» »

Zbirna kombi dostava Nemčija-Slovenija

Zbirna kombi dostava Nemčija-Slovenija

Kaktus" ::

Zdravo!

Iz Nemčije kupujem eno vrtno kosilnico, ki je pri nas ni za dobiti - privat, preko oglasnika.

Ve mogoče kdo za koga, da ponuja kombi dostavo na zbirni način (da pobirajo več manjših stvari) in da imajo ugodne cene?

Prodajalcu bi moral voznik za kosilnico tudi založiti nekaj denarja, kar bi vrnil ob prevzemu kosilnice.

Furbo ::

Ja seveda, kar zalagal bo šofer zate denar.

Potem bo pa iskal tvoj naslov po kakem romskem naselju? :))

Je kosilnic pri nas dovolj.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Avenger ::

"Uuu, tole pa ni ta prava kosilnica, tega pa ne morem vzet..."

Ja, prevozniki komaj čakajo, da se vozijo po Nemčiji polni keša in v imenu nekoga, ki jim je poslal e-mail, kupujejo razne stvari, potem pa razvažajo po Sloveniji in pobirajo keš, če jim uspe najt naročnika in če naročnik hoče plačat.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Kaktus" ::

Lahko tudi nakažem v naprej denar. Gre se da rabim prevoz.

Invictus ::

Najemi kombi, plačaj cestnine in bencin, in pojdi iskat. Če ti ne gre v avto.

Da boš malo videl koliko stane ena pot v Nemčijo...

Hint: Tam do Munchna je cirka 200'+ EUR
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

Vprašaj na kakem romunskem forumu...

Samo ne vem če bi jaz ravno vplačal naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

kamiKaZaA ::

Kaktus" je izjavil:

Prodajalcu bi moral voznik za kosilnico tudi založiti nekaj denarja, kar bi vrnil ob prevzemu kosilnice.

:)):)):))

Jaz sem se pohcal od smeha, ko sem to prebral. You make my day. Pa to je najboljši trol vpis ever. Tak vpis bi si zaslužil nagrado! :D

Utk ::

Me pa res zanima kaj je to za ena faking kosilnica. Sej je sigurno res, da ni vsake, ki obstaja, za dobit v Sloveniji, ampak da ti nobena od teh 2000, ki jih lahko dobiš v Sloveniji, ne odgovarja, to je pa nekaj drugega...

miha98 ::

Naj pošlje preko pošte kot paket

starfotr ::

Seveda obstaja kup podjetji z zbirniki. Nemčija je dobro pokrita.

Bolj je vprašanje kje boš dobil rezervne dele, če gre za neko eksotiko.

swift ::

starfotr je izjavil:

Seveda obstaja kup podjetji z zbirniki. Nemčija je dobro pokrita.

Bolj je vprašanje kje boš dobil rezervne dele, če gre za neko eksotiko.


easy
pa se bo spet iskal zbirni kombi za prevoz nadomestnih delov

c3p0 ::

Let me guess.. šofer bo vzel celo paleto delov in si bo potem izbral kar potrebuje.

forplan ::

Haha ziher gre za eno rabljeno kosilnico, ker avtor očitno meni da tukaj stane preveč.

Verjetno bi moralo iti za kosilnico ranga 5000+ da bi se splačalo s tem ukvarjat
da se strinjam

Okapi ::

Kaktus" je izjavil:

Zdravo!

Iz Nemčije kupujem eno vrtno kosilnico, ki je pri nas ni za dobiti - privat, preko oglasnika.

Ve mogoče kdo za koga, da ponuja kombi dostavo na zbirni način (da pobirajo več manjših stvari) in da imajo ugodne cene?

Prodajalcu bi moral voznik za kosilnico tudi založiti nekaj denarja, kar bi vrnil ob prevzemu kosilnice.
Guglaj Nemčija zbirni transport ali zbirni prevoz, je kup zadetkov. Plačeval pa seveda ne bo nihče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

d4vid ::

Mene prav firbec matra, za kakšno kosilnico gre, da je tako posebna, da jo je treba iz nemčije kupit.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

recmajkemi ::

V tej skupini sem večkrat dobil koga, ki mi je pripeljal robo iz Nemčije na način kot ga opisuješ. Sicer blago plačano vnaprej. Veliko fantov se dnevno pelje gor in dol in ni vrag, da ne dobiš koga. Včasih se je odzval šefe na povpraševanje včasih pa kdo, ki ve da je toliko prazen, da na roko vzame tistih 50€-100€ odvisno od volumna tvojega paketa.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

fur80 ::

Okapi je izjavil:

Kaktus" je izjavil:

Zdravo!

Iz Nemčije kupujem eno vrtno kosilnico, ki je pri nas ni za dobiti - privat, preko oglasnika.

Ve mogoče kdo za koga, da ponuja kombi dostavo na zbirni način (da pobirajo več manjših stvari) in da imajo ugodne cene?

Prodajalcu bi moral voznik za kosilnico tudi založiti nekaj denarja, kar bi vrnil ob prevzemu kosilnice.
Guglaj Nemčija zbirni transport ali zbirni prevoz, je kup zadetkov. Plačeval pa seveda ne bo nihče.


Točno tako, teh kombi transportov imaš polno. Pred leti je brat vozil kombi po celi Evropi in so šibali iz enega mesta v drugega, med državami,... Tako, da pokliči, vprašaj, razloži,...

Okapi ::

d4vid je izjavil:

Mene prav firbec matra, za kakšno kosilnico gre, da je tako posebna, da jo je treba iz nemčije kupit.

Dosti ljudi kupi rabljen avto v Nemčiji. Zakaj se ti zdi, da bi morala biti rabljena kosilnica nekaj posebnega, da bi se jo splačalo kupiti v Nemčiji?

kixs ::

Pri avtu, recimo vrednem okoli 30K, prisparas tako par jurjev. Pri kosilnici vredni 2K, pa par sto evrov. Se ne placa, razen, ce je res kaj posebnega.

Mato989 ::

Okapi je izjavil:

d4vid je izjavil:

Mene prav firbec matra, za kakšno kosilnico gre, da je tako posebna, da jo je treba iz nemčije kupit.

Dosti ljudi kupi rabljen avto v Nemčiji. Zakaj se ti zdi, da bi morala biti rabljena kosilnica nekaj posebnega, da bi se jo splačalo kupiti v Nemčiji?



Nekaj je kupit rabljen avto ranga 10k v Nemčiji drugo je pa kupit vrtno kosilnico ranga 1.000 če v obeh prihraniš 20% sep ri avtu to pozna pri kosilnici ti pa poje transport.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MIHAc27 ::

Ma neee. ziher gre kdo ravno mimo, pa bo še založil za tisti čas.

Jaz sem drugače kupil v nemčiji prikolico. Ampak sem šel sam iskat. Stroška pa tam nekje 200€ samo za gorivo.
Če je rabljena kosilnica... je to kar hud rizik. Kaj če sploh ne dela. Nova ajde... garancija je, če ne drugega. Jaz prikolice ne bi mogel vzeti kar na blef. Prva ki sem jo hotel kupiti je na slikah izgledala TOP, v živo pa taka revščina da je za pol cene nisem hotel vzeti.

Pithlit ::

Človek bi si mislil da razni dpd-ji ne obstajajo. A smo res ratal totalno nesposobni?
Life is as complicated as we make it...

cortez ::

eurosender

plačaš robo in plačaš prevoz franko kupec.

najcenej.

p0ki ::

300€ pa ti grem jaz
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

c3p0 ::

MIHAc27 je izjavil:


Če je rabljena kosilnica... je to kar hud rizik. Kaj če sploh ne dela. Nova ajde... garancija je, če ne drugega.


Ja kaj če ne dela? Saj jo sprobaš pred šoferjem (da je vse čisto) in če ne dela, zavrneš in jo pelje nazaj. Mislim...

brbr21 ::

Pithlit je izjavil:

Človek bi si mislil da razni dpd-ji ne obstajajo. A smo res ratal totalno nesposobni?

Mhm itak... dobro leto nazaj paleta s 4imi feltnami in montiranimi gumami (120kg) iz severa Avstrije razni DPDji, DHLi, UPS.... od 330 do 500 ojrov, ful kompliciranja, mora biti zavito, morajo dostaviti... oz. ne delamo tega, ker je preveliko/pretežko.

Na koncu zbirnik špedicije, dva dni za dostavo od vrat do vrat in 141+DDV.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrtna kosilnica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40472053 (307) sbawe64
»

Vrtne kosilnice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5118801 (3632) ssitcm
»

akumulatorske kosilnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7219703 (13156) 111111111111
»

Informacije pred nakupom Vrtne kosilnice ???

Oddelek: Loža
167353 (6003) BigWhale
»

Nakup vrtne kosilnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7639876 (20956) forplan

Več podobnih tem