» »

Fallout (TV serija)

Fallout (TV serija)

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4

todman74 ::

Ja, med 1000 serijami, mogoče najdeš 10 spodobnih. Poglej si Sky Showtime, večinoma vrtijo stare, ampak dobre serije in filme.

Kar se pa tiče snežinkic, to so pa večinoma feministke, jaz pa to nisem.

Pithlit ::

todman74 je izjavil:

Kar se pa tiče snežinkic, to so pa večinoma feministke, jaz pa to nisem.

Ne vem no. Ti si triggeriran klele. Kaj naj ti rečem?

Sam 10 stvari najdeš na praktično komplet streaming marketu? It's pretty safe to assume you're the one melting. Jaz sem najdla 10 stvari k niti pod razno niso woke. V manj k 10 sekundah. Sam na netflixu. Pa jih čist z veseljem pogledam. In, pazi to, guess what I am. :))
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

komunist1918 ::

Sploh ni važno al je woke, al je transgender, blackco*k, pro ukrajina, pro hamas, pro rusija, pro zda ... dejstvo je da moderne serije (z redkimi izjemami) nimajo popolnoma nobene vsebine. So "pure and utter garbage". In vsi, ki to konzumirate ste dobesedno ljudje kante za smeti. gobl gobl gobl, mnjam,mnjam, mnjam - i am a consumer idiot...

todman74 ::

Pithlit je izjavil:

todman74 je izjavil:

Kar se pa tiče snežinkic, to so pa večinoma feministke, jaz pa to nisem.

Ne vem no. Ti si triggeriran klele. Kaj naj ti rečem?

Sam 10 stvari najdeš na praktično komplet streaming marketu? It's pretty safe to assume you're the one melting. Jaz sem najdla 10 stvari k niti pod razno niso woke. V manj k 10 sekundah. Sam na netflixu. Pa jih čist z veseljem pogledam. In, pazi to, guess what I am. :))


Mam pač visoke standarde za dober film, serijo, tebi pa je pač vsak "šuder" dober. Grem stavit, da so ti tudi blazno všeč tiste "pocukrane" korejske romantične komedije, katerih je polno na Netflixu.

Pithlit ::

Oh kako dobro me poznaš.

Anyway... četrtek? Upam da bom imela cajt pogledat.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Vanich ::

A je zakej?

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

delavec44 ::

Pravijo, da je kar krvav. Imam na playlisti.

Pithlit ::

Čakamo na večer oz. naslednjih par dni da nam snežinkice pojasnijo kolk woke in zafurana je serija? :))

Vsaj prva epizoda je povsem solidna in upraviči pričakovanja.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

matobeli ::

A niso dal hkrati vsega tako kot so rekli dabodo?

delavec44 ::

So dali.

Kurzweil ::

Saj je celotna sezona...

Sam sem pričakovanja za to serijo zbil na minimum... pa glede na reviewe zgleda ni tako slaba... pogledal jo bom tako v vsakem primeru, glede na to, da je šlo pol leta delovne dobe v franšizo Fallout iger...

Pithlit ::

matobeli je izjavil:

A niso dal hkrati vsega tako kot so rekli dabodo?

Ja sam so epizode po 1 uro dolge... Ne vem če mam cajt in energijo 8 ur v enem dnevu za tole zapravit. Sej je čist entertaining ampak... Mal je tud na svež zrak treba.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Vanich ::

Pithlit je izjavil:

matobeli je izjavil:

A niso dal hkrati vsega tako kot so rekli dabodo?

Ja sam so epizode po 1 uro dolge... Ne vem če mam cajt in energijo 8 ur v enem dnevu za tole zapravit. Sej je čist entertaining ampak... Mal je tud na svež zrak treba.



Ehhh... vzameš bolniško. Ali počakaš na torek - bo spet sneg. (Po pomoti pritisnil kanto. ;(( )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

matobeli ::

Ne bi bilo prvič da bi za Fallout zapravil 8ur v kosu. Je pa res da je bilo to že nekaj časa nazaj in bi me danes kdo začel spraševat po zdravju če bi si to privoščil.

Pithlit ::

Vanich je izjavil:

Pithlit je izjavil:

matobeli je izjavil:

A niso dal hkrati vsega tako kot so rekli dabodo?

Ja sam so epizode po 1 uro dolge... Ne vem če mam cajt in energijo 8 ur v enem dnevu za tole zapravit. Sej je čist entertaining ampak... Mal je tud na svež zrak treba.



Ehhh... vzameš bolniško. Ali počakaš na torek - bo spet sneg. (Po pomoti pritisnil kanto. ;(( )

Sej sm frej. Ampak vseeno.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

oo7 ::

Sem že pobral iz travnika :)
Zvečer pogledam prvo epizodo.

Kurzweil ::

oo7 je izjavil:

Sem že pobral iz travnika :)
Zvečer pogledam prvo epizodo.


Saj je že večer... zgleda si v vaultu, da se ne zavedaš okolice :P

matobeli ::

Eni mamo še cca 2.5h do večera :)

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem že pobral iz travnika :)
Zvečer pogledam prvo epizodo.


Saj je že večer... zgleda si v vaultu, da se ne zavedaš okolice :P


Dobra :)

delavec44 ::

Pogledal prvi dve epizodi, dovolj za danes. Zaenkrat kaže ok. Mogoče malček preveč na gore komedijo vleče ampak saj je igra tudi.

Pithlit ::

Če sta ti prvi dve "malček", bo do konca "definitivno"
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

WizzardOfOZ ::

Kaj je to za ena komedija? Fak, sem mislil, da bo kaj boljšega, je pa samo še en polizdelek.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

BigWhale ::

Kdor je igral igre in bral dialoge v igri, mu bo stvar izredno zabavna. Zgodba je vsecna, igralska zasedba je solidna, vault in wasteland sta pa narjena in prikazana zlo nazorno in v skladu z lore-om.

Serijo so snemali z Bloody Mess perkom. :D

oo7 ::

Evo sem pogledal pilot.
Kar se tiče okolice in predmetov bi rekel Fallout 5 next gen grafika :)) razen zgodba je svoja čeprav so si sposodili iz F4 in tudi F3.

Edino ne vem kako je Lucy vedela za Raiderje ?

Pa epizode so zelo dolge kar seveda nimam nič proti sploh če bo zanimivo.

Kar se pa tiče humorja pa to je del Fallouta.

Pithlit ::

oo7 je izjavil:

Edino ne vem kako je Lucy vedela za Raiderje ?

Eh takih detajlov je kar nekaj. Se jih komot ignorira. Lahko pa pripišeš "bratranec od none ki se je iz 32 priselila je slišal od hišnika da nekaj takega baje obstaja".

Ni perfektna serija. Je le precej na nivoju. Te ocene nekje med 6 pa 9 so kar realistične. Fajn je da je kar konsistentna od prve do zadnje epizode.
Life is as complicated as we make it...

BigWhale ::

Men je vsec to, da so namignili na to, da je bil vsak vault nekaj posebnega in da je 33 tisti, ki ima projekcijski zaslon.

oo7 ::

Pithlit je izjavil:

oo7 je izjavil:

Edino ne vem kako je Lucy vedela za Raiderje ?

Eh takih detajlov je kar nekaj. Se jih komot ignorira. Lahko pa pripišeš "bratranec od none ki se je iz 32 priselila je slišal od hišnika da nekaj takega baje obstaja".

Ni perfektna serija. Je le precej na nivoju. Te ocene nekje med 6 pa 9 so kar realistične. Fajn je da je kar konsistentna od prve do zadnje epizode.


Ja če ni SLO podnapisov velikokrat kaj uide.

BigWhale je izjavil:

Men je vsec to, da so namignili na to, da je bil vsak vault nekaj posebnega in da je 33 tisti, ki ima projekcijski zaslon.


Upam, da bo v seriji več vaultov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BigWhale ::

Jih je vec ampak na malenkost drugacen nacin. In zlo dobr se vklopi v Fallout lore.

Furbo ::

Super zadeva, upam, da se še kak non Fallout folk navduši in dobimo še več Fallout vsebin.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Sem pogledal še 2 in 3 epizodo.
Kar se tiče podrobnosti so se res potrudili direktno iz iger kar se tiče sveta in predmetov. Pa tudi prav je, da stimpack deluje kot v igrah :)
Goul orignalen Vault boy :))
Glavna igralka se še komu zdi, da ima nenormalno velike oči kot nekakšen lik iz anime :) ?

2dark ::

Tole so se pa potrudili in zaenkrat zgleda res, kot da je zadeva popolnoma preslikana iz sveta iger of Falloutu .

Glavna igralka ima prelepe oči.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Oh ja včeraj sem potem pogledal še 4,5 in 6 epizodo zdaj pa še 7 in 8 :))

Ma ni slaba TV serija sicer so igre bolj zanimive.

Druga sezona New Vegas :D in tam za mizo pod Robco je bil verjetno dr House

Furbo ::

Ko gledaš kako različno oblečeni in različni ljudje so v seriji in kako so vsi bazirani na istem modelu v igri.. a je res tako težko narediti več različnih NPCjev?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

2dark ::

oo7 je izjavil:

Oh ja včeraj sem potem pogledal še 4,5 in 6 epizodo zdaj pa še 7 in 8 :))

Ma ni slaba TV serija sicer so igre bolj zanimive.

Druga sezona New Vegas :D in tam za mizo pod Robco je bil verjetno dr House


Men se pa bolj zdi, da so tisti YT-be filmčkih o različnih Vaulith izjemno zanimivi.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:



Men se pa bolj zdi, da so tisti YT-be filmčkih o različnih Vaulith izjemno zanimivi.


Tudi že gledal ja nekatere zgodbe so zelo zanimive ja.

2dark ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:



Men se pa bolj zdi, da so tisti YT-be filmčkih o različnih Vaulith izjemno zanimivi.


Tudi že gledal ja nekatere zgodbe so zelo zanimive ja.


O, da. Fallout lore je zelo obširen in določeni znajo res lepo pripovedovat zgodbe o teh Vaultih. Potem imamo fan maed fallout filme narejene z grafičnim pogonom. Ti so tudi zelo dobri.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:



Men se pa bolj zdi, da so tisti YT-be filmčkih o različnih Vaulith izjemno zanimivi.


Tudi že gledal ja nekatere zgodbe so zelo zanimive ja.


O, da. Fallout lore je zelo obširen in določeni znajo res lepo pripovedovat zgodbe o teh Vaultih. Potem imamo fan maed fallout filme narejene z grafičnim pogonom. Ti so tudi zelo dobri.



Ja zgodb je toliko kot je vaultov, ker je vsak vault unikaten potem pa še wasteland... materjala za posnet TV serijo katera bi imela toliko epizod kot Santa Barbara ali še več :)

2dark ::

No. Moram priznat, da jim je prva sezona odlično uspela.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Outcast ::

Končal. Odlična fukin serija. Hvala Nolan!
Zgodba je super, prav tako je zanimiva zgodba B z bratom ki je dobro vpletena z glavno zgodbo.
Napisano je top, 3 strani so zanimivo povezane. Pa fajn je videti, da je ozadje Gogginsovega karakterja raziskano.

Soundtrack on point

c3p0 ::

Pilot kar dober, 2. del meh, nepotreben gore v obilici. Sem velik Goggins fan, a tu še ni imel priložnosti dati kaj od svojega talenta iz sebe. Dam šanso še 3. delu.

Vanich ::

Sploh ni tok švoh.

WizzardOfOZ ::

Glede na to, da smo fallout nekateri igrali že leta 1997 (RPG) in imajo zato materiala za vsaj 1000 delov serije, bi lahko bila serija veliko boljša in daljša.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Pithlit ::

Veliko boljša? Mogoče po tvojem subjektivne mnenju (ki je manjšinsko). Boljša? Da.

Daljša? Marsikaj bi lahko bilo daljše. V primeru fallout je dovolj materiala da bi se lahko vleklo v neskončnost. Tko kot star trek (recimo). Žal obstajajo omejitve. Od časovnih do finančnih. Poleg tega se folk 'prenaje'. Tko kot star trek (recimo).

Lahko pa mal potrpiš in počakaš na drugo sezono.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Vanich ::

Zej pa uhka samo igrco igramo 2 let do druge sezone.

Zmajc ::

Pogledal do 6. dela im moram reči da jim je super uspelo. Ne vem če sem še kje videl da bi tako spoštovali source naterjal kot ga tu. Easter eggov je na tone.

Ko sem zaslišal theme song iz Fallout 1 so mi prišle solze v oči!

DejchSLO ::

Glede na to, da kar hvalite, bom dal šanso in pogledal.

matobeli ::

Pogledal do konca...

A jim je slučajno uspelo nardit najboljšo adaptacijo serije po igri, tko like evah?
Jup.

Na koncu zadnjega dela pa seveda presenečenje in ma da zdej nardijo S2 :)

Pithlit ::

matobeli je izjavil:

Pogledal do konca...

A jim je slučajno uspelo nardit najboljšo adaptacijo serije po igri, tko like evah?
Jup.

Na koncu zadnjega dela pa seveda presenečenje in ma da zdej nardijo S2 :)

Je baje že v delu.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

2dark ::

matobeli je izjavil:

Pogledal do konca...

A jim je slučajno uspelo nardit najboljšo adaptacijo serije po igri, tko like evah?
Jup.



Sem bi dal še Arcane, ampak je to animirana serija. To dvoje je najboljše. Igrana serija je pa nedvomno Fallout najbolše, kar je kdaj nastalo, kar je pravi mali čudež-
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Igre
2981493007 (328) oo7
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11121619 (269) oo7
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28726910 (1021) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769796 (5114) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350911 (15046) oo7

Več podobnih tem