» »

divx-suround

divx-suround

bogy ::

danes sem kupil audigy2nx in poskušam kaj sčarat, da bi mi delovali divx filmi v ''suround' načinu. zgleda da ne znam nastavit in bi zato prosil nekoga za pomoč. poskušam pa seveda to pri filmih ki so zakodirani v AC3

Clone ::

Vse kar rabiš je Ac3 Filter, dobiš ga lahko npr tukej:
http://www.divax.it/programmi.asp?file=...

Če gledaš film v BsPlayer-ju, klikneš na film in preferences pol maš pa tam Ac-3 Filter, in pod speakers NE smeš označit 5.1 ampak SPDIF!

To bi oral rešit težavo, če pa film ni zakodiran v Ac3 pa vklopi CMSS, ali pri adudigy 2 CMSS2.

Blue22 ::

ej kokr jest wem ne boš suraunda dubu pr divx..morde pr dvd ripu...ampak resno dvomem..smi zdi da sta 2 cdja mal mejhn nosilc za kokr tok kvaliteten video+avdio..če mam narobe, me pa popravte:D
kurc kne vem kaj bi napisu

[SkA] ::

Dobiš.

pivmik ::

DVDRiP je lahko DivX ali XViD
DVD RiP pomeni da je bil film "ripan" iz DVDja, pol pa je lahko pretvorjen v DivX, XviD, SVCD,...

Na 2CDja pride odlična slika in AC3 5.1 zvok.
LP, Gregor GRE^

Blue22 ::

vem kaj pomen ripanje:) sam ka ni potlej zvok pisan za vsak zvočnik posebej..res da ni nevemkak logično, sam jest nebi vedu za bulš varjanto..
kurc kne vem kaj bi napisu

Hypno ::

Pri končnem enkodanju ripa v DivX ali XviD encoded .avi imaš možnost uporabit AC3 kodiran zvok, brez transcodinga na nek manjši bitrate. Seveda je AC3 tok večji in imaš posledično manjši bitrate videa na voljo, kar se reši pač z 2-CD verzijo. :)
Great are mysteries of the mind ...

Blue22 ::

no potlej se bo pa počas treba kaki 5.1 kartico omislit:))
kurc kne vem kaj bi napisu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158519 (13667) BaRtMaN
»

Kateri codec pack uporabljate?

Oddelek: Zvok in slika
122626 (2324) Cokolesnik
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223764 (3498) ferjan
»

Filmi ne delajo in ne delajo...grhhhh....!!!!

Oddelek: Zvok in slika
132278 (1844) Damjan Jagar
»

Min. PC za gledanje DivX-ov!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91164 (984) mato22

Več podobnih tem