» »

luni-zvezdice?

luni-zvezdice?

1
2
3 4

Tjulenj ::

luni: hja, Hermes za primoza za pajota pa... dr. zoidberg? al pa prof.? :D sam a ne bo pol totalno futuramisticen forum? :D

blue96 ::

okey luni, sorry for that....

ce sem pa ravno tele gife pri sourfanju vceri srecal....
.

R0K ::

bi jih lohk zdruzo v en post ne u tri

Primoz ::

Torej... ponovljeni posti:
negativne točke RASTEJO EKSPONENTNO s številom nabitih postov (to odbija kar skripta, da se nam adminom ni treba zafrkavat)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

blue96 ::

jo, sej sem napisu sorry...

za zvezdice se mi pa ne gre tako zelo...

ravno gnoj pa res nočem biti...

okey, se bom pomiru, ni kej!
.

R0K ::

primoz bi lohk meu tole

abcde7 ::



Ta pa je za Zobato Owco!:D

R0K ::

sam k bi mogli tale gif tak fejst pomanjšat bi bil zelo nerazlocen

bostjan1s ::

Prevec slik po mojem ni to, so zvezdice boljš...:D

bostjan1s ::

Po moje so zvezdice boljš, vsa ta barva....8-O

bostjan1s ::

Res se opravicujem za 2 hkrati, kar zasteknilo je .... hm nimate dostopa.... nevem res

blue96 ::

tud meni se kaj tacga zgodi....

pol pa misljo, da poste nabijam......

skoda, da ne stojijo za menoj in me gledajo.
.

Simko ::

Hmmm...dolgo sem čakal, samo kar je preveč, je preveč:
Mene MULCovi posti motijo!
;(

blue96 ::

protestirate---Y cez minuti grem dol.
.

Tjulenj ::

simko: nisi edini

blue96 ::

mhm, sem ze v grobu.
.

abcde7 ::

Ja kva se kregamo, motjo lohk sam admine, vas pa to sploh ne bi smelo motit...:D

R0K ::

mulc sam da te neki uprasam.zakaj ti delas presledtke med posameznimi vrsticami?

OZZY ::

Robo: Zakaj bi mogel motit to samo admine. Ok so glavni ampak smo vsi skupaj uporabniki. In če ti eden nabije 4 al 5 odgovorov v petih minutah zapovrstjo, namesto, da uporabi popravi opcijo je pač nabijanje in to folk moti. Mene osebno tudi. Pač resen folk ne mara nabijačev.
ROK: Dela jih zato, ker misli, da bo s tem več bajtov mel odgovor. :D>:D Drugače ma pa pravo ime MULC (pisanje).
Robo pa še neki: Tud ti včasih kar nekaj nabijaš in nič pametnega ne napišeš. Pa brez zamere.
Go with the flow.

blue96 ::

-rok- # katere presledke si imel v mislih? bom takoj se popravil. OK'?
.

abcde7 ::

Ej OZZY, to je isto kot z državo! Če nas kj moti, pa predsednika, ministre ne, ne bo ukrepov! Če to adminov ne mot???:\
Ma mene že prov mot, pa še moj podpis je ukradu, tko da ga bom mogu zamenat ( da me navte zamenal kdaj)!!!

:D

OZZY ::

Rok misli na presledke, ki jih delaš med stavki.
NPR povzeto od prej :
tud meni se kaj tacga zgodi....

pol pa misljo, da poste nabijam......

skoda, da ne stojijo za menoj in me gledajo.

Pa kva maš tako za pisat. Piši kot vsi normalni ljudje.
Go with the flow.

R0K ::

MULC :
npr.:

tud meni se kaj tacga zgodi....

pol pa misljo, da poste nabijam......

skoda, da ne stojijo za menoj in me gledajo.

R0K ::

no si me že prehitel OZZY

OZZY ::

He he rok: Sem te pa prehitu. Pa še isti primer sva uporabila.
Robo: Admini so že zdavnaj prej povedali, da odgovarjanje 2 ali 3x zapovrstjo v minuti ali dveh ali pa petih ni zaželjeno in so minus pike. Pa tudi napijače kaznujejo (vsaj tko so rekli-To naj bi bil primer Dalmatinke, ki je vse to uzel zelo resni in se je zelo popravil od tistega opozorila).
Vendar nekaj. Če misliš da ne mot adminov moti pa ostale. Samo admini ne morejo skoz biti gor in gledat kaj je kdo napisal. Ostali uporabniki pa zasledijo taake stvari, ker nas je veliko več.
Go with the flow.

ChiefThunder ::

sej takoj vidš zakva se gre, neumesne bedne prjave... useless;(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

abcde7 ::

Ne sej mene tud mal mot, sam a ste opazil, da zdej sploh nbenga admina ni gor?? Res od 9.30 nisem nbenga zasledu, da bi bil vsaj aktiven!



tud admini morjo spat

Tomi ::

Robo, če so tudi admini prisotni v takšnih urah kot jaz ( ampak ko se doma, ko sem v Ljubljani, je malo drugače ), potem očitno je.
Sicer imaš pa prav glede spanja. Saj so tudi oni samo ljudje ( ali pa malo več, recimo hiperaktivni Primož :D)
Vsi ki se pritožujete glede mulca, sedaj se je fant popravil. Eden od njegovih prvih postov je bil namreč ena zmešnjava, polna capsov in smeškov. Hm, se spomniš, kako si mi svetoval, naj vržem monitor skozi okno, mulc?
Dalmatinka je pa tudi razred zase. Samo seje tudi popravil ( po nevem kolikih menjavah podpisa:D)
metrodusa.blogspot.com

abcde7 ::

Ne sej mulc je faca, sam k mi je podpis ukradu!!!;((

K nč ne morm, a nej ga tožm?:\;(( A bi se dal kj zrihtat, da bi ga dobu nazaj?:\

Evil|One ::

Jest bi tud hotu tako slikco met tm namesto zvezdic. :O Čeprav tud zvezdice niso slabe.:\
Whatewer

blue96 ::

no. se bom vzdržal presledkov... sicer si pa poglejte robovo temo ea sports natega..., njegov prvi post je dolg skoraj eno stran, od tega je le 20 % texta.
zivljenje cudno.;((
.

abcde7 ::

To je bla pa ena izmed mojih prvih tem na slo-techu, kjer še nisem poznal vseh "nenapisanih pravil" ! Sej si mi to že očital, kajne!;((

Kot da bi jest tebi očital za DSJ-skoke(veliko smeškov)!

reku sm da ne bom odgovarjal na tvoje poste, pa vidim da moram!!!

blue96 ::

dej to je pa že history....

pa tema umaknjena...
tvoja tema ea sports natega pa še vseeno obstaja.. kwa pa to. odstrani smeške in presledke, bananko.!:P;)
.

Evil|One ::

A lahko neki vprašam kaj se vi zdej pogovarjate. Sigrn ne tisto kar je tema pogovora.:\
Whatewer

lordgreg ::

hehe.. pogovori pa taki.. tale tema oz. točno ta stran opisuje samo grajanje nekega MULC-a, ki dela razmake med vrsticami.
uporaba zvezdic rulja.. samo povejte mi kako je sploh točkovanje za zvezdice?? saj veste kaj mislim, kdaj dobiš drugo zvezdico itd??
drgače pa tudi mislim, da je najbolje ostati pri zvezdicah, le admini naj imajo prepoznavne slike..

drgače pa ste super..

abcde7 ::

Ma zdej mi pa že mulc preseda!!!;(( Admini a navte nč ukrenil? (žalil je uporabnika z besedo "bananko")
Ma mulc imej moj podpis, sam ne pa poste nabijat, kokr jih!

ma si bom jest drug podpis dobu!>:D

luni ::

robo in MULC, vidva sta trenutno najvecja nabijaca na celem forumu, tako da vama svetujem, da se pomirita... manjka mi se samo, da se zacneta med sabo kregat :\
Artificial Intelligentia

Lunik ::

Pravzaprav... se kregata med sabo že ves čas...
Skoraj pri vsakem odgovoru se eden vtakne v druzga...
Sej smo jest pa Freak pa Omas tut to en cajt počel, pa smo nehal...
Zgleda, da če poznaš enga se sam kregaš z njim?:\

ChiefThunder ::

en druzga skoz neki drkata... zakaj le?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Nemelk ::

ekhm, te slikce so OTROČJE!!!
dejte no, sej večina vas je že nardila 1 razred! ampak vi si greste slikce nastavlat, joj!:|
Nemelk ™

Tjulenj ::

nemelk: sploh ves kdo je na slikcah??? bender niti pod razno ni otrocji :D

luni ::

Bite my shiny metal ass!
Artificial Intelligentia

sazo ::

Ena skupna Slo-Tech

lordgreg ::

bemfa.. sazo je verjetno tole mislil -- i will press here, because i am gay

OZZY ::

Luni glede robota in mulca: A si slučajno kaj pogledu sem : Tukaj .Bolj poglej pod drugo polovico postov.
Go with the flow.

Nemelk ::

tjulen:
ok, res nevem kdo so tile liki na slikcah, za to tako mislim! sej razumem, da če "obožuješ" kakšnega junaka iiz risanke si boš pač dal slikco, ampak...
A lahko dobim slikco od dropy dog-a?:))
Nemelk ™

blue96 ::

Smo ze delnoi resili problem.. Bom robo-tu ustregel glede zahtev, ki jih ima čez mene.

Okey?:D:D
.

abcde7 ::

ne sej cool, ker mej podpis!:D No hard feelings?
O.K. dej mejmo uradno premirje! Sam tko da boš vedu mulc, sej je cool, prepir ne reši ničesar!:D

blue96 ::

ja, meni je vseeno. zdej povej a zbrišem podpis. sicer sem pa za premirje!
.

abcde7 ::

Ne kr mej ga... :)):) A ste slo-techovci veseli, ker sva z mulcem premirje sklenila?:\:))
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1527430 (5783) Klemenn
»

zvezdice!!

Oddelek: Slo-Tech
261796 (1320) _Mortal_
»

mogoce neumno vprasanje... ampak

Oddelek: Slo-Tech
261281 (935) tejo
»

Kwa je s temi zobatimi ovcami

Oddelek: Slo-Tech
471771 (1065) JurijTurnsek
»

***** (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
694613 (3758) Tomi

Več podobnih tem