» »

Kje/kako kupiti MS Office

Kje/kako kupiti MS Office

bizgech ::

Kupujem nov računalnik z Windows 11 operacijskim sistemom.
Nujno bom potreboval programe Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint itd.), ki jih je treba namestiti naknadno.
Neke crack verzije z aktivatorji me ne zanimajo. Zanima me, kje in kako lahko kupim original, licenčne Office.

Lonsarg ::

Microsoft365 mesečna/letna naročnina ki ti da hkrati Office in 1GB Onedrive. Lahko na uradni microsoft strani, lahko pa tudi kje drugje.

Recimo tule je trenutno popust (lahko kupiš za 4 leta in aktiviraš za 4 leta vnaprej, vsaj nazadnje je bilo max 4 leta vnaprej možno): https://www.amazon.de/-/en/Microsoft-in...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

bizgech ::

Še dodatno vprašanje: Office 365 je paket desktop aplikacij, ali to govorimo o spletnih Office programih?
Sem videl, da zdaj obstajajo tudi spletni programi, vendar mene zanimajo desktop verzije.

Lonsarg ::

Sedaj so preimenovali in se naročnina imenuje Microsoft365 in ne Office365. Je pa to naročnina za desktop in spletne verzije in Phone verzije aplikacij.

Ne saj drgač (zaenkrat) ponujajo tudi še klasične verzije brez naročnine, ampak je zadnja 2021 verzija: https://www.amazon.de/-/en/Microsoft-Of... Ta je pa ceneje in lifetime licenca v zameno za to da ni nadgradenj.

Naročnino se splača edino če koristič tudi tisti 1TB Onedrive.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Han ::

2f4u ::

Keysoff.com poglej

MIHAc27 ::

Tam niso original ključi. Za doma ok, za kako firmo pa ne pridejo v poštev. Jaz bi kupil 2021, delajo komot 5let+ medtem ko za isti denar dobiš komaj 2 leti naročnine na 365

mtosev ::

Na ebayu se najdejo tudi boxed / fpp verzije, ki so legit. Je pa res, da ne stanejo par evrov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

filip007 ::

Poskusi LibreOffice, če so dobre za razne uprave, bodo mogoče še zate.

Imaš pa tukaj vse razloženo.
https://www.microsoft.com/sl-si/microso...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

borut_p ::

Jaz sem sel z office 365, sedaj ze kar nekaj let ... je res 70EUR na leto, se pa stalno posodabljajo. Imas se family pack za 100EUR pa imas potem lahko 6 userjev

Ce imas vec compov za sebe - ie office nalozen na compu, telefonu, tablici pazi da vzames primeren paket ... 365 mislim da lahko nalozis na 5 naprav - pod istim userjem.

Vsak user se steje za svoje ... recimo isti comp dva userja ... rabis dve licenci

Odvisno kaksne so potrebe

Drugace pa naredis na office.com account, povezes s kreditno in imas

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borut_p ()

Lonsarg ::

Dober hack je kupit 3 leta single user in eno leto family in ti zastonj upgradajo da imas 4 leta Family.

Pa se popusti raznorazno na Amazon pa sem dobil za 200EUR za 4.5 leta Family. Sem reselal se dvema kolegoma po 50EUR in smo prisli vsak na cirka 15EUR letno stroska za 1TB Onedrive (to je bil glavni namen, ce bi slo sam za office bi ze kakega brezplacnega dobil namesto 365 paketa).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

MIHAc27 ::

Kolega ni enako familija. Spet sivo območje.

jernejl ::

Jaz kupujem na nemškem Amazonu, vsake toliko časa imajo Family za 54 evrov, Single pa za 47 evrov - licenca za 15 mesecev.
Kupi se lahko na zalogo, tako da jo kupim/podaljšam takrat, ko je poceni :)
Fino je, da je ena licenca vezana na uporabnika, in se lahko namesti in uporablja na več uporabnikovih napravah, npr. ena licenca zadostuje za stacionarni računalnik, prenosnik, telefon, ...
Family licenca tako omogoča, da office uporablja 6 uporabnikov, vsak od njih na vseh njegovih napravah.
Če kupiš perpetual licenco, pa mislim da velja samo za eno napravo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

Zimonem ::

MIHAc27 je izjavil:

Tam niso original ključi. Za doma ok, za kako firmo pa ne pridejo v poštev. Jaz bi kupil 2021, delajo komot 5let+ medtem ko za isti denar dobiš komaj 2 leti naročnine na 365

Kakšni ključi pa so, če niso original?

AllStarc ::

sometimes what you want and what you get,
are two very different things

Ales ::

AllStarc je izjavil:

Tole preberi in kupi:
https://www.monitor.si/novica/prodaja-o...
Lp

Link na bedno oglasno sporočilo, ki poskuša zveneti, kot da gre za članek?

Pri takih ne bi kupoval samo zato, ker so nateguni, da o teh "licencah" sploh ne debatiramo. Tako oglaševanje bi si IMHO zaslužilo inšpekcijski nadzor.

mtosev ::

Jaz npr na ebayu zaupam 2ndsoft, ki se ukvarja s prodajo legit stvari. Dobiš serijsko in licenco. Sem že office kupil pri njim pa sem dobil CD in serijsko.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

scipascapa ::

mtosev ti samo še v tujini kupuješ...da bi doma kaj podpiral, to pa ne.

MIHAc27 ::

Zimonem je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Tam niso original ključi. Za doma ok, za kako firmo pa ne pridejo v poštev. Jaz bi kupil 2021, delajo komot 5let+ medtem ko za isti denar dobiš komaj 2 leti naročnine na 365

Kakšni ključi pa so, če niso original?


Lej, če so original ključi kupljeni v MS trgovini za Windows 100EUR, office pa 200EUR+, potem ti ga pa ena trgovina ponuja po 10 ali 20EUR... ja nekaj ne bo čisto ok, a ne.
Verjetno se kje zaobide pogoj, ki ga ima MS. Seveda to ne pomeni, da ključ pa ne bo deloval.

Isto je, če kupuješ Adidaske direkt pri Kitajcu. Lahk da bodo kot original, lahko pa na njih piše ADDDIDAS oz bodo po prvi uporabi razpadli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MIHAc27 ()

mtosev ::

Jaz sem windows vzel na Amazon.de in sem seveda dobil original zapakirano škatlo. Not je usb ključek in serijska.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

broken/link ::

MIHAc27 je izjavil:


Isto je, če kupuješ Adidaske direkt pri Kitajcu. Lahk da bodo kot original, lahko pa na njih piše ADDDIDAS oz bodo po prvi uporabi razpadli.


ni isto.
adddidas je fejk. poceni ključi pa niso.

Lonsarg ::

Tako je kljuci ponavadi delajo, so pa skoraj vedno pravno neveljavni (ponavadi kak prepovedan OEM resell, vcasih celo direkt ukradeni).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Runner71 ::

MIHAc27 je izjavil:

Zimonem je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Tam niso original ključi. Za doma ok, za kako firmo pa ne pridejo v poštev. Jaz bi kupil 2021, delajo komot 5let+ medtem ko za isti denar dobiš komaj 2 leti naročnine na 365

Kakšni ključi pa so, če niso original?


Lej, če so original ključi kupljeni v MS trgovini za Windows 100EUR, office pa 200EUR+, potem ti ga pa ena trgovina ponuja po 10 ali 20EUR... ja nekaj ne bo čisto ok, a ne.
Verjetno se kje zaobide pogoj, ki ga ima MS. Seveda to ne pomeni, da ključ pa ne bo deloval.

Isto je, če kupuješ Adidaske direkt pri Kitajcu. Lahk da bodo kot original, lahko pa na njih piše ADDDIDAS oz bodo po prvi uporabi razpadli.




Mah ne vem če bo glih držalo...pred kratkim na spletu - ni važno kje, kupil licenco za ESET za tretjino cene pri nas in licenco registriral na uradni spletni strani....če bi bilo kar koli sumljivega, verjetno ne bi šlo, mar ne ??

Zimonem ::

To so rabljene licence , katere se v EU lahko preprodajo v ušivi amerili pa ne.

mtosev ::

Koliko jaz razumem je legal, če dobiš še certifikat. Lahko se malo sprehodite do sellerja na ebayu 2ndsoft. On prodaja legit stuff. Dobiš še prej omenjeni certifikat. Pri teh ključih dobiš samo serijsko št in nič drugega. Jaz sem pri njemu že kupoval in sem dobil uraden račun za stuff.
Se pa lahko odloči vsak kaj želi kupiti.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Zimonem ::

Tudi od ma ne dobiš drugega kot serijske. Božji so preživeti. blokirajo ne, težijo pa tudi ne. Razen kar se tiče da bi ti ponudili skrbnika za licence.

MIHAc27 ::

Prav... jaz zase vem, da raje imam piratske programe, kot tele ultra poceni sumljive kode.
Ker če sem pirat oškodujem samo MS, če kupim pa te kode pa še scamerje podpiram.

Furbo ::

Tisti ki 'vnesete kreditno kartico, pa je' in plačujete M$ 70€ letno za privat pcje.. lol.

Wau posodablja se.. a dej nehi.

Gre za programje izpred 30 let.. matematika se ni spremenila, pisanje dopisov tudi ne..

Kar spremenijo, spremenijo v 90% na slabše.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Invictus ::

Dovolj OpenSource software je, ki B.P. zamenja plačljive programe.

Za pisanje je večini dovolj LibreOffice. Ne rabiš MS Offica.

Sicer pa, kdorkoli piše dolge dokumente v MS Office, mu želim veliko sreče. Še vedno slabo prebavlja veliko slik in tabel.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Han ::

Če se malo znajdeš, lahko Polkna in Pisarno aktiviraš brezplačno.

Invictus ::

Nikoli ne dela na dolgi rok. Večinoma dobiš 1,2 mesečno trial varianto.

Plus kak virus...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

mtosev ::

Saj koliko vem Windows dela tudi brez ključa samo imaš watermark spodaj.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Invictus ::

mtosev je izjavil:

Saj koliko vem Windows dela tudi brez ključa samo imaš watermark spodaj.

Plus performance issues po koncu triala...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Machete ::

70 na leto in čao miki, pa še 1TB clouda imaš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Han ::

Google: Get Office 2021 for FREE without a product key

Deluje. Če slučajno M$ blokira ključ, kar se je v petih letih zgodilo dvakrat, avtor poskrbi za novo skripto.

Vuli ::

amazon, razne starni...dobiš office 365 family za cca 50€ na leto.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft Office 2024 bo še vedno trajna licenca

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
343741 (705) Invictus
»

Kje najceneje dobiti Windows 10 Pro licenco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9522812 (9202) cias
»

Nakup poceni Windows in Office OEM licenc na internetu

Oddelek: Kaj kupiti
274764 (2269) matobeli
»

Office 365 iz Amazon UK in SLO MS account

Oddelek: Kaj kupiti
412911 (1265) Gejspodar

Več podobnih tem