» »

Vodno hlajenje za 20k??

Vodno hlajenje za 20k??

Phoebus ::

Vceraj sem setal po tech-tradeu in videl v vitrini vodno hlajenje ki zgleda kot modul za v 5.25" slot, vpredaj ima en displey, pa blok za 1 cpu je zraven....in stane 20k.
Zdi se mi nenavadno poceni in design se mi zdi cuden- kaj potem piha vroc zrak v diske al kaj ce je killer v 5.25 slotu?
Najbrz ni nevemkaj, ne?

Potem pa se 1 vprasanje :) Ali je vodno tisje od zallmana 6000 AlCu na min obratih? Najbrz ne, ne? Ali ja? :)

frenk ::

ne tega kupvat:D...ja vodno je lahko tišje od kateregakoli aircoolerja...glasnost je koneckoncev lahko odvisna le od pumpe;)

Phoebus ::

Ja samo a ni se en velik vent ki hladi cooler? Tudi tisto mora delat en hrup, ne? :)

frenk ::

odvisno...če vodnega delaš za tih sistem daš lahko malo večji radiator in nič ventilatorja...lahko pa vodni sistem delaš za navijanje in gor namečeš polno ventov...lahko pa daš gor vente na minimalne obrate pa bojo tud neslišni;)

Keyser Soze ::

Od Titana kit vodno. Bolj za imidž kot pa kaj drugega. Že en bakren hladilnik, kakšen TT, z ventilatorjem na minimum bi bolje hladil.

JE bil en test dva meseca nazaj v SoftwarePowerju, pa je ta kit popolnoma pogrnil.:D

Dvomim da je tišje od Zalmana. Sploh na minimum obratih.
OM, F, G!

Phoebus ::

Cool cool cool cool...zdele grem na odpad pa bom sam delal :) samo dajte mi pleeeease povedat kolk stane blok okvirno. Saj ni treba rect morph tulk, un drug pa tolk da ne bo reklame; samo da okvirno vem 0:)

Keyser Soze ::

Malo se potrudi po forumu. V eni novejši temi od blokov je napisana tudi cena.

Pač tista gajba krompirja.:D
OM, F, G!

frenk ::

jest sm sicer rablenga kupu za 5k sit, nov pa pomoje pride cca. 15k sit+/-3k sit...približno:D

tiborrr ::

Prodajam naslednji komplet:

vodni blok h20blok uporabnika, cca. 5 cukov
radiator yugo, baker-medenina, cca. 4 jurje
pumpa maxijet 1000L/h, cca. 5 jurjev
2x 120mm ventilatorja, cca. 5 jurjev
Don't test the captain's validity or his vulnerability!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VODNO HLAJENJE (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
27154133 (37243) Dr_M
»

Doma prirejeno ohišje za učinkovitejše zračno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302431 (1766) Racko
»

Vodno ali zračno za P4? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
835352 (4264) mimax
»

Watercool Silent Star, vodni blok za 2 trda diska

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151351 (1076) burkiburke
»

Moje vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
152208 (1700) TribesMan

Več podobnih tem