» »

Volan Momo racing force

Volan Momo racing force

Redman ::

Mene pa zanima če ima kdo omenjeni volan in a se ga splača kupit za 34k.A je veliko boljši od ms sidewinderja.Kakšna so kej vaša mnenja o momo volanu?
volan

SonGoku ::

V comtronu in big bangu ga imaš za 32k oz. 30k. Če se ga splača kupit? Valda in zakaj? Mogoče ne veš ampak, Momo dela volane za Ferarija v F1!. Čeprav je 30k kar vrtoglava cena je pa vredna tega denarja; možna je sprememba strani menjalnika in vrsto drugih funkcij kot pri pravi F1. Če hočeš dober volan, ga vzami!:D

Redman ::

A je kdo probal ta volan in kako se obnese v primerjavi z microsoftovim sidewingerjamFF?

IceIceBaby ::

frend ma ta volan je res carsk. mogoče mal premajhen ampak so itak vsi volani za pc manjši od pravih. Drugač pa nimam propomb. Če dost igraš avtomobilske simulacije je tole igrača vredna svojga denarja.

Btw...da te mal potolažm. Momo volan za taprav avto stane še kakih 5k sit več kot tale pa sploh nima force feedback :)

bostjan11s ::

Hmn pogledat ga v kakšno trgovino prid, mene je presenetil v pozitivnem smislu, OOOOdličen oprijem pa občutek... Vreden svoje cene


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre z volanom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
698031 (7471) Mojchy_3_
»

Momo volan

Oddelek: Kaj kupiti
453984 (3412) __Devil__
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
81605 (1451) Veron
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
422461 (1994) borchi
»

Microsoftov Volan

Oddelek: Pomoč in nasveti
161696 (1471) Polde

Več podobnih tem