» »

Vodno hlajenje za popestritev dneva.

Vodno hlajenje za popestritev dneva.

Keyser Soze ::

Na, brez kompliciranja.

Ene 10 metrov cevi. Par kolen. Parkrat prelomljena cev in prekinjen obtok.

Ampak še vedno laufa. Pa še 10 stopinj manj je na CPUju. Na odvitem.:D

Najboljši je pa lijak. Mislite, da bi dobil nagrado za najboljši modding.


P.S.: Da ne omenim, da sem zlil skoraj cel traktor(lij, lijak) vode na tipkovnico, ko sem jo nalival v cevi.:D Pa še zmeri dela. Sej pomoje dolg ne bo.
OM, F, G!
  • zavarovalo slike: OwcA ()

TribesMan ::

Mislite, da bi dobil nagrado za najboljši modding.


Nimaš šans. Jest mam že par mesecev pod mizo 10l čeber vode... ene parkrat sem že veselo nažgal v njega tako da je voda prav lepo pljusknila čez rob...

Shit happens.

Drgač pa iščem en konkreten T člen s "smrekica" priključki. Pa mal cajta bi tud rabu...

Drgač pa welcome to watercooling comunity of S-T.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Keyser Soze ::

He, he. Jest ma rajši flašo, pa dolivam. Če bi mel čeber, bi bil pomoje že brez računala.:D

Je pa zadevščina zelo tiha in moram reči, da sem prijetno presenečen. Glede na to kako je sestavljeno??Pa tudi zelo efektivno je. 10 stopinj manj. Pa še prezračevanja hladilnika nimam narejenega.

Še grafika na vodo. Pa morda napajalnik(al pa ena dobra modifikacija na zračno pa bo.

Je pa en problem. Krivljenje matične. Me je kar groza ko vidim, da se zadevščina upogne kar konkretno. Da ne rečem da vijaki sploh niso zategnjeni. Bom verjetno moral kar lepo sludnje podložke pa eno železno ploščico na hrbtno stran socketa.
OM, F, G!

njok ::

Moje prvo vodno hlajenje je blo tudi za v hall-of-fame. Namrec ko sem dobil vodni blok se nisem imel radiatorja, bil sem pa zelo neucakan. Zato sem na mizo postavil lonec, vanj pa pumpo. Potem sem moral vsake dve uri v zmrzovalno skrinjo po flaso zmrznjene vode, da sem shladil vodo v loncu. Stvar se je namrec zelo hitro grela. :)

Ko sem dobil radiator, je bilo pa kar veselo. V bloku je bilo vec alg kot cesa drugega, ker sem natocil vodo brez antifriza, tako da sem se posteno namucil da sem ga ocistil. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moje "cheap" vodno hlajenje, nasveti...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
304544 (3386) Janac
»

Kje dobiti big-ass satje za vodno hlajenje ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
567025 (6128) gorjanc
»

Še moje vodno (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
614962 (3366) Racko
»

Vodno hlajenje - test 1

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292067 (1475) Eddy
»

Hladilna tekočina (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
647311 (6468) VASkO

Več podobnih tem