» »

Serious Sam

Serious Sam

«
1
2

jRk0 ::

Kaj mislite o tej super zadevščini? Trenutno je to moja najljubša igra in mi je tudi najboljša igra do zdaj. NIč razmišljanja, samo streljanje. Zakon.

P.S.:Nekaj me zanima. Ne vem ali je to sao prim eni, ali tudi pri vas, ampak stene so vcasih zelo cudnih barv. Vijolicne, rumene, rdece????
You fuck up once, you loose two teeth.

MRtwister ::

harry potter je zelo dobra knjiga.

Paramedic ::

A maš buggyja, hroščka? Drugač je pa res zakon igra. A kdo ve kak se da tu testirat fps-je, kolk jih maš?
End transmission.

asPeteR ::

Res je men je tud špica, nisem se mogu odtrgat od nje dokler nisem končal!:D
Žal je puk kratka, TODA obljubljen je že dodatek!!8-)

jRk0 ::

Kratka je res, ampak zdaj spilam na easy (saj vem, da se mi boste smejali) in je zdaj na koncu fejst težka! Če je prišlo kar 40 bikov naenkrat (Great piramid) in so me prvič v igri ubili. Rad pa bi tudi vedel kak se fps pogleda, kot paramedic.
You fuck up once, you loose two teeth.

boko34 ::

Vse,ki vas zanimajo FPS-ji si na tem Linku poberite programcek,s katerim si boste lahko merili FPS-je v skoraj vseh igrah,ce ze ne v vseh.

jRk0 ::

A mi kdo pove kako naj ubijem tega Uhg zana 3?? oz. kaj naj naredim v tisti vlki areni, nad mano pa je vesoljska ladja.
You fuck up once, you loose two teeth.

Sumo ::

jrk - glede cudnih barv: ce imas slucajno voodoo3 si instaliraj najnovejse wickedGL driverje, meni je to pomagalo.

jRk0 ::

Trenutno mam res v3 3000 notri, ja. (drugace pa riva tnt2 m64 32mb @160/190). Hvala za informacijo. Že dljam.
You fuck up once, you loose two teeth.

ns-miha ::

ej jrk ubijes ga tako:

stat mora na sredin, kjer je tistcudn snop svetlobe.
pol pa laufas na plosco da te fukne v zrak in skoz krog.
tako nardis z vsemi 4 ploscami.
takrat se iz vesoljske ladje pojavi zarek in puf ga skuri.
je pa res de mu v 1 susu ne vzame vse energije, tako de ga mors ko okol laufas strelat v njega de mu vsej pobere ene pol energije.

l.p.

alfainomega ::

A govorimo o beta , ali je že prišla ven ?>:D
Mr. B>SI

sinko999 ::

Nope ampak piratska verzija je že kar nekaj časa zunaj .

LP
Ni? ni ve?no !

franci ::

Mene pa zanima koliko vam kej dela...FPS mislim?

Paramedic ::

Kako pa zaženeš test?
End transmission.

teac ::

Za kaj gre pri tej igri??? Mislim, z igrami pa sem 100 let zadaj. Mogoče kaka slika!
LP:D

franci ::

ko si v igri napiši v konzolo naslednje: /hud_istats=1
probi, drgač pa kej vpraš...

fiki ::

mene zanima če jo je kšn kupu in za kolk al ste jo vsi iz internerneta dol snel(tko ka jest ka je u trgovini nism najdu)
siki

jRk0 ::

hvala miha44, sem ga ubil komot zdaj.
Glede screen shotov: aki je sploh to format .tga? In te slike so obupno vlke!!! po 2mb. drugače bi že dal kakega sem.

tak btw:meni ne piše končnic datotek, kje vklopim, da jih?
You fuck up once, you loose two teeth.

ahac ::

A ima Samo kakšno baterijo za svett? Jaz ne najdem nič, ampak včasih je full temno.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Loki ::

Ahac nope, mogoce strele iz kaksnega orozja, ampak jest to nisem ful preizkusal.

Teac!
I left my wallet in El Segundo

Koci ::

Igra je zakon! Pa še eno butasto vprašanje: kako odpreš vrata v prvem levelu (tista nad tistimi koli v tleh pred njimi.

morphling1 ::

Če hočete meriti št. slikc odpri konzolo ter napiši: dem_iprofilerate=1 ta nastavitev ostane potem pa še dem_bprofile=1 to pa moraš napisati vsakič ko zaženeš SS .Potem pa samo zalaufaš katerikoli demo, ki teče z normalno hitrostjo na koncu pa ti napiše povprečje, max in min fps
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

jRk0 ::

Ahac, baterije, kolko vem ni. Vcasih pa je res fu temno, se posebej, ce gres v vodo. Potem uporabi malo orožje, pa v steno strelaj, pa bo lepo svetlo8-)
You fuck up once, you loose two teeth.

element ::

Jest sm ga že obrnu, hehe sm pa res car 8-)! Sam čudn je, ker v špilu stene spreminjajo barve! Ko naprimer z bazuko ustreliš notr rata zelena ustreliš ponovno modra, rdeča, pinky... Za znort. Aja, mam v3 3k. Mogoče je to... ;(

abcde7 ::

Nkol ne bi pričakoval da bodo Hravati nardil tko dob špil!:))

tropinovec ::

ja, pelcijan, barve sem imel tudi jaz malce čudne, ko sem imel še voodoo 3.
sedaj, z geforcem, pa je neprimerno bolje!:D:))

element ::

Sej mam geforca, pa nov kompjuter, sam sem prisiljen bit ob 300tki + v3 3k, ker sm procesor na tanovmu skuru. :D

jRk0 ::

Pelcijan:meni je to tudi delalo na v3 3k. Pa sem vrgo gor wickedgl šoferje nove, pa je zdaj vse qul.
You fuck up once, you loose two teeth.

Koci ::

a vui imate to Public test version ali Demo?

jRk0 ::

Ne vem za ostale, ampak jaz mam celotno verzijo igre.
You fuck up once, you loose two teeth.

element ::

Jest mam tud celotno verzijo. Drugač sm pa obe že obrnu demo&celo. :D

jRk0 ::

Jaz sem tudi oba ze obrno. samo original sem na easy8-), test2 pa na hard.
You fuck up once, you loose two teeth.

ChiefThunder ::

kam naj grem pogledat za tele wickedGL driverje, če se komu da link posredovat. Drugač špil seka.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

pozorhudmaček ::

Tole sicer ne vem če spada sem ampak a je že kdo končal na najtežjo težavnostni stopnji:serious;brez vsakrkešnih kod...

ChiefThunder ::

jz na normal špilam, sam je še vseeno zafukan k svina. Se ti usuje ene 1000 golazni... uaa! Če je ker na serious končal, svaka mu čast. :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Ashrack ::

PROBLEM
Lih igram SAMA, tam nekje pri koncu, potem ugasnem računalnik. Zjutraj se zbudim in ga spet pržgem. Pogledam mal kaj moram unistalirat in vidim da imam STARSHIP TROPERS not čist brez veze. In zato kliknem za bližnjico za UNISTAL for STARSHIP TROPERS. Čez 2min ugotovim da je bila ta bližnjica cilj na Serious Sama in tako so se mi zbrisale ven vse shranjene igre.

Zdej sem pa prelen da bi šel še enkrat jo igrat in bi rabil nekaj da bi prišel do tiste sobe?? A ma kdo kakšen odgovor

ChiefThunder ::

en ti pošlje sejvan fajl...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

GaPe ::

Pr Serious Sam-u mi je najbolj beden to, da se čez nekaj cajta zacne ponavljat.

Drgac je pa dobr spil!
Don't steal! The government hates competition.

MadMicka ::

jap, Dexter in ChifThunder, jaz sm koncal na serious levelu, pa sej o tem smo ze govorl, in se en se je javu, k je tud koncal... blo je pa res tezko, in vcasih po kakem fightu na kakem levelu sploh nism mogu verjet, da sm jih sesu, hehe...

ChiefThunder ::

ti si norc. :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

ChiefThunder ::

Še neki me zanima. A kdo od vas preko neta igra SS? Pa če kaj poznate tele mode za SS in ker se vam zdi dober?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Freak ::

dobra stvar: velik strelanja
slaba stran: bedna in dolgočasna!

Seveda je to samo moje mnenje!

Evil|One ::

Slabo je to ker je robotov tok velik da kr res ni. Kr iz povsod prihajajo. Preveč jih je. Lahko bi to igrco nardil tko z mal bl mal zombiji pa s temi, kaj so sploh.:)
Whatewer

MaD_Mavr0 ::

vSE JE O.K !
Menim, da je preveč easy :\ nastimana, saj monstri prihajajo vedno po enem in istem kopitu...[to me full moti]
Kar se pa tiče grafike in engina :8) pa je vse full dobro in lepo !!!
Aja FPS[fraps] free program meni na RADEONU 64Mb DDR VIVO core_183Mhz; je rezultat povprečno na 1024X768x32; vse na full + FSAA 2x aplication preference tu nekje med
najmanj kar vido 40Fps pa tja do 52Fps POVPREČNO V IGRI !

>>Želel bi jo probat >:D preko neta s kom ! ??<<

OldSkul ::

Kaj pa kode al vam delajo pri demo verziji!
Mislim da tista za vse stvari (giveall) ne dela v demo verziji!

>>>>Al ma kdo za prodat Serious Sama!!??
Ponudbe na MAIL

Evil|One ::

Kaj vsi neki rabte kode. Če rabiš si najd ane. Na primer www.megagames.com . Sm tuki ne delajo za original. Al pa na strani www.gamerevolution.com . Mal se znajte. >:D
Whatewer

OldSkul ::

Hudič ste glupi al ne veste da pri demo verziji ne dobiš vseh orožij in jast jih hočem spoznat!!

element ::

Kupi cel špil bodisi v štacuni bodisi pri lokalnem distributerju. >:D

OldSkul ::

Tistih 7 jurjev že ne bom dal!

element ::

Sej maš pr lokalnem distributerju za 800sit+. :D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WickedGL

Oddelek: Zvok in slika
191204 (934) Evil|One
»

serious sam

Oddelek: Igre
251672 (1344) McHregec
»

Voodoo3k problem al pa ne !!

Oddelek: Zvok in slika
151249 (1048) Fish <><
»

V2-fps

Oddelek: Navijanje
61610 (1512) AvAkI

Več podobnih tem