» »

*****

*****

1
2
»

abcde7 ::

Sej jest mislm da če maš zvezdice maš respekt! Sam da bi pa zato dajal trapaste odgovore ( kuj na začetku sm to naredu 1krat) je pa nesmiselno-> isto te ne bo noben spoštoval!

Vsi smo si enaki kljub zvezdicam!;)

blue96 ::

jp, robo, me veseli da si o tem premislil. sem namrec nasel kar nekaj cudnih tem in odgovorov, avtorja robo. no, zdej, si pa naš, te ne bomo več kritizitrali...:D:D
.

ChiefThunder ::

Kak naziv pa je pri petih zvezdah?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Sergio ::

nočeš vedet ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Loki ::

To zaenkrat noben ne ve - razen tistega, ki je pisal nazive (Primoz I presume).
I left my wallet in El Segundo

Sergio ::

Roberto: You presume wrong. Jaz sem jih pisal. Glih zato so tako neumni ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Mitja 34 ::

Či si jih ti pisal,potem kaki je naziv za pet zvezdic in ali jih je več? :|

Sergio ::

mitja: to naj bi bila skrivnost. prilezi do 5 zvezdic, pa boš videl sam. Naziv za 5 zvezdic je pa samo eden.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

blue96 ::

ohohohoho, zdej se pa ze administratorji za zvezdice borijo... a ni to tko da si jih vi lahko sami naštimate tud 10 ce hocete?:D:\
.

element ::

Ql, zdej pa gremo hitr poste nabijat! >:D (štos). Če mene uprašaš bomo vsi u ene 2h letih prlezel na 5 zvezdic! :D Pol bomo pa k bogovi! :)) Sej zvezdice so ql, sam da bi jih pa šou nabijat, pa se sploh ne splača, ker izpadeš idiot s smetenjem forumov. 0:)

Tomi ::

Glede na sedanje stanje imamo še kar nekaj možnosti za peti naziv.. Sicer pa mislim, da bo eden od prvih to luni..
Sicer se pa večina ne puli za zvezdice, ker je neumno. Saj admini ne gledajo na zvezdice, ker jih ne pomembna kakovost..
Vsaj jaz sem tega mnenja.
Mulc: in zakaj bi bilo tako.. Samo poglej Primoža, ki je eden od najpomembnejših ( saj si videl novico, za kaj vse je zaslužen ), pa nima visokega naziva..
Sicer je lepo videti par zvezdic pri svojem nicku, da bi jih pa hotel imeti pet, pa ne.. Saj potem mi bo še kdo rekel, da živim samo za Slo-tech:\
metrodusa.blogspot.com

Loki ::

Pelcijan a je problem?
Recimo nastav se, da se zvezdice pri peti resetirajo, alpa da dobis namest petih eno rumenih eno rdeco.....
I left my wallet in El Segundo

Evil|One ::

JEST JIH MAM TUD MAL KAJ SE TI PRITOŽUJEŠ!!!!!!:P
Whatewer

Quickbeam ::

Roberto me je spomnil nekaj... zakaj pa niso zvezde rdeče?

R0K ::

malce obujam temo : lahko bi nardil tako da bi se pri 5 zvezdicah use končal in bi bil spet newbie vendar bi se ti pol prikazovale rdeče zvezdice

Evil|One ::

Ej to je pa full gud ideja. Lahko bi mel pol tm od naslovu k je newby al neki tazga bi mel lahko Pro newby pa rdeče zvezdice.:))
Whatewer

Loki ::

Sicer se mi ne gre velik za zvezdice, ampak HOCEM POJASNILO!

Kdo mi je zbrisal vse razen ene zvezdice pr lokalnik nazivih?
Malo admini kazete svojo moc, kajne?
I left my wallet in El Segundo

Primoz ::

"Mal" je bilo reformirano dodeljevanje le-teh... nihče ti ni na roko brisal ničesar... imaš le tisto, kar si po spremenjenem sistemu zaslužiš. Mogoče si opazil, da je ta padec doletel vse in ne samo tebe.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Ljubavnik ::

Al se vam da kucat kle sam zarad zvezdic a ste res tok smotani :D
Mr. LoverBoi

Tomi ::

Roberto, poglej OZZY-jevo temo Ni fer in predlog za boj fer, pa ti bo še bolj jasno. Sicer je pa prav, ker so bili res sedanju lokalni nazivi kar nekaj, in marsikdo je imel previsok naziv.
Ljubavnik: ja, pač se jim. In kaj potem? Saj živimo v demokraciji, če pa jo kdo preveč krši, so pa tu admini in moderatorji.
metrodusa.blogspot.com
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947542 (5530) Sergio
»

Forum poln debilov in smeti (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
645146 (4024) OZZY
»

Zvezdice, zvezdice, zvezdice in ostali nazivi

Oddelek: Slo-Tech
382353 (1851) Pretorijanec
»

zvezdice

Oddelek: Slo-Tech
371787 (1315) OZZY
»

Kaj je z temi zvezdicami in kako si jih prisluziti??

Oddelek: Pomoč in nasveti
361687 (1229) Elemen_T

Več podobnih tem