» »

ASUS CD-RW 52X24X52

ASUS CD-RW 52X24X52

sk8er ::

zanima katere cd-je pečete uporabiki tega writerja oz. s katerimi cd-ji imate najboljše izkušnje?

...ker js še nism našu cd-ja ki bi mi ga peklo z 52X hitrostjo (razen tistega priloženega ob nakupu).

Hvala
Flip that sh*t!

Red_Mamba ::

ja jst tudi nisem našel takega, drugače mi pa smartbuy CDje nekje do 40% peče z 52x potem se pa upočasni. To je verjetno zato ker se hitrost prilagaja mediju, vsaj tako piše na škatli :D Drugače ja pa to ql CDRW.

sk8er ::

ja men smartbuje piše z 48x sam mam pa pol problem z branjem le-teh na drugih cdromih
Flip that sh*t!

Red_Mamba ::

samo 48x? jaz še nisem preizkusil CDjev v drugih pogonih, bom ob prvi priložnosti preizkusil 52x zapačene smartije pa sporočim če jih vredu bere.

KTr1sk ::

Imam omenjeni pekač in mi Traxdata (galdki, ki se svetijo) delajo na 52x pa CDrom bp bere. Odvisno je od CDeja, včasih kakšen noname CD zazna 52x snemanje, samo brezveze, da bi pekel s takšno veliko hitrostjo, drugače sem pa zelo zadovoljen s pekačem.

sk8er ::

keri traxdata to?

js sm probu tiste črne 700MB pa mi je peklo sam z 32X
Flip that sh*t!

KTr1sk ::

Črni Traxdata 40x, ki imajo gladko zgornjo plast. Aja samo jz sem drugi dan ko sem ga kupil naložil novi firmware, zarad firbca, drugače pa mislim, ker sem naložil novi firmaware nimam več garancije ali pač?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac vs Liteon

Oddelek: Strojna oprema
241280 (985) Caligula
»

Plextor 52/24/25A težave, speeet!

Oddelek: Strojna oprema
101069 (990) DSmidgy
»

MSI pekac

Oddelek: Strojna oprema
281338 (1095) HroSCeK
»

CD-R do 52X !? - Kater !?

Oddelek: Kaj kupiti
91168 (985) frenk
»

hitrost in peka cd-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
323887 (3445) frenk

Več podobnih tem