» »

Slo-Tech 3D Team!

Slo-Tech 3D Team!

1
2
3

DjTonic ::

Ja 12k v 3Dmarku 2001 je kr realna meja. Tak kot je rekel kuglvinkl se pač malo potrudiš, da naviješ mašino. (Ker tisti scorji na easy so bolj tak) Bistvo je, da so v ekipi overclockerji in ne tisti, ki dobijo nek score in so 2x na leto aktivni. V 3DMarku 03 se svtar malo zakomplicira, saj DX8 grafe dosegajo bistveno manjše rezultate. Meni se je uspelo sicer prebiti nad 2000 točk z GF4 vendar je to prenizka meja za DX9 grafe. Lahko se recimo deli ta b+test v 2 skupini DX8, DX9. Pri DX9 je meja recimo 4000, pri DX8 pa npr 1600. Ali pa brez DX8 grafičnih. Za Aquamark je 25-30k kr dobra meja in jaz sem brez težav presegel mejo 30k z mojo Gf4 Ti. Meje teh benchmarkov se ne splača spuščati, ker so to pomoje čisto solidne.

DjTonic ::

Mene sm se zanima ce moras met aktiven link do orb, k jst ga nimam neki 3dmark ne stima- mam pa screen shote

Brez compare linka ne bo nič. Saj screenshote ni problem dobit, lahko jih snameš iz bilokaterega foruma.

Trubadur ::

hehe jst direktno odpadem 7000 pik:D
Berite Thomasa!

Blue22 ::

Kaj če bi ljudje s slabšmi mašinami tekmovali med sabo..Mi mormo tut kej delat...
kurc kne vem kaj bi napisu

Dr_M ::

jest mam npr. plato z sdr ramom in dosezem z gf4 ti4200 okol 10k pik z tbredom na 1700mhz. mislm da je res realna najnizja meja za 3dmark 2001 10.000 pik.
tok nekje lohk dosezes z plato z sdr-om.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DjTonic ::

Jaz sem s SDR ramom pa staro plato mel 11355 točk. Procesor ni bil preveč navit max na 1733Mhz, ker palominoti niso nikamor šli.

Dr_M ::

no ja...jest ne pridem cez 3dmark na 290/580 :\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OwcA ::

Ako je treba kaj pomagatai tudi sam priskočim na pomoč.

Ali objavljamo le razultate na lastnih sistemih, ali "veljajo" tudi sposojeni?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

kuglvinkl ::

Da bi si sistem sposodil, da bi lahko prišel čim višje na lestvici IMO ne pride v poštev.

Če pa misliš na to, da dobiš kišto v review pa tam benchaš in objaviš, mi tudi ni ne vem kako pri srcu.

V bistvu se zelo nagibam k temu, da se objavljajo rezultati samo svojih sistemov.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Sicer mi ni všeč da smo naredili skupine po številu pik... ker to je mal mim. Sej bo edn k bo nabavu FX5900 BP dobil 15k z enim gnilim procesorjem nič navitim, drug pa bo z DX8 karto komaj prilezel čez mejo sam bo recimo prvi v svetovnem merilu... mal čudn je to.

Ravno zaradi tega piše zraven točk, s kakšnim sistemom je to doseženo. Čist drugače se sliši in vidi, če dom enako točk z zverinsko navitim AXP1700+ in GeF4 4200 ali pa s stock mašino P4 3.2 in R9800XT.

Tko da, ja če maš super drago mašino si na lestvici, ampak dvomim, da bo koga tak (stock) dosežek zanimal. ;)
Your focus determines your reallity

OwcA ::

Če pa misliš na to, da dobiš kišto v review pa tam benchaš in objaviš, mi tudi ni ne vem kako pri srcu.

Na to sem cikal, z dodatkom, da je stvar navita in potweakana, torej da se vloži lastno delo.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

boštjan ::

problem je ker ni tvoje.hočem rečt ni fer do drugih,ki ne morejo dobit mašine v review

njok ::

Mene to ne moti. Samo, da je navito, pa da je dober rezultat. Potem se magari dopise zraven, da je masina iz reviewa.

kuglvinkl ::

Ja. če se vloži lastno delo, ne vidim težave. se pa tak score, čisto na konucu vrstice označi z zvezdico recimo in v svoji c/p tabelci dopišeš, da je šlo recimo za review kišto.

Volk sit in koza cela.

PS. na to moraš opozoriti moderatorja!

Skratka, v kolikor se vloži lastno delo, pod lastno se razume od userja, ki dosežek objavlja, se rezultat objavi, zraven se da opombo.

Vse ostalo odpade. Da bi k frendu, ki dela z DTPjem in ima po naključju DualOpterona zbenchal in objavil recimo.
Your focus determines your reallity

mamamia ::

Ok, mene neki zanima..

Rad bi sodeloval, a ne moram dat link do ORB-a, ker mi ko hocem submitat rezultate pravi da ne morem submitat, oz. da je zavrnjeno...

drugace pa trenutno (še navijam) dosežev 4300 pik v 3dmark03 in 13000pik v 3dmark01SE..

Pomoč?

morphling1 ::

Če nimaš najnovejših buildov 3D marka potem ne moreš poslati rezultatov. Dol si potegni iz njihove strani, če še vedno zeza, pa napiši točno kaj ti teži.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

mamamia ::

ja, sem potegnil najnovejsi build...

Bom probal se 1x, pa sporocil kaj napise.

mamamia ::

evo.. probal... Tole napise:

Welcome to ORB!
Project Submission Failed
Unfortunately your registration key can not be verified, and therefore we can not proceed. If you are using the 3DMark03 Pro, PCMark04 Pro or PCMark04 Business version and still get this error, please contact sales@futuremark.com. Please quote your purchase details and the following information in your email:

Errorcode: 500, Thu Jan 01 12:18:59 PST 2004, gplay@email.si, 2489862


Mogoce zaradi napacnega key-a?

S-Master ::

a ti imaš to piratzko full verzijo??? >:D
traktor ti matr jebal !!

mamamia ::

A ni 3dmark zastonj?

morphling1 ::

Ja je zastonj, samo to ne pomeni, da ga lahko scrackaš na PRO :D Uninstall in še enkrat install brez cracka, pa bo delalo.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

S-Master ::

ja je.. sam mislu sem da imaš ti to FULL verzijo.. pa da je piratska.. ampak ker vidim da nimaš.. potem to ni problem zgleda :\
traktor ti matr jebal !!

mamamia ::

ups :D

Bom reinstaliru, hehe

sam se prej morm resit problem z sliderjem v rage3dju.. ker ne morem navijat..

DjTonic ::

LOL s generiranim KEY-em si šel projekte submitat 8-O. Valda da pol ne gre saj v bazi na ORB-u ni tvoje številke. Ko npr kupiš pro kodo jo vpišeš v program in nato se program prelevi v Professional različico. Nato še v tvoj račun na ORB-u, da se aktivirajo funkcije od ORB Pro userja,....

A ni 3dmark zastonj?

3DMark03 je deljen v več različic (V bistvu je samo ena datoteka funkcije si štelaš glede na KEY). Deli se na Free version in Pro/Business. Free je res zastonj ampak če pa hočeš PRO pa jo moraš kupiti ne pa da vneseš not Scrackan KEY.

ups :D

Bom reinstaliru, hehe


Hm tole ne bo pomagalo saj so informacije o namestitvi shranjene v registrih in ko boš reinstaliral se ti bo avtomatsko spet "registrirala". Odstraniti moraš vrednosti iz registra ali ponovno naložit windowse.

morphling1 ::

Winsow mu pa zaradi tega res ni treba ponovno gor dajat :\
Lepo pojdi v registry, ter v find vtipkaš "3dmark03" in pobrišeš vse v zvezi s to besedo
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

The B ::

Ni treba nc po registru sart. Dela ce sam odinstaliras in se enkrat instaliras. Probu. :8)
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

boštjan ::

čudno,ko sem jaz to probal,sem še vedno mel pro verzijo 3dmark2003 in nisem mogel objavit rezultata

DjTonic ::

Saj vem, da mu ni treba na novo gor dajat vindowsev to sem rekel le kot primer ali, ali.
Ni treba nc po registru sart. Dela ce sam odinstaliras in se enkrat instaliras. Probu.

Ko sem jaz PCMarka 04 (Je Pro ja) odinštaliral in nazaj namestil se mi je sam spet registriral zato morajo bit v registrih zapisane informacije. Torej mora bit pri 3DMarku03 podobno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

mamamia ::

evo me nazaj..

zdownloadal sem najnovejsi 3dmark03 build 340, naredil test in dam "online result browser", napise cez nekaj sekund submission failed..

Prejsnjega sem odinstaliral, pa dal novega gor...

Kaj nej zdej nardim?

boštjan ::

finta je da še maš vedno pro vezijo,ker nisi iz registra brisal ali pa naredi novi račun,toda brez pro verzije

mamamia ::

Ja pa ce zdaj niti ne odpre brskalnika in orba, ampak mi direkt v 3dmarku fukne da se ne more konektat...

Jah kurc.. bom pa brisal iz registra...

bajro ::

js mam lih 11912 mau ga bom naviu pa bo :D



ASUS A7N8X....ATHLON2600XP.....GF4TI4200.....512DDR 400MHZ.....:)

The B ::

Hm... Sigurn sm ga najprej registreru in ni delal. Zdej pa sigurn ni registriran in dela. Sam nism pa več sigurn kaj sm naredu... Mogoče sm z RegCleanerjem pobrisu... Nevem. Zihr pa nism nč z regeditom počel. No ja... B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

OwcA ::

Kaj ko bi imeli kar OC, oziroma tweaking team? Tako pridejo v poštev še rezultati v kakšnem drugem testu, recimo SuperPi ali kak PCMark. Če bomo razglašali vse te teme, bo stvar postala jako nepregledna, zato bi morebiti veljalo odpreti nov oddelek na forumu namenjen izključno teamu.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Tic ::

Sem predlagal nov oddelek vendar odziva primernega ni bilo ;) Drugac pa mislm da bi mogla bit za tole narejena ena skripta, namreč vse to ročno delat in da imaš recimo 7 bench programov. Heh. Enjoy ;)
persona civitas ;>

OwcA ::

Če bo zadosten odziv bo tudi skripta ;).
Otroška radovednost - gonilo napredka.

sharp ::

Ja jst sem tudi za nov oddelek,res da še nisem član bom pa kmalu ker trenutno nimam pravega hlajenja,bo m pa upam kmalu...

mloncar ::

jst sm tut za nov oddelek!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

njok ::

Kaj pa, ce bi poleg vseh podatkov podajali tudi gonilnike? Pa bolj izčrpni opisi na ORBU tudi ne bi skodovali. :)

kuglvinkl ::

Informacije o gonmilnikih stlačite v Description na ORB.

Novega oddelka ziher ne bo, zelo verjetno pa nov poddodelek v oddelku Navijanje.
Your focus determines your reallity

Tic ::

Juhu ;) ali pa :'(
persona civitas ;>

_Dejan_ ::

mene pa neki zanima z Radeonom 9000 pro sem v 3Dmarku 2003 dosegu 1596 markov in sem trenutno 4 na lestvici med vsemi CPUji a bi se dal ta rezultat vseno v Slo-Tech 3D Team: 3D Mark 2003?

user ID: 10897
število točk:1596
_aktiven_ URL do ORBa: LINK
------------------------------------------------
CPU@MHz: XP1700+
FSB@MHz:210Mhz@2003Mhz
hlajenje:vodno
------------------------------------------------
Grafična karta:
Core/RAM:317 MHz/326 MHz
hlajenje:zračno

Če se pa ne da pa tut vredu, sam se mi zdi zlo vredu rezultat za tako grafično.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

DjTonic ::

Poglej v sticky temo in boš videl, koliko je meja.

tx-z ::

hmm, jst pr 3dmarku2001se nikakor ne pridm čez 7500...pa sm prčakval čez 10k...mam pa R9600 256MB....v 3dmarku2003 pa so še kr...2748 zaenkrat rekord..
tx-z

boštjan ::

zigam,kaj pa proc ,kako navit

tx-z ::

procesor nenavit, zarad preslabga spomina...
no drgač zdele sm dubu 9572 točk, kr je že bolš.. comapre link

aja, a tle se pozna moč procesorja, kr v 3dmark2003 sm navil za 200Mhz, točk sm pa 8 več dubu..
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

boštjan ::

2001Se je dosti bolj odvisen od proca,medtem ko v 2003 se bolj pozna,kako naviješ grafo.

tx-z ::

hmm, sm navil procesor na 2GHz, pa ni blo nč kej več, 9800 točk..
sm mel pa tkole
Athlon XP 2500+ @ 2.0GHz
2x256MBdualddr266
ATI Radeon 9600 256MB 325/380 @ 420/460

..možno da nism uredu naviju procesorja, bom še stestiru procesor pa vidu kok je razlike med navitim pa ne-navitim..
tx-z

tx-z ::

no, pr pcmarku2004 sm z nenavitim dubu okol 3050 točk, pr navitem pa 3250..
tx-z

tx-z ::

hmm, ti k so v tem teamu, pa majo Ti4200...sj to nbenga testa nimajo v 3dmarku2001, Fill Rate-a ni, High Polygon Count-a ni, Environment Bump Mapping ni, DOT3 Bump Mapping ni, Vertex Shader ni, Pixel Shader ni, Advanced Pixel Shader ni, Point Sprite ni...sj so samo game testi, a zato tok velik točk dobijo s to grafično?
tx-z
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3d mark 2003 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Navijanje
56631527 (15674) R33D3M33R
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122456802 (25534) LittleDevil
»

3DMark05 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1237995 (5142) Jaffa
»

Novi rekordi oziroma navijanje daleč pod lediščem

Oddelek: Navijanje
231605 (1191) Golden eye
»

Futuremark - goljufajmo skupaj!

Oddelek: Novice / Grafične kartice
352363 (2363) JustVi

Več podobnih tem