» »

prepočasno odpiranje

prepočasno odpiranje

Jochaan ::

iam program Bandwidth Monitor Pro, ki kaže trenutni upload in download...
Zdej pa sem opazil da ko surfam po straneh in ničesar ne vlečem, vleče dol "strani" največ z 130Kb/s nikoli pa ni bilo recimo 235Kb/s, ker imam 2 Mbit-a
Ali so za to krivi WinXP.

Predator ::

si sigurn da so ti priklopili 2mb linijo?
predvidevam da imaš siol, pojdi na http://igre.siol.net/ in downloadaj dve datoteki, ma da gresta max, če ne gresta 0801000 pa jim povej da ti niso pravega paketa priklopili in da naj popravijo;

če nimaš siola pa kontaktiraj svojega ponudnika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Jochaan ::

ja drugač dela 240 al neki takega če recimo vlečem kej dol(150Kb/s) in sem an netu(100kb).

Sam če pa use izklopim a mi internet explorer ne vleče polno

CaqKa ::

ja zato ker ne rabi več.. čisto enostavno. irc vleče po par kilobajtov na sekundo recimo
gole internet strani pa začnejo kurit tudi šele te ko začneš kako sliko nalagat ali pa odpirat stran z dosti slikami.
probaj odpret recimo 3delavnico

Gandalfar ::

Pa se to, ce admin na drugi strani ne omeji max hitrost/povezavo

Jochaan ::

pol recimo 4 Mbit-ne povezave se sploh ne spla?a met ker tk ne izkoristi? linije

DuLE_ ::

Da, pravilno sklepas, ce nima dolocena internet stran vecjega ali pa enakega uplovda kot imas ti download, ti ne pomaga 4mbit downloada, ce nebo slo izkoristit.

Lp, Dule

CaqKa ::

za obično surfanje je 64/64 paket čisto dovolj... za dolvleko pa pač rabiš malo več.

`ripper` ::

ce ti zadeva res siba samo 130kB/s pol kr pozabi da mas 2mbit... 130 je nekje realna meja za1mbit paket (unadva kb gor je napaka pr merjenju) Jest mam 1mbit pa mi tud po 135 ucas pokaze DU-meter... sam to je tko...varljivo =)
Poklic pa pras, sej oni dobr vejo na kakem paketu si prklucen... Ce mas pa Siemensov modem (se mi zdi), mas pa itq lucke gor pa pise kaka je povezava...
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

HroSCeK ::

Na siemensih nc ne kaze.. Moras met IskraTEL modem, k ma gor ogromno prevec luck :) Tm pa pokaze koksn mas link!

`ripper` ::

no ja... jest mam kabl, in HrOsCeK, ti to dobr ves ;) za adsl pa ne vem keri modemi use so pa kok luck ma ksn, vem sam da en ma diode k kazejo kok m-bitna je povezava =)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Jochaan ::

sej drugač laha jst linijo 2 Mita zafilam v trenutku .:D :D
Sam tk drugač se mi je zdelo žal linije :\

CaqKa ::

eni kot je recimo ripper ne kapirate kaj jochana muči :\
jochan delovanje tvoje linije je čisto normalno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol povečal hitrosti tudi 1mbit uporabnikom (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
528666 (6523) Veron
»

Internet 10 mb/s, downloada le z 770 kb/s

Oddelek: Omrežja in internet
476128 (5116) Senitel
»

telemach, lj kabel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
555065 (4024) prideb
»

ADSL ali kabel (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
614567 (3746) marjanX
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734532 (17614) RedOS

Več podobnih tem