» »

Kako gledat slo programe brez naročnine na slo operaterje

Kako gledat slo programe brez naročnine na slo operaterje

«
1
2

Leko ::

Kako najlaže gledat slo programe: slo1, slo2, poptv, Akanal in ostale, brez da se naročiš preko katerega koli od slo operaterjev: telemach, telekom, T-2...
Konkretno se gre za najemniško stanovanje v NM. RTV priključnina se plačuje. Imam samo net preko T-2, mi pa ni da bi še najemal naročnino na Tv programe. Največ se bo itak gledalo filme in ostalo preko HBOja, Netfliksa... samo za občasno pogledat kakšne novice me zanima kako najlaže dostopat-pogledat kakšen slo program.

hojnikb ::

nekomu k ma naročnino rečeš da ti da geslo in si namestiš njihov app pa gledaš na tvju oz. smart boxu
#brezpodpisa

styrian ::

Nacionalko lahko gledaš zastonj preko njihovage Android App-a ali pa preko DVB-T antene.

Drugače pa so "internet+mobilc+TV" paketi tako poceni, da se sploh ne splača veliko s tem ukvarjati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: styrian ()

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Kodrnusa ::

Aplikacija od t2, telekoma, telemaha... na telefonu, televizor s chromecasto, ter nekdo ti da geslo in sibas.

V-i-p ::

Tako je, jaz to furam že xy let. Lastnik je na novo opremil stanovanje za hčerko, ki pa se nikoli ni vselila. RTVja ne plačuje(m), ker je takrat dokazal, da je stanovanje prazno ali kaj jaz vem :). V glavnem, rtvja ni. Za tistih par stvari (kak dnevnik) je EON vrh glave na teveju (preko tablice). Še Dončića si raje prek streama pogledam ne preko Arene.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

misek ::

hojnikb je izjavil:

nekomu k ma naročnino rečeš da ti da geslo
Ne vem kako imajo to rešeno ostali operaterji ampak Telemach ima eno geslo za vse storitve. Tega pa niti v sanjah ne bi komu dajal.

Kodrnusa ::

Jaz mam od t2 geslo od mame. Dal sem ga zeni tastu, pa se enmu frendu ko ni imel in je takrat rabil. Če pa nimaš ljudi okoli sebe, ki jim lahko zaupas, pa I feel bad for you.
Ne bi pa dal nekomu na ulici seveda

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

misek ::

Ne gre za zaupanje ampak za to, da te nekdo tudi po pomoti naroči na kakšno storitev. Zakaj bi si sploh ustvarjal morebitne probleme, če se jim lahko izognem. Simple as that :)

Kodrnusa ::

misek je izjavil:

Ne gre za zaupanje ampak za to, da te nekdo tudi po pomoti naroči na kakšno storitev. Zakaj bi si sploh ustvarjal morebitne probleme, če se jim lahko izognem. Simple as that :)

Moja mama ni še nič naročila, pa se še zmeraj uči na touchscreen tipkat..

GrX ::

misek je izjavil:

Ne gre za zaupanje ampak za to, da te nekdo tudi po pomoti naroči na kakšno storitev. Zakaj bi si sploh ustvarjal morebitne probleme, če se jim lahko izognem. Simple as that :)

Ne pretiravaj.. Za naročanje je potreben 4 mestni PIN, katerega pač ne posreduješ.

misek ::

Ko se bo nekomu nekaj zgodilo, boste pa jokali na slo-techu, kako so operaterji za nekaj krivi ;)

xseki ::

Imaš 3 opcije (ali tudi več):

1) RTV programe imaš zastonj na: https://4d.rtvslo.si/
2) Vprašaj znanca če ti lahko da geslo za EON, Tvin, xplore...
3) Sicer ni brezplačno ampak verjetno kar najceneje, da na vsake 3 mesece kupiš Telemach EON Preplačniško kartico in gledaš preko tega. 15€ oziroma 5€ na mesec.

Leko ::

Spremljam, da ne bo kdo mislil, da ne. Hvala še vnaprej za vse predloge.

hojnikb ::

xseki je izjavil:

Imaš 3 opcije (ali tudi več):

1) RTV programe imaš zastonj na: https://4d.rtvslo.si/
2) Vprašaj znanca če ti lahko da geslo za EON, Tvin, xplore...
3) Sicer ni brezplačno ampak verjetno kar najceneje, da na vsake 3 mesece kupiš Telemach EON Preplačniško kartico in gledaš preko tega. 15€ oziroma 5€ na mesec.

telemach ma kartice za 2€, tako da te pride 4x2€=8€/leto, da ohranis stevilko in programe.
#brezpodpisa

xseki ::

hojnikb je izjavil:

xseki je izjavil:

Imaš 3 opcije (ali tudi več):

1) RTV programe imaš zastonj na: https://4d.rtvslo.si/
2) Vprašaj znanca če ti lahko da geslo za EON, Tvin, xplore...
3) Sicer ni brezplačno ampak verjetno kar najceneje, da na vsake 3 mesece kupiš Telemach EON Preplačniško kartico in gledaš preko tega. 15€ oziroma 5€ na mesec.

telemach ma kartice za 2€, tako da te pride 4x2€=8€/leto, da ohranis stevilko in programe.

Ja imaš prav. Po treh mesecih bo potrena ponovna registracija in bo rabil novo številko. Jaz kupim pri HoT hofer za 2€, nov mail pa naredim sam.

Leko ::

hojnikb je izjavil:

xseki je izjavil:

Imaš 3 opcije (ali tudi več):

1) RTV programe imaš zastonj na: https://4d.rtvslo.si/
2) Vprašaj znanca če ti lahko da geslo za EON, Tvin, xplore...
3) Sicer ni brezplačno ampak verjetno kar najceneje, da na vsake 3 mesece kupiš Telemach EON Preplačniško kartico in gledaš preko tega. 15€ oziroma 5€ na mesec.

telemach ma kartice za 2€, tako da te pride 4x2€=8€/leto, da ohranis stevilko in programe.

Ne razumem kako lahko preko telemachove kartice gledaš tv programe?
A to je druga kartica kot tista za v telefon?

SL4FKO ::

Naložite si programček rokkr iz Google Play stora (ali direkt download...):

https://www.rokkr.net/download


Pod search oz source vpišite "huhu.to" brez navedkov in regijo v nastavitvah izberite "Balkan".


Enjoy.

PS: Zadeva žal ne deluje na Applovih napravah.

KTr1sk ::

SL4FKO je izjavil:

Naložite si programček rokkr iz Google Play stora (ali direkt download...):

https://www.rokkr.net/download


Pod search oz source vpišite "huhu.to" brez navedkov in regijo v nastavitvah izberite "Balkan".


Enjoy.

PS: Zadeva žal ne deluje na Applovih napravah.


Uh hvala za tole, zadeva deluje, kako tega nisem nikjer še zasledil, pred časom vem da je delovalo preko
https://kodi.tv/ da sem imel zastonj programe, ampak so potem sčasoma programe ukinili (pop, a-kanal ipd)
hvala še enkrat :)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

#000000 ::

kdo bi sploh hotel gledat katerikoli SLo program ?

Srečnga pa zdrauga vsem

Zulf ::

SL4FKO je izjavil:

Naložite si programček rokkr iz Google Play stora (ali direkt download...):

https://www.rokkr.net/download


Pod search oz source vpišite "huhu.to" brez navedkov in regijo v nastavitvah izberite "Balkan".


Enjoy.

PS: Zadeva žal ne deluje na Applovih napravah.


Tole zgleda da treba plačat 3,99/mesec če češ gledat...

V-i-p ::

Jaz sem bp včeraj testiral in gledal v živo naše kanale pa še film in serijo z podnapisi brez plačila tak, da dela :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

d4vid ::

Ja, po pol ure pa vrze ven, da si skoristil casovno omejitev.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zulf ::

d4vid je izjavil:

Ja, po pol ure pa vrze ven, da si skoristil casovno omejitev.

Ja, to sem mislil, tako da žal neuporabno.
Potem veliko bolje Eon prepaid, za 5eur/mesec.

joze67 ::

Zulf je izjavil:

d4vid je izjavil:

Ja, po pol ure pa vrze ven, da si skoristil casovno omejitev.

Ja, to sem mislil, tako da žal neuporabno.
Potem veliko bolje Eon prepaid, za 5eur/mesec.

Po ceni ne, in Telemach po 3 mesecih menda zahteva novo številko. Morda pa po uporabnosti, Rokkr ne poznam in ne morem soditi.

Ras003 ::

Eon za vec denarja ponuja dosti manj vsebine kot rokerr. Recimo za sportne navdusence je rokerr super zadeva ker ponuja sportklube, arenasport...
Imas recimo tudi hbo in ostale programe ki jih moras pri slo operaterjih dodatno placati.

KTr1sk ::

d4vid je izjavil:

Ja, po pol ure pa vrze ven, da si skoristil casovno omejitev.

Res je, sem se prehitro veselil, kako lepo dela :).
Za android verjetno obstaja kakšen premiummod.apk
iščem če obstajajo alternative
https://techbigs.com/rokkr-alternatives...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Leko ::

SL4FKO je izjavil:

Naložite si programček rokkr iz Google Play stora (ali direkt download...):

https://www.rokkr.net/download


Pod search oz source vpišite "huhu.to" brez navedkov in regijo v nastavitvah izberite "Balkan".


Enjoy.

PS: Zadeva žal ne deluje na Applovih napravah.

Treba je povedat drugače. Zadeva deluje samo na android napravah. Recimo na web os tudi ne deluje oziroma je ni možno naložit?

Masayoshi ::

Tudi na android Tv ne?

Leko ::

Potem žal neuporabno. Itak kot večina teh zadev. Se mi je zdelo, da to ne bo tako na izi.
Itak že več ali manj stvari preizkusil, že prej, zato tudi sprašujem tu.
Toda kot kaže free ni nič kaj uporabnega. Ja, če bi bilo res 2 ali 5€ to sploh ne bi bil problem, toda če bi bilo to tako enostavno, bi potem bila večina na tem in nobeden, ne bi več bil naročnik teh naših operaterjev.

SL4FKO ::

Mnja, se opravičujem, nisem niti sam vedel za 30 minutno omejitev...


Moj nasvet bibil, da fehtaš katerega od kolegov ali znancev pa ti da kodo ali pa ti na daljavo aktivira mobilno EON/T2/NEO aplikacijo za pivo/deci na mesec...

Meni recimo mobilni EON še vedno deluje BP na Firesticku 4K. Naložiš app, kolegu sem povedal kodo za aktivacijo in mi je zadevo aktiviral.

Leko ::

Leko je izjavil:

hojnikb je izjavil:

xseki je izjavil:

Imaš 3 opcije (ali tudi več):

1) RTV programe imaš zastonj na: https://4d.rtvslo.si/
2) Vprašaj znanca če ti lahko da geslo za EON, Tvin, xplore...
3) Sicer ni brezplačno ampak verjetno kar najceneje, da na vsake 3 mesece kupiš Telemach EON Preplačniško kartico in gledaš preko tega. 15€ oziroma 5€ na mesec.

telemach ma kartice za 2€, tako da te pride 4x2€=8€/leto, da ohranis stevilko in programe.

Ne razumem kako lahko preko telemachove kartice gledaš tv programe?
A to je druga kartica kot tista za v telefon?

Še enkrat bi vprašal glede kartice?

V-i-p ::

Leko: bom poskusil jaz. Ti plačaš 15€ in imaš tri mesece veljaven EON in EON TV. EON aplikacijo vržeš na pametni telefon, tablico, EON TV pa namestiš na smart televizijo. Aktiviraš s priloženo kodo, to je vse. Internet ponudnik nima veze kdo je, lahko je tudi KSZK (kabelski sistem zgornji kašelj :). Samo linija naj bo zadovoljiva, da bo slika tekoča in gledljiva ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Leko ::

V-i-p je izjavil:

Leko: bom poskusil jaz. Ti plačaš 15€ in imaš tri mesece veljaven EON in EON TV. EON aplikacijo vržeš na pametni telefon, tablico, EON TV pa namestiš na smart televizijo. Aktiviraš s priloženo kodo, to je vse. Internet ponudnik nima veze kdo je, lahko je tudi KSZK (kabelski sistem zgornji kašelj :). Samo linija naj bo zadovoljiva, da bo slika tekoča in gledljiva ;).

Sorry samo čist nč te ne razumem.
Plačam 15€? Za kaj? Za kakšno kartico sprašujem?
Vrednostnica za napolnitev predplačniške kartice, kot omenjeno že zgoraj je od 2€(5€...) naprej, kar velja za tri mesece. Če je to to? Ali je to kakšna druga kartica s katero aktiviraš EON-to sprašujem. Kakšna koda? Zraven te vrednostnice dobiš kodo-12 mestno številko s katero napolniš kartico?

Kripto mesi ::

Mater si lesen, predlagajo ti tole: https://www.bigbang.si/eon-tv-prepaid-3..., še direkt linke so ti dali (tule: https://slo-tech.com/forum/t795106/p742... )...

Zgodovina sprememb…

Leko ::

Kripto mesi je izjavil:

Mater si lesen, predlagajo ti tole: https://www.bigbang.si/eon-tv-prepaid-3..., še direkt linke so ti dali (tule: https://slo-tech.com/forum/t795106/p742... )...

Ne seri, pa poberi se s teme, če ne znaš normalno komunicirat!

Sprašujem za to:

hojnikb je izjavil:


telemach ma kartice za 2€, tako da te pride 4x2€=8€/leto, da ohranis stevilko in programe.

Sorry ker sem spregledal te linke. A je to tolk težko povedat na en normalen način.
Zanima me ali to kartico potem lahko podaljšuješ za 2€ kot piše zgoraj, ker to me je zmedlo?

Kripto mesi ::

"Problem" je, da lahko koristiš samo 1x ta predplačniški EON na eno telefonsko + mail naslov (nov mail je trivalno ustvariti), zato potrebuješ za "podaljšanje" še novo sim kartico in o tem ti pravijo, da je najceneje, če vzameš pri telemachu še sim za 2€. Ker predplačniški EON velja 3 mesece potrebuješ torej na leto štiri sim kartice (ker v bistvu ne moreš podaljšati ampak moraš vsakič kupiti nov EON predplačniški paket, za kar pa potrebuješ novo telefonsko številko + mail), da lahko koristiš 4x po 3 mesece EON tv. Torej skupni strošek na leto je: 4 * 14.5€ (predplačniški EON za 3 mesece) + 4 * SIM kartica na telemachu za 2€ (po tem, ko ne moreš več uporabiti svoje/ženine/...), torej skupaj 66€ oziroma 5.5€ na mesec.

joze ::

Telefonska naročnina na Telemach, kjer je EON že vključen, potem pa choromecast na TV.

Leko ::

Kripto mesi je izjavil:

"Problem" je, da lahko koristiš samo 1x ta predplačniški EON na eno telefonsko + mail naslov (nov mail je trivalno ustvariti), zato potrebuješ za "podaljšanje" še novo sim kartico in o tem ti pravijo, da je najceneje, če vzameš pri telemachu še sim za 2€. Ker predplačniški EON velja 3 mesece potrebuješ torej na leto štiri sim kartice (ker v bistvu ne moreš podaljšati ampak moraš vsakič kupiti nov EON predplačniški paket, za kar pa potrebuješ novo telefonsko številko + mail), da lahko koristiš 4x po 3 mesece EON tv. Torej skupni strošek na leto je: 4 * 14.5€ (predplačniški EON za 3 mesece) + 4 * SIM kartica na telemachu za 2€ (po tem, ko ne moreš več uporabiti svoje/ženine/...), torej skupaj 66€ oziroma 5.5€ na mesec.


Hvala za eno normalno razlago. No, a je bilo res tako težko?
TISTE LINKE PA NISEM SPREGLEDAL, KER JIH NA ZAČETKU SPLOH NI BILO, AMPAK JE BILO POTEM POPRAVLJENO! TAKO DA LE NISEM TAKO LESEN!
TAKO DA NE PAMETUJ!
In Eden ki to še ni uporabljal to ne more vedet.
Kakorkoli še enkrat hvala.
Je pa bedasto, da moraš kupovat novo kartico in spreminjat mejle, če je to res tako.
A ne bi bilo boljše, če bi za kakšen cent dvignili ceno pa da bi lahko podaljšal na isti mail, ne pa da so tako zakompliciral da moraš iskat take obvode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leko ()

miko22 ::

Ta omejitev je na novo glede ene številke na eon paket? Ker včasih si lahko podaljšal.

Ras003 ::

Kaj se zgodi po 3 mesecih uporabe?
Uporabnik se po preteku treh mesecev poveže s kreditno kartico na spletni strani www.telemach.si in si uredi mesečno plačevanje. V kolikor tega ne stori, se račun ukine.


To pise na enem od prodajnih mest, ampak nevem kaksna je cena po preteku 3 mesecev.

V-i-p ::

Hmm, jaz sem zadnjič za hec (preveril sem signal in hitrost) vzlel simko z 071 cifro za 1EUR (trafika). Ta ne velja?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

xseki ::

Če lahko prejemaš SMS potem je to to.

V-i-p ::

Aha, no saj sta bili obe po 1€. Free2go in Net2go. Jaz sem vzel slednjo, sms-a pa res nisem testiral, samo net, ker ima 4€ dobroimetja naloženega za 96ur neomejenega interneta.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

sbawe64 ::

V-i-p je izjavil:

Hmm, jaz sem zadnjič za hec (preveril sem signal in hitrost) vzlel simko z 071 cifro za 1EUR (trafika). Ta ne velja?

Kateri paket je to ? Velja tri mesece ?
Potem je cena, kar avtor sprašuje, 15+1 eur za ta čas.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Leko ::

Bolj je problem to, da se teh programov itak ne bo gledalo non stop vsak dan. Mogoče samo občasno, ko se pogleda res kakšna specifična oddaja kot je kmetija ali ljubezen po domače ali kakšne novice predvsem 24ur:)) in podobno. Zato mora bit to bolj fleksibilno;)

z3ro ::

Kaj bi ti še vse rad? :D Če se boš z avtom vozil 3x na mesec bi pa imel bencin zastonj ker se pač ne voziš veliko? Edina zastonj opcija je, da ti da kdo podatke pa gledaš preko aplikacije/spleta/tablice.

miko22 ::

Torej noben ne ve kaka je cena po treh mesecih?
Pa nikjer na telemachovi strani nič o tem ne najdem. Kot da skrivajo.

Leko ::

z3ro je izjavil:

Kaj bi ti še vse rad? :D Če se boš z avtom vozil 3x na mesec bi pa imel bencin zastonj ker se pač ne voziš veliko? Edina zastonj opcija je, da ti da kdo podatke pa gledaš preko aplikacije/spleta/tablice.

Točno to. A ti boš kupiš letno vinjeto, če se boš(če) enkrat na mesec peljal po avtocesti.
Glej fantič, ne se ti preveč obremenjevat kaj bi jaz rad, da ti ne raznese glave.
Nobeden te ne sili, da se moraš oglašat.

misek ::

A sprejem SMS preko free ponudnikov dela? Ravno včeraj sem se namreč registriral na eno storitev, ki zahteva mobilno številko za pošiljanje kode preko SMS. Številka je bila iz Poljske :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24935644 (323) Daniel
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32960486 (2371) Ulixes
»

Se da kje gledati Sport klub kanale? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13339169 (4806) strom_15
»

Občasen TV na hrvaškem?

Oddelek: Omrežja in internet
164312 (3072) mzakelj

Več podobnih tem