» »

Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time

1
2
3 4

njok ::

.smidge.: ta moder je zadnji.

Tr0n: ti ne bi znal tocno razlozit, ti samo tako obrni, da bos lahko kam skocil naprej ko prides do sredinskega stebra.

.smidge. ::

Obrnu pravkar.

spoiler:









IMO bi konec lahko bil malo bolj v duhu Prince of Persia (beri:tezji)

Pa tudi to da si se matral cel cas zato da se bos potem po palmi spustu in usel z dolgim nosom mi ni glih vsec, in a je komu jasno zakaj na koncu tisti carovnik ko si na balkonu samo mizi in caka da pocis ??
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: .smidge. ()

Xplicit ::

ej spil rula do konca

sm mislu da bo kej bednega kot je bla 3-ka, sam je pa carski (ok mogoce je mal prevec 'letenja' sam je d-best)

btw - kaksne tehnike boja imate? k jest jih probam cim vec na to foro da jih ene dvakrat stihnem z mecem pa pol skocm cez njih pa jih z bodalom iznicim (mal spominja na buffy the vampire slayer :D ), ker ce jih pobijem na tla je prevec ostalih nasprotnikov da bi prsu do njega, preden se pobere. Pa se uni so ful zoprni k majo ene 4 roke al neki k ful vrtijo ene mece (sm na ene 15% spila)

.smidge. ::

Najbolj se splaca odriniti od zidu, tako skoraj vsakega podres
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

.smidge. ::

Aja pa se ena finta je, ki je pa nisem pogruntal, namrec pustis da te udari, blokiras, in takoj obrat in brca

Se mi zdi da se je to dogotilo takrat ko sem stisnil blok in se MB3 (se pravi dagger) ampak ko sem probaval mi ni vec ratalo, tako da ne vem kje tici zajec
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Mirč ::

sem pogrunto skoke; res je špil lepo narejen,čista petka.
lp
mirč:) :)

boom-bar ::

Men gre neki na jetra, in sicer: ko hočem komu uzet pesek nekoga zakameni in unga pusti na meru....
Legalizirajte mehke droge!!!

Fury ::

zakaj mas pa smerne tipke? .. mors usmert tja kamor hoces da zabode.. vsaj priblizno...

boom-bar ::

kaj če stojita v podobni smeri?
al pa ko hočš skočt mimo koga pa pol proba čez njega in te un sam dol zabije
Legalizirajte mehke droge!!!

Fury ::

eh sej se navadis.. jest sem mel probleme na zacetku zdej mi pa kr laufa :)

Tr0n ::

No, zdaj sem ga tudi jaz koncal.

Dober spilcek, ni kaj. Konec je res malce cuden, ampak ok.

BLaCkEnED ::

Your videocard « NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 » is not supported.

Krneki! ;(

Mirč ::

Eno vprasanje al se da it čez špice ko pridejo iz poda.
hvala
lp

krneki ::

Ja. Moraš zelo počasi hodit. Sicer nevem več kero tipko je treba držati za počasno hojo (mogoče shift al del), ampak ziher piše v controls.

boom-bar ::

Shift če nisi nič spreminju, lahko pa laufaš po steni mim njih.
Legalizirajte mehke droge!!!

Mirč ::

Mene pa tam pri 33%zajebava (there's something glowing up there). Eno kocko sm potisnu v lukno naprej pa ne znam čez to lukno pa jaz nemorem kako naprej help
lp mirč:)

njok ::

Mirč, boom-bar je stran nazaj isto stvar vprašal.

A1eN ::

lp.

mam en problem pr tistem ko potegneš neko lestev, in potem začne tiktakati čas dokler se vrata skozi katere moraš zbežat ne zapro.Problem je tam ko je ozek hodnik na tleh pa so preko hodnika taka nabodala ko skočijo ven ko stopiš nanje.Hotu sem to stvar preskočit ampak se nekako prince samo vrže na ta nabodala.Druge možnosti ni kot da to preskočim.Torej kako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A1eN ()

boom-bar ::

Preber moje prejšno sporočilo. Držiš šift in greš normalno čez.
Legalizirajte mehke droge!!!

Mirč ::

Ne znam dalje sem pri teh 33%(kocko sem vrgo čez lukno)pol pa dalje ne vem kaj treba naret ni več nobene kocke .Sem vido da je že nekdo spraseval(boom-bar) po tem vendar ne razumem pol odgovora,ki ga je napisa(njok)l.''Vrni se nazaj, do kocke, porini jo se enkrat navzdol in pomakni pod lestev splezaj gor'' kam se naj vrnem do kire kocke,če pa ni nobene kocke več ,pa kje je ki kaka lestev. plese help
mirč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mirč ()

njok ::

Pojdi nazaj, od koder si na začetku prišel v dvorano, dokler ne prideš do kocke, ki si jo prej porinil.

Mirč ::

Kam nazaj,če ne gre nazaj.V to dvorano sem prišel tako da sem skakal po stenah,da sem lakhko prisel na vrh.

njok ::

Seveda gre nazaj. Skozi tista vrata, ki so na desni strani luknje, skozi katero si porinil zaboj.

Mirč ::

je uspelo
hvala
lp:)

rex_ ::

dejte mi prosim povedat kje bi dobil patch za GF2 in GF4 MX......

PROSIM

Fury ::

nebi :) mogoce uno z emulacijo shaderjev samo bos itak 1 FPS pol mel :\ ne vem pa kje se to dobi :)

BaRtMaN ::

Mislim, da se je o takem emulatorju govorilo tudi v temu o Deus Ex: Inwisible War. Preberi jo, pa ti bo mogoče delalo, če izklopiš vse detajle.

rex_ ::

a mi bo špil delal na NVIDIA GeForce2 GTS???

BaRtMaN ::

Saj ti piše, da ne, ker tvoja grafa nima senčilnikov.

rex_ ::

kot pise v readme in kot pravjo po drugih forumih, špil naj nebi della samo na GF2MX,GF4MX tako d bi moglo delt na NVIDIA GeForce2 GTS

Fury ::

ne dela, ker nima shaderjev. 100%.

boom-bar ::

Lih sm jo končal in mi je čist kewl. Zame en bolših špilov zadnjih nekaj mescov. Pa sploh ni tok kratka k se tokrat fentaš da prideš NETOx3
Legalizirajte mehke droge!!!

Deathlike M Tito ::

jp jp spil ne dela ce nima grafa sejderju. tako kot ni meni matrix na radeonu 7200, se instalacije nism mogu nrest;(
do what i say not what ive done!

VuLc4n0 ::

jp jp spil ne dela ce nima grafa sejderju. tako kot ni meni matrix na radeonu 7200, se instalacije nism mogu nrest


ti je niti ne priporočam :)
http://christinalake.cjb.net

Fury ::

vulcano je eden izmed redkih k jim je spil tok zanic da ga se instaliral nebi...

BaRtMaN ::

Verjetno je mislil Enter the Matrix.

Fury ::

aja... to pa res smrdi :D

Mirč ::

hi! imam poblem pri 69%(The Hall of Learning)to je tam,ko je treba postavljat zrcala,prva zrcala je šlo postavit sem usmero zarek v nek znak da se je skulptura dvignila,potem greš na to skulpturo in skočiš na ozek tram pol pa prideš na nek balkon od tu dalje pa ne vem je še neko stikalo,če ga aktiviraš pride neka omara ven,nato omaro se da skočit samo pol iz te omare pa ne vem kam treba skočit.
lp help

njok ::

Oglej si vision znova in znova in znova... tako sem jaz prisel mimo. :) Sicer pa mislim, da po steni steces na desno stran, nisem pa preprican.

Tr0n ::

Mirč: Med omaro in zidom skaces, tako da prides na vrh omare in nato naprej v desno do lestve.

Mirč ::

iz omare na lestev kak,če pa je ful daleč
lp

njok ::

Pac po zidu steces.

rex_ ::

problem pri 69%(The Hall of Learning)...sem osvetljiv oba znaka in pol mi una punca reče d je vidla še en tak simbol na main hall....in klele se mi zatakne, jst ne najdem nobenega simbola in sploh ne vem ki je ta main hall...a mi zna kdo prosim pomagat
:O

A1eN ::

main hall = glavni hodnik

rex_ ::

mam problem, ko izgubiš dreger in sword pridš v eno sobo kjer so ogledala in na sredini meč okrog meča pa ščit.A mi lahko kdo pove kako morm postavt ogledala d se bo ščit izklopil?

tnx

boom-bar ::

Una dva stbra ki sta tm tudi odbijata svetlobo kar ti lahko pomaga.
Legalizirajte mehke droge!!!

Rambo ::

Inštaliral sem Prince of persia. Zdaj pa teže naj vstavim CD2 not za igranje. Jaz pa itak že mam CD2 not !!!!!
Pomoč prosim
Hvala

BaRtMaN ::

A original imaš? Potem nesi nazaj v trgovino pa reči, da ti ne dela in zahtevaš drug komplet. :D

mchaber ::

Rambo pojd v "Trgovino" pa kupi krekerje(kekse) zelo pašejo zraven Princa.;)
.

Rambo ::

:D _I_
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prince of Persia 6

Oddelek: Igre
252527 (466) MetalLord
»

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Oddelek: Igre
385346 (3882) opeter
»

Dobre Online Igrce Za Slab Racunalnik

Oddelek: Igre
332936 (1818) BigSexy
»

Prince of Persia: Next Gen (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
586182 (3792) laught
»

FarCry brezplačno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10516651 (9778) R33D3M33R

Več podobnih tem