» »

Android box [Poceni, brez Android TV]

Android box [Poceni, brez Android TV]

Temo vidijo: vsi
««
17 / 17
»
»»

rs1975 ::

polde66 je izjavil:

Ne pa imam kar nekaj boxov v uporabi. Nisi povedal kater box imaš.

Nokia 8010

rs1975 ::

polde66 je izjavil:

DV datoteke predvaja tudi NV player, ki ima možnost branja zunanjih podnapisov in Just plajer, ki možnosti za branje zunanjih podnapisov nima.

Ja, to verjetno misliš, če imaš downloadane file. Jaz že dolgo ne vlečem dol, raje uporabljam Real Debrid. In do sedaj je to v Kodiju vse delalo.
Bom za foro probal še downloadan file, če isto preskakuje.

polde66 ::

Trenutno je Nokia 8010 na amazon.de 95 eur.
polde

polde66 ::

rs1975 je izjavil:

polde66 je izjavil:

DV datoteke predvaja tudi NV player, ki ima možnost branja zunanjih podnapisov in Just plajer, ki možnosti za branje zunanjih podnapisov nima.

Ja, to verjetno misliš, če imaš downloadane file. Jaz že dolgo ne vlečem dol, raje uporabljam Real Debrid. In do sedaj je to v Kodiju vse delalo.
Bom za foro probal še downloadan file, če isto preskakuje.

https://repo.kodinerds.net/index.php?ac... V drugi vrstici na sredini imaš kao kodi 22 čeprav je testna izvedba 21 ampak se mi zdi da deluje bolje kot kodi 21. S kodijem 21 nisem ravno preveč zadovoljen, ker mi nekatere datoteke odpira tudi po 20 sekund katere je kodi 20 odprl takoj. Ok kodi 21 ima podporo DV in tudi tistih datotek ne pogrešam preveč, ker gre v glavnem za testne videe ampak vseeno. Sprobaj pa boš videl če je kaj bolje.
polde

sasoe ::

Polde66, hvala.

a ker sem neodločen zelenec, te bom še prosil za pomoč:

1. KICKPI? me mika, ker ima 2x USB. A to pomeni, da lahko hkrati priklopim zunanji disk in brezžično tipkovnico Logitech z vgrajeno miško?
pa še poceni je, baje 37 funtov, čeprav ne vem kje se lahko sploh kupi?
ta Chigz Tech Reviews ga je sprejemljivo ocenil.

2. XIAOMI me mika, ker ima 3.5 jack, moj star TV ga pa nima. Slušalke prav pridejo v full house. In za boljše doživetje. Zvok je pol filma.
In cena, tvoj namig 42 eur.

3. NVIDIA Shield? Še pride v poštev? Staro, a še vedno mašina, ampak cena? Me pa mika, ker ima vse, kao, predvsem pa tiste zastonj igre. Bi otroci imeli kakšno igrico?. In jaz seveda. Ni nujno aktualne, ker PS5 je drag + še vsaka igra. In, a na Shieldu deluje navadni PC USB gamecontroler? Neumno vprašanje.
Kje se ga lahko dobi najceneje?

4. Nokia 8010, a je občutno boljša od 8000?


PS: sem pa naročil 85U7K :)
Za box pa sem se odločil, da hočem cel paket, DV, HDR, Atmos, DTS:HD, DTS, sideaps, ... USB priključek, HDMI, LAN pa tudi ne bi bil odveč, ker WIFIji so lahko taktak, ...
CoolerMaster_RC-590: asus_P7P55D-E, i5_760_2.80GH+ninja3, LC6650GP3_SGv2.3,
2x2GB_RAM, GeForce GTX 1050, SSD_Samsung_830_128GB, WD-green-2TB, Win7 ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sasoe ()

polde66 ::

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B... Nokia ima dobro ceno 95 eur. Za ta denar dobiš odličen stroj. Nvidia je ok ampak absolutno predraga napram času kjer so drugi boxi postali toliko zmogljivejši in dobri da kupovanje shielda nima nekega smisla.
KicKP1 ali tanix kp1: https://www.geekbuying.com/item/TANIX-K... (s tole kodo: 8MA9SAPP je še 2 eur cenejš, vendar pazi pri pošiljanju da izbereš priority line zaradi vključenega VAT s tem se izogneš plačevanju carinskih dajatev.)
Obstajata še https://www.amazon.de/-/en/Strong-Leap-... in https://www.amazon.de/-/en/Strong-Leap-...
ista stvar v drugačni preobleki beli ima večji daljinec s številkami. Oba odčična. Ker je trenutna cena 50 eur po komadu je treba na amazonu še kaj dat v košarico da pride skupna vsota 59 eur. Amazon ima za free pošiljanje v slo limit 59 eur.
Xiaomi nima 3.5 jack ampak svoj edinstveni optični izhod. Tisto kar misliš da je 3.5 izhod je pač optika.
Še vedno lahko uporabiš bluetooth slušalke pri tem s znebiš kablov.
2x usb pomeni, da lahko zapolniš odprtine tako z diskom kot z tipkovnico če to potrebuješ.
Jaz bi se odločil za nokio 8010 ker je boljši procesor (malenkost) več rama, več prostora, 2x (1x2.o 1x 3.o) usb vhod, androidTV 12, velik osvetljen daljinec, vsa podpora s kodeki, wifi 6, 1 gb lan izhod...
Tudi strong in Kickp1 niso slabi, imam vse tudi xiaomija.
polde

eurasier ::

Je kdo posodobil nokio 8010 na android 12, so kakšni bugi?

pierch ::

eurasier je izjavil:

Je kdo posodobil nokio 8010 na android 12, so kakšni bugi?

Jaz nisem opazil nobene razlike ali problema.
Pierch

Kodrnusa ::

eurasier je izjavil:

Je kdo posodobil nokio 8010 na android 12, so kakšni bugi?

Deluje normalno kot prej...
Edino ni mi jasno zakaj cromcasting steka. Recimo castam t2 na tv in casta ok, vendar vmes slika vsake 10 sekund zaseka. Kot da bi frame preskakoval. To je bilo ze na android 11. Ali imate ostali tudi to tezavo?

polde66 ::

Sem za foro sprobal. Meni dela čisto normalno, prav tako tudi telekom. Ne vem pa zakaj si ne inštaliraš aplikacije t-2 TV2go direkt na nokio in gledaš direkt.
polde

Kodrnusa ::

polde66 je izjavil:

Sem za foro sprobal. Meni dela čisto normalno, prav tako tudi telekom. Ne vem pa zakaj si ne inštaliraš aplikacije t-2 TV2go direkt na nokio in gledaš direkt.

Sej jo imam. Samo ne gre za nazaj gledati brez miske.. mogoce bi en airmouse nabavil..
Je lazje castat, sam cudn da ne deluje lepo...
««
17 / 17
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341139101 (10892) zitrus
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828145259 (9588) ruski76
»

Xiaomi Mi TV Stick

Oddelek: Zvok in slika
153692 (2267) rejven

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561091223 (351230) Mavrik

Več podobnih tem