» »

download problem v windowsih

download problem v windowsih

nokia6310 ::

Imam windows milenium in ko hočem downlodat cd ovitke ali slike s pripono .jpg mi windowsi ne ponudijo možnosti shranjevanja tovrstnih datotek čeprav
sem pogledal v raziskovalcu pod orodja in pod možnosti map kjer naj bi bilo vse vredu ima kdo kakšen nasvet? Hvala vsem

Tic ::

persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

nokia6310 ::

ne problem je v windowsih link iz katerega želim downlodat dela ker na drugi mašini download dela brez problemov ko pa kliknem ta link mi cd ovitek oziroma sliko odpre namesto da bi mi windowsi ponudili možnost prenosa te datoteke druge vrste datotek lahko prenašam brez problema!

[dodatek by moderator: popravljeno na željo avtorja!]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

ToniT ::

Desni klik na sliko in izberi Shrani sliko kot..., pa si problem rešil.

nokia6310 ::

predstavljaj si da hočeš downlodat irca pa ko klikneš link download mirc from slovenia ti ga začne odpirat če pa kliknem z desnim gumbom pa lahko stran samo shranim! sepravi ko bi kliknil na link (že tretič ponavljam) bi mi mogli windowsi ponudit možnost prenosa tega fajla!
ker to je pri vseh vrstah datotek ki se končajo z .jpg! na eni strani mam okrog 2500 ovitkov pa jih moram dol dobit!

nokia6310 ::

ja se opravičujem res je ko greš na download zadeva dela desni klik pa je isto kot bi dal enter v milenium najdi cilj! Hvala za pomoč pa brez zamere!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MMORPG] 2Moons

Oddelek: Igre
81699 (1447) Tr0n
»

A obstaja kakšen program za lažje downlodanje iz internetnih strani?

Oddelek: Omrežja in internet
81453 (1235) hysteria
»

Kako shranit ~500 slik s serverja?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151587 (1217) OmegaBlue
»

Preprost program za download

Oddelek: Omrežja in internet
161576 (1289) koyotee
»

Ker program uporabljate za srfat?

Oddelek: Programska oprema
401789 (1281) pivmik

Več podobnih tem