» »

win me podpora za ms dos

win me podpora za ms dos

Klemenn ::

Ej kaj ma kdo eno tako podporo za win me da lahko na začetku izbereš takoj ko bootaš računalnik pa moraš pol izbrat 1 za win me
al pa 2 za msdos. Ma kdo kej tazga? Sej sem enkrat že mu pa sem ponesreš izbrisau. Aja pa še to ma kdo prehistorik 2?:\

OZZY ::

To si lahko izbiral pri win98 ko si pritisnu mislim da F( tipko pa si dobil take možnosti. Za win me mislim da ni več izbire za ms dos.
Prehistorik2 mam pa jest na enm cd-ju. Bom mal pogledu na katerem, ker nimam nič napisn po cd-jih kaj je gor, ker so večinoma datoteke narejene v rar ali zip in jih je malo morje (predvsem starejši, ker so takrat fajli zasedal malo).
Go with the flow.

Koci ::

WIN ME, ne uporabljajo več Dosa. Če rpi 95 in 98 je bil ta minimalen, zdej so ga pa popolnoma ukinil.

JLP ::

Vsi Win9x uporablajo DOS. Samo pr WinME so ga bolje skrili kot pri Win95 in Win98. DOSa pa ni pri Wiindows NT in Windows 2000.
Live long and prosper!

andrej ::

DOS so res dobro skrili. Ampak ce pogledas lahko na netu zasledis kako prit do njega... sorry nimam natancnega linka...
drugace pa tako kot je JLP povedal, w2k nimajo DOS-a -> imajo samo njegovo emulacijo, da lahko stare aplikacije se vedno tecejo... ne boste verjeli, ampak v XP-jih so celo izboljsali to emulacijo, tako da veliko starih DOS iger sedaj dela:D

crusader ::

Sm jst mal pogledu in našu prehisroik2.Sam tvoj mejl napiš.:\

Klemenn ::

Pa kaj mene noben ne posluša sem mu že tako stvar! Tam ko ti napiše windows se zaganja... se pol odpre okno pa izbereš 1.windows 2.ms-dos. Jaz bi to rabu ker mam par ms-dos špilov in mi napiše ms-dos je napravil nevelja... nekaj tazga.Dej če kdo ve naslov...? naj pove! aJA PA ZA PREHISTORIK 2 :Klikni na moje ime pa boš dubu moj e-mail. Kaj pa heretic 1 ma kdu?

capitanoss ::

Pa saj ga lahko zaženeš tudi preko windows-a tudi če maš WIN me pojdi :

Start>programi>Pripomočki>MS-dos !
in že ga imaš ! Če bi rad vedel še komande povej !

:\

Klemenn ::

Čeprav sem mlad sem pismenin se saj malo razumem na računalo. Kot je pisalo v mojem prešnem sporočilu mi javi napako in program zapre v ms-dosu pa ne ker ne teče pod windowsi. Rad bi pa to zato, ker moram drugač iskat zagonsko disketo, ki po možnosti ne dela, čakat da se zažene... Prosil bi za naslov kjer lahko dowlodaš stvar

capitanoss ::

zagonsko disketo ti po mailu pošljem ?

za WIN ME !:D

Klemenn ::

Ma ti ...!!! Ne zagonsko podporo za ms-dos v win me>:D;(:\:)|O:P;):'(:O8-O;((:8)>:D0:):D:)):|8-):(

capitanoss ::

kaj pa bi potem rad ?8-O

OZZY ::

Jebidiah: Mam tud heretic1 in prehistoric2 (sem ga najdu). :))
Go with the flow.

Klemenn ::

Ma capitannos dej nehaj če ne veš kaj mislim.
Kako to da ma tale 9let star že eno zvezdico pa se je pred dvema dnevoma prjavu jaz sem pa že eno letu skoraj po eno uro na slo-techu pa sem še zmeram brez. Dej če lahko pošlješ ti k maš igre men na school_boy60@hotmail.com. thnx>:D>:D

p.s. OZZY JAZ sem jebediah ne JEBIDIAH!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari dobri dos?

Oddelek: Programska oprema
6818 (767) msmiha
»

kazaa(en file,ki ne morem nič....

Oddelek: Pomoč in nasveti
241313 (981) lalan
»

Kako zagnati DOS igro v XPjih

Oddelek: Igre
101872 (1599) Kaboom
»

MS-DOS komande

Oddelek: Operacijski sistemi
122710 (2485) |SNap|
»

Formatiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
211525 (1332) Pretorijanec

Več podobnih tem