» »

Android TV naprave [Nvidia Shield, Mi Box, Nexus,.... ]

Android TV naprave [Nvidia Shield, Mi Box, Nexus,.... ]

Temo vidijo: vsi

polde66 ::

Saj so alternative recimo in Mecool KM2 plus in če rabiš samo stick potem je Xiaomi 4k tv stick odlična izbira.
polde

NejcSSD ::

Google Chromecast with Google TV zadnjič za 50 na amazon.de tudi odlična izbira
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

polde66 ::

Imaš 2 Chomecasta google tv pa je treba pazit. En je 4k za 80 eur drug pa 1080 za 50 eur.
polde

NejcSSD ::

FullHD enough, lih tako vse podpira, bil je pa v akciji 4K, full hd pa 35.99
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NejcSSD ()

polde66 ::

https://www.amazon.it/Google-Chromecast...
amazon italija pa samo 8 eur poštnine
polde

TheHijacker ::

Več kot zadovoljen z novim Xiaomi Mi TV Stick 4K. Dobil preko banggooda s kuponi in brezplačno pošnino iz EU za 45 €. T-2 TV app, HBO Max, Voyo, Kodi, sideloadan SmartTube. Vse špila kot mora.
http://www.google.si

polde66 ::

TheHijacker je izjavil:

Več kot zadovoljen z novim Xiaomi Mi TV Stick 4K. Dobil preko banggooda s kuponi in brezplačno pošnino iz EU za 45 €. T-2 TV app, HBO Max, Voyo, Kodi, sideloadan SmartTube. Vse špila kot mora.

Kolikor spremljam za to ceno na Banggood nikoli ni bil iz EU. Je bil preorder če si dal 3 eur v naprej iz čajne za 42 eur + stroški pošiljanja(okoli 6-7 eur če si pa izkoristil vip kupon se je strošek izničil). Ampak preorder je bil za december, torej še niso niti n vrsto prišli kaj šele bili poslani. Cena na Banggodu pa je bila iz češke okoli 50 eur to pa drži.

Danes na amazonu Shield tv pro 184 eur.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

moat ::

Pozdravljeni. Tretjega TV-ja zaradi pasovne širine (ja, še vedno bakrene parice) ne morem imeti. Bi pa Neo BOX povezal s TV v zgornjem nadstropju, obstoječi TV v sobi pa povezal z android TV BOX-om. V dnevni sobi imam še en TV in NEO box. Dilema je kaj kupiti: Nokia streaming box 8000, Mecool KM1, Thomson THA100, X96 X4 4K UHD, ali kaj drugega (tudi Xiaomi MI S bi še nekako šel). Potrebujem pa zanesljivo predvajanje medijskih datotek in podnapisov z zunanjega USB diska SSD in ethernet priključek, kar npr. MI S nima (nekje v kleti pa imam USB ethernet adapter in tudi USB razdelilec, tako da nekih dodatnih stroškov ne bi bilo). Pogoj pa je, da vse to deluje. Seveda bi želel tudi IPTV (preko NEO-ta), ni pa pogoj. Pogoj je samo nemoteno predvajanje videa preko zun. USB diska.
Druga varijanta pa je neka rabljena ITX matična z vgrajenim štirijedrnim celeronom in Windows OS ali rabljen NUC. Kaj priporočate? Dobrodošle tudi lastne izkušnje. Hvala.

polde66 ::

Varianta je sledeča: vsi sticki odpadejo ker nimajo usb vhoda in ne lan vhoda. Če imaš USB razdelilnik ti nič ne pomaga če nimaš micro usb razdelilnika(takega: https://www.amazon.de/gp/product/B081VB...
Odločiti se boš moral med:
predvajanje aplikacije neo pametno življenje, ki je zastonj a paše le na navaden android tv box
ali neo TV lite ki je za android tv in je seveda tudi plačljiv. Na tv sticke paše samo plačljiva avrianta.

Recimo dober model ki je android tv je Mecool km2 ki ima že android 11 in x4 procesor, atmos zvok in seveda tudi 16 gb prostora. Dobi se ga tam nekje okoli 80 eur. Mecool km1 in ostala thompson in nokia zadeve so sicer ok ampak že malce zastarele oz novejše dobiš po isti ceni.

Potem pa pride na vrsto android box. Recimo meni je tox3 super box na katerem boš poganjal Neo, filme s ključka, diskov ima 1 gb lan vhod in super wifi, da se ga nadgraditi na atv ugoos 11 mod in polno drugih stvari za cca 60 eur. Kar je najbolj pomembno, sploh se ne greje preveč. Druge navadne android škatle bi zaenkrat pustil pri miru, ker niso tako kvalitetno dodelane kot tox, pohvalil bi recimo Ugoosove škatle, vendar je cena že skoraj x 2 pa za skoraj isto stvar.
Če boš dajal gor nuc te bo hitro koštal 100 eur in več pa še daljinca nimaš in zadeva pač ni namenjena multimediji. Če te kaj več zanima me klikini na zs.
polde

moat ::

Hvala za odgovor polde66,res. Sem upal, da se boš prav ti oglasil. Ja, glede stickov, jih nisem niti nameraval kupiti, pa tudi micro USB razdelilca nimam, drži (z navadnim USB razdelilcem in dodatki sem mislil predvsem na MI S). Toda praviš, da so Nokia streaming box 8000, Mecool KM1, Thomson THA100 in ostali že malce starejše naprave, čeprav so še vedno OK. Meni sicer majhna zastarelost ne moti, če so dejansko zanesljive. So pa drage, drži in dobiš nekaj novega tudi pod ugodnejšimi cenami. Seveda je tu vprašanje zanesljivosti. Nisem neki ekspert. Seznanjen sem z android aplikacijo Neo pametno življenje, nimam pa izkušenj kako bi delovala na TV-ju. Tudi na NUC-u lahko priklopim tipkovnico in miš, tako da mi ni treba vstajati in ročno iskati programov ipd. Tudi spletna aplikacija Neo za Windows odlično deluje na računalniku. Torej, dejansko ostajata favorita Tv box Mecool km2 in android box tox3. S slednjim se še nisem seznanil in bi, kot praviš, za moje namene bil najprimernejši. Bom še malce pogooglal in premislil. Hvala za nasvet, želim lep dan.

polde66 ::

Še o Mi boxu, ki je iz leta 2015 oz 2016,ima star amlogic S905x procesor, ki je v teh časih zastarel in slab. Iz prvotnega androida 6 so mu podaljšali življenje z nadgrdjami, nazadnje na android 9. Če bi zadeva koštala nova do 40 eur potem ajd še nekako. Glede na to da je pa zadeva stara in da za isti denar dobiš Mecool km2+ ki je v vseh pogledih boljši in sodobnejši je moje mnenje o mi boxu tako kakršno je (zastarela zadeva). Verjetno se marsikdo ne bo strinjal s tem ampak taka so dejstva.
polde

krop ::

Mi box je počasen. Imam chromecast in je veliko hitrejši. Čakam na neko nadgradnjo

Yossarian ::

Mibox mi zaenkrat še fse v redu predvaja, brez zatikanj, screenmirroring pa res ne deluje dobro.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

polde66 ::

Yossarian je izjavil:

Mibox mi zaenkrat še fse v redu predvaja, brez zatikanj, screenmirroring pa res ne deluje dobro.

Bi ga mogu primerjat vzporedno z kakšnim novejšim, recimo mecool km2+, da dobiš boljši občutek, predvajat par videofajlov, da vidiš kje že štekne mi box in kje šele kater drug. Pa v brzini kopiranja, odpiranja aplikacij... Pognat kak benchmark...
polde

Tsunamii ::

Yossarian je izjavil:

Mibox mi zaenkrat še fse v redu predvaja, brez zatikanj, screenmirroring pa res ne deluje dobro.

Tudi meni vse OK . Edin Disney+ mi ne dela vec 5.1 sound na Marantzu 6007 - kar prej je.. ker so nek zje..l z updejtom ze lani in nic ne kaze na popravek !

Leko ::

Kakšen pa je ta "stari" Chromecast HD 1080. To bolj za prvo silo za kakšen dan se kje v kakšnem vikendu priklopit preko telefona hotspota...? Kaj se da gor naložit? Je to za EON?

xseki ::

Leko je izjavil:

Je to za EON?

Je. V tujini gledam že leto in pol EON na tej napravi.

Leko ::

Kakšna je slika? Saj več ali manj programov je itak HD? Kako je z povezavo, če bi se priklapljal preko hotspota?
Je možno gor priklopit usb ključek?

xseki ::

Pardon, moj je 4K Chromecast (za moje potrebe overkill) ampak je enako gor Android TV. EON pa itak mislim, da še nima 4K progamov. Bo delovalo. Slika je ok, več ali manj vsi HD. Povezava je 5G internet preko modema ZTE od operaterja, Chromecast pa povezan brezžično (wifi). Hotspot bi moral delovati bp. če je omrežje dobro. Kolikor vem USB ni možno priklopit brez, da bi imel zraven nekakšen Hub brick. Naj me nekdo popravi, če to ne drži.

Leko ::

Kaj ne znaš brat! A ni dovolj jasno napisano!

Leko je izjavil:

Kakšen pa je ta "stari" Chromecast HD 1080.

Ne sprašujem za 4K. Dobro vem kaj ima in kaj zmore 4K to mi ni treba razlagat.
Pa EON ima 4K programe.

OK.d ::

Leko je izjavil:

Kakšna je slika? Saj več ali manj programov je itak HD? Kako je z povezavo, če bi se priklapljal preko hotspota?
Je možno gor priklopit usb ključek?

Ja, rabiš hub in deluje, ampak podpira samo FAT 32 - do 4G datoteke.
LPOK.d

polde66 ::

Nekj se šušlja, da bo izšel prenovljen nov chromeast: https://www.techradar.com/news/a-new-ch...
polde

Leko ::

OK.d je izjavil:

Leko je izjavil:

Kakšna je slika? Saj več ali manj programov je itak HD? Kako je z povezavo, če bi se priklapljal preko hotspota?
Je možno gor priklopit usb ključek?

Ja, rabiš hub in deluje, ampak podpira samo FAT 32 - do 4G datoteke.

Hvala.
4K že imam.

Bellzmet ::

Ne kupovat Chromecast. Video se zatika, cast se zatika, skoz morš bit logiran, ne bere podatkov in zunanjega diska,...

https://www.googlenestcommunity.com/t5/...

NejcSSD ::

Chromecast w GTV lahko samo priporočam, imamo 4 v uporabi v žlahti in vse dela bp. Tudi vse operaterske aplikacije laufajo gori (EON, T2,NEO Telekom) bp. Zunanjih diskov leta 2023 ne rabiš - maš streaming servise in
maš lahko Plex domači server od kod streamaš, tako da kdor še rabi z miško, usbji, dvdji in ne vem še čim naj pa gleda drugo.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

polde66 ::

NejcSSD je izjavil:

Chromecast w GTV lahko samo priporočam, imamo 4 v uporabi v žlahti in vse dela bp. Tudi vse operaterske aplikacije laufajo gori (EON, T2,NEO Telekom) bp. Zunanjih diskov leta 2023 ne rabiš - maš streaming servise in
maš lahko Plex domači server od kod streamaš, tako da kdor še rabi z miško, usbji, dvdji in ne vem še čim naj pa gleda drugo.

Na xiaomi 4k tv stick lahko preko micro usb huba daš tudi 2tb disk formatiran v exfata. Če kdo ne rabi mu ni treba uporabljat, je pa vsekakor dobrodošla stvar. Sploh za sideload aplikacij če ne za drugega je možnost priklopa kakšne naprave za shranjevanje več kot dobrodošla če ne celo nujna. Prednost chromecasta pred ostalimi naj bi bila v usb C, če pa ni nebenega efekta v usb C potem je kot tak povsem neuporaben. Že to me je motilo, da je mogoča samo uporaba ključka sformatiranega v fat32. Isti jajc ima Fire tv stick. Samo fat32. Res so naprave namenjene streamu ampak vseeno. Čim je več možnosti uporabe toliko več je naprava vredna, vsaj zame. Če pa je samo fensi in še to ne poceni potem... naj jo imajo.
Zakaj uporabljam zunanji sidk v letu 2023? ker napravo lahko nosim sem in tja in tudi na morje, kjer sem okrnjen z internetom. Poleg tega večina ljudi ne zna uporabljati kompliciranih stvari, uporabljati plex, nas, sherati preko smb iz PC-ja svoje stvari. Zato je uporaba diskov še precej aktualna.
Miška je aktualna še vedno lahko pri določenih aplikacija, ki sicer niso privzete kot aplikacije za to napravo, se jih pa lahko na tak ali drugačen način tudi uporablja. Taka aplikacija ki paše povsod je recimo T2 go, za ogled za nazaj je zelo priporoćčljivo imeti miš, prav tako na fire tv sticku za aplikacijo Neo pametno življenje, tam brez miške ne bo delovalo pa še kaj bi se našlo. Tako za sideload aplikacije lahko uporabljaš miš na usb ali pa na bluetoothu.
Take so pač moje izkušnje in predvsem samo moje mnenje.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

krop ::

Bellzmet je izjavil:

Ne kupovat Chromecast. Video se zatika, cast se zatika, skoz morš bit logiran, ne bere podatkov in zunanjega diska,...

https://www.googlenestcommunity.com/t5/...


Meni dela vse bp. Priporočam

Bellzmet ::

Chromecast ima ogromno omejitev in za moj tip uporabe sploh ni primeren. Poleg tega štekajo osnovne funkcije kar zgleda je kar pogosto...glede na moj dani link.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

OK.d ::

Takšni uporabniki iz linka naj raje pregledajo najprej svoje wi-fi omrežje, ker se ponavadi tam skrivajo težave z štekanjem.
LPOK.d

OK.d ::

Mogoče bo pa še kaj z NFTS-jem:|
https://piunikaweb.com/2023/01/26/chrom...
LPOK.d

polde66 ::

OK.d je izjavil:

Takšni uporabniki iz linka naj raje pregledajo najprej svoje wi-fi omrežje, ker se ponavadi tam skrivajo težave z štekanjem.

Če bi prebral link od @Bellzmet bi videl da na forumu niso neuki uporabniki. Sem si vzel čas in prebral večino tega kar je napisano. Težva je vsem enotna, po posodobitvi na android 12 so nastale težave. To niso nezahtevni uporabniki ampam malce bolj zahtevni, ki uporabljajo CC4 za Netflix, Appletv+, Disney+, HBO max. skratka večina pretočnih vsebin, ki deluje oz bi morala delovati v najboljši kvaliteti. Ravno v tem je pa keč take pretočne naprave. Da predvaja vsebine v najboljši kvaliteti, če je že deklarirana tako. Neo, eon, voyo niso zahtevne aplikacije in ne predvajajo vsebin v dolby vision,atmos, 4k... Tu načeloma napak niti ne opaziš.
polde

Leko ::

Bellzmet je izjavil:

Ne kupovat Chromecast. Video se zatika, cast se zatika, skoz morš bit logiran, ne bere podatkov in zunanjega diska,...

https://www.googlenestcommunity.com/t5/...

To govoriš za 4K ali HD(3gen)?

Bellzmet ::

4K.

Mene je Chromecast with Google TV (4K) res razočaral. Scenarij: Pride kolega k meni domov, da bomo gledali film, ki ga je prinesel na ključku. Preko hub-a vštekamo in Chromecast pravi, da ne podpira tega ključka in da moramo formatirat ključek in da bo potem uporaben samo v Chromecastu!? Potem rečemo, OK, bomo nekaj drugega pač streamal direkt s telefona - prva težava, ker kolega ni uporabnik za moj Chromecast (pač prijavljen v isti Google račun kakor je Chromecast) se ne more povezat preko brezžičnega casta - spet ne dela. OK zadevo prenesemo na moj telefon, se povežem, HD film (ene 3GB) se zatika, zvok zaostaja - ni za gledat (telefon je bil na polički zraven Chromecasta)... Skratka katastrofa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

Daniel ::

Bellzmet je izjavil:

4K.

Mene je Chromecast with Google TV (4K) res razočaral. Scenarij: Pride kolega k meni domov, da bomo gledali film, ki ga je prinesel na ključku. Preko hub-a vštekamo in Chromecast pravi, da ne podpira tega ključka in da moramo formatirat ključek in da bo potem uporaben samo v Chromecastu!? Potem rečemo, OK, bomo nekaj drugega pač streamal direkt s telefona - prva težava, ker kolega ni uporabnik za moj Chromecast (pač prijavljen v isti Google račun kakor je Chromecast) se ne more povezat preko brezžičnega casta - spet ne dela. OK zadevo prenesemo na moj telefon, se povežem, HD film (ene 3GB) se zatika, zvok zaostaja - ni za gledat (telefon je bil na polički zraven Chromecasta)... Skratka katastrofa.


Casting je najbrž šel čez WiFi in ne direkt. Torej če je WiFi bolj švoh tudi streaming ne more biti dober.

Bellzmet ::

Hm telefon in router sta wifi 6, telefon je bil zraven chromecasta. Signal routerja imam pa pri TV tudi odlicen. Gre za nek software bug v Chromecastu ali manj verjetno za preslab hardware.

Invictus ::

Kupiš TV z Androidom, pa je mir. Meni Sony dela čisto super.

Gor sem fliknil KODI, povezal na NAS, in lepo gledam.

Naslednji korak je, da si dam gor aplikacijo od T-2, sam moram to najprej SiOL TV ukinit, ker je shit vmesnik.

Na k**** mi pa gre, da pri opciji TV nimaš opcije samo aplikacije, ampak vedno TV Box. Če hočeš aplikacijo na TV, moraš posebej, dodatno plačati.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

sirotka ::

Chromecast s tvjem dela odlično, nobenih težav, pa je že 2leti v uporabi.

krop ::

Invictus je izjavil:

Kupiš TV z Androidom, pa je mir. Meni Sony dela čisto super.

Gor sem fliknil KODI, povezal na NAS, in lepo gledam.

Naslednji korak je, da si dam gor aplikacijo od T-2, sam moram to najprej SiOL TV ukinit, ker je shit vmesnik.

Na k**** mi pa gre, da pri opciji TV nimaš opcije samo aplikacije, ampak vedno TV Box. Če hočeš aplikacijo na TV, moraš posebej, dodatno plačati.

Imam enak set up v dnevni. V spalnici dumb tv + chromecast pa je zadeva bolj odzivna od sony android tv

Invictus ::

Jaz nimam problemov, dela čisto v redu...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

OK.d ::

Pri meni tudi dela vse bp, imam tudi Shielda iz 2015 in po primerjavi hitrosti-odzivnosti skoraj ni razlike med njima.
LPOK.d

Invictus ::

Ne igram pa gor igric, tega nisem sprobal. Je kdo sprobal?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

OK.d ::

Če bi imel BT gamepad bi lahko igral tudi kaj "resnega", drugače lahko probaš naložit Crossroad .., to pa deluje z daljničkom.
LPOK.d

Leko ::

Bellzmet je izjavil:

Ne kupovat Chromecast. Video se zatika, cast se zatika, skoz morš bit logiran, ne bere podatkov in zunanjega diska,...

https://www.googlenestcommunity.com/t5/...

Bellzmet je izjavil:

Chromecast ima ogromno omejitev in za moj tip uporabe sploh ni primeren. Poleg tega štekajo osnovne funkcije kar zgleda je kar pogosto...glede na moj dani link.


Bellzmet je izjavil:

4K.

Mene je Chromecast with Google TV (4K) res razočaral. Scenarij: Pride kolega k meni domov, da bomo gledali film, ki ga je prinesel na ključku. Preko hub-a vštekamo in Chromecast pravi, da ne podpira tega ključka in da moramo formatirat ključek in da bo potem uporaben samo v Chromecastu!? Potem rečemo, OK, bomo nekaj drugega pač streamal direkt s telefona - prva težava, ker kolega ni uporabnik za moj Chromecast (pač prijavljen v isti Google račun kakor je Chromecast) se ne more povezat preko brezžičnega casta - spet ne dela. OK zadevo prenesemo na moj telefon, se povežem, HD film (ene 3GB) se zatika, zvok zaostaja - ni za gledat (telefon je bil na polički zraven Chromecasta)... Skratka katastrofa.


Ti imaš očitno bolj probleme sam s sabo, kot s chromcastom.
Konec koncev pa sploh nisem spraševal za 4K!
Tudi meni CC4 dela brez problemov. EON, HBO max, preko huba usb ključek predvaja 4K filme brez zatikanja. Sicer na HD TVju toda kot gledamo včasih boljša slika kot na marsikaterem 4K TVju. Pač nastavitve.
Kot si sam povedal, pač ni za tebe. Ne krivi drugih za svojo nesposobnost. Prodaj, pa si kupi kaj boljšega, da ne boš jokal tu gor po forumih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: polde66 ()

Bellzmet ::

Hehe tebi sploh nisem odgovarjal, pa očitno ne znaš brat oz. ne razumeš kaj nekdo napiše oz. kakšne težave ima (sem tudi podkrepil nedelovanje Chromecasta z linkom na tuj forum, kjer ima veliko ljudi podobne težave). Kakšne bučke pišeš...4K filme gledaš na HD televiziji?...heheh. Poizkusi 480p, tam je šele taprava slika.

Leko ::

Jao jao kakšne vse ne srečaš tu gor.
To trenutno debato sem jaz začel, ja. Odgovarjal si za mojim komentarjem in to celo dvakrat. Tako da s kom se ti pogovarjaš jaz ne vem, toda malo se zamisli, da nimaš kakšnih prisluhov. Če še ne veš da, če odgovarjaš komu drugemu se ga citira. Si pa uletel v to debato kot kura brez glave. Kot nek 5 letni mulc, ki užaljeno in trmasto hoče dokazat kako njegova igračka ne dela tako kot mora. Pojdi k mamici naj ti kupi novo.
Res ne razumem, da se mora v povsem preprosto debato-vprašanje vedno vmešat nek pacient, ki zaserje celo temo.
Ti meni lahko limaš kakršne koli linke toda, če ste nesposobni potem je problem v vas, ne v napravi. Tukaj si dobil 10 odgovorov uporabnikov da jim CC4 deluje brez problemov. Kakšno je razmerje! S kom je torej problem!
V bistvu pa je bilo je povsem enostavno vprašanje: Kakšen pa je ta "stari" Chromecast HD 1080. (sam beri naprej)
Smo v temi Android TV naprave in ne v Chromecast4.
In ja Buča 4K filme gledam na HD TVju. Kaj ti ni jasno! Imam dva TVja 4K in HD. Ta HD je dumb TV. Več ali manj se boxi kupujejo za te dumb TVje. In badava ti 4K box, če potem gledaš 4K vsebino preko HD TVja.
In badava ti 4K TV, če gor gledaš HD vsebine. V podrobnosti kakšen 4KTV in kakšen HD TV, ne bom šel, ker je še to očitno preveč zate.
Ja na HD TVju lahko gledam določene vsebine v boljši kakovosti, kot na 4K TVju. Hehehe.
Sedaj pa, če ti še kaj ni jasno se spelji v temu primerno temo Buča.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bellzmet ()

Frgazor ::

Invictus je izjavil:

Ne igram pa gor igric, tega nisem sprobal. Je kdo sprobal?


Igrice delajo precej dobro. Kakšen asphalt 8 ipd. izgleda in dela prav vrhunsko. Problem je, da naložiš eno igrico pa tvju zmanjka placa. Neverjetno kako proizvajalci šparajo s čipovjem na tvjih, tudi pri višjih serijah. Pa dobrih iger s podporo za kontroler ni ravno neomejeno.

Imam pa na tvju dobro spedenan retroarch setup (vse po abecedi od amige do spectruma). Za to so bili pa android tvji dobesedno ustvarjeni. Igre za ps1 ali dreamcast z widescreen patchi in pa navito resolucijo sploh niso tako zelo retro. Še mojim mulcem se dopade.

Še najbolj smotano pri vsem skupaj je, da android ne podpira tresenja na kontrolerjih.

Leko ::

A to ti je tvoj ves doseg: predlagalo izbris: Bellzmet
Ko pa ni več argumentov pa kot mali otrok v jok k mamici.

polde66 ::

@Leko trosiš bedarije. Kot prvič je Chromecast android tv naprava. Ima pa googlov launcher, spodaj pa teče android 12, pred posodobitvijo pa android 9. Samo v vednost. Drugo na tvoji hd napravi in procentualno na večini uporabnikov težav z novo posodobitvijo ne bo vidnih, ker so večina samo preprosti uporabniki nezahtevnih aplikacij (voyo, eon, neo, t2..) Na zahtevnih apliakcijah za katere se CC4 deklarira kot podprta naprava pa ne deluje ok. To so Netflix v najvišji kvaliteti, HBO max, Appletv+, Disney+.. Tu pa zadeva ne dela tako kot pred posodobitvijo. in če bi prebral kar je Bellzemet pripel bi mogoče razumel za kaj se sploh gre. Sem pa Hvaležen Ballzametu, da je to storil ker sem bil skoraj pred tem da si en CC4 nabavim. Pa ne zato da bom na HD gledal Voyo pa t2 ampak appletv+, HBOmax... Stvari kjer bi morala naprava blesteti.
Še to chromecast HD ni starejša naprava od CC4 ampak novejša in ima celo boljši čip. https://streamingbetter.com/chromecast-...
Tudi jaz sem predlagal izbris pa pač niso upoštevali.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Leko ::

@polde ti se pa sploh ne oglašaj! Ti si že dokazal svoj doseg. Najprej se nauči kam spada kakšen box potem se bomo pa naprej pogovarjali. Dokler nimaš razčiščenih osnovnih pojmov, kam kaj spada se midva nimava kaj pogovarjat, si vse dokazal. Zaradi tebe in tvojega neznanja in sranja, ki si ga naredil na tem forumu so se zapirale in odpirale nove teme. Tako da si ti najmanj kompetenten, da bi se tukaj oglašal.
Tolk sranja kolikor si ga ti naredil s tvojim klamfanjem o boxih ga ni nihče.
Še sedaj je zaradi TEBE taka zmeda okoli teh boxov. Že samo zaradi naslovov tem si naredil takšno sranje, da nobeden ne ve kam kaj spada.
In ja ti si kriv za to. Pa je bil nekaj časa mir pred tabo, samo ne si se moral pribasat nazaj.
Pa kdo danes še kupuje te dumb boxe! Ostali te pa itak ne zanimajo oziroma nimaš pojma o njih.
Tako da vseeno, če si ali nisi tu gor. So ti tudi že ostali dovolj povedali. Tu lahko deliš nasvete o teh dumb boxih samo še kakšnim novincem, nam ki smo jih nekaj že dali skos pa ne moreš več.
Tako da samo šc in ne vmešavaj se v moje komentarje tako kot se jaz nisem v tvoje, čeprav bi lahko marsikdaj kaj povedal in marsikdaj predlagal kakšen tvoj izbris samo nisem taka mamina maza, da bi to delal.

polde66 ::

@Leko ti si car.
polde


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15449057 (811) Ulixes
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138740 (10531) zitrus
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828144907 (9236) ruski76

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561089133 (349140) Mavrik

Več podobnih tem