» »

Kako dobiti izbrisane podatke nazaj????

Kako dobiti izbrisane podatke nazaj????

B_U_R_I ::

Zdravo.

Imam problem. Najbrž nisem edini.
Danes zjutraj sem downloadal nek freeware program. Ko sem ga hotu zbrisat sm mel po pomoti označeno celo mapo downloadov.
Ker pa sem preveč raztresen nism nč bral ko je napisalo d je mapa prevelika za v koš. Kliknil sm Da za vse in 10GB podatkov je ščo v nič.

Sedaj me pa zanima če obstaja program s katerim bi dobil te podatke nazaj. Nedavno sem imel še instaliran Norton system works. V tem paketu je bil rpogram s katerim si to lahko naredil ( možno da je bil še en poseben Recycle bin ). Toda problem je ker moraš imeti to prej inštalirano preden zbrišeš podatke.

Zdj bi pa vse forumaš prosu za pomoč. Nj mi pomagajo. K jst bi rad tistih 10giga fajlov nazaj

Tnx.

lp, B_U_R_I

Roadkill ::

Najprej poskrb, da se bo na tvojem disku čim manj dogajalo... da ne bi slučajno kake defragmentacije poganjal...

Potem si pa dobod GetDataBack in preberi readme in uštimaj zadevo.
Kdo drug ti bo predlagal kak drug program in jih lahko tudi več preizkusiš.
Ta je meni povrnil 40gb podatkov.

robio ::

Jst sm formatiral 36gb disk(pa ne zanalašč). Disk sm takoj odklopil in priklopil drugega 120gb in nanj naložil sistem. Pol sm pa uporabil program Ontrack Easy Recovery in mi je obnovil 45gb podatkov na 36gb disku. Vmes je bil tud kakšen film, ki sem ga zbrisal že v začetku leta. Podatke moraš obnoviti na drug disk da ti nebi slučajno zapisoval na staro mesto.
Res pa je da čisto vsi fajli niso delal(največ arhivski (rar...))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: robio ()

B_U_R_I ::

Ej najlepša hvala.

Še nekaj me zanima.
S programom GetDataBack moram na nov disk al lahko na tega k ga mam zdj.

Pa particije tut nimam nobene narjene. Pa je zdle glih nebi šel delat.


Update : Instaliral sem program Get Data Back. Toda ko sem naredil vse potrebno mi ni našlo nobenih ibrisanih podatkov. sodeč po legendi bi moralo izpisati vsaj datoteke ki trenutno obstajajo ( niso izbrisane ) toda tudi teh ne izpiše.

prosim pomagajte

hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: B_U_R_I ()

Roadkill ::

Hum... situacija je malo drugačna kot pri meni, ker sem ajz izgubil celo particijo na enrkat... nisem zbrisal... lahko da tukaj getdataright ne pomaga. Vseakkor pa se splača sprobat čist vsak program ki ti ga kdo omeni... izgubit nimaš več veliko.. :)

Ubistvu ti kej več jest ne morm pomagat.. bom probu zbrisat en file pa vidu če mi bo ratal nazaj ga dobit..

robio ::

Dej probi še z Ontrack Easy Recovery. Men se je zdel tok simp. Nobenih navodil nism bral pa mi je ratal.

P.S.: Tud jst sm to prvič počel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: robio ()

marS ::

:'( Ja, izbrisani podatki so prava katastrofa....:(

Tukaj imaš en link do brezplačnih orodij za povrnitev podatkov....
...no more heroes...
https://ilbis.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za dobiti nazaj podatke iz izbrisane particije?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61173 (1027) opeter
»

Formatiran ("uničen") disk...

Oddelek: Pomoč in nasveti
61282 (1151) iMark
»

Izguba podatkov - ves HD.

Oddelek: Pomoč in nasveti
61054 (857) Azrael
»

Izguba 25gb fileov

Oddelek: Pomoč in nasveti
6997 (846) ~Speed
»

Izgubljena particija in podatki

Oddelek: Pomoč in nasveti
71159 (1032) para-site

Več podobnih tem