» »

Kako gledat slo programe brez naročnine na slo operaterje

Kako gledat slo programe brez naročnine na slo operaterje

1
2
»

xseki ::

miko22 je izjavil:

Torej noben ne ve kaka je cena po treh mesecih?
Pa nikjer na telemachovi strani nič o tem ne najdem. Kot da skrivajo.

Po treh mesecih greš na petrol po novo predplačniško kartico in novo tel. številko.

Od kar je Prva slovenska nogometna liga na kanalih Sport Kluba, večina navijačev uporablja ta predplačniški EON. Zaenkrat brez problemov. Pa še poceni je.

Ras003 ::

Ena izmed opcij je tudi to:

https://tv.t-2.net/?gclid=Cj0KCQiAt8WOB...

z3ro ::

Leko je izjavil:

z3ro je izjavil:

Kaj bi ti še vse rad? :D Če se boš z avtom vozil 3x na mesec bi pa imel bencin zastonj ker se pač ne voziš veliko? Edina zastonj opcija je, da ti da kdo podatke pa gledaš preko aplikacije/spleta/tablice.

Točno to. A ti boš kupiš letno vinjeto, če se boš(če) enkrat na mesec peljal po avtocesti.
Glej fantič, ne se ti preveč obremenjevat kaj bi jaz rad, da ti ne raznese glave.
Nobeden te ne sili, da se moraš oglašat.

Glede na to da bi prišla letna ceneje kot vsak mesec tedenska potem da, bi kupil letno..logično kajne? Sili me noben, lahko se pa vseeno ;) Sprosti se malo..

Leko ::

z3ro je izjavil:

Leko je izjavil:

z3ro je izjavil:

Kaj bi ti še vse rad? :D Če se boš z avtom vozil 3x na mesec bi pa imel bencin zastonj ker se pač ne voziš veliko? Edina zastonj opcija je, da ti da kdo podatke pa gledaš preko aplikacije/spleta/tablice.

Točno to. A ti boš kupiš letno vinjeto, če se boš(če) enkrat na mesec peljal po avtocesti.
Glej fantič, ne se ti preveč obremenjevat kaj bi jaz rad, da ti ne raznese glave.
Nobeden te ne sili, da se moraš oglašat.

Glede na to da bi prišla letna ceneje kot vsak mesec tedenska potem da, bi kupil letno..logično kajne? Sili me noben, lahko se pa vseeno ;) Sprosti se malo..

Po moje si le ti mal preveč zategnjen. Uletel si v temo kot kura brez glave. Te bo še razneslo.
Mislim, da je to prehuda debata zate.

z3ro ::

Leko je izjavil:

z3ro je izjavil:

Leko je izjavil:

z3ro je izjavil:

Kaj bi ti še vse rad? :D Če se boš z avtom vozil 3x na mesec bi pa imel bencin zastonj ker se pač ne voziš veliko? Edina zastonj opcija je, da ti da kdo podatke pa gledaš preko aplikacije/spleta/tablice.

Točno to. A ti boš kupiš letno vinjeto, če se boš(če) enkrat na mesec peljal po avtocesti.
Glej fantič, ne se ti preveč obremenjevat kaj bi jaz rad, da ti ne raznese glave.
Nobeden te ne sili, da se moraš oglašat.

Glede na to da bi prišla letna ceneje kot vsak mesec tedenska potem da, bi kupil letno..logično kajne? Sili me noben, lahko se pa vseeno ;) Sprosti se malo..

Po moje si le ti mal preveč zategnjen. Uletel si v temo kot kura brez glave. Te bo še razneslo.
Mislim, da je to prehuda debata zate.

Ne boš verjel, imam letno vinjeto, prav tako plačujem tavečji paket Telekomu, da lahko gledam TV ko se mi zahoče :) Ampak saj sem ti povedal kaj je edina zastonj opcija..če imaš dobrega kolega/sorodnika ne vidim razloga zakaj ti ne bi posharal računa. Jaz sem dal podatke recimo bratrancu že par let nazaj, da lahko gleda v službi.

V-i-p ::

Tole glede šeranja se čisto strinjam. Če res ne pokuriš doma vseh tistih pet možnosti, pa res ni problema komu od žlahte, tabolš frendu, dekletu za v študenta dat tisto kodo. Saj pa niso za jedrske konice no :). Zadeva rešena.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Kvinta ::

Mojmu svaku je enkrat en serviser od semizdi T2 dal neko povezavo na kateri je blo vsemogoče zastojn skratka vse kar ma T2 je blo tam delalo je lepo dokler gesla ni pozabo :)) vrjetno še to vedno gre če prave ludi poznaš.
A.C.A.B

V-i-p ::

Uff, če mi spomin seže toliko nazaj, smo to uporabljali ohoho let nazaj, ko še torrenti niso obstajali. Bil je en strežnik, kamor se je nalagalo boga in pol nelegalnega. Samo ne vem če misliva isto, to zna bit celo 20 let nazaj :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

KTr1sk ::

Potplayer ali VLC ipd
https://potplayer.daum.net/

Slovenia https://iptv-org.github.io/iptv/countri...
Hrvaška https://iptv-org.github.io/iptv/countri...
Nemčija https://iptv-org.github.io/iptv/countri...


ampak dejansko ni nič pametnega, pod Slovenija je SLO1,2,3, Golica in TV-Maribor heh, pod HR pa HTV1,2,3 in RTL :P
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

temij72694 ::

Finally, a solution to enjoy Slovenian programs without the hassle of subscriptions! This is exactly what I've been looking for. Can't wait to start watching. Thanks for sharing this!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kloko ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26337223 (213) mat_ko
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32960743 (2628) Ulixes
»

Se da kje gledati Sport klub kanale? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13339447 (5084) strom_15
»

Občasen TV na hrvaškem?

Oddelek: Omrežja in internet
164375 (3135) mzakelj

Več podobnih tem