljen za serije bolj in to orozje ima vsak resni tracker kot ipt (tvteam) in TL kje pa mislis da oni dobijo da pa folk gleda se xvid tudi ni nas problem jaz prisegam samo na 4k in 1080 10bit 265 pa ze bolj tukaj kurit ratio kot pa drugje kjer je tezko odsejat npr 300ur na ipt napram nam 96h, da ne omenjam top speed + ni potrebno + torrenti prezivijo dlje casa tako. Vecinoma se pa prenalaga iz blinka na infire in ostalih slo trackerjev jih dnevno dobimo veliko na seznamu medtem ko se sami delajo da so oh in sploh + se par bonbonckov pride

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DonDiego ()

Muzo ::

Se priporočam za invite na ZS. Hvala dobri duši, rabim kšne slo sinhrionizacije...

yohnzy ::

Zdravo,

js se tudi priporočam za invite :)
Najlepša vam dala ;)
www.v-gen.org

zagarb ::

Se pridružujem prosilcem za invite. :)

Hvala!

NejcSSD ::

Imam invajte, pišite mi na ZS RESNI!

Kaj pomeni biti RESEN ker H&R sistem deluje!:
- sejanje 1:1 ali 96ur, ni izgovora slaba linija ker lahko sejete 96ur, tudi v razmakih¨
- seje se tudi FREELEECH torrente, to samo pomeni da download ne šteje oz. vam kvari razmerje
- ustrezen odjemalec, naprimer qbittorrent, fiksen port in nastavljen port forwarding oziroma urejena povezljivost
- za vse nasvete pri reševanju težav oz vprašanj se obrnite na mojblink klepet
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Valentina92 ::

Dober dan,še ima kakšen mucek Invite za podariti.?

donvito ::

Valentina92 je izjavil:

Dober dan,še ima kakšen mucek Invite za podariti.?

Pa dober mačka, a si ti nesposobna se prijavit, a te konstantno dol mečejo ali kaj?

Valentina92 ::

Dol me mečejo ja pa zakaj ne vem.

Valentina92 ::

Pa veseli december gromska strela zakaj ni odprtih registracij.?

somethingnew ::

Za invite mi pošljite vaš mail na zs

Valentina92 ::

Dober dan še vedno ni od nobenega muceka Invite,ki bi ga imel za podariti nestrpni mucki.

Zgodovina sprememb…

Horas ::

Valentina92 je izjavil:

Pa veseli december gromska strela zakaj ni odprtih registracij.?


zaradi takih kot si ti. ker ne seedate čeprav se ne vleče. je pa treba časovno odsejat 92h. a je težko tk dolg odsejat? samo da čas teče ko maš pržgan komp + torrent klient
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Valentina92 ::

Spet neki čuden razlog za neodprte registracije a tisti na Invite povabila pa vsi seedajo saj nihče ne more več nič razumeti.Lp

Heineken ::

Saj to je Mojblinkovci imajo neke svoje čudne fore in iz dneva v dan bolj propada zato pa tudi vsi bežijo drugam.

libreus ::

se mi prav zdi, ja ... zato trume uporabnikov prosijo za "invite" ...

val46 ::

Heineken je izjavil:

Saj to je Mojblinkovci imajo neke svoje čudne fore in iz dneva v dan bolj propada zato pa tudi vsi bežijo drugam.

No in kam si ti zbežal? Da bodo vsi podobni tebi vedli kam it, ker jih blink pa infire noče? Pomagaj ljudem za božjo voljo...ne sam filozofirat, ampak jim daj konkreten namig.

kow ::

libreus je izjavil:

se mi prav zdi, ja ... zato trume uporabnikov prosijo za "invite" ...


Heineken je trol.

donvito ::

val46 je izjavil:

Heineken je izjavil:

Saj to je Mojblinkovci imajo neke svoje čudne fore in iz dneva v dan bolj propada zato pa tudi vsi bežijo drugam.

No in kam si ti zbežal? Da bodo vsi podobni tebi vedli kam it, ker jih blink pa infire noče? Pomagaj ljudem za božjo voljo...ne sam filozofirat, ampak jim daj konkreten namig.

:))

gaso33 ::

Ima mogoče kdo za mojblink.si codo da bi me povabil. na ZS

Hvala

gaso33 ::

Pozdravljeni

Mogoče kdo ve za kakšno torrent stran kjer se dobi erotične vsebine extrem xxx. Pain xxx......

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gaso33 ()

nosiyo ::

femdomcult za take trotle ko si ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nosiyo ()

Valentina92 ::

Dober dan kaj res nobeden mucek nima Invite odveč,ki bi ga imel za podariti nedolžni mucki.?

donvito ::

Valentina92 je izjavil:

Dober dan kaj res nobeden mucek nima Invite odveč,ki bi ga imel za podariti nedolžni mucki.?

Za tisto drugo lahko poskrbim, za invite, žal ne. >:D

_IKE_ ::

Prosim za povabilo za mojblink (ZS)

Hvala!

Valentina92 ::

Dobro jutro kateremu moram nastaviti svojo nedolžno muco za odprte registracije na Mojblink v veselem Decembru.?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: crniangeo ()

crniangeo ::

_IKE_ je izjavil:

Prosim za povabilo za mojblink (ZS)

Hvala!

Si dobil?
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Horas ::

Valentina92 je izjavil:

Dobro jutro kateremu moram nastaviti svojo nedolžno muco za odprte registracije na Mojblink v veselem Decembru.?


halo kugla??? debela kita?? pa ostali diktatorčki!

blokirajte ta profil
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Nejkoy ::

Kdor potrebuje povabilo naj mi piše v ZS.

lp

SlyCrespo ::

boxey ::

Rabim povabilo, ZS prosim. Hvala.

PeterZ ::

Še kakšno povabilo na voljo?

NejcSSD ::

Imam invajte, pišite mi na ZS RESNI

Kaj pomeni biti RESEN ker H&R sistem deluje!:
- sejanje 1:1 ali 96ur, ni izgovora slaba linija ker lahko sejete 96ur, tudi v razmakih¨
- seje se tudi FREELEECH torrente, to samo pomeni da download ne šteje oz. vam kvari razmerje
- ustrezen odjemalec, naprimer qbittorrent, fiksen port in nastavljen port forwarding oziroma urejena povezljivost
- za vse nasvete pri reševanju težav oz vprašanj se obrnite na mojblink klepet
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

ribanisir ::

Evo, dober primer, da morate nekaj spremeniti; odpreti registracije, skenslati tega bota, zmanjšati število pinanih torrentov... Film Kapa, eden bolj zaželenih filmov v zadnjem letu. Imeli ste ga prvi - 81 prenosov v času pisanja. Infire, isti film naložen 8 ur kasneje - 551 prenosov. Ampak super, da vam na vrhu ze dva dni visi torrent s skupno 0 prenosov. Dajte nekaj naret, prosim.

Konjeviti ::

Živjo, je še na voljo kak invite za mojblink?

LP

DonDiego ::

boste morali vi kaj naresti drugje ni problemov ko je pa treba sejati to pa rajsi ne

mazo0001 ::

Veseli december vsem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mazo0001 ()
««
49 / 52
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

torrenthr.org (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24749620 (1561) tomlin
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20738779 (2119) donvito

Več podobnih tem