» »

Colin McRae Rally 2

Colin McRae Rally 2

1 2
3
4

blue96 ::

ponavadi je treba iskat svetle strasni in ne vreči puške v koruzuo in reči ku*ac, špil ne dela.

joj:D
.

Evil|One ::

Komu to ne dela??
Whatewer

blue96 ::

ne dela tistemu, ki 'ma npr 4 rama, če je že tko, sicer si pa malo poglej kva je folk odgovarju v tej temi, pa bos vidu, hehe:D:D
.

EvilK|NG ::

Jo folk kva je p driverji za voodoo3 za Colin Mcrae Rally 2 a je ze kej prslo 1.07 mislim al pa vsaj 1.06 pa da dela tekoče, k vem da na voodooja full steka ce das kej na bols, pa sam s ta starimi driverji dela ce kdo kej ve kje bi se kej nasl povejte URL!!!>:D
Play your Cards Right !

blue96 ::

jest ne vem natancno koko gre, ampak mi mamo v šoli voodoojcke, pa colin dela. no dokler ga prekleti prfox ne zbrise!
.

abcde7 ::

u šol mate voodoo-jčke??? Mi jih pa nismo mel!! Kdaj so jih pa dal?
BTW: pr nas mamo pa že dve let!piratske! NFS2 naložene, pa nben ni nč zbrisaol, pa še po mrež igramo!

Evil|One ::

A pol colina vsak dan na nov snemate??
Whatewer

blue96 ::

pri nas je na serverju naložen colin ampak je skrit in parkrat varnostno kopiran. tako da je treba zmeri odzipat...
.

Evil|One ::

Hehe. Sm igrate pa še zmer lahk.
Whatewer

blue96 ::

jap, ce odstejem zatikanje zaradi zanic grafike.
.

Evil|One ::

Ahh... Pol pa ne igrat.
Whatewer

R0K ::

zakaj pa igrate colina 2? sej je 1 tut ful dobra

MaD_Mavr0 ::

Oglejte si te slike, ki so zajete na mojem racunalniku iN so "default" izgleda;
razen so pomanjšane v PhotoShopu....
Najdete jih tukaj za pogledat in ocenit
Zajete so na:
AMD Tbird 800; "Not OC"
ABIT KT7a
256MB Ram
IBM 45Gb @7200rpm
ATI RADEON 64Mb DDR VIVO 183MhZ "Not OC"
SB LIVE 5.1 + DTT 2200

>> Ocenite jih.... <<

EvilK|NG ::

Mad_Mavro dej ti men povej kako lahko ocenis sliko, sej jst ti tut lahko prbijem full hudo grafiko od colina 2 sam klinc k pa steka tok da ni za igrat, drgac ni problema dat vse do konca sej slika bo full lepa huda, sej to ne pravim lahk da mas lepso od katerekoli druge graf. ampak vseen ne mores oceniti slike !!!
Play your Cards Right !

abcde7 ::

ja jest te isto vprašam madmavro, to lohk jest nardim u colinu, mm2, pa je res najlepša graf. sam igra se zatika!

Evil|One ::

To je tud res. Jest lahk dam vse do konca grafiko. Sej na sliki se ne vid da šteka. Dej še frejme zraven. Tuki na slo-tech dobiš en programček za merit frejme. Dela na vseh igrcah. Papol pokaži sliko da vidmo kok ti šteka.
Whatewer

blue96 ::

ja. vse se da nasstimat, le potruditi se je treba.
.

Evil|One ::

Ej dej ti nared to pa pol objav slike.
Whatewer

njok ::

a ma mogoce kdo zapisane optimalne nastavitve za focusa/imprezo za vse proge?

diso ::

tuki je en link za nastavitve vseh prog

abcde7 ::

Jest sm že nastvu, (sam švedsko), a bi se dal dobit kakšen popravk, da bi še kj dodatnga dobil?

diso ::

ne rabiš nič dodatnega. jaz sem s temi nastavitvami zmagal v expert stopnji

blue96 ::

uff, expert, raje ne mikslim.
.

Evil|One ::

A to kej pomaga??
Whatewer

blue96 ::

da se npr. zgladiti ovinek, odstraniti skale alpa se kaj hujsega.
.

Evil|One ::

Kakšne skale??
Whatewer

MaD_Mavr0 ::

Stvar je sledeča; kr pač mam RADEONA, mate vsi nekaj za pripomnit, če pa bi rekel da kakega GESILO 2 GTS ali kaj takega pol pa bi "očitno vsi hvalili" samo da veste ni tako;
>> Ravnokar sem se vrnil iz dopusta in vam moram povedat, da sn si na Rabu kupil revijo BUG in PC Play; ne bom hvalil hrvatov samo tako za intermezo vam hočem povedat, da je od 20 testiranih grafičnih bila RADEON na 3 mestu, s tem, da po izrisu ne zaostaja veliko.... [nekaj so izmerjene vrednosti, nekaj pa je vsakodnevna uporaba]....:D
>>Zato bi samo še to dodal, da je žal RADEON še kar dobra kartica in z kvalitetno mašino in driverji [uporabljam 4.13.7103] zelo zelo izboljšali performance v bilo katerem špilu....

>>Upam, da mi bo RADEON DDR VIVO dolgo služil ?<<
Vsaj kakšno leto ali dve; tako da ne bom rabil kupiti GeSile 3; ker je to od NviDie samo napihovanje in zavajanje kupcev ! [moje osebno mnenje]

>>Ni vse zlato kar se sveti>:D<<

Evil|One ::

Ej a si ti vidu kaj sm ti jest sploh reku. Reku sm da si zdownloadi merilec frejmov pa pol dej slike da vidmo kok je frejmov na sekundo.
Whatewer

blue96 ::

vse prebral, ce pa folk tko sprasuje, utrgano. ne mors pomagat...
.

Evil|One ::

Jah če je prebral pa nej tko tud nardi. :\
Whatewer

MaD_Mavr0 ::

Dragi prijatelji !

Vse sem postoril tako kot pravite....
Samo vi samo pravite da igra šteka ko šus malo napišite kako šteka....pa na kakšnih "mlinčkih" jo poganjate....

Meril sem z FRAME dobite ga tle tukaj za d loadat !

>>Meni je v colinu v IGRI ko sem vozil kazalo povprečno nekje >:D33 do 48 FPS; najmanj pa 28 za nekaj milisekund na Finski:\
>>Morate vedeti da je 1024X768_32bit; Vse na MAX; Enviroment na "STANDARD"; TRIPLE BUFF.; FSAA 2-aplication preference;:8)
Kaj pravite na te rezultate dajmo jih primerjat med seboj....

Vse kaj rabite je na zgornjem naslovu....
Lp; >>Odgovorite mi tudi glede vaših:\ "mlinčkov"
:'(;((;(|O:O8-O0:);):D
>> Važen je vrstni red <<

Evil|One ::

No zdej si lahko vesel k ti dela zlo tekoče. |O
Whatewer

MaD_Mavr0 ::

AMD a nisi prebral mojega vprasanja ?

>> Mene zanima, da še drugi igralci Colina 2.0 povejo svoje frame rate rezultate pa se bomo potem pogovarjali !

S tabo vse je 100 krat lažje....

blue96 ::

samo neki: zakwa tolk smileyev
.

Evil|One ::

No sej sm ti reku zdej si lahk vesel k ti bo delal najboljš od vseh. |O
Whatewer

blue96 ::

ok.
.

abcde7 ::

Kva pa kakšni popravki za delvoanje navoodooju, s ta novimi gonjači??

blue96 ::

sej smo že pisali, da bo bolje kar stare gonilce met', če hočmo da kaj, ki je starejše od 2 mesecev , dela.;((;(
.

Evil|One ::

Ma ta colin je čist ponesrečen.
Whatewer

blue96 ::

ne, ne
.

element ::

Ta colin je čist POsrečen! :D

blue96 ::

ja okey, predam se. arkada je šit, je pa simulacija QL
.

Evil|One ::

Ja pa je ponesrečen k čist kurčevo dela. ;((
Whatewer

EvilK|NG ::

Ja na Voodoo dela BAD drgac pa kr u redu na GF MX ih kokr sm vidu pri frendu, vse do konca itaq da ne ampak 1024x768x16 pa vse drugo do konca dela tekoče, tko da je kr good spil.
Play your Cards Right !

blue96 ::

ja pri codemasters so se kar potrudili, ni kej.
samo gf se rabi.
.

MaD_Mavr0 ::

Ja jaz moram tako reči; igram vse na full 1024x768 32bit, Standard enviroment, ostalo vse na full, FSAA 2x aplication preference, ....uporabljam fraps in mi povprečno bilo kje bilo v kakšnem vremenu kaže od min 29fps (minimalno kaj vido in zmero) pa tja do 40fps;

Tukaj je;
Zakaj nihče ne vzame tega programa in malo komentira svoje rezultate na svoji mašini pa bomo potem lažje...kakšno rekli

blue96 ::

mhm, ti si pa eden redkih, ki ma vse na full quality. mas bogate stare, ane...:D:D
.

Microsoft ::

Jst mam pa en proglemček. Igro sem na novo naložil. Potem sem pa šel Championship rally na intermediate, da bi s tem odklenil še expert način. Pa nakoncu vseh dirk, ko pač končaš še z zadnjo VB dirko, se začnejo težave. Na koncu pač zmagam in se začne prikazovat en tak "filmček", kjer se Focus pelje pred neko stavbo, pa pol neki napiše pa rakete začnejo v luft pokat. Od tu naprej pa se ne zgodi popoloma nič. Stvar čisto zablokira. In ko računalnik resetiram ali pa samo, da prtisnem Ctrl+Alt+Del pa ugasnem tam igro, pri ponovnem zagonu igre expert način ni odklenjen.

Kaka ideja, ka bi to lahka blo narobe?:\


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Klemenn ::

oprostite, k obujam tole temo staro

ampak, a ima kdo patch za colin mcrae 2, tazadnga? Jz ga na uradin strani nisem več?našu? :\

neki123 ::

Seveda. Lahko pa poiščeš TULE
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210090 (1315) opeter
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474393 (3358) opeter
»

Colin2

Oddelek: Igre
401903 (1354) Zheegec
»

Colin McRae Rally 2.0 in Radeon 9100 ne dela !

Oddelek: Pomoč in nasveti
121287 (1152) Boky
»

Colin McRae Rally 2

Oddelek: Igre
61411 (1245) mAsA

Več podobnih tem