» »

Stavka zdravnikov 2024

Stavka zdravnikov 2024

««
94 / 97
»»

Mato989 ::

Ja, v glavnem vratar bi to lahko komot poklikal.


Bi ja, če bi postopek poenostavili...

Moralo bi biti tako

- Pošlješ mail
- Sestra te poišče v ONLINE BAZI
- Sestra vidi vse kar si dobil vpiše recept
- Računalnik avtomatsko javi neskladja ali sumljivosti (prevelika konsumpcija tablet itd...) - po potrebi posvet z zdravnikom
- Sestra odpiše mail

To zgoraj bi pol bilo 3 min ja... Če ne bi bilo posveta z dohtarjem.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Magic1 ::

Če bi se porihtal programski del zdravstva. Kar pa seveda ni in zgleda da nikoli ne bo, ker ima vsaka zdravstvena ustanova svoje programe. Je verjetno fajn biznis za nekoga(ne zdravnika), da se za vsako stavbo svoje programe piše, ki so med sabo nekompatibilni. Zopet smo pri politiki. In tako odteka zdravstveni denar in čas zdravnih delavcev za brezveze. Verjetno bi morali zdravniki štrajkat, da se take stvari poštima, samo stari prdci na Fidesu itak ne vedo, kaj je to računalnik.
Magic

Mato989 ::

Magic1 je izjavil:

Če bi se porihtal programski del zdravstva. Kar pa seveda ni in zgleda da nikoli ne bo, ker ima vsaka zdravstvena ustanova svoje programe. Je verjetno fajn biznis za nekoga(ne zdravnika), da se za vsako stavbo svoje programe piše, ki so med sabo nekompatibilni. Zopet smo pri politiki. In tako odteka zdravstveni denar in čas zdravnih delavcev za brezveze. Verjetno bi morali zdravniki štrajkat, da se take stvari poštima, samo stari prdci na Fidesu itak ne vedo, kaj je to računalnik.



Je pa tudi res da se javno na televiziji noben ne zbuni za to tudi od dohtarjev... pravijo kako so obremenjeni, zelo redkokdaj pa kdorkoli izpostavi te absurde kajne? Vsakemu je potem ok zgornji debilni postopek od jure14 samo da kapne 400neto več...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Jure14 je izjavil:

Saj sem že 50 strani nazaj napisal: PARTICIPACIJA.
Najnjunejši ukrep, ki bo polovico težav rešil.
5€ za obisk, 3€ za recept, 5€ na napotnico.
Račune naj avtonatsko izstavlja ZZZS, izterjuje ZZZS, denar obdrži ZZZS.
Kdor nima, naj gre na CSD ali občino ali Karitas.
Zdravnik s tem NE SME imeti NIČ.

Kaj pa ce bi prispevke ukinil pa naj vsak sam placa? To pa ne, je treba pac krast
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pithlit ::

Jure14 je izjavil:

2 minuti za recept?
Good luck.

Par let nazaj, ko je boljša polovica še te neumnosti počela, je bilo:
- telefon, sestra dvigne: "rad bi podaljšal recept"
- sestra poišče karton
- preveri, ali to zdravilo sploh jemlje.
- doda vložni list, če so vsi polni, udari štempelj z datumom
- vpiše "zahtevo" v računlanik, da se zdravniku pokaže "obravnava".
- odnese karton zdravniku
- zdravnik preveri, ali je v sistemu mogoče še veljaven recept, obnovljivi recept, ali je mogoče že kak drug zdravnik to predpisal (recimo na udgenci). Ker sestra teh podatkov ne vidi. Ne boš verjela, koliko ljudi hodi okoli in fehtari razne tablete. Enkrat je naletela na rekorderja, ki je v enem msecu nafehtal 30 škatlic protibolečinskih (al pomirjeval, ne vem več)
- če je še vedno vse OK, potem vpiše v karton, vpiše v program od ZDja, vpiše v program od ZZZSja. (v novejših verzijah menda že program od ZDja pošlje podatke ZZZSju)
- samo še PIN koda od certifikata, pa smo pri koncu.
- sestra pospravi karton.

Če pa se na kakšnem vmesnem koraku postopek ustavi, potem pa klicanje, pa nedosegljivost, pa "nimam časa", pa en kup izgovorov "sem pozabil pravočasno poklicat, mi je zmanjkaolo, sem izgubil škatlico, sem na dopustu pa sem pozabil škatlico,..."
Postopek se lahko ustavi, ker ima pacient še vedno veljaven recept, obnovljiv recept, že več kot leto ni bil na kontroli (če jemlje več zdravil), če v računalniku opazi, da ne dviguje zdravil redno, ...

Ja, v glavnem vratar bi to lahko komot poklikal.

Meanwhile, mamo mi to elektronsko. Ampak ja, par let nazaj smo tud še konje jahal pa drek z ulic kidal.
Life is as complicated as we make it...

feryz ::

Matr, ampak mi res živimo v različnih vesoljih.
Sem šel v ponedeljek popoldne po recept za našo. Niti luči nimajo prižganih, ker nikogar ni. Sem moral tipati po steni, da sem našel do ordinacije.
Sicer dva zaposlena popoldanska dohtarja, ampak ne pacientov, ne zdravstvenega osebja ni bilo na spregled.
15 minut sem čakal, da se je od nekod privlekla sestra in mi dala kartico.
Po pravici povedano, sploh ne vem, zakaj je naša kartico odvlekla tja. Menda se je hotela še pokazati, ampak dohtarja tudi prej ni bilo na spregled.

Tukaj pa se menite o nekih strašanskih gužvah!? Kje, za boga miloga?

Jure14 ::

Pithlit je izjavil:

Meanwhile, mamo mi to elektronsko. Ampak ja, par let nazaj smo tud še konje jahal pa drek z ulic kidal.

Ja, seveda.
V ZDLj kolikor vem vse poteka še vedno enako.

Mato989 je izjavil:


Je pa tudi res da se javno na televiziji noben ne zbuni za to tudi od dohtarjev... pravijo kako so obremenjeni, zelo redkokdaj pa kdorkoli izpostavi te absurde kajne?


18.6.2013: https://www.dnevnik.si/1042594715

19.6.2013: https://old.delo.si/prosti-cas/zdravje/...

20.6.2013 https://www.dnevnik.si/1042595051

3.3.2015 https://www.dnevnik.si/1042708418

8.11.2016 http://www.primorske.si/novice/slovenij...

24.1.2017 https://www.zurnal24.si/slovenija/druzi...

18.12.2018 https://www.celje.info/aktualno/zdravni...

2.4.2019 https://www.zdravstveniportal.si/zdravs...

11.4.2019 https://vestnik.si/clanek/slovenija/zdr...

6.6.2019 https://www.tednik.si/tednik/15983-na-p...

30.3.2022 https://www.delo.si/novice/slovenija/se...

December 2022 https://www.zdravstveniportal.si/zdravs...

dec 2019: https://www.zdravniskazbornica.si/docs/...
Praktični predlogi, večina zavrnjenih.



* transparentna poraba sredstev v zdravstvu
* ureditev socialno pravičnega sistema zdravstvenega zavarovanja
* ukinitev dopolnilnega zavarovanja
* zmanjšanje administracije 5x
* določitev normativov 9x
* ukinitev istočasnega dela na več deloviščih 2x
* sprememba pravilnika o nujni medicinski pomoči 4x
* prilagoditev odločanja o koncesijah potrebam bolnikov
* ureditev financiranja in vzpostavitev normalnih delovnih pogojev v družinski medicini 2x
* višje plače 3x

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jure14 ()

111111111111 ::

fikus_ je izjavil:

Pa 3.14zda no, denar bi vlekli, odgovarjali bi pa drugi.
Napake se dogajajo in o tem bi morali porocati ministrstvu, da bi tam delali analize kaj se da popraviti v sistemu. Ampak tega se ne pocne.
Jure bi rad vec in več denarja za svojo drago, odgovornosti pa nobene, ne priznava, da je stavka, zjutraj sem pa slisal po radiu, da se bodo pogajanja nadaljevala,...


V glavnem pacienti pa to in to tukaj ns ST.

Dobra fora. Vsaj kaj pametnega od tebe.

Drugače pa je od Jureta v privat sektorju, sploh ne dobiva plače v JS. :D

Moja je v javnem sektorju, pa tudi če ne dobijo višje plače. Dela manj ur in to je vse kar je pri nas pomembno. Denarja imamo dovolj, žena ne dela cele dneve, kar se pa pacientov tiče, pa zaradi mene na urgenco ali v mrtvašnico.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Jure14 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Kaj pa ce bi prispevke ukinil pa naj vsak sam placa? To pa ne, je treba pac krast

Kdo kar naprej v ekstreme hodi?
Zavarvoanje istane, ampak ga je treba "prevetrit". Na novo participacijo uvest. Povsod jo imajo. Kot "samoomejevalni" faktor.

111111111111 je izjavil:

Drugače pa je od Jureta v privat sektorju, sploh ne dobiva plače v JS. :D

Plače ne, gre pa v ambulanto za neopredeljene. 120€/uro mislim da je zdaj tarifa. Pa po ne vem kakšni kombinacije je ene dvakrat na urgenci nadomeščala kolegico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jure14 ()

PrihajaNodi ::

Jure14 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Kaj pa ce bi prispevke ukinil pa naj vsak sam placa? To pa ne, je treba pac krast

Kdo kar naprej v ekstreme hodi?
Zavarvoanje istane, ampak ga je treba "prevetrit". Na novo participacijo uvest. Povsod jo imajo. Kot "samoomejevalni" faktor.


Ja sej legalna kraja denarja. Naj vsak sam placa zavarovanje ce zeli in h kateri zavarovalnici, isto s prispevki za pokojnino. Pa da dobis neto placo. Pol pa te ne zanima al gres ti na hrvasko, tajsko al pa v romunijo na operacijo (kar seveda slabs kot v Sloveniji ne more bit, no kak NHS je isti podn).

feryz je izjavil:

Matr, ampak mi res živimo v različnih vesoljih.
Sem šel v ponedeljek popoldne po recept za našo. Niti luči nimajo prižganih, ker nikogar ni. Sem moral tipati po steni, da sem našel do ordinacije.
Sicer dva zaposlena popoldanska dohtarja, ampak ne pacientov, ne zdravstvenega osebja ni bilo na spregled.
15 minut sem čakal, da se je od nekod privlekla sestra in mi dala kartico.
Po pravici povedano, sploh ne vem, zakaj je naša kartico odvlekla tja. Menda se je hotela še pokazati, ampak dohtarja tudi prej ni bilo na spregled.

Tukaj pa se menite o nekih strašanskih gužvah!? Kje, za boga miloga?


V katerem kraju? Kocevje?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Sej v Ljubljani je marsikje podobno. Niso ZDji prazni, ker ni ljudi. Prazni so, ker ni zdravnikov. Ene par enot so kar enostavno zaprli, nekatere pa so le delno zasedene. Poglejte na ZDLJ, koliko zdravnikov je odšlo. 40% osip osebnih zdravnikov v zadnjih letih se pač pozna. Dober posel direktorica fura za nekoga (ZD dobi še dve leti plačano za zdravnika, ki je odšel).
Malo reda se je pa tudi uvedlo v sistemu naročanja in se ne naroča vse paciente na isto uro, da je potem gužva.
Magic

Jure14 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jure14 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Kaj pa ce bi prispevke ukinil pa naj vsak sam placa? To pa ne, je treba pac krast

Kdo kar naprej v ekstreme hodi?
Zavarvoanje istane, ampak ga je treba "prevetrit". Na novo participacijo uvest. Povsod jo imajo. Kot "samoomejevalni" faktor.


Ja sej legalna kraja denarja. Naj vsak sam placa zavarovanje ce zeli in h kateri zavarovalnici, isto s prispevki za pokojnino. Pa da dobis neto placo.

Je, neka vmesna varianta. Še vedno obvezno zavarvoanje, ampak imaš pa na voljo več zavarovalnic.
Recimo Čehi (primerljivo veliki) jih imajo 5 ali 6.
In greš h kateremkoli zdravniku z licenco. In zavarovanje kreije nek v naprej znan znesek pregleda/posega. Večinoma pokrije, če pa si zmišljuješ, pa greš k točno enemu, ki je kao boljši, pa doplačaš.

Magic1 je izjavil:

Malo reda se je pa tudi uvedlo v sistemu naročanja in se ne naroča vse paciente na isto uro, da je potem gužva.

Ob naročanju bi molao biti ibvezno vprašanje "Ali hočete gužvo v čakalnici?". In vsi, ki rečejo Da, se jih na isto uro naroči.
Ljudje so pač kreteni. Sem se že srpijaznil s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jure14 ()

111111111111 ::

Pithlit je izjavil:


Pride ko predpisana ne ustrezajo, oziroma še to ni treba ker se reši na daljavo. Kar se zdravil in receptov za kronična obolenja tiče se pa piše letne recepte, in se jih komot na daljavo obnavlja. Nobene potrebe po sprehajanju. Ne bluzit neumnosti.

Moram povedat ženi, da lahko pravzaprav lahko dela od doma. Brezveze paciente gledat. To lahko vse na daljavo. Philit že ve, saj je zdravstvene stroke.

Pithlit je izjavil:

Ja, sam drugim ni treba. Meni ni treba pol ure tam viset da mi sestra naredi kljukico na receptu. Tako lahko "mojih 7 minut" zdravnik nameni komu drugemu.

80 letnih bakic ki ne morejo na daljavo kucat je pa tudi vsak dan manj.

A še nisi slišala za mail? Žena jih ima v povprečju 40-50 na dan. Pište jih pa čez vikend ko imate čas in bluzite. Veliko stvari se uredi tudi tako, ampak problem je ker je čakalnica takrat prazna. Dohtar nič ne dela. NIČ.

Pithlit je izjavil:


Ja, pri kroničnih obolenjih to narediš enkrat, pa eno kontrolo.

Resno? Ker stanje ostaja skozi isto a ne? :D

Philit v ZD, bo v roku enega leta placa dost. Bosta z Matotom "tastare" pospravila. :D

ginekk je izjavil:

Jaz vprašam in pol ker so odgovori nelogični, da ne rečem luknjavi in kontradiktorni, sprašujem še dalje. In bolj govori, bolj se zapleta v neznanje, nazadnje postane zdravnica nervozna in me odpravi z izgovorom, da ima omejen čas na pacienta.

Takoj, ampak res TAKOJ zamenjaj dohtarco. Kaj boš s tako neumno babo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Pithlit je izjavil:

Ampak kar je meni bolj pomembno: jaz ne visim tam pol ure ko ena opica, po možnosti v čakalnici polni smrkajočih ljudi.

Sem pa veliko prevečkrat naletela na "Mal je za počakat ker je prišel zastopnik" pa dejansko bila priča temu da se nekdo po ordinaciji sprehaja (in to da visi na telefonu ter svetuje privat strankam)... Da bi verjela tem pravljicam o kronični preobremenjenosti.

Konec koncev, če bi bili tako preobremenjeni... ne bi 'popoldne' še privat fural. Pa zgleda da so to sami terminatorji ki jim uspe, ob 300 mesečnih urah v javnem sektorju, oddelat še 100+ ur v privatnem. Brata Grimm bi bla ful ponosna na te spine.

Jap, a nisi slišala, vlada bo preverjala in kaznovala zdravnike, ki se ne javljajo na telefon. Boš kar lepo visela kot opica v čakalnici, vsaj dokler si v te opičje možgane ne zabiješ, da dohtarji nimajo veliko s tem, da imaš ti slabo izkušnjo.

Pithlit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kaj ti misliš da če tja greš ali pa če mail pošlješ da ne gre podobno časa ker mora nekdo tvoj mail prebrat in enako naredit pol pa ti še odpisat?

Ja točno to mislim. Ker v nasprotnem primeru nas nekdo gladko nateguje. Za vse skupaj vključno s kljukico v sistemu, ne bi smelo it več kot dve minuti sestrinega časa medtem ko se zdravnik posveča nekomu drugemu. Če to ne gre tako, je nekaj hudo narobe.

Ne gre tako. Ampak kot vedno dokazuješ da nimaš pojma.

Mato989 je izjavil:

Je pa tudi res da se javno na televiziji noben ne zbuni za to tudi od dohtarjev... pravijo kako so obremenjeni, zelo redkokdaj pa kdorkoli izpostavi te absurde kajne? Vsakemu je potem ok zgornji debilni postopek od jure14 samo da kapne 400neto več...

Aha, to da so administrativno preobremenjeni niso nikol omenili. Sam res...

Pithlit je izjavil:


Meanwhile, mamo mi to elektronsko. Ampak ja, par let nazaj smo tud še konje jahal pa drek z ulic kidal.

A lahko nehaš budalaštine kvasit? Nimaš pojma kje je trenutno zdravstveni sistem elektronsko. :D

Pa kar budališ.

feryz je izjavil:

Matr, ampak mi res živimo v različnih vesoljih.
Sem šel v ponedeljek popoldne po recept za našo. Niti luči nimajo prižganih, ker nikogar ni. Sem moral tipati po steni, da sem našel do ordinacije.
Sicer dva zaposlena popoldanska dohtarja, ampak ne pacientov, ne zdravstvenega osebja ni bilo na spregled.
15 minut sem čakal, da se je od nekod privlekla sestra in mi dala kartico.
Po pravici povedano, sploh ne vem, zakaj je naša kartico odvlekla tja. Menda se je hotela še pokazati, ampak dohtarja tudi prej ni bilo na spregled.

Tukaj pa se menite o nekih strašanskih gužvah!? Kje, za boga miloga?

Ne razumem? Preveč nadur, dohtarji so preveč plačani. Uletiš POPOLDAN v ZD bi pa rad imel da se dohtarji zgrinjajo okoli tebe. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Jure14 je izjavil:


Plače ne, gre pa v ambulanto za neopredeljene. 120€/uro mislim da je zdaj tarifa. Pa po ne vem kakšni kombinacije je ene dvakrat na urgenci nadomeščala kolegico.

Odlično. Torej ni dvoživka, ker samo če delaš iz javnega v gospodarstvu si prasec. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Jure14 ::

111111111111 je izjavil:


Odlično. Torej ni dvoživka, ker samo če delaš iz javnega v gospodarstvu si prasec. :D

Zaenkrat smo še vsi štirje dvoživke (Žabarji), ampak gremo kmalu iz Ljubljane.

PrihajaNodi ::

Magic1 je izjavil:

Sej v Ljubljani je marsikje podobno. Niso ZDji prazni, ker ni ljudi. Prazni so, ker ni zdravnikov. Ene par enot so kar enostavno zaprli, nekatere pa so le delno zasedene. Poglejte na ZDLJ, koliko zdravnikov je odšlo. 40% osip osebnih zdravnikov v zadnjih letih se pač pozna. Dober posel direktorica fura za nekoga (ZD dobi še dve leti plačano za zdravnika, ki je odšel).
Malo reda se je pa tudi uvedlo v sistemu naročanja in se ne naroča vse paciente na isto uro, da je potem gužva.


Samo zanimivo. V casu korone so se pa zdravniki vozili v vsako vukujebino da bi precepili ljudi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Magic1 ::

Tako kot tudi pripada vsem nepokretnim v vukojebini in v mestu, da jih obišče osebni zdravnik na domu. Sej veš je rešilec pri nas tudi zastonj, vendar je lažje zdravnika poslat v rovte, da opravi svoje, kot pa prevažat nepokretno osebo. Pa cepivo je bilo mnogoooo cenejše, kot pa mesec na intenzivni. Pa še čipiral so vas hkrati;((, jaz imam veze in sem dobil samo cepivo.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

fikus_ ::

Magic1 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Pa 3.14zda no, denar bi vlekli, odgovarjali bi pa drugi.
Napake se dogajajo in o tem bi morali porocati ministrstvu, da bi tam delali analize kaj se da popraviti v sistemu. Ampak tega se ne pocne.
Jure bi rad vec in več denarja za svojo drago, odgovornosti pa nobene, ne priznava, da je stavka, zjutraj sem pa slisal po radiu, da se bodo pogajanja nadaljevala,...


V glavnem pacienti pa to in to tukaj ns ST.

Njegova je privat in lahko postavi ceno in čas po svoji presoji. Zato pa ima cca. 40min na pacienta. Govor je o javnem zdravstvu in kam gre. Njegova bo na boljšem, prej ko se vse sesuje, samo tega nek normalen človek noče.


Potem pa ne vem, zakaj jamra.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

PrihajaNodi ::

Magic1 je izjavil:

Tako kot tudi pripada vsem nepokretnim v vukojebini in v mestu, da jih obišče osebni zdravnik na domu. Sej veš je rešilec pri nas tudi zastonj, vendar je lažje zdravnika poslat v rovte, da opravi svoje, kot pa prevažat nepokretno osebo. Pa cepivo je bilo mnogoooo cenejše, kot pa mesec na intenzivni. Pa še čipiral so vas hkrati;((, jaz imam veze in sem dobil samo cepivo.

Aha potem pa vse funkcionira. Kar na dom hodjo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

solatko ::

Magic1 - Zakaj toliko laganja in nakladanja, kot, da nebi vsi občasno koristili zdravniških uslug? Povprečno je morda tako, kot opisujete delo svojih partneric, v resnici pa še nisem doživel, da bi imel/a zdravnik/ica vklopljeno štoparico in lahko rečem, da zame, ob obiskih na nekaj let, nikoli niso porabili manj kot 15 minut, da sva se pogovorila o vseh zdravstvenih problemih, da so vpisali podatke iz izvidov v kartoteko (edina bedasta stvar, ki sem jo v zdravstvu videl) in, da sem dobil ustrezna navodila za nadaljne zdravljenje. Obvezno sem vsakokrat dobil še nalog za odvzem krvi in urina (preventiva),... O kakšnih 3-eh minutah govorite? Šefi ZD-jev so praviloma zdravniki, torej gre spet za zdravnike in €. Vsak ima svojega IT mojstra po dogovoru pod mizo in vsi prejšnji so bili zanič.

Jure14 - Niso pacienti zdravniki, da bi vedeli za vse diagnoze, kaj jih čaka. Ko mi je zdravnik začel razlagat na kakšen način naj odstrani žolčnik ali navadno ali laproskopsko, sem mu dejal, da se spoznam na elektroniko, vijake, elektriko, da o operacijah nimam pojma in naj on odloči, na kakšen način bo težavo odstranil, jaz pa bom podpisal, da se strinjam in tako je bilo. Ni mi do tega, da bi se učil področje medicine, saj bi bil danes zdravnik, če bi me to veselilo, imel sem tudi vse pogoje za to.
Ker jih več nima denarja za privat, če grejo vsi privat, ne bojo imeli kaj delat in še toliko ne bojo zaslužili, kot danes v državnem za malo dela in nobene odgovornosti. Če se kakšna zdravila izključujejo, ti to povedo v lekarni, zdravniki nimajo pregleda kaj gre skupaj in kaj ne. V glavnem predpisujejo zdravila posameznih farmacevtov, da dobijo provizijo, ne tistega, kar je trenutno najboljše.

Malidelničar - Brez $€ točno 0 minut. Poglejte si ponudbo zdravstva v tako opevani ZDA, če si revež.

Mato989 - Težave v glavi so najhujše bolezni za katere naše zdravstvo ne prispeva pri psihoterapijah, zato morajo to opravljat družinci pa je pri otrocih z duševnimi problemi popolnoma enako. Kaj je mali fašistek, si starše že pospravil? Bodi vesel, da ti te starosti ne boš dočakal.

111111111111 - Zakaj se pa potem vi trije, štirje toliko pametne delate o zdravstvu, saj veste samo toliko, kolikor vam najamrajo partnerke pa ste nekateri postali že pravi univerzitetni profesorji? Ekstremi potrjujejo pravila, saj do njih sploh nebi smelo priti, če bi sistem deloval.
Delo krepa človeka

Magic1 ::

solatko je izjavil:

Magic1 - Zakaj toliko laganja in nakladanja, kot, da nebi vsi občasno koristili zdravniških uslug? Povprečno je morda tako, kot opisujete delo svojih partneric, v resnici pa še nisem doživel, da bi imel/a zdravnik/ica vklopljeno štoparico in lahko rečem, da zame, ob obiskih na nekaj let, nikoli niso porabili manj kot 15 minut, da sva se pogovorila o vseh zdravstvenih problemih, da so vpisali podatke iz izvidov v kartoteko (edina bedasta stvar, ki sem jo v zdravstvu videl) in, da sem dobil ustrezna navodila za nadaljne zdravljenje. Obvezno sem vsakokrat dobil še nalog za odvzem krvi in urina (preventiva),... O kakšnih 3-eh minutah govorite? Šefi ZD-jev so praviloma zdravniki, torej gre spet za zdravnike in €. Vsak ima svojega IT mojstra po dogovoru pod mizo in vsi prejšnji so bili zanič.

Jure14 - Niso pacienti zdravniki, da bi vedeli za vse diagnoze, kaj jih čaka. Ko mi je zdravnik začel razlagat na kakšen način naj odstrani žolčnik ali navadno ali laproskopsko, sem mu dejal, da se spoznam na elektroniko, vijake, elektriko, da o operacijah nimam pojma in naj on odloči, na kakšen način bo težavo odstranil, jaz pa bom podpisal, da se strinjam in tako je bilo. Ni mi do tega, da bi se učil področje medicine, saj bi bil danes zdravnik, če bi me to veselilo, imel sem tudi vse pogoje za to.
Ker jih več nima denarja za privat, če grejo vsi privat, ne bojo imeli kaj delat in še toliko ne bojo zaslužili, kot danes v državnem za malo dela in nobene odgovornosti. Če se kakšna zdravila izključujejo, ti to povedo v lekarni, zdravniki nimajo pregleda kaj gre skupaj in kaj ne. V glavnem predpisujejo zdravila posameznih farmacevtov, da dobijo provizijo, ne tistega, kar je trenutno najboljše.

Malidelničar - Brez $€ točno 0 minut. Poglejte si ponudbo zdravstva v tako opevani ZDA, če si revež.

Mato989 - Težave v glavi so najhujše bolezni za katere naše zdravstvo ne prispeva pri psihoterapijah, zato morajo to opravljat družinci pa je pri otrocih z duševnimi problemi popolnoma enako. Kaj je mali fašistek, si starše že pospravil? Bodi vesel, da ti te starosti ne boš dočakal.

111111111111 - Zakaj se pa potem vi trije, štirje toliko pametne delate o zdravstvu, saj veste samo toliko, kolikor vam najamrajo partnerke pa ste nekateri postali že pravi univerzitetni profesorji? Ekstremi potrjujejo pravila, saj do njih sploh nebi smelo priti, če bi sistem deloval.

Seveda solatko je tipičen primer penzionista (sam da on to sceno fura že cel lajf). Pride k zdravniku in se ga doktor ne more znebit. Sedem ur in pol je sedem ur in pol, če pride kup solatkov in ima zdravnik 60 obravnav, mu praktično zelo malo ostane za ostale paciente. Verjetno solatko že ve, da se mora zgodaj naročit, da se zdravniku še ne mudi in tako izkoristi na polno. Tipična rit.
Magic

Jure14 ::

solatko je izjavil:


Jure14 - Niso pacienti zdravniki, da bi vedeli za vse diagnoze, kaj jih čaka. Ko mi je zdravnik začel razlagat na kakšen način naj odstrani žolčnik ali navadno ali laproskopsko, sem mu dejal, da se spoznam na elektroniko, vijake, elektriko, da o operacijah nimam pojma in naj on odloči, na kakšen način bo težavo odstranil, jaz pa bom podpisal, da se strinjam in tako je bilo. Ni mi do tega, da bi se učil področje medicine, saj bi bil danes zdravnik, če bi me to veselilo, imel sem tudi vse pogoje za to.

Saj tako je verjetno tudi pri tistem brezjačniku bilo.
Ampak čez nekaj let mu je kak odvetnik namignil, da je finančno ugodno se česa "ne spomnit". Na kar me navaja tudi zahtevana odškodnina. PA na koncu ga bo še odvetnik nategnil. Če bo s svojim zahtevkom uspel recimo 10%, mu bo nasprotna stran povrnila 10% odvetniških troškov. Ostalo bo pa sam moral skašljat. In bo šla celotna odškodnina.

PrihajaNodi ::

Aha odgovornosti za to napako ne bo prevzel nihce in je pacient sam kriv? No saj pocas je ze cas da kar vsem zacnejo rezat ***** ker je mozno da lahko umrejo za rakom. Tako se losajo pacientov in zmanjsajo vrste. Pametno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Jure14 ::

Podobno kot pri tistem odrezanem želodcu.
Biopsija pokazala rak, kirurg je dobil nalogo odrezat želodec.
Operacija uspela. Nekako ni kirurgova napaka, da je en laborant vzorce zamenjal.

Tudi tu vprašanje, kaj vse se je ta pacient pogovarjal z zdravnikom. Mogoče je tako kot solatko rekel, naj se zdravnik samo odloči, kaj bo naredil.
In se je. In pacient je odstranitel podpisal. Zdaj se pa naenkrat spomni, da mu nekaj ni bilo razloženo.
Ja, zelo enostavno je biti general po bitki.

PrihajaNodi ::

Pacienta se spravi v polozaj kjer mora biti medicinsko podkovan. Sej on pride h dohtarju de resi tezave da potpise ne da ga bodo zjebali. Kot bi prisel h mehaniku pa ti pa popravi luc namesto jermena. Avto crkne mehanik se pa zgovarja da mu niso poslali jermena s kitajske in je imel pri roki samo zarnico. Butale ane. Sej pravm nej zacnejo rezat zdrave ude pa se bo zmanjsala cakalna vrsta.
Tebi bi mogl s to tvojo logiko glavo odrezt
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ginekk ::

Ja, podobno kot bi šel na banko, pa ti uturijo CHF kredit namest evrskega.

111111111111 ::

solatko je izjavil:

Ni mi do tega, da bi se učil področje medicine, saj bi bil danes zdravnik, če bi me to veselilo, imel sem tudi vse pogoje za to.

ma solatko ti si Multipraktik, ti bi lahko bil kar bi hotel. Škoda, ker si se rodil v jugi in so ti oprali možgane.

solatko je izjavil:


kot danes v državnem za malo dela in nobene odgovornosti.

Moja žena verjetno hodi za zabavo po sodiščih.

solatko je izjavil:


Če se kakšna zdravila izključujejo, ti to povedo v lekarni, zdravniki nimajo pregleda kaj gre skupaj in kaj ne. V glavnem predpisujejo zdravila posameznih farmacevtov, da dobijo provizijo, ne tistega, kar je trenutno najboljše.

Tako, je dohtar naroča samo taka zdravila, ki škodijo pacientom, sam da pokasira. Zato jaz kupujem že 35 stanovanje v Ljubljani. Samo oz provizij.

solatko je izjavil:


111111111111 - Zakaj se pa potem vi trije, štirje toliko pametne delate o zdravstvu, saj veste samo toliko, kolikor vam najamrajo partnerke pa ste nekateri postali že pravi univerzitetni profesorji? Ekstremi potrjujejo pravila, saj do njih sploh nebi smelo priti, če bi sistem deloval.

Se popolnoma strinjam s tabo, zjambrane zdravnice, kirurgi in intenzivni dohratji niso pravi vir informacij. Le te moraš poiskati v Facebooku, MSM-ju in Instagramu. Dobro da vem solatko da informacije iz prve roke niso nič vredne.

PrihajaNodi je izjavil:

Pacienta se spravi v polozaj kjer mora biti medicinsko podkovan.

Ne. Ne more se zgovarjat da mu ni bilo razloženo če je podpisal. Še vedno se lahko pritoži nad nestrokovnostjo in malomarnostjo. Potem pa se ugotavlja ali je dohtar delal po protokolih ali ne. In če je delal po protokolih in se je kaj zakompliciralo, potem bo odškodnina manjša.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ne. Ne more se zgovarjat da mu ni bilo razloženo če je podpisal. Še vedno se lahko pritoži nad nestrokovnostjo in malomarnostjo. Potem pa se ugotavlja ali je dohtar delal po protokolih ali ne. In če je delal po protokolih in se je kaj zakompliciralo, potem bo odškodnina manjša.


V Sloveniji se samo ugotavlja. Tako kot so ugotavljali al ma raka ali nima. Rezultati so nepomembni. Vazno da se ugotavlja. Kot bi morali ugotoviti ali bi ti in zena z novo glavo ali mozgani bolje funkcionirala ker so izsledki zaostalosti. Seveda bi se vse ugotavljalo po protokollih spisanih od bog ve koga. Ali pa bi se protokoli vmes spremenili.
Zdravstvo je u ku. sodstvo pa se 3x bolj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

111111111111 je izjavil:

Potem pa se ugotavlja ali je dohtar delal po protokolih ali ne. In če je delal po protokolih in se je kaj zakompliciralo, potem bo odškodnina manjša.

Če se po izrezane organu in obsevanju (ter zdravilih in vseh povezanih stroških) izkaže da le ni bil rak... Je to pač komplikacija. Jebiga, smola pač. Dobr za vedet stari. Enkarja v ZD! Bom s komplikacijami rešili vse.

Upam da ti jajca odrežejo. Tko, če se že norca delaš iz žrtve sistema.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Potem pa se ugotavlja ali je dohtar delal po protokolih ali ne. In če je delal po protokolih in se je kaj zakompliciralo, potem bo odškodnina manjša.

Če se po izrezane organu in obsevanju (ter zdravilih in vseh povezanih stroških) izkaže da le ni bil rak... Je to pač komplikacija. Jebiga, smola pač. Dobr za vedet stari. Enkarja v ZD! Bom s komplikacijami rešili vse.

Upam da ti jajca odrežejo. Tko, če se že norca delaš iz žrtve sistema.


Njemu ne bo nic sploh ker sta z zeno fajn dodatke nagrabla, mal v delnice pa kripto vrgla zdj pa zivita od pokupljenih stanovanj v lj. Zena mu pa na siht hod po 4 ure ostale 4 ure je pa na golovcu po malci. Plus zena kot dohtarca ima veze in lovke povsod. Je sam povedal kako dobr se je ozenu. In tako delujejo slo sistem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Pithlit je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Potem pa se ugotavlja ali je dohtar delal po protokolih ali ne. In če je delal po protokolih in se je kaj zakompliciralo, potem bo odškodnina manjša.

Če se po izrezane organu in obsevanju (ter zdravilih in vseh povezanih stroških) izkaže da le ni bil rak... Je to pač komplikacija. Jebiga, smola pač. Dobr za vedet stari. Enkarja v ZD! Bom s komplikacijami rešili vse.

Upam da ti jajca odrežejo. Tko, če se že norca delaš iz žrtve sistema.

Ne, ne... Philit v ZD, da bodo vratarji napotnice pisali in predpisovali zdravila. Dajmo ljudi pobit preden pridejo do operacije.

PrihajaNodi je izjavil:


Njemu ne bo nic sploh ker sta z zeno fajn dodatke nagrabla, mal v delnice pa kripto vrgla zdj pa zivita od pokupljenih stanovanj v lj. Zena mu pa na siht hod po 4 ure ostale 4 ure je pa na golovcu po malci. Plus zena kot dohtarca ima veze in lovke povsod. Je sam povedal kako dobr se je ozenu. In tako delujejo slo sistem.

Nodi, sploh nisem opazil da so te spustili nazaj v temo. :D

Naj vam ga predstavim. :D

Nodijeve nebuloze:
- Romunov je 40 miljonov.
- V sloveniji so bolnika ubili s Helijem
- 2 dni čakala na rešilca
- Js se spomnim ko je čistilka držala nogo v operaciji pri valdotri ko so ji kolk menjali
- Na operacijo Hernije v RS Sloveniji čakaš 3-5 let.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Magic1 - V zadnjih 30 letih, ni bilo tistih 6-7x, ko sem se oglasil pri zdravniku, nikoli več kot 2 pacienta v čakalnici, zato nehajte srat o 60+ pacientih/dnevno. Ker pridem zelo redko, se normalno vsak zdravnik pozanima o mojem zdravju skozi leta, ko se nisva videla in mu/ji lepo razložim, da za zdravje več ali manj skrbim in, da problemov praktično z zdravjem, nimam. Pri maja 70.-ih ne uživam nobenih tablet, ne nosim očal, vidim še vedno odlično, živce imam kot konj,... Še vedno sem v odlični telesni kondiciji in pričakujem še kakšnih 20-30 let precej zdravega preživljanja, zato se tudi nisem pustil ujeti v past cepljenja. Ko sem v yugi včasih obiskal zdravnika, me je čakalo nekaj ur čakanja v polni kihajoči in kašljajoči čakalnici in takrat so zdravniki (ZD Ljubljana) dejansko delali na polno, tako, da sem odšel od zdravnika bolan, če prav sem tja prišel zdrav. V glavnem pa zaradi kakšnih poškodb, dobljenih na res napornih treningih, pozneje sem to zdravil predvsem na kitajski način z raznimi kremicami in akapunkturo ter s fizioterapijo, precej bolj uspešno, kot z medikamenti in raznimi spreji. Sem zelo daleč od klasičnega penzionista, na srečo.

Jure14 - Če še ne veš, v ZDA so odvetniki skoraj onemogočili diagnosticiranje, saj so za vsako napačno diagnozo terjali ogromne odškodnine, tako, da dobiš danes samo neko splošno diagnozo, kaj vse lahko imaš, ne pa detaljno naslovljeno na tvojo bolezen ali bolezensko stanje. Seveda za ugotovljen rak ne obstoja dodatna preiskava in preverjanje izvidov, vzamemo nož in režemo, kot, da bi organ ob pomoti zrasel ponovno. Še teste za odping ponovijo, saj je potem odločitev dokončna.

111111111111 - Vama z ženo so v določeni inštituciji oprali možgane na polno, meni je prejšnji sistem dopustil možnost razmišljanja in dvoma, vama so določena mnenja zabetonirali v betice, saj je bolje govorit tisto, kar trdijo že stoletja, če prav je zgrešeno, kot pa uporabljati svojo glavo in tisto, kar naj bi bilo v njej. Moji šolski uspehi so bili taki, da sem se lahko odločal za različna področja pa me zdravstvo pač ni privlačilo in me še sedaj ne, če prav so med najbolj plačanimi delavci v SLO. Mi je bila tehnika in rokodelstvo veliko bližje. Jaz bi ti lahko podal čisto osebne informaicje o mojih pogledih na svet pa ni nujno, da so uporabne v širšem kontekstu. Ja informacije imate takšne, kot jih vaše partnerke razumejo, ni pa nujno, da pokrivajo celotno zdravstveno problematiko. Med drugim, do takih paricialnih informacij prihajam tudi sam, od svojih žlahtovcev pa teh lokalnih problemov ne širim po netu na celotno panogo. Ti si ravno eden takih, ki vse moje izkušnje, dogodivščine, razmišljanja,.. poimenuješ z enostavnim komunajzer, levenuhar, yugonostalgik,.. pa še z imeni, ki mi ne pritičejo, saj se s temi omrežji srečujem veliko manj kot vsi vi tu gor - FB, Instagram, X in Tik-Tok strokovnjakom pa tem socialnim medijem sploh ne sledim in spremljam. Je pa veliko drugih strani, na katerih objavljajo priznani strokovnjaki, katerih mnenja pa upoštevam, tudi na vsakodnevnem področju.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Vama z ženo so v določeni inštituciji oprali možgane na polno, meni je prejšnji sistem dopustil možnost razmišljanja in dvoma, vama so določena mnenja zabetonirali v betice, saj je bolje govorit tisto, kar trdijo že stoletja, če prav je zgrešeno, kot pa uporabljati svojo glavo in tisto, kar naj bi bilo v njej. Moji šolski uspehi so bili taki, da sem se lahko odločal za različna področja pa me zdravstvo pač ni privlačilo in me še sedaj ne, če prav so med najbolj plačanimi delavci v SLO. Mi je bila tehnika in rokodelstvo veliko bližje. Jaz bi ti lahko podal čisto osebne informaicje o mojih pogledih na svet pa ni nujno, da so uporabne v širšem kontekstu. Ja informacije imate takšne, kot jih vaše partnerke razumejo, ni pa nujno, da pokrivajo celotno zdravstveno problematiko. Med drugim, do takih paricialnih informacij prihajam tudi sam, od svojih žlahtovcev pa teh lokalnih problemov ne širim po netu na celotno panogo. Ti si ravno eden takih, ki vse moje izkušnje, dogodivščine, razmišljanja,.. poimenuješ z enostavnim komunajzer, levenuhar, yugonostalgik,.. pa še z imeni, ki mi ne pritičejo, saj se s temi omrežji srečujem veliko manj kot vsi vi tu gor - FB, Instagram, X in Tik-Tok strokovnjakom pa tem socialnim medijem sploh ne sledim in spremljam. Je pa veliko drugih strani, na katerih objavljajo priznani strokovnjaki, katerih mnenja pa upoštevam, tudi na vsakodnevnem področju.

Zeh... Odkar si tukaj nisi še enega linka pametnega pripopal. Samo gobcaš, da dobivaš prave informacije.

Seveda naše žene nimajo vpogleda v celoten zdravstveni sistem, saj so samo neumne zdravnice. S takim odnosom do žensk... Kaj naj ti rečem starina? Rekla kazala je preživeto. Med korono, ko smo ti predstavili dokaze o cepljenju, si začel žalit mojo ženo in mi pobijat družino.

Zato oprosti, dragi 70 letnik, če tvojih debilnih zgodbic ne jemljem resno. Vsekakor ti verjamem, da si še par let nazaj bil prava Ninđa. Zeh...

Sploh ne dvomim, če bi se danes dalo, da bi me špecal UDBI. Zeh, zeh...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Nodi, sploh nisem opazil da so te spustili nazaj v temo.

Vprasanje koliko casa bom se tu ker si ti med priviligiranimi tudi na forumu.

Mene blokirajo ker sem proti genocidu v plaestinu, ker sem proti temu kar se dogaja z bolniki v slovenij in bi morali tudi revni imeti dostopndo zdravstva. Ja bolano. Ti pa lajas in nabijas kako so dohtarji zmatrani, vecje place….pa dajte odpovedi pa v tujino, zdravstvo pa naj omogoci posvete v tujini al panda denar nazaj ne pa tvoji zeni ki hod na Golobec in Smarno med delovnim casom.

Vama z ženo so v določeni inštituciji oprali možgane na polno, meni je prejšnji sistem dopustil možnost razmišljanja in dvoma, vama so določena mnenja zabetonirali v betice,
Ne, sam zena mu dodatkov ne vlece vec pa je jezn.


Drugace pa ja v Yugi je bolje funkcioniralo kot pa sedaj ko je zdravstvo na nivoju Liberije v Slo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

Imam čas, pa sem malo bral tole temo. Sem izvedel kaj novega? Nisem!
Ugotovitev je, da so zdravniki kar ok, pacienti kar ok, tisti, ki vlečejo niti, pa ne in zaradi slednjih je vse narobe.
Pa da ne bo pomote, ne krivim samo zdajšnje porazne vlade, ampak tako slabo, državne službe niso delovale nikoli.

PrihajaNodi ::

Pozabil si povedat da so bili zdravniki navajeni dodatkov. Tega pac zdaj nj vec. Kako je mogoce da enkarjeva zena polovico delovnega casa prezivi na smarni gori in golovcu? Brez kontrole....
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

Slopek je izjavil:

Imam čas, pa sem malo bral tole temo. Sem izvedel kaj novega? Nisem!
Ugotovitev je, da so zdravniki kar ok, pacienti kar ok, tisti, ki vlečejo niti, pa ne in zaradi slednjih je vse narobe.
Pa da ne bo pomote, ne krivim samo zdajšnje porazne vlade, ampak tako slabo, državne službe niso delovale nikoli.

Z nekim razumom tukaj ne boš prišel daleč. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Z nekim razumom tukaj ne boš prišel daleč. :)


Izjavin oseba ki se smeji pacientu, kjer so mu odrezali moda. Sprevrzeno in groteskno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Vprasanje koliko casa bom se tu ker si ti med priviligiranimi tudi na forumu.

Mene blokirajo ker sem proti genocidu v plaestinu, ker sem proti temu kar se dogaja z bolniki v slovenij in bi morali tudi revni imeti dostopndo zdravstva. Ja bolano. Ti pa lajas in nabijas kako so dohtarji zmatrani, vecje place….pa dajte odpovedi pa v tujino, zdravstvo pa naj omogoci posvete v tujini al panda denar nazaj ne pa tvoji zeni ki hod na Golobec in Smarno med delovnim casom.

Ubogi Nodi, budalaštine mu blokirajo. Daj povej, kako v Romuniji zažigajo paciente. :D Pa kakšne OGROMNE odškodnine tam dobijo pacienti. No daj. Predstavi nam številke. Da bomo verjeli da je še pravica na tem svetu. :D

Če širiš laži te pač morajo vreč iz teme. :D

PrihajaNodi je izjavil:

Z nekim razumom tukaj ne boš prišel daleč. :)


Izjavin oseba ki se smeji pacientu, kjer so mu odrezali moda. Sprevrzeno in groteskno

To je izjavil Philit, ki pa itak ne zna brati in je narobe intepretirala stavek, ti pa seveda povzemaš fake news tako kot ponavadi. :D
Čaki moram dodati:
Nodijeve nebuloze:
- Romunov je 40 miljonov.
- V sloveniji so bolnika ubili s Helijem
- 2 dni čakala na rešilca
- Js se spomnim ko je čistilka držala nogo v operaciji pri valdotri ko so ji kolk menjali
- Na operacijo Hernije v RS Sloveniji čakaš 3-5 let.
- Nodi širi fake news.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ubogi Nodi, budalaštine mu blokirajo. Daj povej, kako v Romuniji zažigajo paciente. :D Pa kakšne OGROMNE odškodnine tam dobijo pacienti. No daj. Predstavi nam številke. Da bomo verjeli da je še pravica na tem svetu. :D


Bil sem na pregledu hrbta. Men so opravili vse, magnetna, ct, izvidi poslani se v Nemcijo ni da ni pavto v doglednem casu (v roku 14 dni se mi zdi) Vse kontrole, dohtarje imam na dosegu roke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bil sem na pregledu hrbta. Men so opravili vse, magnetna, ct, izvidi poslani se v Nemcijo ni da ni. Vse kontrole, dohtarje imam na dosegu roke.

Če te prav razumem, še kar ležiš v bolnici. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Prenehaj se norca delat. Sploh z bolnikov ki se jim je zgodila krivica. Tega ne privoscim nikomur bi bila pa dobra sola zate ce bi ss ti to zgodilo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

solatko ::

111111111111 - Ravno v tem je bil problem, da ste širili covid agendo, brez dokazov, tisti vaši pa so padali iz meseca v mesec. Ne moreš nekaj trdit za kar bojo polni podatki na voljo čez 70 let. Še vedno se držite propadle agende, saj ni niti enega znanega primera smrti samo zaradi covida, kako le, če se obdukcij ni smelo delat. Za svoja razmišljanja ne rabim linkov in tudi povem, da so to lastne izkušnje, lastne ugotovitve,.... vi vaših ne morete podat, ker živite, kot vam pravijo dugi, raznen kršenj kakšnih dogovorjenih pravil. Kar se tiče špecanja pa niti toliko nimaš spomina, da bi se spomnil, kdo od naju je špecal, kljub temu, da je sam začel z zmerjanji in obkladanji. Ker je modra riba desni, je pač mene kaznoval, tebi pa še vedno spregleduje vsa zmerjanja in zaničevanja drugih, saj je to edini način, ki ga v razpravah poznaš, kaj pametnega še nisi napisal v življenju in tudi ne boš, ker enostavno nisi sposoben razmišljanja in logičnega sklepanja, papagaj pa je lahko čisto vsak, ki se je naučil vseh 25 znakov abecede.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prenehaj se norca delat. Sploh z bolnikov ki se jim je zgodila krivica. Tega ne privoscim nikomur bi bila pa dobra sola zate ce bi ss ti to zgodilo.

Kar citiraj me.

solatko je izjavil:

111111111111 - Ravno v tem je bil problem, da ste širili covid agendo, brez dokazov, tisti vaši pa so padali iz meseca v mesec. Ne moreš nekaj trdit za kar bojo polni podatki na voljo čez 70 let. Še vedno se držite propadle agende, saj ni niti enega znanega primera smrti samo zaradi covida, kako le, če se obdukcij ni smelo delat. Za svoja razmišljanja ne rabim linkov in tudi povem, da so to lastne izkušnje, lastne ugotovitve,.... vi vaših ne morete podat, ker živite, kot vam pravijo dugi, raznen kršenj kakšnih dogovorjenih pravil. Kar se tiče špecanja pa niti toliko nimaš spomina, da bi se spomnil, kdo od naju je špecal, kljub temu, da je sam začel z zmerjanji in obkladanji. Ker je modra riba desni, je pač mene kaznoval, tebi pa še vedno spregleduje vsa zmerjanja in zaničevanja drugih, saj je to edini način, ki ga v razpravah poznaš, kaj pametnega še nisi napisal v življenju in tudi ne boš, ker enostavno nisi sposoben razmišljanja in logičnega sklepanja, papagaj pa je lahko čisto vsak, ki se je naučil vseh 25 znakov abecede.

Statistika je bila precej jasna, ki je ti ne priznavaš, ker imajo pri tebi gostilniške debate prednost. :D Sosedov Janez se je cepil in umrl. Ka si ti ja nor... TO CEPIVO NAS BO DO 2024 VSE POBILO. :D

Naziv si si zaslužil, ker si v Covidnem času pisal komentarje, da bi bilo treba mojo ženo, mene in moje otroke pometati v jame... Skratka likvidirati. In potem jokaš da ti pravim Komunist. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Potem pa se ugotavlja ali je dohtar delal po protokolih ali ne. In če je delal po protokolih in se je kaj zakompliciralo, potem bo odškodnina manjša.


Evo ti. Indirektno in neposredno zajebavanje. Kdo hudica bere in preverja protokole, kdo odgovarja za napake?
Hint: nihce
Ze to da sodisca ne delajo in bi mogl postavt marsikaterega dohtarja na hladno je bolano

Statistika je bila precej jasna, ki je ti ne priznavaš, ker imajo pri tebi gostilniške debate prednost. :D Sosedov Janez se je cepil in umrl. Ka si ti ja nor... TO CEPIVO NAS BO DO 2024 VSE POBILO. :D

A so starsem od Maje ze placali odskodnino? 10 jurjev bi mogla starsa dobit ane? Vmes sta pa vidva z zeno z lopato premetavala denar.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evo ti. Indirektno in neposredno zajebavanje. Kdo hudica bere in preverja protokole, kdo odgovarja za napake?
Hint: nihce
Ze to da sodisca ne delajo in bi mogl postavt marsikaterega dohtarja na hladno je bolano

Ljubček.

Pri urgenci so točno določeni protokoli, ravno tako v bolnici. In ko je zajeb komisija najprej preveri, če se je sledilo protokolu.

Tako kot Philit vidim, da ne znaš brati. POvedal sem ti dejansko prakso iz Slovenskega zdravstva. Zakonov pa ne pišem jaz. Ampak vidva s Philit bi bila odličen par. Oba nepismena, po moje bi dobila ogromno denarja od invalidnine. Si kdaj razmišljal o tem? Sigurno več od tvoje romunske plače. :D

PrihajaNodi je izjavil:


A so starsem od Maje ze placali odskodnino? 10 jurjev bi mogla starsa dobit ane? Vmes sta pa vidva z zeno z lopato premetavala denar.

A mene sprašuješ? Ti si svetski človek, ki vse ve. Mogoče ti lahko pomaga solatko, sam nima linka, ker ga ne rabi. Mogoče lahko vpraša svoje pivske kolege, pa boš imel relevantne informacije. A nisva z denarjem kupovala stanovanj? Bi se počasi odločil?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Pri urgenci so točno določeni protokoli, ravno tako v bolnici. In ko je zajeb komisija najprej preveri, če se je sledilo protokolu.


To gospodu ki je izgubil mod ne pomaga nic!

A nisva z denarjem kupovala stanovanj? Bi se počasi odločil?


Ja, v bitkojn sta ga premetavala pol pa flete pokupla, tako si rekel. Zdj mas pa noge u luftu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

solatko ::

111111111111 - Statistika je največja laž človeštvu, saj vedno pove tisto, kar naročnik vpraša in hoče vedet, tako kot sodišča ne odločajo o pravici. Ti si in boš ostal kronični lažnivec, daj link o tem kar trdiš, ker je laž in jaz nikoli nisem in nebi pisal kaj takega, bilo je glede tvoje žene, vendar takrat nisem dobil naziva, sem ga pa dobil samo na tvoja špecanja, ko sem v podobnem slogu kot si ga imel ti, odgovarjal na tvoje poste malo bolj nesramno. Upam, da mi podaš ta link, sicer si lažnivec in špeckahla, oziroma špicelj UDBA-e!!!
Delo krepa človeka

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pri urgenci so točno določeni protokoli, ravno tako v bolnici. In ko je zajeb komisija najprej preveri, če se je sledilo protokolu.


To gospodu ki je izgubil mod ne pomaga nic!

In ker sem ti povedal dejansko stanje, sem sedaj privoščljivec? Ne razumem tvoje logike. No, mogoče jo Philit, ona je bolj na tvojem nivoju.

PrihajaNodi je izjavil:


A nisva z denarjem kupovala stanovanj? Bi se počasi odločil?


Ja, v bitkojn sta ga premetavala pol pa flete pokupla, tako si rekel. Zdj mas pa noge u luftu

Hja, ne vem tvoje informacije se spreminjajo iz posta v post. V enem kupujem kriptovalute, v drugem stanovanja, v tretjem si z lopato odmetavam denar. Če že lažeš se vsaj drži ene zgodbe. :D

solatko je izjavil:

111111111111 - Statistika je največja laž človeštvu, saj vedno pove tisto, kar naročnik vpraša in hoče vedet, tako kot sodišča ne odločajo o pravici. Ti si in boš ostal kronični lažnivec, daj link o tem kar trdiš, ker je laž in jaz nikoli nisem in nebi pisal kaj takega, bilo je glede tvoje žene, vendar takrat nisem dobil naziva, sem ga pa dobil samo na tvoja špecanja, ko sem v podobnem slogu kot si ga imel ti, odgovarjal na tvoje poste malo bolj nesramno. Upam, da mi podaš ta link, sicer si lažnivec in špeckahla, oziroma špicelj UDBA-e!!!

Oba dobro veva, da se ta link skriva v tvojih rdečih komentarjih. RDEČIH. :D Kapiraš komunistični komentarji. :D Kera dobra fora.

Pa saj ne rabiš linka. Mi je sosedov Lojze povedal, da so cepiva v redu in da je solatko sodeloval v UDBI. Evo nobene statistike, sami dobri stari pivski fakti. TAke kot imaš ti. :D

P.S.: Kaj si mislil z UDBA-e? A to si hotel kratico sklanjat?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

««
94 / 97
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljubljančani imajo zdravstvo kakršnega si zaslužijo. (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Problemi človeštva
1337135657 (3698) 111111111111

Sv........ v slovenskem zdravstvu 2 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1271162391 (56903) 111111111111
»

Plača srednje medi. sestre (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26340692 (32349) Malidelničar
»

Korupcija v UKC Ljubljana: deveterica pravnomočno oproščena (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13220958 (15963) donvitoc

Več podobnih tem