» »

Utišanje kište

Utišanje kište

Boki_ ::

Danes sem nekaj motovilil in modificiral kištico, sedaj pa pripravljam 24/7 komp in ker ne želim tudi jaz 24/7 poslušati nadležnih zvokov, sem naredil načrt. Sedaj pa moram od vas izvedeti le še, če je smiselno, predvsem pa varno (kratek stik, požar) obložiti ohišje s stiroporjem od znotraj (za izvedbo je poskrbljeno).
I'm back

HroSCeK ::

Nevem, samo po mojem kukr mam jst pojma ma stiropor tok statike da adijo! A nebi rajs probu recimo dat uno gobo k je dejansko za to narejena? Drugac pa eno karolo betona, 4 bloke siporeksa pa lepo zazidaj kisto >:D Okol pa dej pol stiropor, pokitaj in pobel! Garantirano nebo nobenga zvoka vec! :D

Mal bolana sam useen.. Na forumu mas 1mio resitev kako utisati kisto in vem da je pisal tut o stiroporu enkrat nekaj.. Poglej nazaj! :\

Kleto ::

al pa debele podloge za miško...
Kleto

Dr_M ::

zadnic sm u bauhausu vidu ene take zanimive stvari. npr. rola navadnega kartona, ki ti zmanjsa hrup zvoka za 18dB, potem se da dubit tut ksno tanko peno, pluto ki jo dajejo pod laminate, da ublazi udarce in hrup. moznosti je veliko, samo pogledat mors.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Boki_ ::

Mislte, da če bi škatlo obložil od odznotnaj dokaj na debelo (3-5 plasti) kartona od škatel da bi kaj ublažilo hrup?
I'm back

Spajky ::

Tapison -the best! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

VASkO ::

najprej montiraj vse diske in ventilatorje tak, da ne bo kista zarai njih vibrirala

ostalo so ze povedali

frenk ::

dejte men povedat katera snov najbolje duši zvok glede na debelino...torej čimboljše dušenje pri čimmanjši debelini:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fasada (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13130279 (1840) zpza
»

Zvočna izolacija

Oddelek: Zvok in slika
103054 (2803) damjan1980
»

Zvočna izolacija

Oddelek: Zvok in slika
133530 (3185) vuce
»

S čim zvočno izolirat ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
828023 (5518) Kato
»

Kateri material najbolj zaduši zvok iz računalnika?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172018 (1670) Keyser Soze

Več podobnih tem